Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Guest g.k.g.

Καλησπέρα στην τρελοπαρεα του απιθανου αυτου site. Συγχαρητήρια σε ολους σας.

- Με λένε γιώργο (και πάντα τραγουδάω!!!)

- 41 ετών

- Kάτοχος ενός GOLF 2.0FSi 150ps ασημι (των πετυχημένων!!!)

......που δυστυχώς δεν το χαίρομαι λόγω ατυχήματος. Το κυκλοφορεί όμως μια τρομερή γυναικάρα (το νους σας σας βλέπω!!!!).

Αυτά.Χάρηκα που σας συνάντησα ετσι τυχαία κάνωντας κύκλους στο διαδύκτιο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια

Με λενε Αρη, ειμαι 22, σπουδαζω Πατρα και ειμαι απο το Αργος.

Εδω και 2 βδομαδες εχω στα χερια μου το πρωτο μου vw και ταυτοχρονα το πρωτο μου αυτοκινητο (διπλη χαρα!!!), ενα Golf GT κοκκινο.

Καλως σας βρηκα λοιπον....

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας και από εμένα. Πρόσφατα απέκτησα ένα POLO 1.4 / 100HP 16V (2006) και μπήκα στην παρέα σας. Λίγα λόγια:

Ονομα: Μιχάλης Βασιλείου

Ηλικία: 26 και κάτι λίγα

Πόλη: Αθήνα, ¶λιμος

Επάγγελμα: Ιδιοκτήτης εταιρίας υπηρεσιών internet / Web developer

Nice to meet u ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολα τα μελη!

Πριν 3 μηνες αγορασα ενα μεταχειρισμενο Golf GTI Mk4, σε τελεια κατασταση!!! πραγματικη ευκαιρια!

Πριν ειχα ενα Polo 1000κκ του '99

Ειμαι ο Μιχαλης και ειμαι απο θεσσαλονικη.

Το αμαξι ειναι φανταστικο...

Μαυρο Τριθυρο οπως το ηθελα με ηλιοροφη και ολα τα κομφορ.

Οι αλλαγες που θελω να κανω με σειρα προτεραιτητας ειναι οι εξης, βεβαια τα χρηματα τελειωσαν οταν τα εσταξα για να το παρω!

Νεα φρενα μπρος πισω απο S3 με σωληνακια υψηλης πιεσεως.

Φιμε μεμβρανες

Τοποθετηση συστηματος Carputer με οθονη 2DIN

Αλλαγη των ηχειων γιατι τα εργοστασιακα δε με αφησαν ευχαριστημενο.

Ζαντολαστιχα 18"

Και επειτα εχει ο θεος...

Καλως σας βρηκα!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο μενα....ειμαι ο ξαδερφος του raven αρκετοι με ξερετε αρκετοι παλι οχι!!!!

ειπα να μπω κι εγω να πω ενα γεια..... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ Ο ΤΑΣΟΣ ΕΧΩ ΕΝΑ POLO 9N 16V 2002 META 100PS ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΑΝΤΑ ΟΠΩΣ ΝΑ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ 22 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ!ΕΙΜΑΙ Α Ρ Ρ Ω Σ Τ Ο Σ ΜΕ ΤΑ VW-AUDI!!!

Ο ΙΟΣ ΜΕΤΑ VW-AUDI ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΚΟΣ ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ VW Ή AUDI!

Π.Χ. Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

1.GOLF GTI 1 1.8 8V

2.GOLF GTI 2 2.0 8V

3.GOLF TDI 3 1.9

4.AUDI A4 1.6 8V

TA ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΛΙΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest jimmal

Γεία σας και από εμένα. Πριν μια εβδομάδα απέκτησα ένα GOLF 1.4 GT.

Ονομα: Δημήτρης Μαλανδρίνος

Ηλικία: 24

Πόλη: Αθήνα, Ταύρος.

Link to comment
Share on other sites

Guest d1m1tr1s

Γειά σας και από εμένα, ονομάζομαι Δημήτρης και είμαι από τα Γιάννενα αν και ζω στην Μπολώνια της Ιταλίας τους περισσότερους μήνες του χρόνου.

Είμαι εδώ και μερικά χρόνια ένας πολύ ευτυχισμένος κάτοχος ενός GOLF III GTi 16v. Καλώς σας βρήκα!

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται,

Είμαι ο Νίκος από Βέροια!

Ακόμα δεν έχω κάποιο VW, αλλά σκέφτομαι σοβαρά την αγορά του Golf GT.

