Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

buonasera a tutti!

onoma:nikos i alliws deneinaigiasena!!!

ilikia:23 (pote megalwsa....!)

apasxolisi:foititis farmakeftikis stin italia (urbino).kwmopoli me 15000 katoikous kai 63 ellinika aftokinita!!!!

aftokinito:vw golf iv generation,agorasmeno ta xristougenna metaxeirismeno

moter:mama 1.6 16v

montifes:mono apo ton proigoumeno idioktiti

ekswterikes:spoiler,frydakia,marspie,provoleis omixlis,maska kamei,aerotomi,eksatmisi,zanta 16" me lastixo toyo proxy 205/55/16

eswterikes:ependyseis alouminiou se tamplw,portes,aeragwgous

Link to comment
Share on other sites

Guest spiros76

Γειά ... είμαι νέος στο Forum!

Σπύρος

28 ετών

Υπ. Διδάκτορας / Ερευνητής

Polo 9N

Ανθούσα, Αθήνα

Εξωτερικό: Ζάντες 15" με Toyo Proxes T1R (195/50)

Εσωτερικό: RCD Pioneer

Link to comment
Share on other sites

Guest polo_666_ps

Kalispera, eimai o Giorgos kai meno Germania. Prosfata ematha gia to Club kai eipa na grafto. Exo ena 9N pou molis teleiosa tin metatropi. 2 mixanes biturbo!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όνομα: Παύλος

Ηλικία: 38

Περιοχή: Κέντρο Αθήνας

Επάγγελμα: Ιδ. Υπάλληλος

Αυτοκίνητο: GOLF ΙΙ GTI 16V - KR :angry2: ΝΑΙ 1 από τα 6 που έφερε τότε η Kosmocar.

Eξωτερικά

- μόνο τις extra 15" BBS ζάντες

Eσωτερικά

- Ανάρτηση Bilstein Κίτρινα με 40 καλάμια

- Σωληνάκια φρένων αεροπορικού τύπου Goodridge ( mod που αξίζει τα λεφτά της πέρα για πέρα)

- Χταπόδι και εξάτμιση Supersprint

- Δερμάτινο τιμόνι, λεβιέ VW Motorsport, φούσκες κ.λ.π.

ICE

- Kenwood KDC-P9060S

- Beyma 2-way 16.5 cm front speakers

- Pioneer 6X9 3-way rear speakers

- Kicker 12" subwoofer

- Amplifiers X2 & Capacitor

Αυτά για το μεγάλο ΕΡΩΤΑ της ζωής μου.

Αλλά αυτοκίνητα:

- 2003 Citroen Picasso 1.8 Exclusive ( για να κουβαλάμε και την οικογένεια )

- 2000 SEAT Ibiza 1.4 lt. ( περισσότερο για τη σύζυγο )

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΥΣ.

ΑΝ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ VWCLUB ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΩΣ ΤΩΡΑ ΑΦΟΥ ΣΑΝ ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ 9N POLO 16V EIXA ΚΑΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΠΙΤΙ MOY TO ΣΑΛΟΝΙ ΤΟΥ POLO.

ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ GKRATSIA ΠΙΣΩ SPOILER ΠΛΑΙΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ SPOILER ΑΠΟ ΤΗΝ ZENDER KAΘΩΣ ΚΑΙ 15ΑΡΕΣ ΖΑΝΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ.

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ:

Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΛΕΕΙ ΟΤΙ 9 ΣΤΟΥΣ 10 ΠΟΥ ΑΠΕΚΤΗΣΑΝ POLO ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ Ο ΘΕΟΣ.

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ?????????

Link to comment
Share on other sites

Guest hornet_600

Οδηγός μηχανής (DR250 αυτήν την στιγμή) με άμεσο μέλλον καβάλα σε hornet 600

20 (και μερικους μήνες, αρκετούς για δίπλωμα μηχανής)

Αυτοκίνητο μόνο όταν χρειάζεται και μόνο με μια λατρεία (δεν είναι VW οπότε δεν αξίζει να αναφερθεί - 120 άλογα και κόκκινα). Αλλιώς κυκλοφορώ και με ένα punto με 80 αλόγατα.

