Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

καλημερα!!!

το ονομα μου ειναι Ηλίας,ειμαι 32 χρονων,μενω στον Κορυδαλλο και εχω στην κατοχη μου ενα...

Passat CC 1.8tsi Light Brown

Extras:πολυλειτουργικο τιμονι,θερμ.δερμ.nappa(μαυρο-μπεζ),ανακλινομενη πανορ.οροφη,ζαντες 18" interlagos,park pilot,rcd510,επενδυση βουρτσαρισμενο αλουμινιο,φιμε εργοστασιακο κ στα δυο μπροστα llumar.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

το ονομα μου ειναι Ηλίας,ειμαι 32 χρονων,μενω στον Κορυδαλλο και εχω στην κατοχη μου ενα...

Passat CC 1.8tsi Light Brown

Extras:πολυλειτουργικο τιμονι,θερμ.δερμ.nappa(μαυρο-μπεζ),ανακλινομενη πανορ.οροφη,ζαντες 18" interlagos,park pilot,rcd510,επενδυση βουρτσαρισμενο αλουμινιο,φιμε εργοστασιακο κ στα δυο μπροστα llumar.

Καλώς ήρθες targa!!!:nea:

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα ειμαι νεο μελος ειμαι απο Βολο και ειχα ενα GOLF GTI 5 AUDI S3 και τωρα εχω AUDI Q5 απλα μπηκα στο club γιατι ειμαι Συμβουλος Πωλησεων vw

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα ειμαι νεο μελος ειμαι απο Βολο και ειχα ενα GOLF GTI 5 AUDI S3 και τωρα εχω AUDI Q5 απλα μπηκα στο club γιατι ειμαι Συμβουλος Πωλησεων vw

Καλώς μας ήρθες GUSW !! Σου ευχόμαστε καλή διαμονή και ότι χρειαστείς μην διστάσεις να επικοινωνήσεις !! :thumbsup::drinks:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες GUSW !! Σου ευχόμαστε καλή διαμονή και ότι χρειαστείς μην διστάσεις να επικοινωνήσεις !! :p:nea:

ok :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

λέγομαι δημήτρης, και είμαι από αθηνα,αγια παρακσευή. είμαι 20 χρόνων και κάτοχος ενός vw vento GT, το οποιο κάνω πως και πως να το φτιάξω η αλλιώς "κωλοφτιαξω".. έχω αρχίσει με εσωτερικές βελτιώσεις, και όπου νάνε θα βάλω φιμέ 3M και ζάντες advanti κινητήρας τίποτα.. μαμά στα 100hp, ελπίζω στο μέλλον να μπορέσω να το ανεβάσω.. καθώς έχω Need For Speed ^^

χάρηκα που έγινα μέλος εδώ! ελπίζω να τα πούμε και από κοντά κάποια μέρα :)

Θα σε παρακαλουσα να γραφεις με μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του forum.

Ευχαριστω.

Edited by konstantinos passat
@Το post μεταφραστηκε στα Ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

καλως ηλθατε παιδια....ενημερωστε οταν βρειτε χρονο και το προφιλ σας για να μαθουμε περισσοτερα για σας....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε παίδες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Με λένε Σάκη και είμαι κάτοχος ενός Golf V 1.6FSi Sportline 3D από 10/2004. Ζω και εργάζομαι στην όμορφη Καστοριά. Αν και σας ανακάλυψα (έστω και λίγο αργά, ακριβώς 5 χρόνια από την αγορά του αυτοκινήτου μου) ψάχνοντας για το VAG-COM, δε σας κρύβω ότι βρήκα πολλές απαντήσεις σε ερωτήματα που είχα για το αυτοκινητό μου. Ελπίζω να καταφέρω να σας γνωρίσω και από κοντά σε κάποια συνάντηση.

Edited by spooky
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! το όνομα μου είναι Ανδρέας είμαι 20 χρόνον.είμαι από πάτρα!

και δουλεύω σε Internet cafe. είμαι νέος οδηγός! και το πρώτο μου αμάξι

είναι το καινούργιο και πανέμορφο Vw polo 2009!.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθατε Spooky και Malousgr !! Ότι χρειαστείτε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε ! :drinks: Ελπίζω κάποια μέρα να γνωριστούμε κι από κοντά ! :thumbsup:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους παιδιά!

Είμαι και εγώ ευτυχισμένος κάτοχος ενός Golf 6 εδώ και τέσσερις μήνες! Το forum μου έδωσε πολλές απαντήσεις και πληροφορίες σε θέματα που έψαχνα και το επισκέπτομαι σχεδόν καθημερινά. Καλή συνέχεια!

Βαγγέλης, 29 χρονών Κοζάνη-Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.