Να έχουμε άνετα και ασφαλή km!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλα τα μέλη του club.

Με λένε Σίμο, μόλις 35 ετών και είμαι από την ωραία Θεσσαλονίκη.

Όπως προδίδει το nickname μου είμαι Αλφαρομεάκιας, για πολλούς από εσάς φαντάζομαι ότι θεωρούμαι αιώνιος αντίπαλος.

Ξεκίνησα με την 33 1,4 το '93, μετά την 146 1,4 (Boxer) και το 2000 την 156 1,6TS.

Κι όμως, λίγο οι αλλαγές των καιρών (οι Ιταλοί γίνανε περισσότερο Γερμανοί και το αντίθετο) λίγο ότι η Alfa Romeo δεν μου πρόσφερε κάποιο μοντέλο που να κάλυπτε τις ανάγκες μου, πριν μία εβδομάδα παράγγειλα για πρώτη φορά VW, το EOS 2,0 TFSI.

Ελπίζω να μείνω ικανοποιημένος όσο και με τις παλιές μου αγάπες.

Θα σας πω εντυπώσεις τον Ιανουάριο οπότε και αναμένω να το παραλάβω.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.

ΕΙΧΑ ΕΝΑ RENAULT MEGANE 1.6 2000 ΜΟΝΤΕΛΟ,ΤΟ ΧΑ ΤΟΥΜΠΑΝΟ

136 ΑΛΟΓΑΚΙΑ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΜΕΝΟ.

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ,ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 160000ΚΜ

ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΑ.

ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΕΝΑ GOLF GT XΡΩΜΑΤΟΣ ΑΝΘΡΑΚΙ.

ΚΑΛΑ Ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ!!

(ΕΣΕΙΣ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΦΥΣΙΚΑ...)

ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ.

ΚΑΤΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ,ΚΑΤΙ Η ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ,ΚΑΤΙ...,ΚΑΤΙ....,ΚΑΤΙ......

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ....,ΤΟ ΘΑΥΜΑ!!!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ!!! ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 4000 ΣΤΡΟΦΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΤΑΩ,ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΦΩΝΟΣ...

ΤΡΕΛΛΑ ΡΕΠΡΙΖ,ΟΔΗΓΗΣΗ ΣΤΥΛ ΝΤΙΖΕΛ ΑΝ ΠΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΧΑΛΑΡΑ,ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ,ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΕΠΙΠΕΔΑ.

ΚΑΛΟΣ Ο ΓΑΛΛΟΣ,ΑΛΛΑ ΚΛΑΣΗΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ!!!!

ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΦΥΓΩ ΑΠΟ GERMANY!

ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΚΕΤΑ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ,

ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΩΡΓΟ

ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ CITY.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήξερα ότι πρέπει να συστηθώ πρώτα! Τώρα το είδα!!

Λοιπόν... Είμαι ο Τάσος και είμαι καλά!

Το όνειρό μου πάντα ήταν να πάρω ένα VW και το πήρα!

Το έχω 2 χρόνια Golf V 1.4 FSI 3θυρο και δεν το βαρέθηκα στιγμή!

(Λίγο μόνο όταν βγήκε το GT αλλά δεν το λέμε...)

Είμαι 24 ετών και πιστεύω ότι πρέπει σιγά σιγά να αρχίσω να κρύβω χρόνια γιατί το νούμερο μεγαλώνει ανεξέλεγκτα!

Δεν είμαι και κανένας ωραίος, αλλά αυτό δεν σας νοιάζει μιας και δεν νομίζω να μου την πέσει κανένας σας!!!

Αν και δουλεύω τα τελευταία 6 χρόνια, επιμένω να λέω ότι είμαι φοιτητής... Έτσι για την τιμή των όπλων βρε αδερφέ!

Α! Η κάρτα μου γράφει Τεχνικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Δικτύων, αλλά αν βρείτε κανέναν καλό να μου φτιάξει το PC στο σπίτι, πολύ θα χαρώ! tongue.gif

Αυτά. Πολύ σας έπρηξα με την πάρτη μου! Αν κανείς ενδιαφέρεται να μάθει περισσότερα για 'μένα, ας πάρει μια ασπιρίνη, ας ξαπλώσει και καμια ωρίτσα και θα του περάσει γρήγορα! worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Όνομα: Νεκταριος Μαιστρακης

Επάγγελμα: Γραματεας σε Ναυτιλιακη Εταιρια και Assistant Crew Manager (στα ελλινικα δεν τα παω και αρκετα καλα)

Σπυδες: MotorSport Engineering στην Αγγλια (5 χρονακια)

Ηλικία: 30 και κάτι ψιλά...

