Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

καλησπερα σας φιλοι μου.με λενε μιχαλη και παρακολουθω εδω και λιγο καιρο με ενδιαφερον τα νεα σας.τελικα σημερα παραγγειλα το golf 6 tsi 160 hp highline blue grafite 5θυρο.θα το εχω αρχες του νεου ετους.ειμαι 41 ετων παντρεμενος με δυο παιδια (αγορι 9 ετων και κοριτσι 7 ετων).καταγομαι απο κρητη , ειμαι τραπεζικος υπαλληλος,και μενω χαιδαρι.ευχομαι να ειμαστε ολοι καλα και να περναμε ωραια.συγχαρητηρια για το club και την σωστη οργανωση .

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας φιλοι μου.με λενε μιχαλη και παρακολουθω εδω και λιγο καιρο με ενδιαφερον τα νεα σας.τελικα σημερα παραγγειλα το golf 6 tsi 160 hp highline blue grafite 5θυρο.θα το εχω αρχες του νεου ετους.ειμαι 41 ετων παντρεμενος με δυο παιδια (αγορι 9 ετων και κοριτσι 7 ετων).καταγομαι απο κρητη , ειμαι τραπεζικος υπαλληλος,και μενω χαιδαρι.ευχομαι να ειμαστε ολοι καλα και να περναμε ωραια.συγχαρητηρια για το club και την σωστη οργανωση .

πολυ καλη επιλογη....μπραβο :thumbsup::pardon::D

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες Μιχαλη.Να χαιρεσαι τα παιδακια σου.

Πολυ καλη επιλογη οντως.

Ελπιζουμε να σε δουμε σε καμια συναντηση να τα πουμε και απο κοντα. (Εννοειται με την οικογενεια γιατι εχουμε και αλλους μπαμπαδες)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα! Είμαι ο Δημήτρης από Πάτρα, έχω 2 παίδαρους, μια υπέροχη γυναίκα καθώς και μεταξύ άλλων ένα golf!! Πιστεύω να τα λέμε που και που!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα! Είμαι ο Δημήτρης από Πάτρα, έχω 2 παίδαρους, μια υπέροχη γυναίκα καθώς και μεταξύ άλλων ένα golf!! Πιστεύω να τα λέμε που και που!

Καλώς όρισες να τους χαίρεσαι όλους και χρόνια πολλά.

ΥΓ Απο ότι κατάλαβα πρέπει να είσαι φρέσκο παντρεμένος ε :excl::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες να τους χαίρεσαι όλους και χρόνια πολλά.

ΥΓ Απο ότι κατάλαβα πρέπει να είσαι φρέσκο παντρεμένος ε :excl::whistling:

7 χρόνια. (λογικά πρέπει να δικαιούμαι μισή ασπιρίνη..lol..)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας !

Είμαι ο Δημήτρης ,36 ετών έχω ένα γιο και ένα σκύλο και μένω Αμπελόκηπους.

Είμαι πολύ χαρούμενος γιατί μέχρι τις 20/01 θα παραλάβω το καινούριο μου αυτoκίνητο:

ένα golf tsi 160hp 5d highline σε χρώμα silver leaf love.gif .

Ελπίζω να περάσει ο καιρός σύντομα και μόλις το αποκτήσω θα βάλω και φωτο..

όπως καταλαβαίνετε είμαι αρκετα ενθουσιασμένος αλλά κυρίως ανυπόμονος ...

Να είστε όλοι καλά και τα λέμε 8P

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά!

Είμαι ο Μίλτος είμαι 22 χρονών. Μένω στην Αθήνα.

Είμαι κάτοχος ενός GOLF VI TSI 122PS HIGHLINE

Καλως σας βρήκα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χρόνια πολλά σε όλους και καλή χρονιά.

Λέγομαι Βασίλης ειμαι 33 ετών(ενα γιο 4χρ και μια κόρη 20 μηνών)κατάγομαι απο Σέρρες και μένω Γιαννιτσά λόγω δουλείας

Εχω ενα Passat 1,6 FSI COMF απο τον Απρ του 2006,προσφατα μπήκα στο club και είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος γι'αυτο, αφου βρήκα παρα πολλα πράγματα που μπορώ να κάνω μόνος μου, καθώς και πολλές λύσεις για διάφορα προβλήματα που βγάζουν τα vw μας.Για να μην μας δουλεύουν στα συνεργεία της vw.

