Jump to content
Panos277

Vw Polo 6R Gti 2010 - Εντυπώσεις [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

Και μια πιο κοντινη στη ζαντα...

...

Ασ᾽τα να πανε, μαγκα μου! Δυναμη η KW, αλλα πολυ... φαρμακειο η παναθεματισμενη!! Χαλαλι ομως, γιατι καραξιζει τα λεφτα της.

ειναι στα σχεδια μου μολισ τα φτυσουν οι μαμα μπουκαλεσ με τα ελατηρια π φοραω τωρα..αλλα V2.που πηγες να στη ρυθμισουνε τη V3?

δεν τα χω δει τοσα πολλα :aggressive:

Edited by δημ.gti
Link to comment
Share on other sites

ειναι στα σχεδια μου μολισ τα φτυσουν οι μαμα μπουκαλεσ με τα ελατηρια π φοραω τωρα..αλλα V2.που πηγες να στη ρυθμισουνε τη V3?

δεν τα χω δει τοσα πολλα :aggressive:

Απο εδω, φιλε μου. Εδω εγινε η εγκατασταση, εδω και η ρυθμιση μεσα σε κατι λιγοτερο απο 4 ωρες!

http://siriocenter.gr/product/20954

Edited by Kothaar
Link to comment
Share on other sites

ειναι στα σχεδια μου μολισ τα φτυσουν οι μαμα μπουκαλεσ με τα ελατηρια π φοραω τωρα..αλλα V2.που πηγες να στη ρυθμισουνε τη V3?

δεν τα χω δει τοσα πολλα :aggressive:

Εχω δει 250

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου, καλοριζικο και καλοταξιδο, με πολλα, καλα και ασφαλη χιλιομετρα! Για ζαντες που ρωτας, ριξε μια ματια και στο δικο μου... εργαλειο για να παρεις μια ιδεα του πως ειναι αυτο που θελεις να κανεις. Ιδου λοιπον...

Σαύρα το Polaki!!! Ελπίζω να ακούς και την σωστή μουσική! :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

Σαύρα το Polaki!!! Ελπίζω να ακούς και την σωστή μουσική! :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Εννοειται, φιλε μου Γιωργο. Μπορει να μην ειμαι πια... οργισμενο νιατο, αλλα... still metal to the bone, dude!

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται, φιλε μου Γιωργο. Μπορει να μην ειμαι πια... οργισμενο νιατο, αλλα... still metal to the bone, dude!

ναι φιλε αλλα για υπογραφη εχεις βαλει armin van buuren!! χεχεεχεχεχ
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο αποτελεσμα, κατι τετοιο ειχα και στο μυαλο μου!!

Βεβαια μεχρι να μου ερθει στα χερια μου η πολαρα θα το εχω ψαξει πολυ καλα και θα εχω αποφασισει τελικα τι θα κανω!!

Σας ευχαριστω και παλι πολυ για την βοηθεια σας!!

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε αλλα για υπογραφη εχεις βαλει armin van buuren!! χεχεεχεχεχ

Σωστος, φιλε! Το... 'πιασες βλεπω το στιχονι!!! Απλως να σου πω οτι εχω αυτη την ατακα ως μοτο γενικοτερα στη ζωη μου λογω μιας ιδιαιτερα δυσαρεστης προσωπικης εμπειριας απ' το μακρινο παρελθον και ο Ολλανδος, χωρις να το ξερει βεβαια, ειπε μεσα σ' ενα στιχο τα... παντα για μενα σε οτι αφορα σ' αυτη την εμπειρια, γι' αυτο και τον κρατησα κατα νου. Απο κει και περα, το metal υπαρχει στη ζωη μου απ' το 1987 μεχρι και σημερα και δεν θα παψει να υπαρχει. Οποτε η ατακα "still metal to the bone" νομιζω αποδεικνυει του λογου το αληθες. Χα χα χα χα!! Sorry για το off topic, μαγκες, αλλα περα απ' τη λοξα με τα αμαξια, η μουσικη ως εννοια ειναι και αυτη μες στο προγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

προσεξε ειναι 2-3 Κιλα που γλυτωνεις σε περιστρεφόμενη μαζα!!! και οχι απλα οτι γλυτώνεις σε συνολικό βαρος απο το αυτοκινητο σου...