Μπήκα από σπόντα εδώ (ά ρε άτιμε atria!!!)

ΧΑΙΡΕΤΩ ΣΑΣ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΩΣΤΑ.(ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ 2 ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΣΕ ΛΑΘΟΣ TOPIC)

ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΩΡΓΟ.

ΜΕΝΩ ΠΕΙΡΑΙΑ. ΕΙΜΑΙ 34 ΕΤΩΝ, ΛΟΓΙΣΤΗΣ.

ΧΡΟΝΙΑ ALFISTI ΜΕ 33 ΚΑΙ 156 ΜΟΛΙΣ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΕΝΑ PASSAT 2.8 V6 1998.

ΠΑΡΟΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ.

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΚΛΠ. ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΤΙ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΣΤΟ MEETING.

ΜΑΡΙΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.

Link to comment
Share on other sites

Την καλημέρα μου και από εμένα σε όλο το VWCLUB.

Όνομα: Nίκος

Επάγγελμα: Φοιτητής Πληροφορικής

Ηλικία: 21

Περιοχή: Παλαιό Φάληρο

Αυτοκίνητο: VW Polo 9N 16V (2004) 1400, 100 PS

ΙCE:

-Clarion DXZ748RMP

-Kicker K693 6X9 3-way rear speakers

Προς το παρόν μόνο αυτά και συνεχίζουμε.........

Link to comment
Share on other sites

Α ναι .......

Με λένε Χρήστο και είμαι 10 χρόνια Golf

Ετών σχεδόν 31

Περιοχή: Εξάρχεια

Αυτοκίνητα

Audi 80 1600 αυγό , Golf MK I 1.3 σάπιο,II 1.4 πατέντα, III 1.4 από ράλλυ,

V 2.0 μαμά

Επάγγελμα:Πολιτικός Μηχανικός

Ελπίζω κάποια στιγμή να δουλέψω για καμια εταιρεία οδοποιίας μπας και γίνει κανας δρόμος της προκοπής.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κι από εμένα....

Ονομα: Μαργαρίτα

Επαγγελμα: Λογίστρια

Ηλικία: 25

Εγω δεν εχω VW :thumbsup: αλλά εχω ενα όμορφο Ford Fiesta 1400 στο οποίο δεν εχω αλλάξει κάτι γιατί το έχω μόνο 4 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Guest Thundercat

Kαλησπέρα κι από εμένα....

Ονομα: Δήμητρα

Επαγγελμα: Μηχανικός Η/Υ

Ηλικία: 23

Εγω εχω ένα Peugeot 206, no VW... αλλά είναι ωραία αυτοκινητάκια και τα VW...

A είμαι και η ξαδέρφη του Σπύρου παρεπιπτωντος.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nikpolo

Καλησπερα σας

Νικος απο την Κω, εχω ενα ασπρο 6Ν2 16V. Ηλικια 32 Επαγγελμα ...ας πουμε απλα οτι οδηγαω ενα ασπρο astra με ενα μπλε φωτακι επανω...αλλα δεν εχω τα κολληματα συναδελφων με τα γρηγορα αυτοκινητα αντιθετα τα λατρευω και ιδιαιτερα τα vw :blink:

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!

ΜΕ ΛΕΝΕ ΤΑΣΟ, ΕΙΜΑΙ 31 (ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΨΗΛΑ) ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΣΗΜΙ GOLF IV 1.6-BCB ΤΟΥ 2003. ΜΑΝΑ ΜΗΧΑΝΗ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΚΑΙ ΜΑΝΑ ΜΕΣΑ-ΕΞΩ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ SONY-MP3 ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΕΡΟΤΟΜΗ (MOTORDROME) ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΤΟ CLUB ΜΩΛΙΣ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. NEXT TIME!

Link to comment
Share on other sites

Guest marko_polo

Καλησπέρα σε όλους σας.

