Jump to content
Panos277

Vw Polo 6R Gti 2010 - Εντυπώσεις [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα....Εχω ενα παραπονο....Στα βιντεακια μας εχουν φαει ολα τα αλλα αυτοκινητα....απο ελλαδα μονο ο φιλος μας ο Τσολιας εχει ανεβασει!

Ανεβαστε κανενα καινουργιο ρε παιδια και ας μην ειναι Υπερπαραγωγη,σιγα.....εμας μας νοιαζει να δουμε και στην πραξη πως παει το αμαξι!

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα....Εχω ενα παραπονο....Στα βιντεακια μας εχουν φαει ολα τα αλλα αυτοκινητα....απο ελλαδα μονο ο φιλος μας ο Τσολιας εχει ανεβασει!

Ανεβαστε κανενα καινουργιο ρε παιδια και ας μην ειναι Υπερπαραγωγη,σιγα.....εμας μας νοιαζει να δουμε και στην πραξη πως παει το αμαξι!

:thumbsup:

+1000

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα....Εχω ενα παραπονο....Στα βιντεακια μας εχουν φαει ολα τα αλλα αυτοκινητα....απο ελλαδα μονο ο φιλος μας ο Τσολιας εχει ανεβασει!

Ανεβαστε κανενα καινουργιο ρε παιδια και ας μην ειναι Υπερπαραγωγη,σιγα.....εμας μας νοιαζει να δουμε και στην πραξη πως παει το αμαξι!

:thumbsup:

+1

Link to comment
Share on other sites

Μια πληροφορια για οσους θελουν bluetooth (και εννοειται ΚΑΙ τηλεφωνο) να λειτουργει απο το εργοστασιακο RCD (η RNS). Συμφωνα με τη μαμα εταιρια ηθελε αλλα 590 Ευρω ΣΥΝ την βαση τηλεφωνου. Αν πατε σε αντιπροσωπειες της VW σας περνανε το Kufatec (Fiscon) με 300E. Το ωραιο ειναι οτι ακομα και η ιστοσελιδα της Kufatec το χρεωνει (με το μικροτερο ΦΠΑ της Γερμανιας) 424Ε (με το μικροφωνο) ΣΥΝ τα μεταφορικα.

Το θεμα ειναι οποιος κανει μεγαλες διαδρομες και τα εχει(τα λεφτα)... :wacko::whistling: και δεν θελει επιπλεον καλωδια στο ταμπλω, πιστευω οτι αξιζει. :wacko:

http://www.fiscon-mobile.eu/products/rns_510.php

Edited by iorgos
Link to comment
Share on other sites

υδρογειος.αλλα σκεφτομαι αξιζει να κανω μικτη?

Αξιζει κ μαλιστα πολυ φιλε...δινεις 500 ευρω αλλα εχεις το κεφαλι σου ησυχο οτι κ αν συμβει...φταις δεν γταις...ανθρωποι ειμαστε...για μενα 100% οποιος μπορει μικτη ασφαλεια...!!!

Υ.Γ:Δεν ειμαι ασφαλιστης!!! :frantics:

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν ειναι απλο να σας πω τιμες.

ειναι πολλα που παιζουν ρολο.

ηλικα οδηγου καθως υπαρχει επασφαλιστρο νεου οδηγου κλπ κλπ

οποιος θελει υπαρχει δικο μου ατομο ασφαλιστης αρκετα χρονια στον κλαδο και οποιος θελει μπορει να παρει τηλ εκ μερους μου.

οποιος θελει ας μου στηλει πμ.

εχει συνεργασια με αρκετες εταιριες και ετσι ο καθενας μπορει να δωσει τα χρηματα που διαθετει.

Για εμενα η μικτη ΑΞΙΖΕΙ και με το παραπανω.

1-2 φορες που μου ετυχε κατι απο δικιο μου λαθος ηταν πολυ οκ.

το ποσο απαλαγης διαφερει απο οσο ξερω απο εταιρια σε εταιρια αλλα παιζει καπου στα 400 ευρο χωρις να ειμαι σιγουρος

υγ: ΟΥΤΕ εγω ειμαι ασφαλιστης και δεν προσπαθω να "τσιμπισω" πελατες απλα ειπα πως υπαρχει δικο μου ατομο σχετικο με τον κλαδο για να τυχει οποιος θελει καλυτερης εξυπηρετησης.- ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ το ειπα μονο και μονο για αυτο.

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

υδρογειος? Ρε παιδια τι εταιρεια ειναι αυτη δεν την εχω ξανακουσει? την εχει κανεις απο δω να μας πει εντυπωσεις?

