Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Guest Corsa-GR

Χαιρετώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω σας..

Είμαι ο Λουκάς .. δε νομίζω να σας πειράζει που έχω Opel και όχι κάποιο car από το VAG group...

σιγά σιγά που θα σφίξουν οι.. σχέσεις μας.. (χιχιιχ) θα δείτε πως είμαστε όλοι καλά παιδιά...

Πάνοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Λουκάααααααααααααααααααααααααα

που είστε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Guest πανος

λουκα καλως ήρθες στο site! το οτι έχεις όπελ δεν πειράζει (άλλωστε όλοι μας κάνουμε λάθη - βλέπε εμένα που πήρα ρενώ.. :thumbsup: )

τώρα όπως καταλαβαίνεις βέβαια σαν νέος πρέπει να αρχίσεις και συ με τουαλέτες και καθαρισμό εξωτερικων χώρων αλλα θα δείξουμε ελεος...

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

ps. χαιρομαι που σε εχουμε εδώ και όπως θα δεις οι παρέες μας είναι το ίδιο όμορφες με το ίδιο όμορφο κόσμο και τρελή διάθεση!!!

welcome on board luke....!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω σας..

Είμαι ο Λουκάς .. δε νομίζω να σας πειράζει που έχω Opel και όχι κάποιο car από το VAG group...

σιγά σιγά που θα σφίξουν οι.. σχέσεις μας.. (χιχιιχ) θα δείτε πως είμαστε όλοι καλά παιδιά...

Πάνοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο Λουκάααααααααααααααααααααααααα

που είστε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Ολοι οι καλοι χωρανε στην παρεα μας....καλως ορισες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει Λουκα που εχεις Οπελ Γερμανος εισαι και εσυ τιποτα αλλο να μην ησουνα!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Corsa-GR

Thx guyz...

Πάιζει και ένα STARLET (περί μη γερμανίας κ.λ.π ) αλλά για το εν λόγο car δε σηκώνω κουβέντα.. KP60 για όσους ξέρουν η αλλιώς.. Starlet 84' πισωκούναααααααααααααααααααααααααααααα..

cheers λέμεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Guest delecour

Καλησπερα και απο εμενα. Ειμαι ο Κωνσταντινος και μολις που εγινα μελος. Οδηγω ενα Skoda Octavia 1.8T 4Χ4 ΑΒΤ και θα προσπαθησω να διαβασω οσα περισσοτερα θεματα για να μην επαναλαμβανω θεματα που ισως εχουν ξαναγραφτει!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρ8ες Κωνσταντινε και απο εδω! Παιδες να μου τον προσεχετε γιατι ειναι ενας..επικινδυνος συναδελφος! Και τετρακινητος! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Θέλεις να πεις κάτι; new_lol.gif
Aπο την στιγμη που βλεπω μοντελο Eos δεν εχω να δηλωσω τιποτα επ αυτου τα λες ολα εσυ απο μονος σου!!! :D:Dhearts.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.Με λενε Νικο και ειμαι απο Αθηνα.Ειμαι 21 χρονων,φοιτητης στο ΤΕΙ Πειραια.

Εχω ενα Μαυρο Polo 9N 1.4.Ειχα γραφτει για να δω τι γνωμη εχετε για το Polo 9N και τι βελτιωσεις γινονται.Ε σημερα αποφασισα να παρουσιαστω και γω. :(

Δεν εχω βγαλει φωτογραφιες ακομα αλλα συντομα θα στειλω.

Link to comment
Share on other sites

Την καλημέρα μου σε όλους σας!

Ονομα: Αρης Λατουσάκης

Ηλικία: Σωματικά 27. Διανοητικά, υπάρχει έκπτωση της τάξης του 70% :lol: ! Οδηγικά: Σίγουρα πάνω από την ηλικία μου...

Φύλο: Αρσενικό, και φύλλο στον άνεμο!

Περιοχή: Καταγωγή από Χιο. Μένω όμως εδς και 26 χρόνια Θεσσαλονίκη.

Που συχνάζω: Θεσσαλονίκη (παντού), Αθήνα (επίσης παντού), Λάρισα (λόγω αρραβωνιαστικιάς), και όπου αλλού μας πάει ο δρόμος!

Αγαπημένος καφές: Freddo Capuccino με λίγη ζάχαρη (για να ξέρουμε και που θα πηγαίνουμε στα meetings!!!)

Αυτοκίνητο: Μεχρι και την Δευτέρα 18/12/2006 Honda Civic 1.6 125ps (sedan, 2005)

Αυτοκίνητο: Από τις 18/12 και μετά VW Golf 4 1.8 180ps (stock 150ps)

Ναι, πρόδωσα τον Ιάπωνα και τις υποχρεώσεις μου σαν οργανωτής Βορείου Ελλάδας του Hellenic Honda Club, και μπήκα στα Γερμανικά λημέρια πλέον! Εκεί όπου ανήκα πριν να γεννηθώ, όταν ενώ ήμουν στην κοιλιά της μάνας μου, αυτή οδηγούσε ενα Beetle 1606! worthy.gif

Κυρίως δραστηριοποιούμαι στην Β. Ελλάδα. Θα χαρώ πολύ να σας δω σε συναντήσεις, εξορμήσεις, εκδρομούλες, ή όπου αλλού βολέψει!

