Jump to content
Black Widow

Επίσημη Συνάντηση Μελών Θεσσαλονίκης - Βόρειας Ελλάδας, 15/11/2009

Recommended Posts

Να δω και καμια φοτο απο μενα στην πιστα, ελπιζω να με εβγαλε κανεις tongue.gif

έχω κάτι δικες σου αλλα είναι μακρινές! στο εσάκι!!!

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

έχω κάτι δικες σου αλλα είναι μακρινές! στο εσάκι!!!

Ε βαλτες να δουμε ντε..

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Ε βαλτες να δουμε ντε..

προσπαθώ να ανεβάσω αλλα κάτι παίζει με το pc μου μάλλον!εσύ έχεις από την πιστα φωτό?

εγώ μπήκα με το γκρι το golf το δυάρι!

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ να ανεβάσω αλλα κάτι παίζει με το pc μου μάλλον!εσύ έχεις από την πιστα φωτό?

εγώ μπήκα με το γκρι το golf το δυάρι!

Μπαα, εγω πως να εχω φωτο, μεσα ημουν και γω.. ειπα τους δικους μου αλλα δεν εβγαλαν, το ακουσαν το κραξημο ομως new_grrrr.gif

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Μπαα, εγω πως να εχω φωτο, μεσα ημουν και γω.. ειπα τους δικους μου αλλα δεν εβγαλαν, το ακουσαν το κραξημο ομως new_grrrr.gif

k εγώ είπα τους κολλητούς k οι "λακαμαδες" τραβούσαν μονο από το μπαλκόνι του καφέ!

ο φωτογραφος που ήταν μέσα στην πιστα τον είδες?έχει k γ@@ο τις φωτό!αν θέλεις να σου δώσω το τηλ του!

παίρνει 20 euro το cd νομίζω!

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

k εγώ είπα τους κολλητούς k οι "λακαμαδες" τραβούσαν μονο από το μπαλκόνι του καφέ!

ο φωτογραφος που ήταν μέσα στην πιστα τον είδες?έχει k γ@@ο τις φωτό!αν θέλεις να σου δώσω το τηλ του!

παίρνει 20 euro το cd νομίζω!

Στειλτο pm

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

εγινε φιλαρακι θα τα πουμε παλι σε καμια συναντηση.Χαιρομαι που περασατε καλα

και την αλλη φορα ολοι μπουγατσα τυροπιτα στην Κλεοπατρα γιατι το golfaki πρεπει να το turbisume tongue.gif

εγω τι να κανω να τις ανεβασω ολες?τεο στειλε λινκ απο το αλμπουμ.

Οι φωτο που βγηκαμε ολη η παρεα του VW CLUB ειναι απαιχτες με φοντο τα VW μας.ΑΠΑΙΧΤΕΣ.αλλα αν ειστε ντροπαλα αγορια να μην τις ανεβασω

κ ειναι κριμα......

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

εγινε φιλαρακι θα τα πουμε παλι σε καμια συναντηση.Χαιρομαι που περασατε καλα

και την αλλη φορα ολοι μπουγατσα τυροπιτα στην Κλεοπατρα γιατι το golfaki πρεπει να το turbisume tongue.gif

εγω τι να κανω να τις ανεβασω ολες?τεο στειλε λινκ απο το αλμπουμ.

Οι φωτο που βγηκαμε ολη η παρεα του VW CLUB ειναι απαιχτες με φοντο τα VW μας.ΑΠΑΙΧΤΕΣ.αλλα αν ειστε ντροπαλα αγορια να μην τις ανεβασω

κ ειναι κριμα......

Η gallery είναι εδώ http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&module=cats&do=sc&cat=279 , όσο για τις φωτός κάντες ένα rar και στείλε μας το λινκ με πμ ! Αλλά μην τις ανεβάσεις εδώ γιατί είμαστε και μοντελάκια και θα μας ματιάξουν . Γι αυτό κι εγώ μας έβαψα μαύρους …. Εάν θέλετε καμια φωτο χωρις τα μαυρα κλπ πείτε μου …

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη έχω βγάλει 5-6 videos που είσαι στην πίστα..Είχα μπει μέσα..Όταν τύχει κ βρεθούμε καβάλα θα στα στείλω με ΜπλέΔόντι(bluetooth)....

