Jump to content
Panos277

Vw Polo 6R Gti 2010 - Εντυπώσεις [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

Για να είσαι λίγο πιο ψαγμένος την επόμενη φορά, DUNLOP SP SPORT MAXX TT, τιμή 4άδας 735 (με τον ανεβασμένο ΦΠΑ) :give_rose:

Όταν αλλάξω λάστιχα λέω να βάλω τα κούμο που πρότεινες με το πιο παλιό ποστ που βγαίνανε στα 430 ευρώ και 4α σε απόδοση μεταξύ όλων .

Στείλε μου στοιχεία σου να τα έχω κουμπάρε .

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος αλλά τέτοια καλό θα ήταν να γίνονται σε άδειο δρόμο... Δεν ξέρεις ο μπροστινός σου πως θα αντιδράσει όταν εσύ παίζεις τα φώτα ενώ πας ήδη 230!

Link to comment
Share on other sites

Ενα βιντεακι απο το δικο μου Polo ,φυσικα σε κατηφορα, μονο με χοανη pipercross

αλλη μια φωτο στο αρχειο της ελ.ας

Link to comment
Share on other sites

Σπυρε τι εγινε τελικα μ εσενα ?? Σου αλλαξαν μοτερ? 8)

οχι.εκανα σερβις και μου λενε σε 1000 χλμ θα το φερεις να δουμε αν εχει καψει λαδια

Link to comment
Share on other sites

εγω ημουν πριν 2 βδομαδες και ηταν και αλλο ενα ασπρο μαζι :) και πριν 4 μερες που ξαναπηγα ηταν ενα ασημι

Κατάφερες να βάλεις κουβέρτες για να ανέβεις κελάρια?

γιατί εγώ δεν τα κατάφερα!

Δεν μου χώραγαν τα χέρια ανάνεσα σε λάστιχο και θόλο!

Κάποιος που έχει βάλει αλυσίδες ή κουβέρτες για το χιόνι σε gti υπάρχει?

Edited by AlenXxX
Link to comment
Share on other sites

εγω ανεβηκα 3 φορες χωρις τιποτα!

ειμαι και τεζα χαμηλωμενος οποτε αμα δε μπορουσες εσυ να βαλεις τα χερια σου φαντασου εγω που δε χωραει ουτε δαχτυλο.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες!!

Ειναι η πρωτη φορα που γραφω στο φορουμ!

Πριν 2 βδομαδες παρειγγυλα και εγω την πολαρα μου και την περιμενω πως και πως!!

Τα εξτρα που εβαλα ειναι: bxenon, parktonic-cruise control, usb-aux, tin othoni 6.5 inches, πολυλειτουργικο τιμονι, light & sight και υποβραχιονιο(τεμπελη).

Ως συνηθος θα περιμενω και εγω σιγουρα 3 μινες εκτος και αν ειμαι τυχερος και ερθει νωριτερα!!

Αυτο που θα κανω σιγουρα μολις ερθει ειναι να του βαλω φιμε τζαμια και συναγερμο (viper με turboter κτλπ)!

Ειπαρχει περιπτωση βαζοντας τα φιμε να βαλω και μαυρη ζελατινα η carbon ζελατινα σε οροφη και καθρεπτες!!

Αυτο που θα αλλαξω σιγουρα ειναι οι ζαντες γιατι οι συγκεκριμενες που φορανε ολα τα gti δεν μου αρεσαν ποτε...

Θελω να βαλω μαυρες ακτινοτες με κοκκινο περιγραμμα. Εχεις κανενας υποψην καμια καλη ζαντα;

Επισης να βαλω 17" η 18" ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες!!

Ειναι η πρωτη φορα που γραφω στο φορουμ!

Πριν 2 βδομαδες παρειγγυλα και εγω την πολαρα μου και την περιμενω πως και πως!!

Τα εξτρα που εβαλα ειναι: bxenon, parktonic-cruise control, usb-aux, tin othoni 6.5 inches, πολυλειτουργικο τιμονι, light & sight και υποβραχιονιο(τεμπελη).

Ως συνηθος θα περιμενω και εγω σιγουρα 3 μινες εκτος και αν ειμαι τυχερος και ερθει νωριτερα!!

Αυτο που θα κανω σιγουρα μολις ερθει ειναι να του βαλω φιμε τζαμια και συναγερμο (viper με turboter κτλπ)!

Ειπαρχει περιπτωση βαζοντας τα φιμε να βαλω και μαυρη ζελατινα η carbon ζελατινα σε οροφη και καθρεπτες!!

Αυτο που θα αλλαξω σιγουρα ειναι οι ζαντες γιατι οι συγκεκριμενες που φορανε ολα τα gti δεν μου αρεσαν ποτε...

