Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

καλησπέρα ναμαι και εγώ

το όνομα μου είναι νίκος και είμαι 20χρ επαγγέλλομαι (αυτή τη χρονική περίοδο) μηχανικός αυτοκινήτων το αμάξι μου είναι ένα vwgolf mk2 με κινητήρα 1.300 75hp (λίγο αδύναμο μα στην πορεία θα αλλάξει)

από ήχο δεν φοράω και πολλά 2 μαμά στο tomlo 2 10aria στης πόρτες 2 obal πίσω και ενα sub 12ιντσο

Θα σε παρακαλουσα να χρησιμοποιεις μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του φορουμ.

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

με λεμε Γιαννη και εχω ενα ξάδελφακι ΛΕΟΝ Ι 20vt. Ειπα να μπω στην ζεστη παρεα σας μιας και υπάρχουν αρκετές πληροφορίες για τα αμαξια μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την κοινότητα του VW,

Ονομάζομαι Κώστας και είμαι κάτοχος ενός VW Golf MKII 1000cc όπου τυγχάνει να είναι και η πρώτη μου αγάπη. Για να καταλάβετε το Golfaki είναι γνωστό στο Παγκράτι ως Μάχιμο

Με όλα αυτά που έχει τραβήξει από εμένα και τους φίλους μου εδώ και 28 χρόνια! Παρόλα αυτά αντέχει στο χρόνο και με πηγαινοφέρνει στην δουλεία μου επί πολλά έτη.

Στην κατοχή μου βρίσκεται ακόμα και ένα OPEL GT(2007+) ο αιώνιος αντίπαλος! ¨ :D

Θα μου πείτε πως τα κατάφερα να έχω 2 μισητούς αντίπαλους?? Ούτε εγώ το γνωρίζω, άπλα έτυχαν πολλά πράγματα.

Ελπίζω κάποια στιγμή να έρθω σε κάποια από τις συναντήσεις σας και να σας γνωρίσω και από κοντά, μέχρι τότε σας εύχομαι πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα. http://www.vwclub.gr/vwforum/style_emotico...ult/biggrin.gif

See y a!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

με λεμε Γιαννη και εχω ενα ξάδελφακι ΛΕΟΝ Ι 20vt. Ειπα να μπω στην ζεστη παρεα σας μιας και υπάρχουν αρκετές πληροφορίες για τα αμαξια μας.

Ααααα,ωραία!Τώρα γίναμε 2 με Leon 20VT :thumbsup:

Καλως μας ήρθες Γιάννη :D

Καλημέρα σε όλη την κοινότητα του VW,

Ονομάζομαι Κώστας και είμαι κάτοχος ενός VW Golf MKII 1000cc όπου τυγχάνει να είναι και η πρώτη μου αγάπη. Για να καταλάβετε το Golfaki είναι γνωστό στο Παγκράτι ως Μάχιμο

Με όλα αυτά που έχει τραβήξει από εμένα και τους φίλους μου εδώ και 28 χρόνια! Παρόλα αυτά αντέχει στο χρόνο και με πηγαινοφέρνει στην δουλεία μου επί πολλά έτη.

Στην κατοχή μου βρίσκεται ακόμα και ένα OPEL GT(2007+) ο αιώνιος αντίπαλος! ¨ :lol:

Θα μου πείτε πως τα κατάφερα να έχω 2 μισητούς αντίπαλους?? Ούτε εγώ το γνωρίζω, άπλα έτυχαν πολλά πράγματα.

Ελπίζω κάποια στιγμή να έρθω σε κάποια από τις συναντήσεις σας και να σας γνωρίσω και από κοντά, μέχρι τότε σας εύχομαι πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα. http://www.vwclub.gr/vwforum/style_emotico...ult/biggrin.gif

See y a!

Καλώς μας ήρθες Κώστα :rolleyes:

Ριξε μια ματιά εδώ http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...mp;#entry266555

Εδώ θα βρείς όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για το meeting που κάνουμε κάθε Πέμπτη στο ΣΕΦ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.

με λένε Κώστα, μένω Αθηνα, και σκεφτομαι σοβαρα την αγορα του νεου scirocco ειπα να γραφτω στο φορουμ.

Παλιό γνωριμο το scirocco, μια και ειχα ενα 1,8 2ης γενιας.

