Jump to content
Black Widow

Επίσημη Συνάντηση Μελών Θεσσαλονίκης - Βόρειας Ελλάδας, 15/11/2009

Recommended Posts

Έλα όμως που η ξανθιά πάει αριστερά και ο σερραίος σταμάτησε k έμεινε εκεί..Ανοίγουμε τα παράθυρα κτλ κτλ να μην πολυλογώ ακολουθούμε την κοπέλα μπροστά...Η ιστορία από ότι είδα ειπώθηκε οποτε δεν χρειάζεται να την συνεχίσω παραπέρα..

PS2: Sorry gia ta greeklish molis exo kanei format :x

Ο Σερραίος(που τον βρηκα τυχαία στον δρόμο αφού έκαστα για φαγητό)είχε πρόβλημα με το αμάξι και σταμάτησε εκεί που ήταν . Αργότερα γύρισε κι αυτός στο γήπεδο και πήγε σπίτι του .

Τα greeklish τα μετέτρεψα σε Ελληνικά όσο καλύτερα μπορούσα :wacko:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Ο Σερραίος(που τον βρηκα τυχαία στον δρόμο αφού έκαστα για φαγητό)είχε πρόβλημα με το αμάξι και σταμάτησε εκεί που ήταν . Αργότερα γύρισε κι αυτός στο γήπεδο και πήγε σπίτι του .

Τα greeklish τα μετέτρεψα σε Ελληνικά όσο καλύτερα μπορούσα :wacko:

Αυτό έκανα και εγώ τώρα..Με πρόλαβες!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς , Καλησπέρα...

μούρη μάλλον είσαι ο τάσος από ότι κατάλαβα..Ναι μαζί μιλήσαμε όταν πήρες στο ΤΗΛ του μάκη gt εκείνη την ώρα οδηγούσε...

Λοιπόν..

Να ζητήσουμε συγγνώμη που δεν γνωρίζουμε τις σέρρες k τα στέκια τους..Δεν έχει τύχει να γυρίσουμε όλη την ελλάδα ακόμα..

Προσωπικά να σου μιλήσω,όσο ήμασταν όλα τα αμάξια μαζί..έβλεπα ότι ενημερώνατε τους γνωστούς σας μπροστά..λέω Okay θα πούνε καιεμάς...Περιμέναμε..ξεκινάμε όλοι μαζί..να μην ξέρουμε αν τελικά θα πάμε για καφέ Η για φαγητό..ξανασταματάμε..ξανά δεν μας λέει κανεις τίποτα

Είμαστε στην φάση που είναι ο rocko ο σερραίος που αναφέρατε και η κοπελια με το Ασημι το Golfaki..

Και πάλι δεν μας λέει κανεις τίποτα...Ευτυχώς κατέβηκε ο rocko k τον ρωτήσαμε τι θα κάνει k μας είπε ότι πάει για φαγητό με τους δικούς του..μας λέει ακολουθήστε τα παιδιά..

Όταν λέει παιδιά εγώ προσωπικά κατάλαβα τα υπόλοιπα 2 αμάξια..τα 2 ασημι golf..

Έλα όμως που η ξανθιά πάει αριστερά και ο σερραίος σταμάτησε k έμεινε εκεί..Ανοίγουμε τα παράθυρα κτλ κτλ να μην πολυλογώ ακολουθούμε την κοπέλα μπροστά...Η ιστορία από ότι είδα ειπώθηκε οποτε δεν χρειάζεται να την συνεχίσω παραπέρα..

Το νόημα είναι φιλε Τάσο ότι ούτε στου μάκη ούτε στον δικό μου χαρακτήρα υπάρχει η λέξη ΑΓΝΌΗΣΗ..Πάντως αν ρωτήσεις k τον μάκη του είχα πει ότι από όσο είδα ο μονος που νοιάστηκε ήταν ο Τάσος..Παρόλο που δεν s ήξερα..

Και επίσης επειδή θαρρώ πως είδα μια ειρωνεία και γενικά έναν εκνευρισμό από το μέρος σου..

Δεν ξέρω αν έχεις τύχει να πας σε κάποια άλλη συνάντηση άλλης εταιρίας..Επειδή έχω πάει και σε εταιρίες που είχαν λιγότερες πωλήσεις τα τελευταία 2 χρονια...Τόσα golf που είστε..k τόσοι φίλοι του VW Club θα έπρεπε να είστε σήμερα 30-40 Car's at least..k όχι 12 που το λέτε k με περηφάνια ρε παίδες...

Καταλαβαίνεις τι λέω k δεν πιστεύω να διαφωνείς..