Θελω να βαλω μαυρες ακτινοτες με κοκκινο περιγραμμα. Εχεις κανενας υποψην καμια καλη ζαντα;

Επισης να βαλω 17" η 18" ?

Καλόταξιδο. Θελεις look βάλε 18 θέλεις πρακτικότητα βάλε 17.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες αλλα και τις απαντησεις!!

Μαλλον για 17" με βλεπω και ισως κρατισω και τις υπαρχων βαφοντας τες μαυρο ματ!

Ξερει μηπως κανενας ποσα κιλα ζυγιζει η καθε ζαντα(μαμα) ?

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες αλλα και τις απαντησεις!!

Μαλλον για 17" με βλεπω και ισως κρατισω και τις υπαρχων βαφοντας τες μαυρο ματ!

Ξερει μηπως κανενας ποσα κιλα ζυγιζει η καθε ζαντα(μαμα) ?

εγω Πάντως τις Μαμα δεν τις αλλάζω με τίποτα. Είναι σήμα κατατεθέν του Gti. Κάνει μπαμ ότι είναι Gti. Ασε που μαρεσουν και Παρά

Πολυ. Νομιζω αν βάλεις 18αρα θα είναι λίγο υπερβολική για ένα μικρο αμάξι.

Link to comment
Share on other sites

εγω Πάντως τις Μαμα δεν τις αλλάζω με τίποτα. Είναι σήμα κατατεθέν του Gti. Κάνει μπαμ ότι είναι Gti. Ασε που μαρεσουν και Παρά

Πολυ. Νομιζω αν βάλεις 18αρα θα είναι λίγο υπερβολική για ένα μικρο αμάξι.

+++ 10000

+ θα χάσεις σε επιδόσεις

Εναλλακτικά τις βάφεις ΜΑΤ =@ μαύρο και γίνεται μουν@ρα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες αλλα και τις απαντησεις!!

Μαλλον για 17" με βλεπω και ισως κρατισω και τις υπαρχων βαφοντας τες μαυρο ματ!

Ξερει μηπως κανενας ποσα κιλα ζυγιζει η καθε ζαντα(μαμα) ?

Μαύρο ματ σίγουρα!!!

Καλοτάξιδο και από εμένα... Αν βαρεθείς τα bi xenon μπορείς να τα ανταλλάξεις με τα δικά μου (δεν θα τυφλώνεις και τους περαστικούς). Έβαλες και cruise control βλέπω! Θα σε χρειαστούμε μελλοντικά για να δούμε πως θα γίνει να βάλουμε και υπόλοιποι!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες!! Ειναι η πρωτη φορα που γραφω στο φορουμ! Πριν 2 βδομαδες παρειγγυλα και εγω την πολαρα μου και την περιμενω πως και πως!! Τα εξτρα που εβαλα ειναι: bxenon, parktonic-cruise control, usb-aux, tin othoni 6.5 inches, πολυλειτουργικο τιμονι, light & sight και υποβραχιονιο(τεμπελη). Ως συνηθος θα περιμενω και εγω σιγουρα 3 μινες εκτος και αν ειμαι τυχερος και ερθει νωριτερα!! Αυτο που θα κανω σιγουρα μολις ερθει ειναι να του βαλω φιμε τζαμια και συναγερμο (viper με turboter κτλπ)! Ειπαρχει περιπτωση βαζοντας τα φιμε να βαλω και μαυρη ζελατινα η carbon ζελατινα σε οροφη και καθρεπτες!! Αυτο που θα αλλαξω σιγουρα ειναι οι ζαντες γιατι οι συγκεκριμενες που φορανε ολα τα gti δεν μου αρεσαν ποτε... Θελω να βαλω μαυρες ακτινοτες με κοκκινο περιγραμμα. Εχεις κανενας υποψην καμια καλη ζαντα; Επισης να βαλω 17" η 18" ?

Φιλε μου, καλοριζικο και καλοταξιδο, με πολλα, καλα και ασφαλη χιλιομετρα! Για ζαντες που ρωτας, ριξε μια ματια και στο δικο μου... εργαλειο για να παρεις μια ιδεα του πως ειναι αυτο που θελεις να κανεις. Ιδου λοιπον...

post-17398-0-39316200-1327325585_thumb.j

post-17398-0-63714100-1327325658_thumb.j

post-17398-0-04511900-1327325690_thumb.j

post-17398-0-99400200-1327325731_thumb.j

post-17398-0-20680900-1327325743_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Και μια πιο κοντινη στη ζαντα...

...

αχ αυτη η KW :wub:

Ασ᾽τα να πανε, μαγκα μου! Δυναμη η KW, αλλα πολυ... φαρμακειο η παναθεματισμενη!! Χαλαλι ομως, γιατι καραξιζει τα λεφτα της.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.