Jump to content
Panos277

Vw Polo 6R Gti 2010 - Εντυπώσεις [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

Παιδια που ειστε κατοχοι μας λετε αποδοση , γρηγοραδα dsg , καταναλωση σε ολες τις συνθηκες και τυχον προβληματα εως τωρα ...

Ουυυ εχεις 105 σελιδες να διαβασεις! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ετσι το θελω αλλα με κσενον,ηλιοροφη και ηχοσυστημα....Λογικααα θα κανει 3 με 3μιση μηνες!Οταν μαθεις πες μας και μας...απο που το κλεισες?Φιλοσίδη

οκ οταν μάθω θα σας ενημερώσω. Η αγορά δεν ξέρω από ποιον αντιπρώσοπο έγινε γιατι το πήρα με leasing και μάλλον απο δευτέρα θα ξέρω. Κια όσο για το ηχοσύστημα θα βάλω της Kenwood οπότε δεν με ενδιέφερε!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν τα RCD 510 και RNS 310 που παιρνει το polo το GTI εχουν RCA εξοδους για ενισχυτες οπως τα απλα mp3player? Γιατι σε κανα εξαμηνο

που θα το παραγγειλω κι εγω, τους ενισχυτες τι θα τους κανω που θελω ηχο??? Ειναι και βολικο στην καλωδιωση τους μιας και εχει την μπαταρια πισω!

Link to comment
Share on other sites

Σας χρωστάω ένα βίντεο....thumbsup.png

Σας παρακαλώ πολύ μη συνεχίσετε την άσχημη εκτροπή που είχε το 2ο!

Οι λόγοι που το κατέβασα είναι καθαρά προσωπικοί και μόνο!

Σύντομα θα ανέβει και πάλι μαζί με το 1ο αλλά θα είναι σε private κανάλι οπότε θα μπορείτε να το δείτε ως friends στο U Tube.

Στην Αθήνα θα γυρίσω και το 3ο και θα χρειαστώ κάποιον για βοήθεια. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει p.m

.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το βιντεο ηταν πολυ ωραιο....μην καθεσαι κ ακους τον αλλον...δεν ξερω αν θα μπορεσω να σε βοηθησω στην αθηνα(λογω δουλειας) ξερω ομως ενα μερος που μπορει να βει πολυ καλο το βιντεο και με την καμερα εξω απ το αμαξι...

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το βιντεο ηταν πολυ ωραιο....μην καθεσαι κ ακους τον αλλον...δεν ξερω αν θα μπορεσω να σε βοηθησω στην αθηνα(λογω δουλειας) ξερω ομως ενα μερος που μπορει να βει πολυ καλο το βιντεο και με την καμερα εξω απ το αμαξι...

Λοιπόν, θα προσπαθήσω μέχρι το βράδυ να βγάλω ξανά το 1ο βιντεάκι μαζί με τις φώτο σας στην εισαγωγή.

Θα περιλαμβάνει τα 0-100 του 1ου και τις ρεπριζ του 2ου. Οσο για την γρήγορη ανάβαση θα βγει σε ασφαλές κανάλι.

Θα χαρώ πολύ να σας δω στην Αθήνα για να τραβήξουμε ένα ομαδικό και ασφαλές βιντεάκι...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, θα προσπαθήσω μέχρι το βράδυ να βγάλω ξανά το 1ο βιντεάκι μαζί με τις φώτο σας στην εισαγωγή.

Θα περιλαμβάνει τα 0-100 του 1ου και τις ρεπριζ του 2ου. Οσο για την γρήγορη ανάβαση θα βγει σε ασφαλές κανάλι.

Θα χαρώ πολύ να σας δω στην Αθήνα για να τραβήξουμε ένα ομαδικό και ασφαλές βιντεάκι...

