Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

καλώς ήρθατε όλοι παιδιά καλή διαμονή!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα με λένε Τάσο, εδω και μήνες παρακολουθώ το site αλλά τώρα φιλοτιμήθηκα να στείλω και κανά post!!!

έχω ένα golfaki tsi 122 εδώ και κανά μήνα όπως το κατασκεύασε η μάνα του! ;)

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλα τα αγαπητά μέλη του VW Club. εύχομαι από τη νέα χρονιά να είμαι μελλοντικός κάτοχος VW. Παρακολουθώ εδώ και πολύ καιρό το Club και είμαι λάτρης των VW αυτοκινήτων, της Formula 1, καθώς και ό,τι κινείται με τέσσερις τροχούς σε αυτόν τον πλανήτη και είναι ελαφρώς βελτιωμένο.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλα τα αγαπητά μέλη του VW Club. εύχομαι από τη νέα χρονιά να είμαι μελλοντικός κάτοχος VW. Παρακολουθώ εδώ και πολύ καιρό το Club και είμαι λάτρης των VW αυτοκινήτων, της Formula 1, καθώς και ό,τι κινείται με τέσσερις τροχούς σε αυτόν τον πλανήτη και είναι ελαφρώς βελτιωμένο.

Καλως μας ηρθες.Με το καλο να ερθει το vw

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κι από μένα

είμαι από Δράμα με λένε Αγγελο δεν είμαι κάτοχος κάποιου vw αλλά μόλις γύρισα από την αντιπροσωπεία και πείρα κάποια φυλλάδια για το Pasat και για το jetta για το 1400 tsi 122ps

θα ήθελα πολύ την γνώμη σας από κάποιους που έχουν στην κατοχή τους αυτά τα 2 μοντέλα να μου πούνε την γνώμη τους

εγώ κλείνω λίγο προς το jetta

σας ευχαριστώ και χάρηκα που σας βρήκα

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον Αγγελο! Καλώς μας ήρθες, και με το καλό και με το νέο σου VW :D

Σκέψου για το αμάξι, και δώσε βάρος στα στοιχεία "πόσων ετών είμαι;", "για τι χρήση το θέλω;", "για πόσα χρόνια το θέλω;", "σκέφτομαι (ή έχω) οικογένεια και κάνω ταξίδια;" Αν είσαι πάντως κάτω από τα 30, θες ταξιδάκια με την κοπέλα σου, για 4-5 χρόνια, και η οικογένεια μέχρι 3 στο σύνολο είναι στα άμεσα σχέδιά σου, τότε το Jetta σου είναι μια χαρά! Οπως και νά'χει, με το καλό να διαλέξεις, και να σε έχουμε στην παρέα μας! Ακόμα κι αν καταλήξεις σε άλλο αμάξι!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρήκα...

Τωρα απέκτησα το νεο μου αυτοκινητο και ειναι ενα vw golf mk5 ασπρο 140ari...4 ημερών :-)

Αν και παρακολουθουσα καιρο το site γραφτηκα πρόσφατα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους!!! Καλως σας βρηκα :):D:lol:

Λεγομαι Πανος και ειμαι κατοχος ενος POLO 1.4 6N 8VALVE μοντελο 96'

Θα σας ζαλισω εν-καιρο με τα διαφορα προβληματακια που εχω

Παραθετω και μια φωτο ετσι για το καλο για την ωρα

017iw8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πω ρε φίλε! Ακόμα καλοκαιρινές διακοπές δεν πήγαμε, χιόνια μας δείχνεις!!!!! :)

Καλώς μας ήρθες Πάνο και καλά ποσταρίσματα!

Link to comment
Share on other sites

Πω ρε φίλε! Ακόμα καλοκαιρινές διακοπές δεν πήγαμε, χιόνια μας δείχνεις!!!!! :D

Καλώς μας ήρθες Πάνο και καλά ποσταρίσματα!

σορυ ,παρασυρθηκα απο τις χτεσινοβραδινες καταιγιδες γιατι κατα τ αλλα εγω ακομα συνεχιζω τα μπανια στην θαλασσα

να στε καλα,ευχαριστω για τα καλωσορισματα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, ειμαι ο Σπυρος και ειμαι κατοχος ενος vw passat 1.8t B5 (μοντελο 1999).

Ο λογος που επισκεφτηκα το forum σας κυριως, ειναι επειδη εχω ενα πολυ προβληματικο αυτοκινητο και χρειαζομαι αμεσα την βοηθεια σας. Ευχομαι να βρω τις απαντησεις που ψαχνω και ταυτοχρονα να μην γινω ενοχλητικος.

Ευχαριστω :D

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες Σπυρο.

Ευχομαι μεσα απο τις σελιδες μας να βρεις λυση στο προβλημα σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορισες Σπυρο και σιγουρα θα βρεις απαντησεις στα προβληματα σου.

Ξεκινα το διαβασμα απο το θεμα με τα Passat.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια, Νικος κατοχος ενως Jetta Mk1 με τον 1.4 60Hp (ABD) απο golf 3 πανω λογω καταλυτη... Παροτι εχω γραφτει καιρο δεν ποσταρα λογω... του οτι δεν ειχα να πω κατι... Νεος οδηγος ακομα (Νοεμβρη κλεινω χρονο) και προσπαθω να το εχω σε μια λειτουργικη κατασταση... (καμμενη φλαντζα tongue.gif ) αυτα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μένα!

Ιωάννα, 20 ετών, και γνωστή σαν γυναίκα του Λατού!

κοινώς, η αρραβωνιαστικιά του Αρη (White V GTI), επίσημα και με δικό μου προφίλ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μένα!

Ιωάννα, 20 ετών, και γνωστή σαν γυναίκα του Λατού!

κοινώς, η αρραβωνιαστικιά του Αρη (White V GTI), επίσημα και με δικό μου προφίλ!!!

Ιωαννα καλω ηρθες στην παρεα μας. :)

Υ.Γ. Ακομη περιμενω αυτα που μου εταξε ο Λατου. Ξερει αυτος. :rolleyes::rolleyes::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μένα!

Ιωάννα, 20 ετών, και γνωστή σαν γυναίκα του Λατού!

κοινώς, η αρραβωνιαστικιά του Αρη (White V GTI), επίσημα και με δικό μου προφίλ!!!

Ε όχι... αυτό παραπάει....

Καλώς ήρθες και ηλεκτρονικά στο φόρουμ!!!

Ο επόμενος θα είναι ο Remi;;;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μένα!

Ιωάννα, 20 ετών, και γνωστή σαν γυναίκα του Λατού!

κοινώς, η αρραβωνιαστικιά του Αρη (White V GTI), επίσημα και με δικό μου προφίλ!!!

ιωαννα καλως ηρθες και επισημα

οπως ειπα και στον αρη εγω εχω λυσει αυτο το προβλημα σιγα μην εκανα εγγραφη σε 4 ατομα ξεχωριστα οποτε polotsik=οικογενεια polotsik και τελειωνει το θεμα tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif αφου ως γνωστον ολη η οικογενεια ειναι μελοι του κλαμπ ;)^_^

δειτε και την υπογραφη μου ΕΙΜΑΣΤΑΝ 3 ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ 4 :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.