Όσο για σένα Τάσο!Κάτσε καλά με την Δανάη...Σου είπα μην φας έχουμε γλαρόσουπα...Και αν πεινάς ακόμα έχουμε και λουκάνικα Φρανκφούρτης!

Link to comment
Share on other sites

ας μην μου κανατε ιστορια την κυριακη να πηγαινα κ εγω στο μωρο

τωρα χρωστατε..δαναη?μαρια?σουλα?δεν με απασχολει

απλα το δαναη ειναι πιο ωραιο σαν ονομα χχαχαχα

ρε ειναι πολυ ομορφες οι φωτο μην μασατε ολοι ωραιοι ειστε

ας τις ανεβασω οπως ειναι εξαλλου στις πανελληνιες ολα τα προσωπα φαινοντε

δε θα σε κανω tag αντε,,,,

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

ας μην μου κανατε ιστορια την κυριακη να πηγαινα κ εγω στο μωρο

τωρα χρωστατε..δαναη?μαρια?σουλα?δεν με απασχολει

απλα το δαναη ειναι πιο ωραιο σαν ονομα χχαχαχα

ρε ειναι πολυ ομορφες οι φωτο μην μασατε ολοι ωραιοι ειστε

ας τις ανεβασω οπως ειναι εξαλλου στις πανελληνιες ολα τα προσωπα φαινοντε

δε θα σε κανω tag αντε,,,,

Γιατί αγχώνεσαι για τα πρόσωπα;;Γκόμενα θα βγάλεις απο το VWClub;;

χαχα!!Πες την λίγο στον μάκη να περάσει η ώρα

Link to comment
Share on other sites

δεν αγχωνομαι ρε μητσο εγω ο Τεο απο οτι βλεπεις γιατι ειναι ντροπαλος πιο ντροπαλος απο εμενα

πως περασατε χ8ες?η δαναη πως περασε?tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν αγχωνομαι ρε μητσο εγω ο Τεο απο οτι βλεπεις γιατι ειναι ντροπαλος πιο ντροπαλος απο εμενα

πως περασατε χ8ες?η δαναη πως περασε?tongue.gif

Καλά ήταν...Άνοιξε κ το μάτι μας και η χούφτα μας...Χούφτωνε Χούφτωνε ήταν η φράση της βραδιάς..

Σου έχω μια έτοιμη πάντως..Όταν έρθεις θα δεις και βίντεο που την βγάλαμε να χορεύει...Τα σπάει η κοπέλα..

Μάκη εκείνη με το ταγιέρ την παρθένα που χόρευε του λέω..Σε αυτήν δεν έδωσες το κινητό του τάσου(ς);;

Edited by DrSaG
Link to comment
Share on other sites

Καλά ήταν...¶νοιξε κ το μάτι μας και η χούφτα μας...Χούφτωνε Χούφτωνε ήταν η φράση της βραδιάς..

Σου έχω μια έτοιμη πάντως..Όταν έρθεις θα δεις και βίντεο που την βγάλαμε να χορεύει...Τα σπάει η κοπέλα..

Μάκη εκείνη με το ταγιέρ την παρθένα που χόρευε του λέω..Σε αυτήν δεν έδωσες το κινητό του τάσου(ς);;

Ααα ναι...τρελό μωρό!!!Α ρε mourh τυχερέ!!!!Το καλύτερο κομμάτι μιλάμε!!!Κορμί θανατηφόρο!!!Τι να σου λέω..!! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ωραια η συναντηση, κριμα που δεν καταφερα να ειμαι παρων λογω υγειας...

Μαλιστα το πρωι της συναντησης με επαιρνε ενας αριθμος τηλεφωνο, λογικα καποιο παιδι απο το club γιατι συμβαδιζε με την ωρα του ραντεβου στο κομβο του ΤΙΤΑΝ, αλλα πραγματικα δεν ημουν σε θεση ουτε στο τηλεφωνο να μιλησω απο τον πυρετο.. Ζητω συγγνωμη!

Ελπιζω την επομενη φορα να ειμαι παρων και να γινει ακομη καλυτερη συναντηση....