προσεχε τους Ιουδες,μη σου φερουν την Ιντερπολ Γιωργο....!!!αλλα ξεχασα,εκεινοι δεν κανουν τετοια πραγματα,θα ειναι σπιτακια τους και θα βλεπουν εκπομπες με επιθυμητη τη γονικη συναινεση.

θα κανω αναφορα στον Σκαι,καθε Κυριακη στις 23.00 το βραδυ που εχει Top Gear να βαλουν τσατσοσημο Χ αυστηρως ακαταλληλο!ποτε δεν ξερεις ποιος μπορει να ανοιξει την TV τετοια ωρα.

Edited by tolisgti
Link to comment
Share on other sites

προσεχε τους Ιουδες,μη σου φερουν την Ιντερπολ Γιωργο....!!!αλλα ξεχασα,εκεινοι δεν κανουν τετοια πραγματα,θα ειναι σπιτακια τους και θα βλεπουν εκπομπες με επιθυμητη τη γονικη συναινεση.

:wink::thumbsd:

Edited by TSI.
Link to comment
Share on other sites

τo χιουμορ σασ παντος χτυπαει ταβανι....μπραβο...κατουρηθηκαμε στο γελιο...

αλλα και τα υπονοουμενα ε...πσσσσ αλλο πραμα !!!

εγω παντος περιμενω να παρει θεση η διαχιριση. ετσι κι αλλιος ολοι οι αλλοι τσαμπα ζοριζομαστε. αποφαση της διαχιρισης ειναι αν θα φιλοξενει παρανομο υλικο οπος λεει και στους ορους χρησης, αν το θεωρει παρανομο.

ελπιζω και τα χαλασμενα σασ κρουζ κοντρολ να τα φτιαξατε, ετσι ρε μαγκες...μπραβο.

υγεια να εχετε και καλη καρδια γιατι απο μαγκια ηστε φουλ.

Link to comment
Share on other sites

οτι μπορουμε κανουμε,το κατα δυναμην.φαγωθηκες με τη διαχειριση,ενταξει,θα το κλειδωσει και αυτο.μηπως να τα κλειδωσουν ολα και να μιλαμε στο shoutbox?δεν τα φτιαξαμε τα κρουζ κοντρολ,τα δωσαμε μαζι με το αμαξι και τα ξαναπηραμε ετοιμα,καινουρια!κ υγεια εχουμε και καλη καρδια εχουμε,για αυτο δεν προκαλεσαμε ποτε προβλημα στο forum για να κλειδωνει τα topic επειδη καποιοι εχουν τη δικια τους γνωμη.

Edited by tolisgti
Link to comment
Share on other sites

οτι μπορουμε κανουμε,το κατα δυναμην.φαγωθηκες με τη διαχειριση,ενταξει,θα το κλειδωσει και αυτο.μηπως να τα κλειδωσουν ολα και να μιλαμε στο shoutbox?δεν τα φτιαξαμε τα κρουζ κοντρολ,τα δωσαμε μαζι με το αμαξι και τα ξαναπηραμε ετοιμα,καινουρια!κ υγεια εχουμε και καλη καρδια εχουμε,για αυτο δεν προκαλεσαμε ποτε προβλημα στο forum για να κλειδωνει τα topic επειδη καποιοι εχουν τη δικια τους γνωμη.

παντα καλα και παντα δυναμη.

για αλλους δεν μπορω να πω,α λλα εγω ποτε δε ζητησα να κλειδωσει τιποτα ουτε προσοπικα ειχα σκοπο να γινει προβλημα. τη γνωμη μου ειπα η οποια συμφονουσε και με αλλους προηγουμενος αν δεν κανω λαθος και διαχιριστες. δεν ημουνα ο πρωτος που το πε αυτο αν δεν κανω λαθος. ουτε το κανα στα μουλοχτα με πμ.

αν σασ ενοχλει η γνωμη μου, οκ. να κανω μοκο. αν οι υπευφθηνοι εδω νομιζουν οτι ειναι οκ ανεβαστε και σουζες με το γτι.

