Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλώς ήρθατε, αλλά να πατάτε και σε καμιά συνάντηση... έχω βαρεθεί να βλέπω τους ίδιους και τους ίδιους (trelaras582, NOS, Bassakos, BAD BOY, bunny, petrose melissia, και τους άλλους που ξεχνάω).

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε, αλλά να πατάτε και σε καμιά συνάντηση... έχω βαρεθεί να βλέπω τους ίδιους και τους ίδιους (trelaras582, NOS*1, Bassakos, BAD BOY, bunny, petrose melissia, και τους άλλους που ξεχνάω*2).

1) ε όχι και συχνά....τώρα τελευταία έχει απουσίες,,,,,

2) εγώ είμαι εκεί μέσα?????

WELCOME σε όλα τα παιδιά που ήρθανε και έτσι η παρέα αυτού του ονόματος που ακούει στο HELLENIC VWCLUB μεγαλώνει....και μεγαλώνει επικύνδινα....αλλά μας αρέσει αυτό....

Ελάτε και στις συναντήσεις που γίνονται σε κεντρικές πόλεις της ΕΛΛΑΔΑΣ για να σας γνωρίσουμε από κοντά και να τα πούμε......

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς μας είρθατε παίδια, και καλα να περνάτε με την παρέα του VW Club.

Link to comment
Share on other sites

Να'μαι και εγω!!!Χρηστος απολ Κιλκις 25ετων κατοχος ΜΚV tsi ,μελος εδω και 1 χρονο αλλα οχι ενεργο( λογω στρατου thumbsdown.gif ) συγχωριστε με... worthy.gifworthy.gif

Περιμενω πως κ πως την επομενη συναντηση να σας γνωρισω και πο κοντα !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Καλώς ήρθατε, αλλά να πατάτε και σε καμιά συνάντηση... έχω βαρεθεί να βλέπω τους ίδιους και τους ίδιους (trelaras582, NOS, Bassakos, BAD BOY, bunny, petrose melissia, και τους άλλους που ξεχνάω).

Καλώς ήρθατε παιδες !!! :D

γιατι ρε σε χαλανε τα μουτρα μας ρε :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.....Γιάννης από θεσσαλονίκη,αλλα μένω αθηνα..

κατοχος ενος golf v gt sport 140 ps...προς το παρόν μαμά....

χάρηκα που μπήκα στο vwclub!!!!!!!! :laughing out loud: :laughing out loud: :laughing out loud:

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας είρθατε! καλα να περάσετε με την παρέα μας!

Link to comment
Share on other sites

Kalispera paides.....Giannis apo thessaloniki,alla meno athina..

katoxos enos golf v gt sport 140 ps...pros to paron mama....

xarika pou mpika sto vwclub!!!!!!!! :):lol::lol:

Καλως μας ηρθες Γιαννη και καλα ποσταρισματα.

Θα σε παρακαλουσα να γραφεις με Ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους

ορους χρησης του forum

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μένα! Αντώνης απο Αθήνα. Είμαι παλαιότερο μέλος με ένα Polo 6Ν2.

Ακολούθησε ένα OPEL Astra GTC 1.6T (καθότι φανατικός "Γερμανός") και τώρα επανήλθα με το θαύμα των SUV δλδ το Tiguan!

Καλώς σας ξαναβρήκα λοιπόν!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε παίδες!!!

Καλά να περνάτε στη παρέα μας και να χαίρεστε τα καμάρια σας :D

Link to comment
Share on other sites

ΜΚ2 1.8 20VT!

Αυτά είναι!!!!!!!

Καλωσήρθες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα αγαπητοι φιλοι και καλως σας βρηκα!!

Ονομαζομαι Ηλιας και εχω ενα octavia rs 2001 μοντ. και υποψηφιος κατοχος πολο 1300cc 1996 μοντ. tongue.gif

Edited by patpat
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα,

κάτοχος ενός golf IV μέχρι και πριν 5 μήνες που το έδωσα λόγω εταιρικού opel vectra. Είχα αποφασίσει για παραγγελία tiguan αλλά οι 12 μήνες αναμονή με αποθάρρυναν, οπότε μάλλον θα παραγγείλω golf 5 122tsi - θα αποφασιστεί οριστικά μέχριτέλος του μήνα! ¶λλωστε και για το golf συζητάμε για 4 μήνες αναμονή..... αλλά once golf, always golf!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα,

κάτοχος ενός golf IV μέχρι και πριν 5 μήνες που το έδωσα λόγω εταιρικού opel vectra. Είχα αποφασίσει για παραγγελία tiguan αλλά οι 12 μήνες αναμονή με αποθάρρυναν, οπότε μάλλον θα παραγγείλω golf 5 122tsi - θα αποφασιστεί οριστικά μέχριτέλος του μήνα! ¶λλωστε και για το golf συζητάμε για 4 μήνες αναμονή..... αλλά once golf, always golf!!!!

Καλως μας ηρθες φιλαρακι

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθατε σε όλα τα νέα μέλη.....

Καλά ποσταρίσματα και καλή διαμονή εδώ....

Θα χαρούμε να σας δούμε σε συναντήσεις μας από το Σεπτέμβρη σε όλη την ΕΛΛΑΔΑ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.