Jump to content
Panos277

Vw Polo 6R Gti 2010 - Εντυπώσεις [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

Εγω ειμαι φορμιωνος πιο ψηλα πριν την καραολη .

Κοιτα σε ολη την κατηγορια ειναι καταρχην το νεοτερο σε κυκλοφορια, στα χαρτια εχει τις καλυτερες επιδοσεις και την χαμηλοτερη καταναλωση και πιο καλη ποιοτητα και μεταπωληση.]

Το μονο μειον του ειναι οτι δεν βελτιωνεται περα απο 1ο σταδιο αποτι ξερουμε εως τωρα και δεν ξερω αν θα εχει αξιοπιστια

Μονο αυτα.

Μονο το rc ηταν αξιο λογου και αγορας αλλα πλεον εχει χρονια στην αγορα και θα γινει αλλαγη σε λιγο. Τ α αλλα ολα για μενα απλα δεν υπηρχαν στην κατηγορια για μενα παντα γειτονα.

Link to comment
Share on other sites

στο ασχετο δεν θα πρεπει να μην επιτρεπουμε να μιλανε αλλα μελη..οσο κριτικη και να γινεται,εχουν το δικαιωμα να λενε ολοι την γνωμη τους οποια και να ειναι αυτη,μας αρεσει -δεν μας αρεσει τοvwclub δεν ειναι χουντικο...εδω και χρονια τωρα,σιγορα δεν θα γινει τωρα...

εξαλλου οταν περναει καποιος τα ορια υπαρχουν οι διαχειριστες οπου ειναι παντου...οπου εκφραζω αντιρρηση για το κλεισιμο ενος θεματος...εδω δεν κλεισαμε θεματα οταν τακωνονται μαγαζια με προγραμματιστες....η συζητηση δεν εβλαψε ποτε...εξαλλου τα ιδια και τα ιδια ατομα ασχολουμαστε και γραφουμε,

γαμωτο παλι στο ματι θα με βαλουνε.. αλλα δεν μπορω να μην μιλησω με πνιγει......

αα και συναδελφε τι εισαι τριτος?? η δευτερος? και σε ποια εταιρεια δουλευεις? στειλε πμ να τα πουμε...ιδια

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

στο ασχετο δεν θα πρεπει να μην επιτρεπουμε να μιλανε αλλα μελη..οσο κριτικη και να γινεται,εχουν το δικαιωμα να λενε ολοι την γνωμη τους οποια και να ειναι αυτη,μας αρεσει -δεν μας αρεσει τοvwclub δεν ειναι χουντικο...εδω και χρονια τωρα,σιγορα δεν θα γινει τωρα...

εξαλλου οταν περναει καποιος τα ορια υπαρχουν οι διαχειριστες οπου ειναι παντου...οπου εκφραζω αντιρρηση για το κλεισιμο ενος θεματος...εδω δεν κλεισαμε θεματα οταν τακωνονται μαγαζια με προγραμματιστες....η συζητηση δεν εβλαψε ποτε...εξαλλου τα ιδια και τα ιδια ατομα ασχολουμαστε και γραφουμε,

γαμωτο παλι στο ματι θα με βαλουνε.. αλλα δεν μπορω να μην μιλησω με πνιγει......

για πλακα το ειπα!!!φανταζομαι να καταλαβες :thumbsup:

Ακούω και εγω σπυρο πολλα κουλα σχετικα με το βιντεακι του τσολια.

Χαλαρωστε λιγο δεν ηταν και κατι extreme

εγω δεν προλαβα καν να το δω

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει καινουργιο συκωτι απο το γελιο. εχετε απιθανο χιουμορ...

αυτο θα πει σεβασμος στο συνομιλιτη που εχει αντιθετη αποψη, ποσο μαλον οταν εχε και καποιες δεκαετιες παραπανο στην πλατη. επιχειρηματα πανω απ ολα. πεφτουν βροχη βλεπω.

ιδικα οταν σκοπος ειναι να προφυλαξει και οχι να κοροιδεψει η να ειρωνευτει οπος καποιοι απο εσας.

με λυπη ομος βλεπω οτι δεν ειναι ολοι 20ρηδες. υπαρχουν και μεγαλυτερα ατομα με τετοια αποψη και ειναι κριμα.

λενε οτι πρεπει να φας το κεφαλι σου για να μαθεις. ισος εχουν δικιο. αλλα δε σας το ευχομαι.

ενταξει, τα περι πλειοψηφιας 9 ατόμων τα αφηνω ασχολιαστα...δεν ξερω αν ειναι τραγικο η αστειο.ελπιζω να ειναι μονο της ηλικιας..

κακως ασχοληθηκα.

