Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά!! καιρό παρακολουθώ το forum μας και είπα να γνωριστούμε.

Ονομάζομαι Δάνης είμαι από Θεσσαλονίκη και είμαι κάτοχος ενός Golf 4 14άρι

Μπράβο παιδιά που κρατάτε το forum και δίνεται την δυνατότητα σε πολλά άτομα να μάθουν πράγματα για το αυτοκίνητό τους.

Πρίν λίγες ώρες πέρασα και τα δαχτυλίδια με τις οδηγίες που βρήκα στο forum μας ;)

Κρατήστε έτσι παιδιά, ναστε καλά !

Link to comment
Share on other sites

ΟΝΟΜΑ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ

ΗΛΙΚΙΑ 33

ΚΑΤΟΧΟΣ GOLF GENERATION 1.6 2003

ΕΧΤRA ΘΟΛΟΜΠΑΡΑ-ΑΕΡΟΤΟΜΗ-ΒΒS 17 ΖΑΝΤΕΣ-JBL ΗΧΕΙΑ-ΦΙΛΤΡΟ-ΜΟΜΟ ΛΕΒΙΕ-SPARCO ΠΕΤΑΛΙΑ-ΦΙΜΕ ΤΖΑΜΙΑ

ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΠΕΝΑ.(ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ- ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ- ΚΑΙ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΞΕΝΟ ΧΕΡΙ ΔΕΝ ΑΓΓΙΖΕΙ)

post-2073-1255818259_thumb.jpg

Edited by vangolf
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε παίδες στην μεγαλήτερη VW παρέα! ;)

Cardu έχεις καμιά σχέση με το ουίσκι; Ή με το μαγαζί στη Θεσσαλονίκη; tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους στο forum,

Μόλις γράφτηκα κι εγώ. Είμαι ο Θοδωρής από το Κιλκίς. Έχουμε ένα μαύρο Polo 2001 και την Παρασκευή (23/10/09) θα αποκτήσουμε κι ένα μαύρο Passat 1.6 fsi Sportline μεταχειρισμένο από ιδιώτη με αρκετά έξτρα. Ανυπομονώ!

Εγώ μέχρι τώρα είχα ένα Ibiza και η γυναίκα μου το Polo. Είμαι στη διαδικασία που πουλάω το ibiza για να πάρω το Passat και κρατάμε και το Polo, οπότε μέχρι να φύγει το ibiza θα είμαστε με 3 αυτοκίνητα. (btw η αγγελία για το ibiza είναι αυτή: http://tinyurl.com/myibiza σε περίπτωση που γνωρίζετε κάποιον)

Για μένα λοιπόν ουσιαστικά θα είναι το 1ο μου VW. Έχετε να προτείνετε κάτι να δω στο forum, τι να προσέχω με το Passat ή κάποια άλλη συμβουλή / ιδέα;

Ευχαριστώ και ελπίζω να έχω μία καλή διαμονή στο forum σας.

Θοδωρής

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!! καιρό παρακολουθώ το forum μας και είπα να γνωριστούμε.

Ονομάζομαι Δάνης είμαι από Θεσσαλονίκη και είμαι κάτοχος ενός Golf 4 14άρι

Μπράβο παιδιά που κρατάτε το forum και δίνεται την δυνατότητα σε πολλά άτομα να μάθουν πράγματα για το αυτοκίνητό τους.

Πρίν λίγες ώρες πέρασα και τα δαχτυλίδια με τις οδηγίες που βρήκα στο forum μας ;)

Κρατήστε έτσι παιδιά, ναστε καλά !

Γεια σε όλους στο forum,

Μόλις γράφτηκα κι εγώ. Είμαι ο Θοδωρής από το Κιλκίς. Έχουμε ένα μαύρο Polo 2001 και την Παρασκευή (23/10/09) θα αποκτήσουμε κι ένα μαύρο Passat 1.6 fsi Sportline μεταχειρισμένο από ιδιώτη με αρκετά έξτρα. Ανυπομονώ!

Εγώ μέχρι τώρα είχα ένα Ibiza και η γυναίκα μου το Polo. Είμαι στη διαδικασία που πουλάω το ibiza για να πάρω το Passat και κρατάμε και το Polo, οπότε μέχρι να φύγει το ibiza θα είμαστε με 3 αυτοκίνητα. (btw η αγγελία για το ibiza είναι αυτή: http://tinyurl.com/myibiza σε περίπτωση που γνωρίζετε κάποιον)

Για μένα λοιπόν ουσιαστικά θα είναι το 1ο μου VW. Έχετε να προτείνετε κάτι να δω στο forum, τι να προσέχω με το Passat ή κάποια άλλη συμβουλή / ιδέα;

Ευχαριστώ και ελπίζω να έχω μία καλή διαμονή στο forum σας.