Ελπίζω να τα πούμε και απο κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθατε !! Ελπίζουμε εδώ να βρείτε όλα όσα θέλετε να μάθετε για τα αυτοκίνητα σας και να σας βοηθήσουμε σε ότι χρειαστείτε !

Καλή διαμονή !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χρόνια πολλά σε όλους και καλή χρονιά.

Λέγομαι Βασίλης ειμαι 33 ετών(ενα γιο 4χρ και μια κόρη 20 μηνών)κατάγομαι απο Σέρρες και μένω Γιαννιτσά λόγω δουλείας

Εχω ενα Passat 1,6 FSI COMF απο τον Απρ του 2006,προσφατα μπήκα στο club και είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος γι'αυτο, αφου βρήκα παρα πολλα πράγματα που μπορώ να κάνω μόνος μου, καθώς και πολλές λύσεις για διάφορα προβλήματα που βγάζουν τα vw μας.Για να μην μας δουλεύουν στα συνεργεία της vw.

Ελπίζω να τα πούμε και απο κοντά.

Καλως όρισες, Χρονια πολλά, να χαίρεσαι την οικογένεια. Μια ερώτηση εχεις σχέση με συνεργεία vw? γιατί κατι τετοιο κατάλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Καλως όρισες, Χρονια πολλά, να χαίρεσαι την οικογένεια. Μια ερώτηση εχεις σχέση με συνεργεία vw? γιατί κατι τετοιο κατάλαβα.

Οχι δέν έχω κάποια σχέση με συνεργεία.

Link to comment
Share on other sites

kalispera kai xronia polla se olous.elpizw na mas dwsete ta fwta sas sta perierga themata pou tha vgoun stin poreia.nikos apo alexandroupoli.

καλως ηλθες φιλε στην παρεα μας....

συμφωνα με τους κανονες του forum προσπαθησε να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες και οχι με greeklish ...

φιλικα παντα..... :D:drinks: :drinks:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθατε ολα τα νεα μελη και καλη χρονια να εχετε.

Μακαρι μεσα απο αυτο το forum να βρειτε λυσεις στις ερωτησεις σας.

Εαν οχι, θα προσπαθησουμε να σας βοηθησουμε.

Η πανελληνια εκδρομη σιγα-σιγα θα κανει την εμφανιση της.

Ελπιζουμε να δωσετε το παρων ωστε να σας γνωρισουμε και απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

Τις καλησπερες μου παιδες και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ πανω απο ολα

Ονομαζομαι Τασος ειμαι απο Πειραια και πριν λιγο καιρο εγινα κατοχος ενος Polo 6n2 δυστηχως 1.000cc αλλα και ετσι του πινω το αιμα καθημερινως ;)

Αυτα...Ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες !! Λέγομαι Λευτέρης, είμαι από Αθήνα, πορωμένος με τα αυτοκίνητα γενικώς και ειδικα με τις Vwανάρες !!! ιδιοκτήτης αυτοκινήτου του Vag group, και ελπίζω σύντομα και ιδιοκτήτης ενός καινούριου Vw !! Ελπίζω να βοηθήσω στο φορουμ λόγω επαγγέλματος ( μηχανικός ) και να μάθω και κάποια πράγματα που με ενδιαφέρουν..!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθατε !! Ελπίζουμε εδώ να βρείτε όλα όσα θέλετε να μάθετε για τα αυτοκίνητα σας και να σας βοηθήσουμε σε ότι χρειαστείτε !

Καλή διαμονή !

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά και καλη χρονιά.. με λένε Μενέλαο είμαι 31 ετων και σε λίγες ημέρες έρχεται το μωρό μου.. ενα ανθρακι tigi 1,4 sport , χωρίς έξτρα δυστυχώς.. αλλα το περιμένω πως και πως..

μόλις έρθει με το καλό θα ανεβάσω και φωτό...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.