PS: Όσο για το GPS του μάκη..του το χάλασα οποτε θα χρειαστεί new tongue.gif

PS2: Sorry gia ta greeklish molis exo kanei format :x

Θα απαντησω στα κοκκινα

1)Ουτε εγω ειμαι εξπερ στα στενα των Σερρων γιαυτο κ διαλεξαμε να εειμαστε χωρισμενοι με τον Speedy αναμεσα στο κομβοι ετσι εαν χαθουμε να οδηγησουμε τις ομαδες στον προορισμο.

2)τους γνωστους μας?και ποιοι ειναι αυτοι για να καταλαβω..τον μακη πιο πολυ τον ξερω απο τους "γνωστους"μας.Αλλα εσυ 1 φορα μας ειδες ολους πως καταλαβες ποιοι ειμαστε γνωστοι μεταξυμας κ ποιοι οχι?Πως αιθαιρετα εβγαλες ολα αυτα τα συμπερασματα?

3)επαναλαμβανω κ τον τροχονομο εκανα κ τηλ σας επερνα ετσι νιωθεις αγνοημενος?

4)σορυ φιλε που ημασταν 12 αυτοκινητα ελπιζω την επομενη φορα να ειμαστε περισσοτερα.

Αν εσεις χαθηκατε απο το κομβοι του τεο κ δεν θελησατε να μας βρειτε αν σας χαλασε που ημασταν 12 αυτοκινητα αν σας χαλασε που ο τεο εφαγε κατι στα γρηγορα ενω οι υπολοιποι ηπιαμε καφε νιπτω τας χειρας μου

οσο για την ειρωνεια εσυ με τα αυθαιρετα συμερασματα κανεις κ κριτικη απο πανω?εκνευρισμο δεν μου προκαλεις αλλα απορια

ΥΓ επειδη μιλισα με τον Speedy για να ξερω τι ακριβως εγινε ενω ησασταν απο πισω του στιψατε αυτοβουλως σε αλλο στενο κ εκει χαθηκατε.ΔΛδ σε αυτο φταιω εγω η ο Τεο?Κ αντε χαθηκατε μπορουσατε να μας βρειτε.Τελος

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Αυτό έκανα και εγώ τώρα..Με πρόλαβες!

Φταίει το username μου tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Θα απαντησω στα κοκκινα

1)Ουτε εγω ειμαι εξπερ στα στενα των Σερρων γιαυτο κ διαλεξαμε να εειμαστε χωρισμενοι με τον Speedy αναμεσα στο κομβοι ετσι εαν χαθουμε να οδηγησουμε τις ομαδες στον προορισμο.

2)τους γνωστους μας?και ποιοι ειναι αυτοι για να καταλαβω..τον μακη πιο πολυ τον ξερω απο τους "γνωστους"μας.Αλλα εσυ 1 φορα μας ειδες ολους πως καταλαβες ποιοι ειμαστε γνωστοι μεταξυμας κ ποιοι οχι?Πως αιθαιρετα εβγαλες ολα αυτα τα συμπερασματα?

3)επαναλαμβανω κ τον τροχονομο εκανα κ τηλ σας επερνα ετσι νιωθεις αγνοημενος?

4)σορυ φιλε που ημασταν 12 αυτοκινητα ελπιζω την επομενη φορα να ειμαστε περισσοτερα.

Αν εσεις χαθηκατε απο το κομβοι του τεο κ δεν θελησατε να μας βρειτε αν σας χαλασε που ημασταν 12 αυτοκινητα αν σας χαλασε που ο τεο εφαγε κατι στα γρηγορα ενω οι υπολοιποι ηπιαμε καφε νιπτω τας χειρας μου

Δεν χαλαστήκαμε για τους λόγους που αναφέρεις...

Όταν λέω γνωστούς εννοώ τα παιδιά μπροστά..Ο Γνωστός δεν είναι και απαραίτητα φίλος...

Ναι προσωπικά εκτίμησα που πήρες και μας έψαξες 3 φορές..Ο μάκης εδώ είναι και μπορεί να στο πει..

Το φταίξιμο δεν το έριξε κανείς σε σένα..εσύ πέταξες ειρωνία-χαβαλέ στον μάκη και ξεκίνησε η αντιπαράθεση μεταξύ σας..Οπότε γιατί τόσο νευρικός;;

Και αν παρατηρήσεις συνεχίζεις την ειρωνία και στο τελευταίο post σου..

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Δεν χαλαστήκαμε για τους λόγους που αναφέρεις...

Όταν λέω γνωστούς εννοώ τα παιδιά μπροστά..Ο Γνωστός δεν είναι και απαραίτητα φίλος...

