Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Γεια σας! Είμαι ο Μάρκελλος από Αθήνα. Η αλήθεια είναι ότι έχω γραφτεί πολύ καιρό στο φόρουμ, αλλά τώρα τελευταία που αγοράσαμε το πρώτο μας VW επισκέπτομαι συχνά τη σελίδα, και δε μ'αρέσει που δεν έχω συστηθεί.... Το καμάρι μας είναι ένα νέο Golfaki 160 DSG, από το οποίο έχω μείνει απλά έκπληκτος, ενώ το άλλο μου αμάξι είναι ένα Renault Clio 1.2 turbo. Χαίρω πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες Λεωνιδα και πιστευω να σε γνωρισουμε απο κοντα στο 2 vw festival που γινεται στη Θεσ/κη.

Καλως μας ηρθες και εσυ Μαρκελλε.

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από εμενα

Λαζαρίδης Θεόδωρος απο Θεσσαλονίκη Ευοσμο

αυτοκίνητο vw golf mkII 2.0i 16v 150+ hp

νέος στο club και πολύ πωρωμένος με το golf μου.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από εμενα

Λαζαρίδης Θεόδωρος απο Θεσσαλονίκη Ευοσμο

αυτοκίνητο vw golf mkII 2.0i 16v 150+ hp

νέος στο club και πολύ πωρωμένος με το golf μου.

Και πολύ καλά κάνεις και είσαι πορωμένος με το Golf σου! :)

Καλώς ήρθες στο club Θεόδωρε!

Link to comment
Share on other sites

και επειδή δεν έβαλα το όνομα του αμαξιού (δεν το είχα προσεξή πιο πριν)να το βάλω τώρα

η γκόλφω μου

Edited by theodoros
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους ...αν και καιρο μελος τωρα βρηκα ξανα χρονο για να ασχοληθω με τα αγαπημενα μου αυτοκινητα ..τα golf.

Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους εδω μεσα...

ονομα Μπαμπης

περιοχη πειραιας

Αυτοκινητο golf 3 2.0 16v

πρωην αυτοκινητο το nick name μου

καλως σας βρηκα ολους ....

Edited by mk2 KR
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε παίδες!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΣΚΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ GOLF 5 MAYRO

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες Νεστορα.

Θα σε παρακαλουσα να γραφεις με μικρους χαρακτηρες.

Το αυτο/το στο avatar ειναι δικο σου?

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα παιδιά. Είμαι ο Γιώργος από Αθήνα και υπεύθυνος μελών Αθήνας του AUDI-CLUB. Καλή συνέχεια, καλή εβδομάδα και συγχαρητήρια για την τόση οργάνωση σε πολλά θέματα.

Edited by AUDI7
Link to comment
Share on other sites

Αφού λέει μαύρο Golf V.

Καλωσήρθες Νέστορα!

Κι εκτός αυτού η φωτο στο αβαταρ είναι αυτή εδώ από το VW Festival και την έχω ανεβάσει εδώ .... http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...i&img=15817 ;)

Καλώς μας ήλθατε όλοι παιδιά !! :)

Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδια ειμαι ο Θωμας και δεν ειμαι κατοχος κανενος Vw "ακομα" .

Ειμαι απο Χαλκιδα και φιδοδοξω να πουλισω τ'αμαξι που εχω τωρα για να παραγκειλω το scirocco που μου αναλωγει!!!!

Δεν βαζω καποιο λινκ που να παραπεμπει στην αγγελια του αυτοκινητου μου γιατι φανταζομαι θα ειναι και εναντια στους κανονισνους σαν νεο μελος .

Και ενα τελευταιο πριν περιπου τρεις μηνες εφυγα απο την προηγουμενη μου δουλεια η οποια ηταν στην Αντ/ποια τις Vw Karenta Συγγρου οποτε οσοι απο εδω εχεται Vw απο αυτην την εκθεση και το πειραται απο 8 Οκτ. του 2007 και μετα , εγω σας το ετοιμασα , οποτε ελπιζω να μην εχεται κανενα παραπονο , αλλα ακομα και να εχεται, να η ευκαιρια σας για να μου τα ψαλετε tongue.gif !!

