Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.

Με λένε Θανάση και είμαι από Αθήνα. Έχω στη κατοχή μου ένα Golf V 1.6 FSI Sportline για τις καθημερινές ανάγκες και ένα VW aircooled Beetle μοντέλο 1303 του 1973 για τις προσωπικές ανάγκες με κινητήρα 2332cc περίπου 220ΗΡ με πάρα πολλά άλλα φτιαξίματα.

Μερικές φωτό και θα ακολουθήσει κανονική παρουσίαση.

dsc00940iq.jpg

dsc00941ae.jpg

77656841.jpg

το σκαθαρι σου τα σπαει!

καλωσηρθες

Link to comment
Share on other sites

old time clasic!!κουκλακι το μαυρακι να το χαιρεσαι!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.

Με λένε Θανάση και είμαι από Αθήνα. Έχω στη κατοχή μου ένα Golf V 1.6 FSI Sportline για τις καθημερινές ανάγκες και ένα VW aircooled Beetle μοντέλο 1303 του 1973 για τις προσωπικές ανάγκες με κινητήρα 2332cc περίπου 220ΗΡ με πάρα πολλά άλλα φτιαξίματα.

Μερικές φωτό και θα ακολουθήσει κανονική παρουσίαση.

dsc00940iq.jpg

dsc00941ae.jpg

77656841.jpg

File mou bravo kai sto kouragio pou eixes! to moter apo ti einai?tisos na exeis prokalesei heart attack se ena melos tou DS...

Soto(skaraviaio) psinesai? pare kai mathe

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

Κωστας 33ετων απο Θεσ/νικη και ειμαι κατοχος ενος golf μοντελο 2005 (το 5αρι δεν ειναι?) το πηρα προσφατα

ειναι 1,6 fsi με αυτοματο 6αρι κιβωτιο (το οποιο ειναι φανταστικο).

αυτα και καλως σας βρηκα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και στους 2 καινουριους φιλους καλος ηρθατε στην παρεα μας που ολο και μεγαλωνει!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα (ή μάλλον καλημέρα τέτοια ώρα!!) και απο μενα! Με λένε Ανδρέα και πρόσφατα πήρα ενα Golf 5 tsi dsg sportline 140αρι. Ήδη πρόλαβα και εγραψα 1600 χλμ σε <3 βδομάδες :lol: Μπορώ να πω οτι πάει καλύτερα απ'οτι περίμενα... :D

Edited by and64
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους

Όνομα: Σωτηρης

Ηλικία: 24

Περιοχή: Λαρισα

Επάγγελμα: Δισκοθετης(Dj)

Αυτοκίνητο: vw golf tsi (140)

Βελτιωσεις:φιμε τζαμια,ζαντες 18"(Gti,επαναπρογραμματισμένο εγκέφαλο και ενα κιτ εισαγωγης

new_killother.gifnew_killother.gifnew_killother.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.. ειμαι καιρο γραμμενος στο φορουμ αλλα δεν ειχα χρονο να ασχοληθω.. Με λενε Κλεανθη, ειμαι 19 χρονων και εχω golf 5 gti dsg με προγραμμα εξατμιση και κατι αλλες μικροαλλαγουλες ;) .. πολυ χρησιμο το φορουμ... θα τα πουμε και στη συνεχεια... :rolleyes:

Edited by Detuner
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ορίσατε όλοι παιδιά στην μεγάλη παρέα μας.

Φίλε Σωτήρη από Λάρισα θα χαρούμε και να σε δούμε από κοντα σε καμια συναντησή μας!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και απο εμενα..! Κατοχος μολις 15 ημερων ενος Golf 5 TSI 140 πανευτυχης θα ελεγα....!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ορίσατε όλοι παιδιά στην μεγάλη παρέα μας.

Φίλε Σωτήρη από Λάρισα θα χαρούμε και να σε δούμε από κοντα σε καμια συναντησή μας!

Μακαρι φιλε μου να μπορεσω να ερθω σε καμια συναντηση που θα κανει το club και να σας γνωρισω ολους!!!
Link to comment
Share on other sites

Προς petrose Melissia

Το μοτέρ του σκαθαριού προέρχεται από σκαθάρι 1600cc. Kρατήθηκε η κάσα η οποία και υπερκυβίστηκε στα 2332cc me όλα τα υπόλοιπα ανταλακτικά να είναι aftermarket.

Link to comment
Share on other sites

Προς petrose Melissia

Το μοτέρ του σκαθαριού προέρχεται από σκαθάρι 1600cc. Kρατήθηκε η κάσα η οποία και υπερκυβίστηκε στα 2332cc me όλα τα υπόλοιπα ανταλακτικά να είναι aftermarket.

γιατι δν κανεις μια αναλυτικη παρουσιαση του αμαξιου σου να γουσταρουμε τρελά????? new_iloveyou.gifnew_iloveyou.gifnew_iloveyou.gif

μπορεις να το βαλεις εδω : http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=139

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε παίδες!!

Powerbug... περιττό να σου πω ότι απλά προσκυνώ για το old-school τουμπανάκι σου!

Μπράβο για το κουράγιο και το μεράκι που έχεις!

Να το χαίρεσαι το εργαλείο!

Link to comment
Share on other sites

Καλή σας ημέρα και από μένα!

Καλώς σας βρήκα!

Το όνομά μου είναι Βαγγέλης, είμαι 32 ετών, κάτοικος Αθήνας, και έχω στην κατοχή μου ένα αμάξι από την αδελφή εταιρεία SEAT.

Πιο συγκεκριμένα έχω ένα SEAT IBIZA TOP GUN ICE 115HP του 2004.

Στο κοντινό οικογενειακό περιβάλλον υπάρχουν βέβαια 2 golfάκια GT sport 122 HP, τα οποία με έχουν βάλει σε μεγάλο πειρασμό για να τα τριτώσω!! new_killother.gif

Και πάλι καλώς σας βρήκα! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα παίδες

Είμαι καινούργιος στο Forum και σχετικά καινούργιος στους δρόμους ,το Ονομά μου είναι Γιάννης Τ. 19 χρονών φοιτητής Μηχανολογίας και οδηγώ ένα GOLF MK4 1.6 εντελώς απείραχτο ... Για αυτό μπήκα εδώ για να μου δείξετε τα φώτα σας(xenon) ..

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Γεια και απο εμενα παιδια!

Λεγομαι Κωστας, ειμαι 23 χρονων απο Ευβοια και οδηγω ενα POLO 1.2TSI!!

Καλως σας βρηκα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.