Θα τα λεμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα και εγώ παίδες μεγάλη η χαρά μου νέος στο foroum σας αλλά θα τα λέμε συχνά πιστεύω....

το αμαξι μου ειναι σε ανακατασκευη και σε κανα μηνα το πολυ πιστευω θα το εχω στα χερια μου και θα αρχισει το στρώσιμο...

αυτα προς το παρων...χαρηκα πολύ...

Edited by σκαθαρόαιμος
Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε σύντρελε... τι σκαθάρι έχεις;;;

Link to comment
Share on other sites

1969 ο γνωστος 1300...εσυ?

κανω ανακατασκευη με μοτερ απο 914 το λεω στην υπογραφη μου...φουσκωμενα φτερα...4πιστονα μπρος πισω φρενα απο Porsche και πολλά αλλα...

εσυ?

Link to comment
Share on other sites

Όχι, 1300cc είναι το μοτεράκι του. Κατά τα άλλα μαμά, μιας και θέλω να μπει ΦΙΛΠΑ το μικρό μου. Το αμάξι είναι μοντ. 1971 και είναι το 1200 standar beetle. Δεν είναι ούτε 1302 ούτε 1303.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα και εγώ παίδες μεγάλη η χαρά μου νέος στο foroum σας αλλά θα τα λέμε συχνά πιστεύω....

το αμαξι μου ειναι σε ανακατασκευη και σε κανα μηνα το πολυ πιστευω θα το εχω στα χερια μου και θα αρχισει το στρώσιμο...

αυτα προς το παρων...χαρηκα πολύ...

Καλώς ήρθες Σκαθαρόαιμε :lol: Τουμπανιασμένος ο σκάθαρος ε;;; Ωραίος!!!! :lol:

Όχι, 1300cc είναι το μοτεράκι του. Κατά τα άλλα μαμά, μιας και θέλω να μπει ΦΙΛΠΑ το μικρό μου. Το αμάξι είναι μοντ. 1971 και είναι το 1200 standar beetle. Δεν είναι ούτε 1302 ούτε 1303.

Καλά,αν κάνει την μετατροπή ο N.O.S. το βλέπω για ΕΛΠΑ... :lol: :lol: :lol: :lol: tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά,αν κάνει την μετατροπή ο N.O.S. το βλέπω για ΕΛΠΑ... :lol: :lol: :lol: :lol: tongue.giftongue.gif

Ας κάνει μακακία ο Μάνος και τα λέμε...

Link to comment
Share on other sites

Καλος μας ηρθες σκαθαροαιμε.

Το ονομα σου πιο ειναι και απο που εισαι?

Μηπως απο Κερκυρα?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Κώστα :D

Κόκκινο είναι το Cupra σου;;Αν ναί,σ' έχω πετύχει κάνα-δυό φορές Ωρωπό ;):blink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Κώστα ;)

Κόκκινο είναι το Cupra σου;;Αν ναί,σ' έχω πετύχει κάνα-δυό φορές Ωρωπό :rolleyes:;)

Όχι κόκκινο ήταν το προηγούμενο που είχα Cupra R

Αυτό είναι ανθρακί.

----------------------------------------------------------------------------------------

Ευχαριστώ για την υποδοχή να ήσαστε όλοι καλά και να χαιρόσαστε τα κουκλιά σας ;):thumbsup:

Edited by konstantinos passat
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα του VW Club! Με λένε Θεοδώρα είμαι 20 χρονών, φοιτήτρια και πριν λίγες μέρες απέκτησα επιτέλους το σκαθαράκι μου! Είναι μοντελο του '68,1200cc... Ελπίζω να τα πουμε κ απο κοντα καποια στιγμή! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Θεοδώρα.Καλορίζικο και καλοτάξιδο το Old School!! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα του VW Club! Με λένε Θεοδώρα είμαι 20 χρονών, φοιτήτρια και πριν λίγες μέρες απέκτησα επιτέλους το σκαθαράκι μου! Είναι μοντελο του '68,1200cc... Ελπίζω να τα πουμε κ απο κοντα καποια στιγμή! :D

Καλωσόρισες συνονόματη , συνομήλικη και συναδέλφισσα !! Να χαίρεσαι το τουτου σου και καλές βόλτες !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.