Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Χαιρετώ τα μέλη του club!!!

Νίκος το όνομα και μένω Ν. Ηράκλειο.

Χρόνια με τους Ασιάτες χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα, αλλά λόγω αύξησης μελών της οικογένειας (έχω ένα μπόμπιρα 16 μηνών), είπα να πάω σε κάτι πιο οικογενειακό, πιο cool και με μεγαλύτερους χώρους. Έτσι έκλεισα και περιμένω να παραλάβω ένα λευκό Passat R-line με διάφορα καλούδια επάνω (όχι όσα θα ήθελα, μιας και έψαχνα κάτι ετοιμοπαράδοτο). Η αλήθεια είναι οτι δεν είχα στα σχέδιά μου το συγκεκριμένο όχημα, αλλά μετά από 1 test-drive που έκανα με ένα ξάδελφο μου που ήταν ο κυρίως ενδιαφερόμενος για την αγορά, το αμάξι με κέρδισε με τη σπιρτάδα του αλλά και με τον διακριτικά sportif χαρακτήρα του και τον εξοπλισμό του. Έτσι μετά από μικρό σχετικά ψάξιμο το πήρα απόφαση και προχώρησα στην αγορά.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν κι ελπίζω μέσα από το forum, να βρω χρήσιμες και έγκυρες πληροφορίες για θέματα που θα με απασχολήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλα τα μελή του Club.

Είμαι ο Νίκος από Γιάννενα .Κάτοχος Scirocco 1.4 Tsi 160hp.

Θα χαρώ πολύ να τα πούμε και από κοντά σε μια από τις επόμενες συγκεντρώσεις του Club.

*Pagourista ήμασταν συμμαθητές στο Λύκειο ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Νικολα και χαιρομαι πολυ που ηρθες στην παρεα μας.

Θα τα πουμε συντομα για καφεδακι.

Καπου σε πετυχα αλλα δεν προλαβα να σου πω για το club, βλεπω ομως οτι το βρηκες. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα στην καλη παρεα που εχετε φτιαξει!

Το ονομα μου ειναι Γιαννης,ειμαι 20 και πηρα προσφατα ενα γκολφακι 4 (1,4 95hp με προγραμμα-φιλτρο-εξατμιση)

και μπορω να πω οτι εχω πορωθει αρκετα!!Ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα σε καμια συναντηση.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα στην καλη παρεα που εχετε φτιαξει!

Το ονομα μου ειναι Γιαννης,ειμαι 20 και πηρα προσφατα ενα γκολφακι 4 (1,4 95hp με προγραμμα-φιλτρο-εξατμιση)

και μπορω να πω οτι εχω πορωθει αρκετα!!Ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα σε καμια συναντηση.

Καλωσήρθες Γιάννη στην παρέα του VW Club και καλοτάξιδο το Golfάκι σου!

Link to comment
Share on other sites

για σας και απο εμενα..ειμαι ο Φανης ειμαι απο αθηνα και μενω στο Σουνιο λεγραινα..

εχω ενα passat 1.6fsi sportline του 2007.

εχω κανει αρκετα στον πασσατουρα και ερχονται κιαλλα...

Edited by fanis_rc
Link to comment
Share on other sites

Welcome people!!

καλά να περνάτε στην παρέα του VWClub και φυσικά σας περιμένουμε να σας γνωρίσουμε και από κοντά σε κάποια από τις συναντήσεις μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από εμένα!!Με λένε Αργύρη, είμαι 22 χρονών και πρόσφατα έγινα κάτοχος ενός Golf V 1.4 TSI 140HP, μεταχειρισμένο από ένα φιλαράκι!!Αυτά προς το παρόν!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Αργύρη!!!!

Να το χαίρεσαι το "παιδί σου" και καλά χιλιόμετρα!

Link to comment
Share on other sites

Όνομα : Διονύσης

Ηλικία : 30

Επάγγελμα : Ασφαλιστικός Σύμβουλος

Αυτοκίνητο : VW Golf 4 1.6

I digg your foto.bankai...

welcome ppl!!

Link to comment
Share on other sites

Καλλησπέρα σε όλους παιδια είμαι ο Μάριος απο αθήνα και απο τότε που θυμάμε τον εαυτό μου οδηγο vw..

Καλώς μας ήρθες Μάριε!!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους,

Είμαι ο Γιάννης και από την Παρασκευή είμαι και εγώ κάτοχος ενός 2007 Jetta 1.4 TSi 140PS και ως εκ τούτου νέο μέλος στην παρέα σας Πολύ καλή δουλειά βλέπω στο forum! Μένω Θεσσαλονίκη και είμαι 32 χρονών. Απέκτησα το οικογενειακό αυτοκίνητο με τον κρυφό διάολο κινητήρα και τώρα ετοιμάζω και την οικογένεια :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...

Με λένε Σταμάτη,έχω ένα GOLF mk5 GT μαύρο facelift...

Παρακολουθώ καιρό το site,αλλά μπήκα τώρα γιατί θέλω να μου πείτε την αποψή σας σε κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου φίλε..Μπήκα για να ρωτήσω κάτι απλό και διάβασα για το σασμάν του GT και μου κάνατε την καρδιά περιβόλι! new_killother.gif

ti

Πες μας τι διαβασες να σου πουμε.

Καλως ορισες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα .Στελιος κατοχος skoda octavia vrs και σκεφτομαι για golf mk6 1.4 tsi 160 μεταχειρο αν βρω.Ακουω γνωμες :)

Καλησπέρα και καλως ήρθες! Ποιος ο λόγος όμως να αλλάξεις το vrs με tsi 160? Αν είσαι αποφασισμένος να κάνεις κάποιες παραχωρήσεις στις επιδόσεις αλλά να κερδίσεις σε ποιότητα και κόστος συντήρησης παίζουν κάποια μεταχειρισμένα tsi 160, μπορείς να δεις στο παρακάτω link :

http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/classifieds/cars/?c=10&ot=sale&ca=v&ma=251&mo=828&va=&bpr=&tpr=22500&so=dm∨=d&bre=2009&tre=2011&rg=&bmi=&tmi=&bpo=160&tpo=&ben=&ten=&fu=&co=&cr=&hi=&ag=&do=ν=&tr=&dt=

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,αν και μελος 2 χροναι περιπου ,παρουσιαζομαι σημερα.εχω ενα golf gt του 06,αλλα με look gti και διαφορες αλλες αλλαγες.παρουσιαση με φωτο στο garage μου εντος ολιγων ημερων :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.

Με λένε Θανάση και είμαι από Αθήνα. Έχω στη κατοχή μου ένα Golf V 1.6 FSI Sportline για τις καθημερινές ανάγκες και ένα VW aircooled Beetle μοντέλο 1303 του 1973 για τις προσωπικές ανάγκες με κινητήρα 2332cc περίπου 220ΗΡ με πάρα πολλά άλλα φτιαξίματα.

Μερικές φωτό και θα ακολουθήσει κανονική παρουσίαση.

dsc00940iq.jpg

dsc00941ae.jpg

77656841.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.