Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

hello everbody am matthew am from CANADA !!!!!!!!!!!!!!!

I HAVE JETTA gti .....

Kαλως ηρθες ξαδερφε!!!! αν και λιγο μακρια θα τα λεμε απο δω.

Καλα postαρισματα και χαιρετησματα σε ολους τους ελληνες του Καναδα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.Λέγομαι ¶κης και είμαι 18.Είμαι από την όμορφη Θεσσαλονίκη και αν και είμαι μέλος από τον Απρίλιο,μόλις πριν λίγες μέρες πήρα το πρώτο μου αυτοκίνητο.Πρόκειται για ένα GOLFIII :D

Η τρέλα και η αγάπη που κουβαλάω για τα αυτοκίνητα δεν περιγράφεται.Ένα πράγμα θα σας πω.Στις 27 Ιουλίου πήρα το αυτοκίνητο και μέχρι σήμερα έχω κάνει σχεδόν 1650Km...

Σύντομα θα ανεβάσω φωτό από το γκολφάκι μου..Και από Σεπτέμβριο θα τα λέμε από κοντά στα meetings..

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες φιλε ΑΚΗ να το χαιρεσαι το 3αρι σου ειναι πολυ ωραιο car!

Καλα ποσταρισματα.....

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

καλως τον ΑΚΗ...φιλε σου ευχομαι να τα κανεις 1650.000.000 τα χιλιομετρα με το mk3...

Καλημέρα και από μένα.

Όνομα : Γιώργος

Ηλικία : 39

Πόλη : Νίκαια

Αυτοκίνητο : Golf V GTi Λευκό 5πορτο με 18''

;)

γειτονα welcome to the club.... :( να σε δουμε στις συναντησεις..

Link to comment
Share on other sites

Mathew JETTAVW welcome in to the Greek VW Club! We're glad to have members outside Greece in here so that we can exchange opinions about our beloved VWs ;)

In any case you need help with our forum (since most of it is in Greek) let me know! :(

I'd also like to welcome all the other new guys in here!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παίδες!είμαι ο σάκης από ν.φιλαδέλφεια!μόλις πήρα ένα golf4 πρώην 1.6 νυν s3 πρώτο στάδιο tongue.giftongue.gif αύριο post φωτό!που θα βρω αυτοκολλητάκι του club?

Θα σε παρακαλουσα να χρησιμοποιεις μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του forum.

Edited by konstantinos passat
@Το post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλο το VW Club.

Διαβάζω εδώ και πολύ καιρό τα διάφορα θέματα χωρίς να γράφω αλλά τώρα που απόκτησα το καινούριο μου golf gti(mkv) θα τα λέμε περισσότερο.

Πολλούς χαιρετσιμούς στα γκαρντάσια Χρόνη και Λουίζα. Είχαμε γνωριστεί στα πρώτα πρώτα meetings των ΝorthClubs καθώς και στην βόλτα της Κατερινής τον Μάιο του 2005 με τα ξαδελφάκια ibiza.

Το πρώην κάρο μου -->Photo το οποίο βέβαια απεβίωσε κάπως άδοξα (έπεσε πάνω του ένας γρήγορος ενώ ήταν παρκαρισμένο και το τσαλάκωσε σαν χαρτάκι) πριν ενάμιση χρόνο αλλά έδωσε σημαντικά μοσχεύματα σε ένα άλλο αδελφάκι του παλιότερο βλ.αυτό το topic.

Τα λέμε παιδιά

Edited by J.K
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

εχω πριπου 20 μέρες σα μέλος στο club και είμαι πολυ χαρούμενος που ανοικω στη παρέα σας :cry: .

Είμαι 31ος ετών και μένω Αθήνα, Σεπολια.

Είμαι κάτοχος ενος POLO 1.4 2000 μοντέλο και σε μερικές μέρες θα παραγγείλω το GOLF 1.4 SPORT GT 140hp love.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest trikapsouros

καλημερα παληκαραδες.με λενε ανδρεα γουσταρω ομως να με φωναζουν τρικαψουρο!!! ειμαι απο το λαυριο 27 χρονων και χαρηκα που επιτελους μπηκα στο κλαμπ :D

Link to comment
Share on other sites

Guest thanasis!

Γεια σας! Με λενε Θαναση και οδηγω και ενα GOLF 4. Χαιρομαι που μπηκα και εγω στην παρεα και θα τα πουμε συντομα και απο κοντα σε καποια συναντηση!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παληκαραδες.με λενε ανδρεα γουσταρω ομως να με φωναζουν τρικαψουρο!!! ειμαι απο το λαυριο 27 χρονων και χαρηκα που επιτελους μπηκα στο κλαμπ :D
Γεια σας! Με λενε Θαναση και οδηγω και ενα GOLF 4. Χαιρομαι που μπηκα και εγω στην παρεα και θα τα πουμε συντομα και απο κοντα σε καποια συναντηση!!!

Καλως ηρθατε παιδες!!!!

Περιμενουμε να σας γνωριζουμε απο κοντα...

Εχουμε το καλυτερο club.....και τα περναμε ομορφα γιατι ειμαστε ολοι μαζι μια οικογενεια!!!!

θα τα περασουμε ομορφα ΤΕΛΟΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest design8r

Γεια παιδιά, με λένε Κώστα, μένω γαλλία, έχω ένα GTi MKV σχεδόν 2 χρονια, μονο με 7500km!!! (ναι δεν το κυκλοφορώ πολύ...φοβάμαι μην μου το κάψουν οι γάλλοι..:D ), sorry για τα greenglish γράμματα

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Καλωσορισες Κωστα!!

Εχεις μακραν απο τα πιο ομορφα 5αρια που εχω δει!!Ειδικα μεσα!!Μπραβο!!

Link to comment
Share on other sites

Guest cerise

:blink: καλημέρα...μόλις έκανα εγγραφή...οπότε ας συστηθώ...

όνομα : έφη

ηλικία : 25

τόπος : Αθήνα, Χαλάνδρι

polo 1.4 , 80PS comfortline καινούριο 6 μηνών...χωρίς μετατροπές...

effie :excl:

Link to comment
Share on other sites

:lol: καλημέρα...μόλις έκανα εγγραφή...οπότε ας συστηθώ...

όνομα : έφη

ηλικία : 25

τόπος : Αθήνα, Χαλάνδρι

polo 1.4 , 80PS comfortline καινούριο 6 μηνών...χωρίς μετατροπές...

effie :lol:

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ B):lol::lol:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε πολλοι παρα πολλοι αλλα μαζι με σας θα γινουμε περισσοτεροι !!!!!!!!!!

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ VWclub !!!! B)

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

welcome everybody

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.