Αυτοκίνητο:Golf IV 4πορτο, με μοτερ σαλονι και τα υπολιπα απο S3

Προηγουμενο αυτοκινητο :cry: (Μου ελειψε :D:D )

Peugeot Rallye 1600 8v (Με στισιμο γαματοοοο!!) upyours.gif , Opel Manta Coupe 2000cc hearts.gif , Rover 214i Coupe.

Αναρτήσεις & Ζάντες:

?? (65/40mm)

17 S3 & 225/45/17 Goodyear F1

Inside Look:

Μαυρο/μπλε παντου

καθίσματα S3, alcadara θερμενομενα

aluminium πεταλιέρες & foot-rest.

Outside Look:

Μαμα, φυμέ τζάμια, εξατμιση

ICE:

Πηγή: Sony R/C

Front Speakers:?? (Ολα αυτα θα φυγουν και στην θεση τους θα πανε Magnat εμπροσ/πισω, ενυσχιτης, και 1 DVD 2DIN (ετσι για να γουσταpουμε και κανενα εργακι))

smurf2.jpgrocket.gifrocket.gifrocket.gif

new_lol.gifshockgun.gifnew_killother.gif

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα καινουργιο μελος απο ηρακλειο κρητης με ενα golf 4. Το εχο εδω και 5 χρονια αλλα τωρα εμαθα για το club και ειπα να κανω και εγω join.

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας και απο εμένα.

Καινούργιος στο Forum , καινούργιος και στην VW.

Γιά να γνωριστούμε Βαγγέλης στο όναμα και μηχανολόγος στο επάγγελμα.

Ζώ στις Σέρρες και το απολαμβάνω.

43 χρονών ασχολούμαι πολλά χρόνια με το αυτοκίνητο, έχω δεί και έχω ακούσει ακόμη περισσότερα.

Πριν 3 μήνες αγόρασα το πρώτο μου VW Passat 1.6 fsi.

Ελπίζω στην παρέα σας να βρώ φίλους και γνώσεις.

Πάθος με την F1 και WRC.

Προς το παρόν απολαμβάνω τις βόλτες μου με το νέο VW και αργότερα όταν γίνει "σούπα" το νέο για την ώρα Passat θα το ντύσω και θα το γαργαλίσω όσο πέρνει.

Ευχαριστώ όλους για την παρέα.

Link to comment
Share on other sites

Ζητω ταπεινα συγνωμη που τοσο καιρο ειμαι στο forum και μια παρουσιαση δεν εχω κανει ειλικρινα δεν το ηξερα!

Λοιπον λεγομαι Τουσας Χρηστος, κατοικος Βουλας(Αθηνα πρωην κατοικος Νικαιας το λεω γιατι κραταω αρκετες επαφες), σπουδαζω προγγραματισμο στο Αμερικανικο κολλεγιο Deree!

hobbies:Οτι εχει σχεση με θαλλασα και αυτοκινητα εκτως απο υπολογιστες! Οσον αφορα για vw στην οικογενεια απο που να αρχισω! 1)VW PASSAT 1.6 (98) ΑΣΗΜΙ. 2)VW POLO 1.4 6Ν2 ΜΠΛΕ ΕΛΕΚΤΡΙΚ ΜΕΤΤΑΛΙΚΟ (2001 ΑΠΟ ΦΤΙΑΞΙΜΟ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΜΟΝΟ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ (ΜΙΚΡΗ ΑΕΡΟΤΟΜΗ BILSTEIN ME EIBACH KΛΑΣΙΚΑ ΖΑΝΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΤΟ 16V OI BBS 15'' ΜΑΣΚΑ ΑΠΟ GTI) 3)VW EOS 2.0 FSI ΣΙΕΛ (ΣΠΟΡΤ ΠΑΚΕΤΟ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΖΑΝΤΑ LEMANS 17'' ΔΕΡΜΑΤΑ ΝAPPA PARK PILOT KAI TA BASIKA...)ΑΑΑΑΑΑ!!!!ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΕΝΑ VW POLO 16V TOY 98 MAΥΡΟ ΤΗΣ ΑΔΕΛΔΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ(ΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΜΟΜΟ ΤΙΜΟΝΑΚΙ ΠΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΠΩΛΗΘΕΙ ;) )KAI ENA ΦΟΒΕΡΟ CINQUENCENTO TO OΠΟΙΟ ΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ tongue.gif !ΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ FAN TΗΣ VW new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif !!!!ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!ΘΕΛΩ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα στα παιδιά! καλώς σας βρήκα,

είμαι ο Λεωνίδας και είμαι καλά!