ξεχαστε την παρεμβαση και κανετε οτι θελετε με τις ζωες σας και η διαχιριστες οτι θελουν με το σαιτ τους και το περιεχομενο.

μονο μακρια απο μενα την οικογενεια μου και τους φιλους ευχομαι να ειστε οταν κανετε οσα περιγραφεται.

κλα μυαλα κυριως

Edited by passater
Link to comment
Share on other sites

εχω κανει καινουργιο συκωτι απο το γελιο. εχετε απιθανο χιουμορ...

αυτο θα πει σεβασμος στο συνομιλιτη που εχει αντιθετη αποψη, ποσο μαλον οταν εχε και καποιες δεκαετιες παραπανο στην πλατη. επιχειρηματα πανω απ ολα. πεφτουν βροχη βλεπω.

ιδικα οταν σκοπος ειναι να προφυλαξει και οχι να κοροιδεψει η να ειρωνευτει οπος καποιοι απο εσας.

με λυπη ομος βλεπω οτι δεν ειναι ολοι 20ρηδες. υπαρχουν και μεγαλυτερα ατομα με τετοια αποψη και ειναι κριμα.

λενε οτι πρεπει να φας το κεφαλι σου για να μαθεις. ισος εχουν δικιο. αλλα δε σας το ευχομαι.

ενταξει, τα περι πλειοψηφιας 9 ατόμων τα αφηνω ασχολιαστα...δεν ξερω αν ειναι τραγικο η αστειο.ελπιζω να ειναι μονο της ηλικιας..

κακως ασχοληθηκα.

ξεχαστε την παρεμβαση και κανετε οτι θελετε με τις ζωες σας και η διαχιριστες οτι θελουν με το σαιτ τους και το περιεχομενο.

μονο μακρια απο μενα την οικογενεια μου και τους φιλους ευχομαι να ειστε οταν κανετε οσα περιγραφεται.

κλα μυαλα κυριως

να σαι καλα

Link to comment
Share on other sites

εχει οργανωθει πανελλαδικο συλλαλητηριο για αυριο στις 11.00 μπροστα απο το προθυπουργικο μεγαρο με αιτημα να εξοριστει στη σπιναλογκα ο τσολιας μαζι με το πολο του!!!

επισης υστερα απο δικη μου πρωτοβουλια ,τεθηκε ερωτηση στην βουλη προκειμενου να αφαιρεθει ο κινητηρας του αμαξιου του τσολια και ως παραδειγματικη τιμωρια το αμαξι να το σερνει ενα γαιδουρι

και στο αμαξι θα παιζει μονο το μπηκαν τα γιδια στο μαντρι και οχι death

σ αρεσαι τσολια Ε???? ηθελες μαγκες ε???κιτς κιτς κιτς τωρα θα λες για να παει το αμαξι και οχι γκαζι.

για να σε δω τωρα τι βιντεακι θα τραβαξηξεις ετσι!!!!!!

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ ΣΤΟ ΤΣΟΛΙΑ

Ξεχασα να σημειωσω οτι για οσους παρευρεθουν στο συλλαλητηριο θα γινει κληρωση οπου ενας τυχερος θα κερδισει ενα πονι ασφαλισφενο κομπλε για ασφαλεις βολτες!!ΤΑ ΑΚΟΥΣ ΤΣΟΛΙΑ????

Edited by spiros!!!
Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση οτι ο γιωργως θα γινει ο καινουργιος gostrider..... οσο αφορα τα ανωτερο πλεον νομιζω οτι συνεχιζουμε κατι που δεν εχει αξια πλεον..το βιντεο θα ανεβει,το ειπε και ο ιδιος εξαλλου απλα σε δυο εκδοσεις μια για τα μελη και μια για την αστυνομια...πλακα καλνω..οχι κατι ελεγε σε ιδωτικο καναλι στο youtube ,μετα απο αυτο τι αλλο εχουμε να πουμε?τιποτα αλλο?πειτε τιποτα αλλο σχετικα με το μικρο αδερφο..

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Πολύς θόρυβος έχει γίνει ρε παιδιά με το βιντεάκι του τσολιά! Έτυχε και είχα δεί το 1ο που είχε φτιάξει πριν γραφτώ στο forum γιατί ξημερωβραδιαζόμουν στο youtube να βρώ ελληνικά βιντεάκια με το GTi. (Τσολιά τα έσπασε το βιντεάκι και η μουσική υπόκρουση...!) Το 2ο δεν πρόλαβα να το δώ και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη. Αλλά εφόσον κάποιος εξέφρασε τη δυσφορία του (είτε υπερβολική είτε λογική) για το βίντεο καλά έκανε ο τσολιάς και είναι προς τιμήν του που το απέσυρε!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες απο σημερα η αντιπροσωπια Καψιωχας στα Ιωαννινα εφερε ενα :roadrage: κοκκινο :frantics: POLO GTI TEST DRIVE!!!! :roadrage:

Αυριο πρωι πρωι παω να το δω και εγω απο κοντα κ με πρωτη ευκαιρια κ μια πρωτη βολτα :bbq::turkey::stuff: !!!