Το αμάξι που πήρα πάντως πιθανότατα να το έχετε δει στο δρόμο από τον προηγούμενο κάτοχό του (Mk4 GTi με full body kit από το R32). Και σύντομα θα ανεβάσω και κάποιες φωτογραφίες του, αφου βέβαια το συμμορφώσω πρώτα λίγο, γιατί είναι κάπως!

Εδώ είμαστε και μιλάμε πλέον! :o

Φιλικά

Αρης Λατουσάκης

Η πιο απλά, Λατού!

Link to comment
Share on other sites

...

Ναι, πρόδωσα τον Ιάπωνα και τις υποχρεώσεις μου σαν οργανωτής Βορείου Ελλάδας του Hellenic Honda Club, και μπήκα στα Γερμανικά λημέρια πλέον! Εκεί όπου ανήκα πριν να γεννηθώ, όταν ενώ ήμουν στην κοιλιά της μάνας μου, αυτή οδηγούσε ενα Beetle 1606! worthy.gif

...

Έτσι έτσι.... οι σκαραβίαιοι πάντα αφήνουν ένα γερμανικό σκουλίκι στον κάτοχό τους... και να φύγει ο σκαραβίαιος από την μέση...κάποιο άλλο VW θα μπει τελικά στη ζωή του....

Καλώ ήρθες....

Edited by skaraviaios
Link to comment
Share on other sites

Το αμάξι που πήρα πάντως πιθανότατα να το έχετε δει στο δρόμο από τον προηγούμενο κάτοχό του (Mk4 GTi με full body kit από το R32). Και σύντομα θα ανεβάσω και κάποιες φωτογραφίες του, αφου βέβαια το συμμορφώσω πρώτα λίγο, γιατί είναι κάπως!

προφανως αναφερεσαι σε καποιο που συχνα ειναι αραγμενο στην κρηνη με bodykit απο το R32

αν ειναι αυτο που εχω στο μυαλο ειναι αψογο :(

Link to comment
Share on other sites

Μπα, ο τυπάς που το οδηγούσε είναι 40 ετών, οικογενειάρχης, με 3 παιδιά (2+1 στο δρόμο), και διευθυντής μεταφορικής... Απλά αφού ξεζούμισε το καημένο το αμάξι, είπε να πάρει ενα Tuareg για να σοβαρευτεί (....)

Σήμερα πάντως μπήκαν πάνω όσες λάμπες έλειπαν, φτιάχτηκε ένα προβληματάκι στην πλαφονιέρα, και τώρα ετοιμάζεται για να φορέσει (πιθανότατα αύριο πριν ανέβω Γιαννιτσά) Lexus μπρος πίσω, και μετά τις γιορτέσ να ντυθεί ΣΤΑΝΤΑΡ το καπώ με carbon (μέχρι να βρώ το 1500αρι για να βάλω κανονικό καπώ από κανονικό carbon)!

Εις αναμονή λοιπόν!

Κι αν τύχει και είναι κάποιος αύριο προς Γιαννιτσά κατα τις 12... τα λέμε εκεί!

ΥΓ> ο προκάτοχος του αυτοκινήτου ήταν ΤΟΣΟ μερακλής, που τα λάδια που του άλλαξαμε σήμερα ήταν πιο μαύρα από τα πνευμόνια μου που καπνίζω σχεδόν 2 πακέτα τη μέρα!!!!

ΥΓ2> Προβλεπόμενα Λάδια 10W60/5W60 = αλλαγή στα 10.000 (αλλά επειδή σέβομαι ό,τι οδηγώ, κάθε 7500 για μένα, όπως έκανα και στο Honda). Ποια λάδια να προτιμάω; Προβλεπόμενα Service; κάθε 15, 20, ή παραπάνω χιλιόμετρα;

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχεις με Γιαννιτσά? Εγώ θα ανέβω προς τα εκεί μάλλον Τετάρτη :D Δεν ξεχνιέται εύκολα ο Nτοναλντ με τα τρελά χάμπουργκερ του!

Welcome Latouman

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχεις με Γιαννιτσά? Εγώ θα ανέβω προς τα εκεί μάλλον Τετάρτη :o Δεν ξεχνιέται εύκολα ο Nτοναλντ με τα τρελά χάμπουργκερ του!

Welcome Latouman

Περαστικός λόγω στρατού για 2 μέρες μόνο στο 507, φιλαράκι που υπηρετήσαμε μαζί στον Εβρο (Παπαδόπουλος Γιώργος, δουλεύει, ή τουλάχιστον Δούλευε στα Gnet), αν ασχολείσαι με Counter Strike, ο Φώτης (de_niro), και ο ηλεκτρολόγος μου, ο Γιάννης, στο δρόμο προς Αλεξάνδρεια!

Και σήμερα ήμουν λόγω της συνάντησης που οργανώθηκε στο Λουδία, η οποία είχε και αρκετά μεγάλη επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι o Kώστας, κι εγώ νέος, παρόλο που παρακολουθώ το forum αρκετό καιρό. Είμαι κάτοχος ενός Rover 416 si μοντ. 96 με 111 Hp και από 3/1/2007 ενθουσιασμένος κάτοχος ενός λευκού 5 θυρου GT!!! Ελπίζω να ξεχωρίζει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.