Jump to content
Black Widow

Επίσημη Συνάντηση Μελών Θεσσαλονίκης - Βόρειας Ελλάδας, 15/11/2009

Recommended Posts

Σίγουρα δεν είμαι εγώ αυτός ο Κοσμάς γιατί θα βρίσκομαι στο event της Αττικής ;-)

Καλά να περάσετε πάντως.. και βγάλτε πολλές φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δεν είμαι εγώ αυτός ο Κοσμάς γιατί θα βρίσκομαι στο event της Αττικής ;-)

Καλά να περάσετε πάντως.. και βγάλτε πολλές φωτογραφίες.

Σε απατάω αυτή τη φορά!!!!!!!!!! new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

τελικα ειμαι μεσα (Π+Φ)+2

Ωραία ,θα πρέπει όμως να μας τα γράψεις λεπτομερώς και για τους τρεις σας .

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ (Π=Πίστα, π=παρουσία στην πίστα, Φ=Φαγητό)

δλδ θα πρέπει να είναι κάπως έτσι :

Username ( π+Φ ) + 2 (π+Φ) ,εάν θέλει κάποιο άτομο να οδηγήσει στην πίστα θα πρέπει να βάλει και ένα κεφαλαίο Π μέσα στην παρένθεση του .

Όλα αυτά για να υπάρχει σωστή συνεννόηση και προς αποφυγή παρεξηγήσεων ;)

Φιλικά Speedy.

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς θα φύγω από Σέρρες το Σάββατο για Πάτρα λόγω οτκομωσίας της συζύγου στο ΕΑΠ. Πίστα ήμουν το προηγούμενο Σάββατο, έγω καιμια μηχανή όλοι και όλοι, και η μηχανή σε κάποια φάση έφυγε και είχα όλη την πίστα για πάρτη μου! Έφαγα ένα ρεζερβουάρ, το καταευχαριστήθηκα!

Link to comment
Share on other sites

Αν Πάνε Όλα Καλά Θα Έρθω Και Γω Για Βόλτα Και Φαΐ Αλλά Θα Το Ξέρω Αύριο Τα Ξημερώματα.Οπότε mourh Θα Είμαστε Δύο Αυτοκίνητα Με Το Ίδιο Χρώμα.χεχεχεεχεεε

Link to comment
Share on other sites

Αν Πάνε Όλα Καλά Θα Έρθω Και Γω Για Βόλτα Και Φαΐ Αλλά Θα Το Ξέρω Αύριο Τα Ξημερώματα.Οπότε mourh Θα Είμαστε Δύο Αυτοκίνητα Με Το Ίδιο Χρώμα.χεχεχεεχεεε

μακαρι να φανε σκονη οι κοκκινοι κουβαδες!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για ποιόν Κοσμά λέγατε πιο πίσω, πάντως εγώ θα έρθω tongue.gif αλλά δυστυχώς δεν θα τρέξω στην πίστα αν και ήθελα.

Link to comment
Share on other sites

να ερθετε αλλα σημειωστε κ τα τηλεφωνα που ειναι στην 1 σελιδα για να βρεθουμε σιγουρα

Link to comment
Share on other sites

Ωραία !! Προστέθηκαν και οι υπόλοιπες συμμετοχές στο αρχικό ποστ .

Ο δρόμος των Σερρών είναι με πολλές ευθείες και είναι γεμάτος ραντάρ και κάμερες ... πληροφορίες λένε οτι λειτουργούν κανονικά ! Που και που υπάρχει και κανένα μπλόκο λόγω συχνού περάσματος ξένων αυτοκινήτων .

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Παίδες όσοι σκέφτεστε να μπείτε στην πίστα των Σερρών, ρίξτε μιά ματιά στο παρακάτω topic όπου υπάρχουν οι επιδόσεις κάποιων VW, καθώς επίσης και χρονομετρημένα αποτελέσματα από την συγκεκριμένη πίστα από διάφορα μοντέλα.

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=32502

Για να έχετε ένα μέτρο σύγκρισης :blush:

Link to comment
Share on other sites

τελευταια ευκαιρια να δηλωσει καποιος συμμετοχη στην επισημη συναντηση VW Club θεσσαλονικης- B.ελλαδος..

ελπιζω να εχετε τα τηλ ολοι για να μην γινουν μπερδεματα

ΥΓ το μονο κακο ειναι οτι πρεεπει να ξυπνησω..παρτε με ενα τηλ για καλο κ για κακο παιδες....αν βρισω στην αρχη δε πειραζει ειναι που θα με εχετε ξυπνησει χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Παίδες όσοι σκέφτεστε να μπείτε στην πίστα των Σερρών, ρίξτε μιά ματιά στο παρακάτω topic όπου υπάρχουν οι επιδόσεις κάποιων VW, καθώς επίσης και χρονομετρημένα αποτελέσματα από την συγκεκριμένη πίστα από διάφορα μοντέλα.

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=32502

Για να έχετε ένα μέτρο σύγκρισης :lol:

Ευχαριστούμε πολύ Χρήστο :lol: , μακάρι να δούλευε και το site τους ..

τελευταια ευκαιρια να δηλωσει καποιος συμμετοχη στην επισημη συναντηση VW Club θεσσαλονικης- B.ελλαδος..

ελπιζω να εχετε τα τηλ ολοι για να μην γινουν μπερδεματα

ΥΓ το μονο κακο ειναι οτι πρεεπει να ξυπνησω..παρτε με ενα τηλ για καλο κ για κακο παιδες....αν βρισω στην αρχη δε πειραζει ειναι που θα με εχετε ξυπνησει χαχαχαχ

χαχαχα

τι ώρα θέλει να ξυπνήσει αύριο ο κύριος ? Για να ενεργοποιήσω την αφύπνιση του δωματίου σας ..

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

ε 8 καλα ειναι ε?9κ κατι να ειμαι ΤΙΤΑΝ μια που θα παω ΤΟΥΜΠΑ να παρω εναν φιλο κ υποψηφιο μελος.παντως λεω να παμε για φαι στον ΒΛΑΧΟ σουβλακια ΣΕΡΡΕΣ κ διπμα ειναι η (Γ)ΑΛΕΑ ενα πολυ ομορφο καφε....

Link to comment
Share on other sites

Προστέθηκαν και φωτογραφίες και σχεδιάγραμμα , στο αρχικό ποστ, για το πως θα φτάσετε στο σημείο συνάντησης .

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε άλμπουμ για τις φωτογραφίες και θα το βρείτε εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&module=cats&do=sc&cat=279

Εάν υπάρχει video και δεν μπορεί να ανέβει επικοινωνήστε ώστε να σας ενημερώσω για άλλη μέθοδο.

:-)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία περάσαμε σήμερα !!! Είδαμε αρκετά νέα και παλαιά μέλη , μιλήσαμε για πολλά θέματα και βγάλαμε και τις απαραίτητες αναμνηστικές φωτογραφίες οι οποίες θα ανεβούν όλες(μάλλον αύριο) με κρυμμένες πινακίδες φυσικά ;)Όποιος τις θέλει μου λέει και του τις στέλνω όλες μαζί :) Ο mourh μας έδειξε και το πόσο εύκολα βγάζεις την γρίλια του αυτοκινήτου του και κάναμε το απαραίτητη "επισκευή" :) Ήμασταν γενικώς μια ευχάριστη παρέα :D

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.