ειμαι 29 ετών, στέλεχος σε εταιρεία ξενοδοχείων με κατεύθηνση την πληροφορική.

έίμαι κάτοχος ενός Beetle του 2002, ψοφιμάκι των 1400κ.εκ tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα παιδιά!

Νέος κι εγώ στη VW, χρόνια όμως λατρέυω το Golf και πόσο μάλλον το 5. Έτσι αποφάσισα και έκανα την παραγγελία χθές, για το 1400 TSi 140 PS Highline. 6 χρόνια με κορεάτη (Hyundai Accent και μετά Coupe) ήταν καλά και πολύ τίμια για την τιμή τους, όμως ήθελα το κάτι παραπάνω σε όλους τους τομείς και νομίζω θα το έχω με αυτό το νέο αμάξι και κινητήρα.

Με λένε Ανδρέα, 28 ετών, μένω Μπραχάμι και είμαι εν ολίγεις τεχνικός Η/Υ.

Θέλω να αναφέρω ότι η συγκεκριμένη διαδυκτιακή γωνιά, με βοήθησε πολύ για την απόφασή μου και συνεχίζει βέβαια να με βοηθάει σε ότι έχει σχέση με το after sales κομμάτι του Golf.

Καλώς σας βρήκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest feugatos

Λέγομαι Γιώργος ,είμαι 35χρονών,πατέρας ενός παιδίου.Εδώ και 3χρόνια είμαι κάτοικος

Δάφνης,και είμαι πωλήτης συστημάτων αλουμινίου.

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας!! Νέος στο forum νέος και στην VW

ΟΝΟΜΑ: Μπάμπης, ηλικία 26

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ: Δημόσιος υπάλληλος

ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ: GOLF GT

Αυτή την στιγμή όλα είναι εργοστασιακά :D-_--_-

Με την βοήθεια όμως των υπολοίπων πιστεύω πως θα κάνουμε καλή δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά!

Με λένε Δημήτρη -παρατσούκλι DOC- Αθανασουλόπουλο, και είμαι καλά...! :)

40 παρά...

Αν και σπούδασα ιατρική -εξού και το παρατσούκλι- σχολούμαι με μοτοσυκλέτες, αγώνες, και 4Χ4. Δηλαδή σπάω τα κόκκαλά μου πολύ συχνά...

Παράλληλα γράφω σε περιοδικά ειδικού τύπου για 2Τ και 4Χ4 (0-300, 4Τροχοί), και εκφωνώ / σχολιάζω αγώνες μοτοσυκλέτας live ή στην TV (Motors TV).

Έχω ένα Golf '79 Cabrio Karman, 1800 8V, σε πολύ καλή κατάσταση και θέλω να το φέρω σε ακόμη καλύτερη... Θα σας ζαλίσω αρκετά με αυτό...

¶λλα μηχανοκίνητα: Octavia Combi 4X4, Mercedes Sprider 316 CDi, Nissan Patrol παλιό, και η σύζυγος Opel Corsa 1.2

Είχα κι ένα mini Cooper πολύ καλό αλλά το πούλησα γιατί ήταν τρύπιος κουμπαράς...

Για μηχανάκια δεν το συζητάμε...

Καλώς ήρθα λοιπόν! Ε?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα.Νέος και εγώ στο χώρο της VW.

Όνομα: Γιάννης

Ηλικία: 29

Επάγγελμα: Ιδ. Υπάλληλος

Όχημα: Golf GT(Παιδί μου)

Καμμία μετατροπή μέχρι στιγμής.Ας το μάθουμε πρώτα.

Ελπίζω και εγώ στις χρήσιμες συμβουλές σας για special μετατροπές. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα.Με λενε Γιωργο ειμαι 25 ετων λογιστης και ειμαι κατοχος ενως Audi TT 180.Το αυτοκινητο φοραει την Κ-04 (01) προγραμμα powerlogic εξατμιση απο downpipe (Σταυρος) και ενα πιο ελευθερο φιλτρο της JR.Υπολογιζεται οτι ειναι γυρω στα 240 αλογα τωρα τα οποια ειναι μου ειναι και αρκετα.Ειμαι λιγο καιρο μελος στο club σας και πραγματικα εχετε κανει πολυ καλη οργανωση.Μπραβο σε ολους..

Υ.Γ. Ελπιζω να ειμαι ευπροσδεκτος και ας μην ανηκω στην VW αλλα στο VAG!!!.. new_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.