Ναι προσωπικά εκτίμησα που πήρες και μας έψαξες 3 φορές..Ο μάκης εδώ είναι και μπορεί να στο πει..

Το φταίξιμο δεν το έριξε κανείς σε σένα..εσύ πέταξες ειρωνία-χαβαλέ στον μάκη και ξεκίνησε η αντιπαράθεση μεταξύ σας..Οπότε γιατί τόσο νευρικός;;

Και αν παρατηρήσεις συνεχίζεις την ειρωνία και στο τελευταίο post σου..

Φιλε Δεν σε ξερω καλα εκανες κ ηρθες αλλα ριχνετε (εσυ η κ ο μακης) φταιξιμο σε καποιον κ ας μην ειμαι εγω αυτος ο καποιος (παντως καποιος θα ειναι)...

δεν ειμαι νευρικος δικαιος θελω να ειμαι κ να μην κατηγορειτε ατομα που δεν ξερετε κ δεν ευθυνοντε

εγω ειμαι ειρωνικος απεναντι σε ποιον, σε εσενα που ενω δεν ξερεις κανενα εβγαλες κ συμερασματα για εμας?Οτι τα ειπαν οι γνωστοι μεταξυ τους οτι σας αγνοησαμε (ενω ο ιδιος παραδεχτηκες οτι σας πηρα 3 τηλεφωνα για να βρεθουμε)οτι ειμαστε ρεζιλια γιατι ημασταν 12 αυτοκινητα ενω επρεπε να ημαστε 30-40?Μπα δεν νομιζω οτι ειμαι εγω ο ειρων στην ιστορια.

αν εχετε προβλημα ο μακης εχει κ τα τηλ μου κ το msn μου αλλα δεν βλεπω να με περνει καποιος κ να πει ναι εχω προβλημα για αυτο κ για αυτο.Επι της ουσιας.

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Δεν σε ξερω καλα εκανες κ ηρθες αλλα ριχνετε (εσυ η κ ο μακης) φταιξιμο σε καποιον κ ας μην ειμαι εγω αυτος ο καποιος (παντως καποιος θα ειναι)...

δεν ειμαι νευρικος δικαιος θελω να ειμαι κ να μην κατηγορειτε ατομα που δεν ξερετε κ δεν ευθυνοντε

εγω ειμαι ειρωνικος απεναντι σε ποιον, σε εσενα που ενω δεν ξερεις κανενα εβγαλες κ συμερασματα για εμας?Οτι τα ειπαν οι γνωστοι μεταξυ τους οτι σας αγνοησαμε (ενω ο ιδιος παραδεχτηκες οτι σας πηρα 3 τηλεφωνα για να βρεθουμε)οτι ειμαστε ρεζιλια γιατι ημασταν 12 αυτοκινητα ενω επρεπε να ημαστε 30-40?Μπα δεν νομιζω οτι ειμαι εγω ο ειρων στην ιστορια.

Κοίτα..

Την λέξη ρεζίλια την ανέφερα στον μάκη στο θέμα "ΑΝ σου την πει κανείς που φύγαμε"..

Όπως και έγινε..

Το θέμα που λες 30-40 αυτοκίνητα...Εσύ τι λες;Δεν είναι κρίμα να λέτε τόσα άτομα για συνάντηση κ να είστε μόνο 20 άτομα;;

Link to comment
Share on other sites

Ποιος την ειπε σε ποιον γιατι μπερδευομαι...για διαβασε τα ποστ σου κ μετα μες μου

κ κατι ακομα εσυ υπερασπιζεσαι ποιον τον μακη η εσενα?

κ κατι τελευταιο εχεις προβλημα με τον τεο?με εμενα?με το club που ηταν 12 αυτοκινητα κ 20 ατομα?

παρε τηλ γιατι δε σε "[πιανω" με τον γραπτο σου λογο.

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Ποιος την ειπε σε ποιον γιατι μπερδευομαι...για διαβασε τα ποστ σου κ μετα μες μου

κ κατι ακομα εσυ υπερασπιζεσαι ποιον τον μακη η εσενα?

κ κατι τελευταιο εχεις προβλημα με τον τεο?με εμενα?με το club που ηταν 12 αυτοκινητα κ 20 ατομα?

Τι πρόβλημα ρε καρντάσι..Σίγα μην κλάψω κι όλας :>

Τεο κτλ που λες δεν τους γνωρίζω..Και στην τελική εγώ το κομμάτι μου το κανα στην πίστα με τον μάκη και τον Γιάννη aka Rocko.