Αν και μέλος του club από 11/03/05 τώρα θυμήθηκα να συστηθώ.

Τέλος πάντων ελπίζω να με συγχωρήσετε και να μου μιλάτε.

Λοιπόν είμαστε δυο (ο Νίκος και η Μαρκέλλα) και μένουμε Βόλο. Έχουμε ένα πανέμορφο Polaki 9n (από τα πρώτα 19/03/2002) που αν και μας έχει τυραννήσει αρκετά (τι αρκετά δηλαδή τα έχουμε δει όλα) το λατρεύουμε.

Να πούμε και ένα συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια που κάνουν σε αυτό το club και να ξέρετε ότι θα το στηρίξουμε όπως μπορούμε.

Ελπίζουμε να τα πούμε σύντομα σε κάποιο meeting

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά!

Είχα γραφτεί στα forum πριν κανα χρόνο, αλλά μετά εξαφανίστηκα για πολύ καιρό. Ξαναμπήκα χτες, και βλέπω οτι έχουν γίνει πολύ εντυπωσιακές εξελίξεις στο forum, και στις δραστηριότητες του club γενικότερα. Μπράβο παιδιά, keep the VW flag up!!!

Doggy, τι κάνεις; Ο Herby τι κάνει; Γράφει εδώ καθόλου; Τον βλέπω συχνά στο surf.

Γράφει ο Luke-execute; Αν ναι, είναι ακόμα τόσο καλά στημένο αλλά αδύναμο το Golf σου Λουκά; Ελπίζω οχι.

Εγώ δεν θα έχω πολύ καιρό να γράφω τακτικά, αλλά θα προσπαθώ όσο μπορώ. Με λένε Τάκη, είμαι 37, οδηγώ διάφορα αυτοκίνητα, αλλά η αγάπη μου είναι μια Γκολφάρα II Gti 16v, κόκκινη, με 2λιτρο ατμοσφαιρικό μοτέρ και 194ps.

http://www.pbase.com/p_halkidis/my_golf_gti

Γουστάρω γρήγορες βραδυνές βολτίτσες στα γνωστά στέκια της παραλίας (Γλυφαδιώτης γαρ), και επισκέψεις στα Μέγαρα όταν δίνονται καλές ευκαιρίες. Γουστάρω ακόμα τα dragster, και υπάρχει μεγάλη περίπτωση να συμμετάσχω σε κάποιον αγώνα στην ΒΑ φέτος, για το κέφι μου και μόνο. Θα δούμε.

Με θερμούς χαιρετισμούς λοιπόν, από ένα φανατικό Golfisti...

Edited by Tiger
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους κι από εμένα! Το όνομά μου είναι Φάνης, έχω σπουδάσει Computer Information Systems και χαίρομαι καθώς διαπίστωσα πως το VWclub έχει πολλούς κομπιουτεράδες στις τάξεις του! :thumbsup:

Έχω ένα Golf V 1.4FSI στην έκδοση Trendline χρώματος W3-Πράσινο Sage και ακόμα το έχω ΜΑΜΑ. Δεν παίζει καμία αλλαγή χωρίς έγκριση του χορηγού (μπαμπάς). Εκτός αν πάψω να είμαι άνεργος πτυχιούχος!!! Ακόμα δεν έχω λεφτά ούτε για πλατοκαθίσματα ;)

Το αμαξάκι μου το έχω με Λαμιώτικες πινακίδες! Δεν με γράφουν και τα στρουμφάκια στο πέταλο του Μαλιακού B)

Δεν μου αρέσει να κάνω μετατροπές το αμάξι μου. Πάντως όταν μεγαλώσω θέλω να αλλάξω και να γίνω Golf 2.0 GTI DSG!!! Σε 2 χρόνια περίπου με το καλό!!!

Ανήκω σε μια παραδοσιακή οικογένοια Volks-Wagen: από πάππου προς πάππου...

*Ο παππούς έναν πολυαγαπημένο Σκαραβαίο 1.3 τον οποίο οικοιοποιήθηκε ο πατέρας μου στα 18 του.