Θοδωρής

καλως ηλθατε παιδια στο φορουμ.επειδη βλεπω ειστε απο σαλονικα- κιλκις σας περιμενουμε κ στις συναντησεις για να γνωριστουμε κ απο κοντα

επισης στελνω κ το καλωσορισμα μου κ στα υπολοιπα μελη

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους σας

ειμαι ο μητσος απο το παλιο ηρακλειο και εχω ενα "καφε" σαν επαγγελμα

εχω ομως και ενα καλο πυροβολο "GTI IV" 300+hp γιατι μ'αρεσει η δυναμη και το γκαζι

ευχομαι να ειστε ολοι καλα, να γνωρισω καλους φιλους,

και να κερασω καφεδακι σε οσους ειναι κοντα μου για να γνωριστουμε

ταδε εφη ΜΗΤΣΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες Δημητρη.

Τωρα που ειπε οτι εχεις καφε θα σου ερθουν ολα τα μελη απο την Κρητη. :rolleyes::rolleyes:;)

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε παίδες στην μεγαλήτερη VW παρέα! :mellow:

Cardu έχεις καμιά σχέση με το ουίσκι; Ή με το μαγαζί στη Θεσσαλονίκη; tongue.gif

Ειναι το ουισκι που λατρευω χρονια τωρα!!

Γιαυτο και το CARDU(Γιαννης).

Ευχαριστω για τα καλοσορισματα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους σας

ειμαι ο μητσος απο το παλιο ηρακλειο και εχω ενα "καφε" σαν επαγγελμα

εχω ομως και ενα καλο πυροβολο "GTI IV" 300+hp γιατι μ'αρεσει η δυναμη και το γκαζι

ευχομαι να ειστε ολοι καλα, να γνωρισω καλους φιλους,

και να κερασω καφεδακι σε οσους ειναι κοντα μου για να γνωριστουμε

ταδε εφη ΜΗΤΣΟΣ

Γεια σου ρε Μήτσο!!Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!Αρχίζω να σε "πάω" από τώρα μωρή μαγεία(ΘΡΥΛΟΟΟΟΟΟΟΣ και γώώώ)χαχαχα!!!!!Και πάλι καλώς ήρθες και καλά χιλιόμετρα με το πολυβόλο σου!!! :mellow::mellow:

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ;)

Όνομα: Παναγιώτης Α.

Επάγγελμα: Προγραμματιστής

Ηλικία: 30

Περιοχή: Αθήνα

Αυτοκίνητο: VW Polo 6N2 (2001), 1400cc, 75ρι, με αλλαγές εξαρτημάτων μόνο για να συνεχίσει να δουλεύει καλά.

Αναρτήσεις & Ζάντες:

Ζάντες σιδήρου, τάσια, KYB αμορτισεράκια μαλακά και ψηλά σαν τα εργοστασιακά γιατι ποτέ δεν έμαθα να αποφεύγω τις λακούβες.

Inside Look:

Φθαρμένες ταπετσαρίες και πλαστικά

Λεκές απροσδιορίστου προελεύσεως στο πίσω κάθισμα.

Πατάκια των 10Ε από Carrefour.

Πλεκτός traffic cone - μίνι μαξiλαράκι στο τασάκι, χειροποίητος από την αδερφή μου.

Χωρίς εταζιέρα (βαριέμαι να ψάξω για καμιά μεταχειρισμένη).

Ραγισμένο κάλυμα ηχείου πόρτας συνοδηγού.

Outside Look:

"V" χαραγμένο στο καπώ μου από περαστικό για καλύτερη αεροδυναμική.

Σειρά από λακούβες στην πόρτα του πορτ μπαγκάζ από όποτε παρκάρει τζιπ από πίσω μου.

Σπασμένο κρύσταλλο δεξιού καθρέφτη (μια φορά ξέχασα κι εγώ να τον κλείσω παρκαρισμένος σε στενάκι... Βιαστείτε να το θαυμάσετε γιατί θα το αλλάξω)

Φθαρμένη μπογιά στις "κόψεις" των πορτών από όλες τις φορές που άνοιξαν απρόσεκτα.

Επιφανειακά σκασμένη μπογια στο καπώ.

Γουβίτσες από χαλίκι στο παρμπριζ μπροστά από το συνοδηγό.

Ήχος:

Πηγή: Ένα Pioneer MP3 player (DEH P-4100SD), xωρίς σήμα ραδιοφώνου γιατί βαριέμαι να ψάχνω για αντάπτορα της κεραίας, και δεν ακούω έτσι κι αλλιώς.

Front Speakers: Στις πόρτες / tweeters στο ταμπλό, ότι είχε από τη μαμά του.

Rear Speakers: Α, γίνεται αυτό;

...