Link to comment
Share on other sites

υδρογειος? Ρε παιδια τι εταιρεια ειναι αυτη δεν την εχω ξανακουσει? την εχει κανεις απο δω να μας πει εντυπωσεις?

Παιδια ψαξτε το καλα...υπαρχουν πολλες εταιρειες με καλες προσφορες...

κ πολλες παγιδες βεβαιως...για αυτο ψαξτε καλα κ προτιμηστε κατι σιγουρο κ οχι καμια μικρη με 20 ευρω πιο κατω η οποια θα κλεισει σε κανενα τριμηνο κ θα τρεχετε...

Link to comment
Share on other sites

υδρογειος? Ρε παιδια τι εταιρεια ειναι αυτη δεν την εχω ξανακουσει? την εχει κανεις απο δω να μας πει εντυπωσεις?

η υδρογειος ειναι πολυ καλη και γνωστη εταιρεια και σχετικα φθηνη.μου φαινεται παραξενο που δεν την ξερεις.ετσι οπως το σκεφτομαι μαλλον απλη θα κανω.αν ζουσα σε πολη θα εκανα σιγουρα μικτη

Link to comment
Share on other sites

τι μικτη δεν την κανεις μονο για να μην στο σπασουν

την κανεις και για να εισαι κομπλε απο δικο σου λαθος.

πχ να περασεις ενα στοπ ας πουμε και να βρεθει στην πορτα σου καποιος :frantics:

Link to comment
Share on other sites

βασικα μονο για δικο σου λαθος την κανεις!!!οδηγαω 3 χρονια και την ασφαλεια δοξα το Θεο δεν την χρειαστηκα ποτε (1 χρονο ημουν θεσσαλονικη και 2 χωριο).λες τωρα που θα παρω καινουργιο αμαξι να γινουν ολα??ποτε μην λες ποτε αλλα τι να πω και τοσα χρονια που πληρωνα απλη 200 ευρω το εξαμηνο δεν χρειαστηκε..

Edited by spiros!!!
Link to comment
Share on other sites

βασικα μονο για δικο σου λαθος την κανεις!!!οδηγαω 3 χρονια και την ασφαλεια δοξα το Θεο δεν την χρειαστηκα ποτε (1 χρονο ημουν θεσσαλονικη και 2 χωριο).λες τωρα που θα παρω καινουργιο αμαξι να γινουν ολα??ποτε μην λες ποτε αλλα τι να πω και τοσα χρονια που πληρωνα απλη 200 ευρω το εξαμηνο δεν χρειαστηκε..

Ποτε μην λες ποτε οπως ειπες...κ εγω εδω κ 10 χρονια απλη ειχα...κ ευτυχως δεν ειχα ποτε ατυχημα...κ ζω στην πολη...κεντρο πειραια...για τα πρωτα 2 χρονια τουλαχιστον θα κανω μεικτη για να εχω το κεφαλι μου ησυχο...μια απλη ζημια απο κακοβουλη ενεργεια να σου κατσει η απο χαλαζι τα 1.000 ευρω τα θες για πλακα...αξιζει πιστευω...

Edited by POLO GTI SX
Link to comment
Share on other sites

τωρα που το λες σκεφτομαι οτι και το αμαξι ειναι χρεωμενο στην τραπεζα για τα αλλα 3 χρονια οποτε αν γινει πολυ κατι κακο θα πληρωνω δοση χωρις να εχω αμαξι.....γιατι λεμε αν παθει μια ζημια της ταξης των 3000-5000 ευρω(χτυπα ξυλο) απο δικια μου μακακια και αμαξι δεν θα εχω και στην τραπεζα θα πληρωνω!!!

Link to comment
Share on other sites

τωρα που το λες σκεφτομαι οτι και το αμαξι ειναι χρεωμενο στην τραπεζα για τα αλλα 3 χρονια οποτε αν γινει πολυ κατι κακο θα πληρωνω δοση χωρις να εχω αμαξι.....γιατι λεμε αν παθει μια ζημια της ταξης των 3000-5000 ευρω(χτυπα ξυλο) απο δικια μου μακακια και αμαξι δεν θα εχω και στην τραπεζα θα πληρωνω!!!

ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ...μια στραβη να σου τυχει το 2.000 το εχεις για πλακα...εδω σε ενα παιδι ολοκαινουργιο πολο του εσπασαν τουσ καθρεφτες...κ τσακ μπαμ 700 ευρω...δεν συζηταω να φυγεις σε καμια στροφη με πολλα...μην ξεχναμε οτι το αυτοκινητα σε ανταλλακτικα κοστιζουν 3 φορες πιο πανω...20.000 τουλαχιστον * 3 = ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!! :hyper:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.