*Ο μπαμπάς ένα Passat 1.8 CL μοντέλο '91 το οποίο έκλεβα καμιά φορά...

*Το "δικό μου" το Golfάκι (με τα λεφτά του μπαμπά) το οποίο φιλοδοξώ να του το επιστρέψω κάποια στιγμή.

That's me!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Ειμαι νεο μελος αλλα θα ελεγα με μεγαλη ιστορια στα VW.

Eιμαι 37 χρονων και εχω αλλαξει πολλα μοντελα μεχρι τωρα οπως golf 2 1,8 16v,

golf 2 g 60 , 1,8 8 v με τουρμπινα καυσαεριων , 1,8 16 v με τουρμπινα καυσαεριων

golf 3 με 2,0 16 v και τουρμπο και τα τελευταια 3 χρονια εχω ενα golf iv t με αρκετες

βελτιωσεις.

Εχω παθος με την βελτιωση και τα πειραγματα γενικως και πολλες γνωσεις πανω σε vw.

Παρακολουθω κατα διαστηματα το site και το βρισκω αρκετα ενδιαφερον.

Μιας και εγινα member θα τα λεμε σιγα σιγα....

golfiv.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και πάλι μετά από τόσο καιρό...

Λόγω πολύ περιορισμένου ελεύθερου χρόνου μπαίνω πια πολύ σπάνια στο forum (snif snif).

Με χαρά σας ανακοινώνω ότι έγινα 100% VW καθώς είχα το πολάκι 6Ν2 και μια 156. Με την ιταλίδα έκανα αίτηση διαζυγίου και θα σε κάνα 3μηνο θα ξεκινήσει η συμβίωση μου με ένα Golf V 1,6 FSI Sportline (άμαν αυτή η VW κανα ετοιμοπαράδοτο δεν μπορεί να έχει?)

Τέσπα τι να κάνω εκτός από υπομονή...

Link to comment
Share on other sites

Guest PHILOSOFOS

tongue.gif ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΝΙΟΥΦΗΣ B) ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ CLUB,ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΡΙΞΑ ΤΟΝ ADMINISTRATOR ΣΤΑ Ε-ΜΑΙL ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ FOROUM ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΑΓΑΠΗ ΣΤΑ GOLF :D ...ΕΧΩ ΕΝΑ GOLF ΜΠΛΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΨΙΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΝΩ..ΖΑΝΤΕΣ 17 PICASSO-205,50,17 ΛΑΣΤΙΧΟ CONTINENTAL ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ¨)

ΟΝΟΜΑ:ΑΝΤΩΝΗΣ :thumbsup:

NICKNAME:PHILOSOFOS H PERTS FOR THE FRIENDS

ΗΛΙΚΙΑ:24

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ machinegun.gif

ΤΟΠΟΣ ΔΙΑΜΟΝΗΣ:ΝΑΟΥΣΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΡΩΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ MIRC32 music.gif .ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΑΠΑΦΗ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ....ΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΝΕΙΔΗΝ ΛΟΙΠΟΝ

Edited by PHILOSOFOS
Link to comment
Share on other sites

Guest efangelos

Γειά και από μένα.

Είμαι ο Βαγγέλης απο ¶νω Ιλίσια , 37 Ιουλίων και ευτυχής κάτοχος ενός υπερηλικα σκαραβαίου. Όταν πάρω αύξηση από την εταιρεία θα κάνω ανακατασκευή και τότε θα σας μιλήσω για φτιαξίματα, άλογα, body kit και τα τιαύτα..........

Link to comment
Share on other sites

Guest THOMAS21

ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ SITE....

Όνομα:ΘΩΜΑΣ

Ηλικία:21

Περιοχή:ΑΘΗΝΑ

Επάγγελμα:ΦΟΙΤΗΤΗΣ (YEAH!!!!!!)