εγω πιο πολυ για να προφυλαξω μιλησα και οχι απο την αστυνομια αυτο ειναι το τελεφταιο. πρωτα τα κεφαλια σας μετα τον απεναντι και μετα η αστυνομια να σας νοιαζει.

κι επηδει ειπες για τοπ γκιαρ....καλα ενταξει αλλο ανεκδοτο ξερεις ?

τα κρουζ κοντρολ και τα καινουρια χαλασμενα τα βγαλατε....

ωρα καλη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Είμαι καινούριος στο forum και τρελαμένος με το καινούριο πολάκι! Έχω υπογράψει ήδη συμφωνητικό για την παραγγελία του, (άσπρο, 3-θυρο, με ηλιοροφή και RCD-510) αλλά λόγω επαγγέλματος, ναυτικός βλέπεται, την προκαταβολή και τα υπόλοιπα διαδικαστικά θα τα κινήσει ο father όσο εγώ θα λείπω... Αρχές Μαρτίου θα "φύγει" η προκαταβολή, επομένως το 7μηνο που θα λείπω θα έχει κατασκευαστεί ευελπιστώ και θα έχει έρθει Ελλάδα. Τα χρήματα θα είναι cash για να γλυτώσουμε τόκους και άγχος κάθε μήνα με τις δόσεις! Περιμένω σαν τρελός απλά να περάσει ο καιρός και να το έχω στα χέρια μου.

Είχα κάνει και test drive στο Μαρούσι και από τότε πλέον κόλλησα για τα καλά!

Link to comment
Share on other sites

Ναι! Γέννημα θρέμα Παγκρατιώτης! Όσο για το ναυτικός έχω τελειώσει μηχανικός στην Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού στον Ασπρόπυργο.

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες παγκρατι κοντα δεληολανη που ακριβως ?

Οσο για το πολο ειναι μακραν η καλυτερη value for money επιλογη σε ενα πακετο πληρες εχοντας βρει την χρυση τομη.

Για αυτοκινητο της VW η τιμη ειναι ανελπιστα καλη οποτε η αγορα συμφερουσα. Ετσι το ειδα και εγω.

Αντε υπομονη γιατι και εσυ εχεις παρει οροφη και θα περιμενεις. Εισαι ο μοναδικος ομως που δεν θα εχει σημασια γιατι θα λειπεις σε μπαρκο.

:hyper: :hyper:

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες παγκρατι κοντα δεληολανη που ακριβως ?

Οσο για το πολο ειναι μακραν η καλυτερη value for money επιλογη σε ενα πακετο πληρες εχοντας βρει την χρυση τομη.

Για αυτοκινητο της VW η τιμη ειναι ανελπιστα καλη οποτε η αγορα συμφερουσα. Ετσι το ειδα και εγω.

Αντε υπομονη γιατι και εσυ εχεις παρει οροφη και θα περιμενεις. Εισαι ο μοναδικος ομως που δεν θα εχει σημασια γιατι θα λειπεις σε μπαρκο.

:hyper: :hyper:

Πραγματικά είναι value for money το αυτοκίνητο, δεν το συζητώ... Ήμουν μεταξύ Audi A1, Citroen DS3 και Polo GTi. Το Polo τα αξίζει και με το παραπάνω τα λεφτά του!

Πραγματικά η αναμονή είναι κάτι που δεν με αγγίζει καθόλου όσο και να κάνει λόγω του μπάρκου. Υπομονή να έχουμε και ο καιρός θα περάσει! Στο χέρι του είναι? :hyper:

Όχι Δεληολάνη, Φορμίωνος κοντά στην Υμμητού. Γείτονας κι εσύ?

Link to comment
Share on other sites

παρακαλω να κλειδωσει το θεμα γιατι υπαρχει ακαταλληλο υλικο!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

:hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :rolleyes::rock::bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.