(για αλλη μια φορα μεχρι να ερθει το δικο μου...57 κ σημερα!) απλα ενημερωνω για οσους μενουν στην Ηπειρο και θελουν να το οδηγησουν..! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

αχχχχ σημερα κατασκευαστικε το δικο μου........σε ποσες μερες λετε να ειναι στα χερια μου?

Καλορίζικο!! Υπομονή σου εύχομαι όσο καιρό και να κάνει... είσαι κοντά πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά είναι value for money το αυτοκίνητο, δεν το συζητώ... Ήμουν μεταξύ Audi A1, Citroen DS3 και Polo GTi. Το Polo τα αξίζει και με το παραπάνω τα λεφτά του!

Πραγματικά η αναμονή είναι κάτι που δεν με αγγίζει καθόλου όσο και να κάνει λόγω του μπάρκου. Υπομονή να έχουμε και ο καιρός θα περάσει! Στο χέρι του είναι? :roadrage:

Όχι Δεληολάνη, Φορμίωνος κοντά στην Υμμητού. Γείτονας κι εσύ?

Εγω ειμαι φορμιωνος πιο ψηλα πριν την καραολη .

Κοιτα σε ολη την κατηγορια ειναι καταρχην το νεοτερο σε κυκλοφορια, στα χαρτια εχει τις καλυτερες επιδοσεις και την χαμηλοτερη καταναλωση και πιο καλη ποιοτητα και μεταπωληση.]

Το μονο μειον του ειναι οτι δεν βελτιωνεται περα απο 1ο σταδιο αποτι ξερουμε εως τωρα και δεν ξερω αν θα εχει αξιοπιστια

Μονο αυτα.

Μονο το rc ηταν αξιο λογου και αγορας αλλα πλεον εχει χρονια στην αγορα και θα γινει αλλαγη σε λιγο. Τ α αλλα ολα για μενα απλα δεν υπηρχαν στην κατηγορια για μενα παντα γειτονα.

Off Topic

Μαζευτήκαμε όλη η Καισαριανή/Βύρωνας/Παγκράτι και περίχωρα εδώ;; :thumbsup: Και εγω στην περιοχή είμαι, 1 στενό μέσα απο τη Φορμίωνος στο ύψος της Νικηφορίδη! Μονο το gti μου λείπει για να μπω στο "club"
Link to comment
Share on other sites

passater θα σε παρακαλουσα να ηρεμησεις λιγο γιατι βλεπω οτι μονο εσυ τσιτωνεις ολους τους αλλους

που προσπαθουν με χιουμοριστικο τροπο να απαντησουν για να μην τα παρουν στο κρανιο και σε στειλουν.

Και το λεω αυτο γιατι τους περισσοτερους τους ξερω προσωπικα και κρινω διαφορετικα.

Οταν σε γνωρισω και σενα ισως μου δωσεις να καταλαβω πως εννοεις καποια πραγματα.

Επισης σας εχει δωθει απαντηση απο τον Γιωργο οτι το βιντεο θα ανεβει ξανα οποτε μην το ζαλιζεται αλλο.

Και θα παρακαλεσω ολα τα μελη να μην συνεχιστει αλλο αυτη η ενταση.

Link to comment
Share on other sites

passater θα σε παρακαλουσα να ηρεμησεις λιγο γιατι βλεπω οτι μονο εσυ τσιτωνεις ολους τους αλλους

που προσπαθουν με χιουμοριστικο τροπο να απαντησουν για να μην τα παρουν στο κρανιο και σε στειλουν.

Και το λεω αυτο γιατι τους περισσοτερους τους ξερω προσωπικα και κρινω διαφορετικα.

Οταν σε γνωρισω και σενα ισως μου δωσεις να καταλαβω πως εννοεις καποια πραγματα.

Επισης σας εχει δωθει απαντηση απο τον Γιωργο οτι το βιντεο θα ανεβει ξανα οποτε μην το ζαλιζεται αλλο.

Και θα παρακαλεσω ολα τα μελη να μην συνεχιστει αλλο αυτη η ενταση.

δε θα σχολιασω την κριση σου. ο ιδιος ηπες οτι δεν ειναι αντικειμενικη αν και για τηθεση που εχεις θα επρεπε.

αν αυτη ειναι και η θεση της διαχιρισις και οχι μονο δικη σου προσοπικη δεκτη.