2-3 Κιλα περιστρεφόμενης μαζας αν γλυτώνεις ειναι πολύ σημαντικη βελτιωση

Link to comment
Share on other sites

Αφαιρέστε κλιματισμό , ταπετσαρία , πίσω καθίσματα , αερόσακους , καθίσματα , προφυλακτήρες κτλ και κάντε τα βάρος fiat uno turbo ie ///

Θα πηγαίνει σίγουρα πολύυυ καλύτερα μετά ...

Link to comment
Share on other sites

δεν τα χω δει τοσα πολλα :aggressive:

Δικο μου ειναι αυτο το βιντεακι!! Ειναι στη κατηφορα της Αττικης Οδου!

Φιλε με τις kw3 το ειχα δει το αμαξι σου στην ατ.οδο ,πριν το καλοκαιρι , ειναι κουκλι........Αλλο αμαξι !! Απο στριψιμο για πες μερικα λογια???

Αφαιρέστε κλιματισμό , ταπετσαρία , πίσω καθίσματα , αερόσακους , καθίσματα , προφυλακτήρες κτλ και κάντε τα βάρος fiat uno turbo ie ///

Θα πηγαίνει σίγουρα πολύυυ καλύτερα μετά ...

καλο ελαφρωμα επισης ειναι και η αλλαγη εξατμισης! Με ενα τελικο καζανι μονο, θα ακουγεται και πολυ ωραια το dsg ! :crazy:

Edited by kwstas_fr
Link to comment
Share on other sites

Δικο μου ειναι αυτο το βιντεακι!! Ειναι στη κατηφορα της Αττικης Οδου!

Φιλε με τις kw3 το ειχα δει το αμαξι σου στην ατ.οδο ,πριν το καλοκαιρι , ειναι κουκλι........Αλλο αμαξι !! Απο στριψιμο για πες μερικα λογια???

Παιδια σορρυ που δεν ηρθα στη συναντηση , ημουν αρρωστος και δεν παλευοταν!!!!

καλο ελαφρωμα επισης ειναι και η αλλαγη εξατμισης! Με ενα τελικο καζανι μονο, θα ακουγεται και πολυ ωραια το dsg ! :crazy:

Προφανως εννοεις εμενα να υποθεσω, ε; Αν ναι, οντως περναω απο Αττικη Οδο καθε μερα κιολας λογω δουλειας. Για το στριψιμο που ρωτας, ειναι ολα οπως πρεπει να ειναι, φιλε μου. Δεν υπαρχουν και πολλα λογια να πει κανεις. Αλλωστε, αυτο που πληρωνεις παιρνεις. Ετσι δεν λενε; Εγω το πιστευω αυτο και στη συγκεκριμενη περιπτωση ομολογουμενως ισχυει στο απολυτο θα ελεγα! Αλλωστε, KW ειναι αυτη, οχι... μπαρμπουτσαλα... Χα χα χα χα! Τωρα, αν καποιος θελει πιο... μπετον αρμε καταστασεις, βαζει και αντιστρεπτικες μπρος πισω και μετα το αμαξι θα πηγαινει... τρενο στις στροφες!!! Χα χα χα!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω τις oz ultra 17'' που ειχα και στο παλιο μου 1,2tsi αγραντζουνιστες (3000km ειχαν κανει) σε ασημι χρωμα.Λεω να αλλαξω τις μαμα συντομα αλλα δε μου κολλαει το ασημι στο κοκκινο και ελεγα να τις βαψω μαυρες.Πως σας φαινεται σαν ιδεα??

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια ψαχνοντας καλυτερα οτι αν και εφοσον αλλαξω ζαντες εχω καταλιξει σε 3 ζευγαρια!!

φυσικα θα τις αλλαξω κατευτιαν γιατι θα τις αλλαξω σε φιλο για να παρει τα μαμα ζαντολαστοχα ως ολοκαινουρια και να πληρωσω μονο τη διαφορα!!

Ειμαι αναμεσα σε OZ, Team Dynamics και WORK.

Απο Team Dynamics ειναι η Pro Race 1.2S Black Matt.

Απο OZ ειναι η Ultraleggera black matt.

Απο WORK ειναι η WORK Emotion 11R MBL.

Ολες εννοειτε πως θα ειναι 17"

Απο θεμα αξιοπιστιας, ποιοτητας και βελτιωσης με βαση της μαμα που φορανε οι πολαρες μας ποια θα μου προτεινατε;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.