Jump to content
Dark Angel

Επένδηση δερμα η δερματίνη στο Polo και Χρώμα?

Recommended Posts

Έκανα λίγο πρόχειρο "Photoshop" και έκανα ώς δοκιμή για πρώτο χρώμα αυτό εδώ το πορτοκαλί θα ακολουθίσουνε και αλλά photoshop με χρωματισμους για να επιλέξω τι χρώμα να κάνω το εσωτερικο...

dok01.th.jpg

και λίγο ποιο σκούρο

dok02.th.jpg

και το σκούρο κανονικο πορτοκαλι

dok03.th.jpg

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

λοιπον αφου ειναι μπλε θα παιξεις με ασπρο δερμα...βαλε και λιγο χρωμα μεσα σε λοοκ αλουμινιο,βαψε κανα χερουλι..κανε κατι με την κεντρικη κονσολα να ζωντανεψει λιγο το ταμπλο,ενα ασημι θα εδειχνε πολυ σαν σπορ...οχι ολο καταλαβες τι εννοω κεντρικη κονσολα...(αεραγωγοι ....)το εξωτερικο χρωμα ταιριαζει γαντι με μπεζ η ασπρο η ασπρο πολικης απιστευτα,το τελευταιο το χω δει σε μπεμπα και γ%$%^σε....και τα ρολογακια οκ απλα αλλαξε χρωμα της βασης,αφου τα βαζεις σε γκρι κολωνα,ντυστο το αμοιρο να ειναι ομοιομορφο....απο ουρανο τι εχεις υφασμα η πλαστικο???πατακι καλο θα ηταν να επαιζες σε κατι φωτεινο που θα ταιριαζει καιμε τα χρωματα μεσα...ελπιζω να βοηθησα...ααα τωρα ειδα το ασημι του τιμονιου σε τετοι χρωμα θα μπορουσες να κανες τους αεραγωγους πχ....

και καλα βρε αθεοφοβε που πηγες και εβαλες τα ρολογια κατω μπροστα απτις ταχυτητες???τα βλεπεις εκει????βαλε και αλλες φωτογραφιες...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

το χρώμα είναι ασιμή γκρύ από τα μαμά καθήμαστα απλα δεν το μπορώ άλλο το γκρυ. τα οργανάκια τα VDO μαζί με την βάση εκεί εμένα με βόλεψαν ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

πήγα μέχρη τους ταπετσιέριδες και είδα και το κίτρινο και το πορτοκαλί

dermaapoxrosisisxromata.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

κάνω μερικές δοκιμές πρώτα στο Photoshop για να δώ πως θα μου κάτσει στο μάτι...

Link to comment
Share on other sites

Συνδιασμός στο κεντρο του καθύσματος με χρόμα του πάγου και γύρο το μπακετ στα πλαϊνα με γκρυ?

dddkkk.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελικα κάπως έτσι θα γίνει (δεν έγινε και το καλήτερο στις αποχρώσεις) Μάβρο με άσπρο του πάγου

dok06.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τελικα κάπως έτσι θα γίνει (δεν έγινε και το καλήτερο στις αποχρώσεις) Μάβρο με άσπρο του πάγου

dok06.th.jpg

αυτο ηθελα να σου πρωτεινω αλλα με προλαβες tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω μέχρη την πανελλήνια να το έχω έτοιμο ;)

Link to comment
Share on other sites

ένας ακόμα συνδιασμός... έχω ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ πρόκιτε να φύγουνε πολλά λευτά και δεν ξέρω ποιο να φτιάξω

dok07.th.jpg

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

τα ανοιχτοχρωμα θα δειχνουν εντονα την βρωμια οταν λερωνονται.θα πρεπει να τα καθαριζεις πολυ συχνα αν θες να δειχνουν ομορφα και περιποιημενα.μηπως να το ξανασκεφτεις;

Link to comment
Share on other sites

τα ανοιχτοχρωμα θα δειχνουν εντονα την βρωμια οταν λερωνονται.θα πρεπει να τα καθαριζεις πολυ συχνα αν θες να δειχνουν ομορφα και περιποιημενα.μηπως να το ξανασκεφτεις;

μα ότι και να βάλω... κάθε ευδομαδά το πλένω μέσα εξώ και περνάω λανολίνη τα δέρματα... :D

Link to comment
Share on other sites

μα ότι και να βάλω... κάθε ευδομαδά το πλένω μέσα εξώ και περνάω λανολίνη τα δέρματα... :D

τοτε δεν αποτελει προβλημα για σενα :D

προχωρα και βαλτα,προσωπικα μου αρεσει σαν συνδυασμος :D

Link to comment
Share on other sites

τοτε δεν αποτελει προβλημα για σενα :D

προχωρα και βαλτα,προσωπικα μου αρεσει σαν συνδυασμος :D

Thanx man :D Μία απόφαση είναι...

Link to comment
Share on other sites

και εγώ τελικος έτσι θα γίνει :huh: αρκή να βρούνε χρόνο τα μαστόρια μου ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.