Link to comment
Share on other sites

teo=Speedy

για να γραφεις κ να λες οτι φταιει καποιος οτι δεν ημαστε club με 12 αυτοκινητα κ να εξαπολυεις επιθεση στον τεο που σας αφησε να χαθητε κ σε μενα που επειδη ειπα να βαλω τα πραγματα στην θεση τους εγινα κ ειρωνας κ κακος λες

εγω να εχω το προβλημα?κ στην τελικη ποιο ειναι το θεμα σας?το οτι σας πηρα μονο 3 τηλ?το οτι χασατε η σας εχατε ο speedy?(αν κ εμενα μου ειπε οτι μονοι σας στιψατε κ φυγατε δεν χαθηκατε δηλαδη).το οτι ημασταν 12 αυτοκινητα?δεν μπορω να καταλαβω

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

teo=Speedy

για να γραφεις κ να λες οτι φταιει καποιος οτι δεν ημαστε club με 12 αυτοκινητα κ να εξαπολυεις επιθεση στον τεο που σας αφησε να χαθητε κ σε μενα που επειδη ειπα να βαλω τα πραγματα στην θεση τους εγινα κ ειρωνας κ κακος λες

εγω να εχω το προβλημα?

Όπα όπα ! Δεν άφησα κανέναν να χαθεί ! Εγώ τον βρήκα τον δρόμο και το μέρος . Οι οδηγίες που είχα και το δρομολόγιο ήταν απόλυτα σαφές και κατανοητό από την αρχή(αλλιώς δεν ξεκινούσα να φύγω από εκεί που ήμουν). Εγώ έφτασα στον προορισμό(γήπεδο Πανσ.) , πράγμα που σημαίνει ότι όποιος με ακολουθούσε θα ερχόταν κι αυτός μαζί μου . Είχα τον νου μου πίσω σε όσους ακολουθούσαν και κοίταζα επανειλημμένα από τον καθρέπτη και ταχύτητα έκοβα κλπ κλπ . ¶ρα δεν νομίζω να έχει κανένας παράπονο από εμένα , είτε να μου εξαπολύει επίθεση για κάτι που έκανα απόλυτα σωστά και με επιτυχία . Εάν υπάρχει αντίθετη άποψη είμαι έτοιμος να την ακούσω .

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

teo=Speedy

για να γραφεις κ να λες οτι φταιει καποιος οτι δεν ημαστε club με 12 αυτοκινητα κ να εξαπολυεις επιθεση στον τεο που σας αφησε να χαθητε κ σε μενα που επειδη ειπα να βαλω τα πραγματα στην θεση τους εγινα κ ειρωνας κ κακος λες

εγω να εχω το προβλημα?

Βαριέμαι να απαντήσω...μιλάμε εξ'άλλου στο msn

Link to comment
Share on other sites

το θεμα λυθηκε γιατι αρχισε χωρις λογο κ αιτια μου ειπαν οτι δεν εχουν προβλημα με κανεναν Τεο οκ

το αποτελεσμα ειναι οτι μου χρωστανε τα παιδια ενα μωρο 22χρονο κ ειμαστε πατσι

Link to comment
Share on other sites

το θεμα λυθηκε γιατι αρχισε χωρις λογο κ αιτια μου ειπαν οτι δεν εχουν προβλημα με κανεναν Τεο οκ

το αποτελεσμα ειναι οτι μου χρωστανε τα παιδια ενα μωρο 22χρονο κ ειμαστε πατσι

ααα οκ . Το μωρό το θέλεις σαν εκείνη με το άσπρο eos που το γυάλιζε ? Να βοηθήσω κι εγώ στο ψάξιμο εαν είναι ... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

το θεμα λυθηκε γιατι αρχισε χωρις λογο κ αιτια μου ειπαν οτι δεν εχουν προβλημα με κανεναν Τεο οκ

το αποτελεσμα ειναι οτι μου χρωστανε τα παιδια ενα μωρο 22χρονο κ ειμαστε πατσι

Τα προφυλακτικά είναι μέσα στα χρέη Η όχι;

Link to comment
Share on other sites

Τα προφυλακτικά είναι μέσα στα χρέη Η όχι;

χαχαχα , αυτά τα βάζω εγώ !tongue.gif Τι σοι ενωμένο club είμαστε ;)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

μη σας βαζω σε εξτρα εξοδα εσεις κοιταξτε να αντικαταστησετε το μωρο...γιατι διαφορετικα κατι ακουσα για μια Δαναη

Link to comment
Share on other sites

μη σας βαζω σε εξτρα εξοδα εσεις κοιταξτε να αντικαταστησετε το μωρο...γιατι διαφορετικα κατι ακουσα για μια Δαναη

πήρατε λάθος αριθμό !!!! tongue.giftongue.giftongue.gif δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω κάτι παραπάνω .... νίπτω τας χείρας μου ....