Υ.Γ.: Πολυ ωραιες οι φωτογραφιες, κουκλια τα αυτοκινητα σας!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Δεν Ξέρω Για Εσάς Εγώ Πάντως Αν Και Ήμουν ¶υπνος Αν Και Ήμουν Μετά Την Δουλειά Γιατί Μόλις Είχα Σχολάσει Πέρασα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ Όλα Τα Παιδιά Ήταν Εξαιρετικά Το Ίδιο Και Τα Αυτοκίνητα Τους Με Δύο Αυτοκίνητα Να Ξεχωρίζουν Απο Τ' ¶λλα (Speedy Kαι Το Δικό Μου)Γιατί Υπήρχαν Και Γυναίκες.Τώρα Όσο Αφορά Για Τον Καφέ Όλοι Μαζί Συμφωνήσαμε Να Πάμε Για Καφέ Και Λέγαμε Που Και Πως Θα Παρκάρουμε Οπότε Συμφωνήσαμε Και Είπαμε Πάμε Και Όπου Βρούμε.Κάποιοι Πεινούσαν Και Πήγαν Για Φαγητό ΟΚ Νο Problem.Το Ωράριο Ήταν ΕΛΕΥΘΕΡΟ.Παρακαλώ Όσοι Βγάλατε Φωτογραφίες Τα SUPER ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ Να Μου Δώσετε Ενα Link Για Να Τις Κατεβάσω Και Εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Δεν Ξέρω Για Εσάς Εγώ Πάντως Αν Και Ήμουν ¶υπνος Αν Και Ήμουν Μετά Την Δουλειά Γιατί Μόλις Είχα Σχολάσει Πέρασα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ Όλα Τα Παιδιά Ήταν Εξαιρετικά Το Ίδιο Και Τα Αυτοκίνητα Τους Με Δύο Αυτοκίνητα Να Ξεχωρίζουν Απο Τ' ¶λλα (Speedy Kαι Το Δικό Μου)Γιατί Υπήρχαν Και Γυναίκες.Τώρα Όσο Αφορά Για Τον Καφέ Όλοι Μαζί Συμφωνήσαμε Να Πάμε Για Καφέ Και Λέγαμε Που Και Πως Θα Παρκάρουμε Οπότε Συμφωνήσαμε Και Είπαμε Πάμε Και Όπου Βρούμε.Κάποιοι Πεινούσαν Και Πήγαν Για Φαγητό ΟΚ Νο Problem.Το Ωράριο Ήταν ΕΛΕΥΘΕΡΟ.Παρακαλώ Όσοι Βγάλατε Φωτογραφίες Τα SUPER ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ Να Μου Δώσετε Ενα Link Για Να Τις Κατεβάσω Και Εγώ.

Σωστός ο Σάββας !!! Σάββα επειδή είμαι εκτός θα σου στείλω με πμ το λινκ για να τις κατεβάσεις όλες τις δικές μου χωρίς μαύρα κλπ κλπ :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=17279 + το videaki απο οταν πηγαιναμε Σερρες το ειχα ανεβασει στην αρχη αλλα παραθετω παλι το λινκ http://rapidshare.com/files/307419605/DSC02342.3GP.html

εχω κ αλλες πιο ωραιες αλλα φαινομαστε κ δεν ξερω αν θελετε να δημοσιευτουν...

εχω κ τον ροκο βιντεακι θα του το δωσω σε καποια φαση αν κ το καφε ηταν μακρυα απο την πιστα κ δεν εχει καλη αναλυση παρολ'αυτα ομως καθησα να τον κινηματογραφησω tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=17279 + το videaki απο οταν πηγαιναμε Σερρες το ειχα ανεβασει στην αρχη αλλα παραθετω παλι το λινκ http://rapidshare.com/files/307419605/DSC02342.3GP.html

εχω κ αλλες πιο ωραιες αλλα φαινομαστε κ δεν ξερω αν θελετε να δημοσιευτουν...

εχω κ τον ροκο βιντεακι θα του το δωσω σε καποια φαση αν κ το καφε ηταν μακρυα απο την πιστα κ δεν εχει καλη αναλυση παρολ'αυτα ομως καθησα να τον κινηματογραφησω tongue.gif

Ρε συ Τάσο το βιντεάκι για να το κατεβάσω λέει ότι πρέπει να είμαι premium member!!:S

Help...!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.