Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλωσορισατε ολοι!!

Σακη πρεπει να γραφεις με μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά! Είμαι ο Πέτρος από Πειραιά. Πριν ένα χρόνο είδα το Polo 6R.... έρωτας με την πρώτη ματιά... οπότε και το άρπαξα σε μπλε μεταλικό! Και είμαι πανευτυχής γι'αυτό! :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Για σας και από μένα, ονομάζομαι βαγγέλης παλιός κάτοχος GOLF III 1.6 μοντ: 97 με γενική μετατροπή VR6 2.9 syncro. Πουλήθηκε το 2004 για αγορά ποιο μεγάλου οικογενειακού αυτοκινήτου λόγο παιδιών (κομμένες οι τρέλες :p ) και τώρα νιν κάτοχος ενός vw caddy mk1 diesel μοντελο καπου στα 83-86 που τα λατρεύω, απλά θέλω ένα 5αρι σασμάν και ταμπλό από golf II δεκτές προτάσεις

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.

Με λενε δημητρη και ειμαι απο θεσσαλονικη.ηλικια 35 χρονων.

Δεν ειχα ποτε vw και σκεφτομαι την αλλη εβδομαδα σοβαρα να αγορασω ενα μεταχειρισμενο golf 5

Να ειστε καλα

Edited by Chemist89
Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες Γιώργο.καλά ποστ να έχεις!

σήμερα είχαμε και του συμπατριώτες σου στο Βόλο..... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

γεια και χαρα.. με λενε Γιωργο ειμαι απο πατρα.. ισως παλιο μελος αλλα πλεον ενεργο.. εχουν περασει απο τα χερια μου αρκετα VW με τελευταιο το polo bluemotion... ΤΟ GROUP γιγαντοθηκε κιαλο\

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε παίδες!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο εμενα το ονομα μου ειναι Ευγενιος, ειμαι 26 και αυριο πρωτα ο Θεος και μετα εγω :thumbsup:περνω το polaki μου κοκκινο 1,2 tsi highline.

Αυτα....

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος Ευγένιε!!!

Καλορίζικο!!!!

Και φυσικά καλώς ήρθες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα...Είμαι ο Χρήστος από Αθήνα και ευτυχής κάτοχος ενός golf GT απο το 2008..εφτασε επιτέλους η ωρα να προχωρήσω σε κάποιες αλλαγές και δεν θα μπορούσα παρά να μιλήσω με άτομα που αγαπούν το αυτοκίνητο..

καλα να περνάτε..

Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρά σε όλα τα μέλη! Ονομάζομαι Άρης, είμαι από την Πάτρα, 23 χρονών (και κάτι μήνες!!!) και κάτοχος ενός Golf MK3! Παρακολουθώ τις συζητήσεις σας εδώ κι ένα χρόνο περίπου αλλά αποφάσισα να γίνω πιο ενεργός! Ελπίζω να βοηθηθώ κι εγώ από τις γνώσεις σας όπως και άλλα μέλη στο παρελθόν! Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μενα! Είμαι ο θοδωρής 28 ετών κάτοχος ενός golf v tsi 140 sportline εδώ και 3 μέρες.

Το αυτοκίνητο είναι εργοστασιακό εντελώς με 17 ζάντες vw που μοιάζουν αρκετά με κάποιες που φοράνε τα 6αρία και crouise control. Σε 3 μέρες το μονο που έχω κάνει είναι να έχω προμηθευτεί τις μπούκες και το πλαστικό κάτω μέρος του προφυλακτήρα από gti τα οποια θα τοποθετήσω από βδομάδα και εν συνεχεια θα ολοκληρωθεί το look gti...

Επίσης είμαι κάτοχος ενός Skoda suberb 1.8 tsi dsg Ambition σχεδόν 2 χρονια τώρα

Καλός σας βρήκα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολη την παρεα του club.Είμαι ο Θανάσης απο Καρπενήσι και κατοχος jetta,ενα tsi στη δουλεια και προσφατα ενος gt δικο μου.σας διαβάζω πολυ καιρο και τωρα αποφασισα (εστω και καθηστερημενα) να εγγραφω λογω προσφατης συνδεσης internet.συγχαρητηρια στους δημιουργους του club kai ενα ευχαριστω σε ολους που συμμετεχουν για τις πολυτιμες αποψεις και την βοηθεια σε πολλα θεματα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.