Link to comment
Share on other sites

δεν πηγαινε σε σενα αλλα στον δημητρη DrSaG (δαναη ωραιο ονομα)

Αυτό έλειπε ! Γυναίκα κι αυτοκίνητο δεν δανείζονται .-

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που μετα απο καιρο κανατε μια συναντηση και πιστευω πως οι περισσοτεροι το γουσταρατε.

Μακαρι να μπορουσαμε να ερθουμε και εμεις απο τα Γιαννενα.

Ισως στο μελλον να γινει αυη η κοινη συναντηση με τον Βορρα και την Θεσσαλια.

Να περνατε παντα καλα και να ειστε παντα ενωμενοι.

Το κεφι μας παμε να κανουμε και οχι να ερχομαστε σε διαφωνιες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εμενα μου αρεσε, εβγαλα τα γουστα μου στη πιστα.. οσο ηταν δυνατων με τα λαστιχα που ειχα..

Δυστιχος και γω πρεπει να πω ομως οτι εγινε κακη συνενοηση, ενω ειπαμε στην αρχη για φαγητο. τελικα αποφασισατε για καφε, εμενα προσωπικα δεν με χαλουσε, θα πιγαινα και για μια πιτα στο τσακ.. αλλα ηταν και οι γονεις μου μαζι.. καταλαβαινετε τωρα, θελανε να φανε..

Την επωμενη φορα μονος μου ;)

Δεν βλεπω ακομα δικια μου φωτο tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εμενα μου αρεσε, εβγαλα τα γουστα μου στη πιστα.. οσο ηταν δυνατων με τα λαστιχα που ειχα..

Δυστιχος και γω πρεπει να πω ομως οτι εγινε κακη συνενοηση, ενω ειπαμε στην αρχη για φαγητο. τελικα αποφασισατε για καφε, εμενα προσωπικα δεν με χαλουσε, θα πιγαινα και για μια πιτα στο τσακ.. αλλα ηταν και οι γονεις μου μαζι.. καταλαβαινετε τωρα, θελανε να φανε..

Την επωμενη φορα μονος μου ;)

Δεν βλεπω ακομα δικια μου φωτο tongue.gif

Δεν μας πείραξαν οι γονείς σου ... ίσα ίσα που χαρήκαμε με την παρουσία τους ! ;)

Σήμερα το βράδυ θα ανεβάσω ότι φωτογραφίες έχω και δεν έχω στην gallery μας(εκτός από αυτές που εμφανίζονται πρόσωπα γιατί δεν ξέρω εάν είναι όλοι σύμφωνοι, κρυμμένες πινακίδες θα υπάρχουν στάνταρ , όπως πρέπει να εμφανίζονται σε ένα δημόσιο φόρουμ) ;)

Οπότε λίγο υπομονή ... :)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησαμε τα παιδια κ δεν ηθελαν να φανε, οποτε δυσκολο να τους πιεσω να φανε.

επισης απο ολη την παρεα οι σερραιοι μετα την πιστα δεν θα ακολουθουσαν για προσωπικες υποχρεωσεις ο καθενας οποτε απο τα 4 αυτοκινητα (ο αλεξ εφυγε απο την πιστα για θεσσαλονικη για υποχρεωσεις παλι) ο σαββας δουλευε το βραδυ.Παμε στα 3 αυτοκινητα ο langman δεν ηθελε φαι παμε στα 2...γιαυτο ειπα αφου δεν επεσε πεινα (ολοι σψεδον πηρανε τυροπιτες απο το καφε στην πιστα) παμε τουλαχιστον για ενα καφε αφου προλαβαινουμε να πιουμε εστω κ εναν καφε εκτος απο την πιστα ηταν κριμα να σταματουσε εκει η εκδρομη..

Link to comment
Share on other sites

αμάν ωρεε όλο παράπονα μου είσαστε!!!περάσαμε ωραία ήπιαμε το καφεδάκι μας συζητήσαμε η παρέα ήτανε πολλή καλη τώρα όσο για το φάει πλακωθήκαμε στις τυρόπιτες εκεί στο καφέ και μετά δεν είχανε όλοι όρεξη για φάει!!!εγώ λέω την επομενη φορα να βγάλουμε βγάλουμε ένα πρόγραμμα!!!εμενα πάντως προσωπικά μου άρεσε!!!!άντε μούρη να κανονίσουμε και πάλι να βρεθουμε!!!!

Edited by Speedy
greeklish
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.