Αυτοκίνητο:VW POLO 9N 1.4 75 HP

ΦΙΜΕ ΤΖΑΜΙΑ ΜΕ ΜΕΒΡΑΝΕΣ 3Μ 20ΑΡΕΣ

ΕΛΑΣΤΙΚΑ BRIDGESTONE 195/50/R15 ΜΕ ΖΑΝΤΕΣ OXIGIN EINS

ΠΕΤΑΛΙΕΡΕΣ ΝΙΚΕΛ ΜΟΜΟ

RADIO CD/MP3/WMA PIONEER 4*50W

ΤΕΛΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑΙΟ ΚΑΖΑΝΑΚΙ ΜΕ ΟΒΑΛ ΜΠΟΥΚΑ ΑΠΟ EXHAUST CENTRE

ΗΧΕΙΑ ROCKFORD ΣΤΗΝ ΕΤΑΖΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΣΧΥΣ RMS 80 W

Κ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ......

Link to comment
Share on other sites

Guest WestSide

Γεια σας Παιδιά

Όνομα:Σωτήρης

Ηλικία:29

Περιοχή:Περιστέρι

Επάγγελμα:ΦΟΙΤΗΤΗΣ και Καθηγητής lol

Αυτοκίνητο:VW Golf ΙΙ CL(1043 κυβικών.................)

ΠΕΤΑΛΙΕΡΕΣ ΝΙΚΕΛ

RADIO CD/MP3/WMA TCM 4*70W

ΗΧΕΙΑ KiCker ΣΤΗΝ ΕΤΑΖΕΡΑ 240W

Ενα Golf με το οποίου ζούμε αρμονικά εδω και δεκα χρόνια..... love.gif ομώς εχει ενα παράπονο Θελει να γίνει CORADO.................... popeye.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα! Είμαι αρκετό καιρό μέλος αλλά μόλις πρωτομπήκα στο site έπεσα με τα μούτρα στο FORUM του Golf να πάρω ιδέες για βελτιώσεις κτλ. και έτσι άργησα κάπως να κάνω τις συστάσεις.

Λοιπόν το όνομά μου είναι Παναγιώτης. Είμαι 21 χρονών και είμαι καλά. Βασικά είμαι φοιτητής και έτσι οι μέρες περνάνε άνετα και πάνω απ'όλα χωρίς άγχος... Μένω Αθήνα στο Παγκράτι αλλά η καταγωγή μου είναι από Μυτιλήνη όπου περνάω και τον περισσότερο χρόνο μου. Έχω ένα Golf 1,4 Generation μοντέλο 2002.

Από βελτιώσεις λίγα πράγματα: τελικό απο Ποπάυ, βαρελάκι ΒMC και Sprint Booster έτσι για να λέμε ότι το σκαλίσαμε λίγο... Από ήχο μια πηγή SONY (μοντέλο δεν θυμάμαι) 2 ηχεία εργοστασιακά και 2 Sony Explode στην εταζέρα.

Και στο τέλος άφησα το πιο σημαντικό. Από προχτές φοράω και το αυτοκόλλητο του VW CLUB στο πλαινό τζάμι!

ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Guest KRITIKOS

gia se olous,me lene Niko kai exo ena golfIII ligo piragmeno,exoterika exi mono 14ares zantes me mayres aktines kai nikel stefani

amaxoma kiparisi xromatos

mhxanika to amaxi exi xiropiito kapaki,ostiria mpieles,balbides,ekentroforoys kai pistonia sfirilata.kai foerai mia 2,5 tourbina kai doulebi se 1.4bar,exotrika einai sxedon mama opos ipa gia na psarono kati uno sta fanaria xixi

ELPIZO NA SAS GNORIZO!!!!!

KRITIKOS!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.

Και γω ειμαι σχετικα καινουργιος.

Εχω ενα GolfII GTI16v-139ps

Ζαντες BBS 15-195/50/15

Χαμηλωμα 7cm

Χταποδι-Ελευθερη εξατμιση(Απο Seat Toledo διλιτρο16v)

ABS-AIRCONTITION-Δερματινα καθισματα Θερμαινομενα-Υδραυλικο τιμονι.

Επονται ομως αρκετες αλλαγες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.