Edited by Tom srco
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολη την παρεα...Μηνας απο πειραια 25 χρ και ακομα δεν το εχω στην κατοχη μου το τουτου..χθες εκανα την παραγγελια στο καινουριο gti σε λευκο του παγου με ηλιοροφη,πενταθυρο,δερματινο σαλονι και ηλεκτρονικη αναρτηση..αντε δυο μηνες εμειναν.....ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα σε καποια συναντηση...

Link to comment
Share on other sites

Για σας και από μένα στην παρέα σας. Το όνομα μου είναι Νίκος Κολούμπας και από τις 09-05-2009 είμαι κάτοχος ενός VW Golf Variant 122hp Highline. Παρακολουθώ το forum σας αρκετά τακτικά και αφού διάβασα αρκετά θέματα για να (κατανοήσω και την δομή του) έκανα και το αυτονόητο να συστηθώ.

Υ.Γ. Είμαι και σε ένα forum για φουσκωτά με το ίδιο nick name.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα... ειμαι αρκετο καιρο στο club και δεν εχω συστηθει ακομα... Ονομαζομαι Γιαννης ,ειμαι απο την πανεμορφη Κερκυρα και σπουδαζω Αθηνα εδω και 3 χρονια... Ειμαι κατοχος ενως golf 1.4 gt tsi το οποιο ''πειραζω'' σιγα σιγα σαν παιδι και γω :lol:. Μου αρεσει παρα πολυ να τρεχω αλλα λογω του οτι οι δρομοι δεν ειναι και τοσο ασφαλεις (σε ολους τους τομεις) θελω σιγα σιγα να πηγαινω σε track days, αν και δεν εχω παει ακομα και ανυπομονω..Αυτα απο μενα και ελπιζω να σας γνωρισω σε καποια συναντηση.

Link to comment
Share on other sites

Για σας και από εμένα και καλός σας βρήκα. Με λένε Μάκη και είμαι 28χρ.

Έχω ένα Golf 5 TSI GT Sport 140 μαύρο εδώ και 1½ χρόνο. Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος

χωρείς κανένα πρόβλημα εκτός από την Ν75 που θα αλλάξω σε λίγες μέρες.....

Προς το παρόν το έχω όπως το πήρα αλλά κοντεύει η ώρα που θα το φτιάξω με την σειρά μου και εγώ αλλά πολύ συντηρητικά. Θέλω να μοιάζει όσο ποιο μαμά το δυνατόν.

Το μόνο που έχω βάλει είναι πίσω από GTI βαμμένο το μισό με 2πλη διακοσμητική απόληξη, δεν μπορούσα να το βλέπω με το ματ...

Αυτά για τώρα, θα τα πούμε πάλη...

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθατε ολα τα μελη.

Γιαννη απο Κερκυρα εσενα θα σε επισκεφθω τον Αυγουστο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας είμαι ο vik είμαι από τον Πειραιά μένω Νέα Μάκρη και είμαι κάτοχος ενός Tiguan.

Χαίρομαι που σας γνωρίζω και μπαίνω στην παρέα σας και ελπίζω να μην είναι όπως κάπου αλλού... :huh:-_-

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στους φίλους με τις Γερμανικές ποιότητες σας!!είμαι κάτοχος golf 6 gti dsg!!το αυτόκινητο είναι λεύκο,με ηλιοροφή,έχει και την οθόνη αφής και είναι 4πορτο!!είναι φοβερό,αμαξάρα!!!α,και κατι ακόμα ξάδερφος μου έχει το edition 30,revo πρόγραμμα,εξατμιση χειροποιητη,intercooler,oetinger σκουπα και το sprint booster για το γκαζι!φρένα από s3 και αλλαγμένα σινεμπλόκ!!το αμάξι έχει πλέον 50.000 χιλιόμετρα το dsg δεν εχει βγάλει κιχ,ούτε και το παραμικρό στο αμάξι!!δούλευει 1,2-1,6(overboost) ειτε με 1,6-1,9(overboost)!!japanakia είστε πλεον παντού μάκραν πίσω....σε όλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.