κριμα που δεν ξερεις κι εμενα προσοπικα...προς το παρον οπος τα γραφω το εννοω οσο δυσκολο κι αν ειναι

επισης θα ηθελα μια απαντηση στο τι ειναι "μην τα παρουν στο κρανιο και σε στειλουν."

Edited by passater
Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Μαζευτήκαμε όλη η Καισαριανή/Βύρωνας/Παγκράτι και περίχωρα εδώ;; :roadrage: Και εγω στην περιοχή είμαι, 1 στενό μέσα απο τη Φορμίωνος στο ύψος της Νικηφορίδη! Μονο το gti μου λείπει για να μπω στο "club"

Ναι είναι λίγο off topic αλλά ας δείξουν λίγη επιείκια οι admins... Από Σεπτέμβρη που θα ξεμπαρκάρω και θα έχω το GTi στα χέρια μου, να κανονιστεί μάζωξη στα Everest στο συντριβάνι να γίνει της κουφής!:thumbsup: Μέχρι τότε προλαβαίνεις να πάρεις κι εσύ ένα! :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

Passater εγώ είμαι σίγουρη ότι δεν τα λες όλα αυτά με κακή διάθεση αλλά σαν πατέρας προς τα παιδιά του... απλά κατάλαβε ότι το κοινό που απευθύνεσαι δε θα σου δώσει ποτέ δίκιο...ούτε θα συμφωνήσει ποτέ μαζί σου :hmm:

Δεν έχει νόημα όλη αυτή η κουβέντα ειδικά εδώ...είμαστε τρελαμένοι όλοι με το πολακι :heart:

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι λίγο off topic αλλά ας δείξουν λίγη επιείκια οι admins... Από Σεπτέμβρη που θα ξεμπαρκάρω και θα έχω το GTi στα χέρια μου, να κανονιστεί μάζωξη στα Everest στο συντριβάνι να γίνει της κουφής!:heart: Μέχρι τότε προλαβαίνεις να πάρεις κι εσύ ένα! :tongue:

:hmm: λες; Μπα, το καλοκαίρι το πήρα το 5αρι (μεταχείρα) οπότε δεν με βλέπω! Τεσπα, ας μην το τραβάμε το offtopic...

Link to comment
Share on other sites

Passater εγώ είμαι σίγουρη ότι δεν τα λες όλα αυτά με κακή διάθεση αλλά σαν πατέρας προς τα παιδιά του... απλά κατάλαβε ότι το κοινό που απευθύνεσαι δε θα σου δώσει ποτέ δίκιο...ούτε θα συμφωνήσει ποτέ μαζί σου :hmm:

Δεν έχει νόημα όλη αυτή η κουβέντα ειδικά εδώ...είμαστε τρελαμένοι όλοι με το πολακι :heart:

δε ψαχνω να βρω το δικιο μου κοπελα μου. δεν με αφορα αυτο. μακαρι να χω αδικο και να με υπερβολικος και κακος.

μια συμβουλη σκεφτηκα να δωσω λογω εμεπιριας. ουτε μαγκια ουτε εξυπναδα.

ειναι πολυ θετικο οτι ειστε χαρουμενο μ ετα αμαξια. το θεμα ειναι να ειστε για πολυ ομως οχι για λιγο. ειπα οτι κι αλλοι πηραν αμαξι η ειναι γενικα χαρουμενη αλλα δεν κανυν κι ετσι.

τελος παντων θα περιμενω για το τυπικο και απο περιεργια μια απαντηση απο τη διαχιρισι αν δεν ειναι η προηγουμενη και να μου ληθει και η απορια τι θα γινει αν "τα παρουν στο κρανιο και με στειλουν" γιατι δεν το καταλαβα και δε θας σασ ενοχλησω παλι.

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ θετικο οτι ειστε χαρουμενο μ ετα αμαξια. το θεμα ειναι να ειστε για πολυ ομως οχι για λιγο. ειπα οτι κι αλλοι πηραν αμαξι η ειναι γενικα χαρουμενη αλλα δεν κανυν κι ετσι.

ευχαριστω.

ναι και αλλοι πήραν αμάξια και δεν κάνουν έτσι γιατί δεν πήραν το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ αμάξι, που είναι....μπιπ (δεν μπορώ να εκφραστώ σαν άντρας...) αν ζήσουμε λοιπόν και δεν σκοτωθούμε.. και φτάσουμε στην ηλικία σου ίσως λέμε τα ίδια πράγματα με σένα...αυτό δεν μπορείς να καταλάβεις...στην ηλικία σου δε θα έχουμε όρεξη για τις βλακείες που κάνουμε τώρα..

Edited by emerald
Link to comment
Share on other sites

PEACE MY FRIENDS, MAKE LOVE NOT WAR και επισης NO WOMAN NO CRY(γιατι γουσταρουμε και MARLEY)

Edited by spiros!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.