Μήπως δεν κολλάω εδώ; tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε σε όλα τα νέα μέλη και καλώς να σας δούμε σε κάποια από τις συναντήσεις που γίνονται ανά την ΕΛΛΑΔΑ....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα με λένε Νίκο και είμαι κάτοχος ενός VW TIGUAN 1.4 TSI SPORT 150PS με τα παρακάτω αξεσουάρ-χαρακτηριστικά:

Χρώμα: 7Q7Q Biscay blue

Ταπετσαρία: JG μαύρο-μπλε

Εξοπλισμός: 7Χ5 Park Assist

8T2 Cruise control

9Z3 Μπρίζα 230V

P13 Αυτόματος Αντιθαμβωτικός καθρέπτης, ηλεκτρ. αναδιπλούμενοι εξ. καθρέπτες, εσωτερικός φωτισμός, coming & leaving home, αισθητήρας βροχής

ΡΜ4 Πολυλειτουργικό τιμόνι

ΡS9 Πανοραμική γυάλινη οροφή

ΡΧΕ Προβολείς Xenon

WD2 Συαγερμός MED 7450

2ετής επέκταση εγγύησης

5Ν1061501 041 Floor Mats (Λαστιχένια πατάκια εμπρός)

5Ν0061511 041 Λαστιχένια πατάκια πίσω

5Ν0061180 Λαστιχένιο κάλυμμα χώρου αποσκευών

5Ν0071303 entrance sttips

5N0071360 rear strip

Είμαι 37 ετών, παντρεμένος και διαμένω στη Σκύδρα Ν. Πέλλας (λόγω επαγγέλματος), ενώ η καταγωγή μου είναι από το Μεγανήσι Ν. Λευκάδας.

Link to comment
Share on other sites

πριν λιγες μερες επιτελους παρηγγειλα το golf 122ps στην εκδοση highline με εχτρα το πακετο φωτισμου και το ραδιοcd 510, πενταθυρο στο γκρι μεταλλικο χρωμα...για καλη μου τυχη θα ερθει σε ενα μηνα καθως το ειχε ηδη παραγγειλει η εταιρια για την βιτρινα...το παιρνω μετρητοις και κανανε εκπτωση 700 ευρω στην τελικη του τιμη...και αναμενω επισης απο την αποσυρση και επιδοτηση αν ισχυσουν τα μετρα με την νεα κυβερνηση...καλως μπαινω και εγω σιγα σιγα στο club των γκολφακιδων!

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδία !

Μολις ξεκίνησα να παρακολουθω το club και εχω μείνει εντυπωσιασμένος από το περιεχόμενο και την γνώση που υπάρχει εδω μέσα. Ημουν κατοχος ενός golfΜΚ2 το οποίο αποχωρίστηκα για ενα scirocco 1.4 revo stage 1.

Πολυ ευχαριστημένος από το αυτοκινητο, και γενικά είμαστε οικογενιακά από παλια του group VAG ^_^

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθατε !! Ελπίζουμε εδώ να βρειτε όλα όσα θέλετε να μάθετε για τα νέα σας αυτοκίνητα και να σας βοηθήσουμε σε ότι χρειαστείτε !

Καλή διαμονή !

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδία !

Μολις ξεκίνησα να παρακολουθω το club και εχω μείνει εντυπωσιασμένος από το περιεχόμενο και την γνώση που υπάρχει εδω μέσα. Ημουν κατοχος ενός golfΜΚ2 το οποίο αποχωρίστηκα για ενα scirocco 1.4 revo stage 1.

Πολυ ευχαριστημένος από το αυτοκινητο, και γενικά είμαστε οικογενιακά από παλια του group VAG :D

Αυτό που λέμε VAG από κούνια ε? :thumbsup:

Edited by Christos4mot
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παίδια!ειμαι καινουριος στο forum και ειπα να πω ενα "γεια".Σε δυο μερες παραλαμβανο το καινουριο μου golf το 14αρι!θα θελα πολυ να συμετασχω σε καποιες απο τις εκδρομες και να τα πουμε απο κοντα!επεισης θελω να αναφερο οτι καποτε ειμουν κατοχος vw το οποιο μου ειχε βγει πολλη καλο και ειχα μεινει εθχαριστιμενος!ειταν ενα jetta το οποιο ειχα κανει 1.000.000 χλμτελος απλα θα ηθελα να ροτισω αν καποιος εχει αγορασει το νεο golf και πως τα βλεπει τα πραγματα?και αν εχει βρει καποιο μειονεκτημα!ευχαριστω πολλη τους moderator που με δεχτηκαν το forum!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παίδια!ειμαι καινουριος στο forum και ειπα να πω ενα "γεια".Σε δυο μερες παραλαμβανο το καινουριο μου golf το 14αρι!θα θελα πολυ να συμετασχω σε καποιες απο τις εκδρομες και να τα πουμε απο κοντα!επεισης θελω να αναφερο οτι καποτε ειμουν κατοχος vw το οποιο μου ειχε βγει πολλη καλο και ειχα μεινει εθχαριστιμενος!ειταν ενα jetta το οποιο ειχα κανει 1.000.000 χλμτελος απλα θα ηθελα να ροτισω αν καποιος εχει αγορασει το νεο golf και πως τα βλεπει τα πραγματα?και αν εχει βρει καποιο μειονεκτημα!ευχαριστω πολλη τους moderator που με δεχτηκαν το forum!!

Καλως ηρθες στο φορουμ.Ριξε μια ματια στην κατηγορια του Golf οπου θα βρεις απαντησεις στο ερωτημα σου ή μπορεις να ανοιξεις το δικο σου θεμα για οποιες αποριες εχεις.Καλα ποσταρισματα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.