Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Παιδια καλημερα σε ολη την παρεα!!Με την σειρα μου να συστηθω και εγω ειμαι ο γιωργος απο περιστερι 31 ετων και ελπιζω σε λιγο διαστημα να ειμαι κατοχος ενος

vw jetta tsi!!Εδω θα ειμαστε νατα λεμε!!Καλη δυναμη σε ολους.

Edited by GEOZN8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Newbie κι εγώ.

Μπαναγής βασίλης (Bill Banagis)

Λάρισα

Έχω Toyota Corolla '92 1.3 5d

και Toyota Avensis '10 1.6 4d

Ηλικία 25

Ενδιαφέρομαι πολύ και είμαι στα πρόθυρα για το νέο polo gti, έχω κάνει και ανάλογο post.

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=47713

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ με τη σειρά μου την παρέα σας. Γιωργος, φοιτητης στην Αθηνα. Το αυτοκινητο μου, ενα Polo mk3 του '97. Καλη συνεχεια κι οποτε θελετε κανονιζουμε και μπαλιτσα ;)

Edited by geofak
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Βασίλης ακα MaGiCPaiN

Ηλικία 28

Ενδιαφέρομαι για το Golf R-Line και μαθαίνω πολλά χρήσιμα κάνετε καλή δουλεία συνεχίστε έτσι.

Έχω ένας γάλλο Peugeot 106Gti

Edited by MaGiCPaiN
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,ονομαζομαι Δημητρης και ειμαι απο Αθηνα,Αιγαλεω,ειμαι 33,δουλευω οδηγος σε παιδικο σταθμο.Δεν εχω VW αλλα μπηκα στην παρεα σας γιατι θα αποκτησω συντομα.Να'στε καλα και να εχετε παντα υγεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά Γιάννης εδώ, κάτοχος Golf VI GTI, εύχομαι να τα λέμε επoικοδομητικά

Edited by xtrmntr
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα.ειμαι 21,δημητρης λεγομαι,κανουριος στο club αλλα οχι και στη vw. :ermm: νυν κατοχος ενος polo gti 6r και πρωην ενος golf mkV!καλη συνεχεια κ καλως σας βρηκα!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια!!

με λενε Ντινο ειμαι 19 χρονων απο Καστορια,ειμαι κατοχος Εβο αλλα καποια στιγμη θα παρω ενα Golafaki για να μεσα στην πολη!!χαρηκα πολυ να περνατε καλα με πολλα ασφαλη χιλιομετρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια ειμαι αρκετο καιρο γραμμενος στο κλαμπ

αλλα ειναι το πρωτο ποστ που κανω

με λενε Παναγιωτη και μενω στην Καβαλα εχω μερικα αυτοκινητα στην κατοχη μου

και ενα απο αυτα ειναι ενα golf 3gti me ton γνωστο abf και εχει και αρκετα πραγματα

πανω το αμαξι το κυκλοφορω ελαχιστα μια και εχω και αλλο αμαξι για καθε μερα.

Το δευτερο αμαξι που ειχα οταν ειμουν 18 χρονο ηταν ενα jetta πρωτης γενιας αρκετα φταγμενο

για την εποχη του.το 2005 ειχα και ενα lupo που ηταν και αυτο πολυ γρηγορο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα,με λενε αποστολη ειμαι κατοχος ενοσ scirocco,ειμαι φοιτητησ στ θεσσαλονικη και ειμαι απο βολο..και καλως σας βρηκα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα ειχα συστηθει στη παρεα πριν ενα χρονο κ ελπιζω πλεον να μπορουμε να τα πουμε κ απο κοντα.....ειμαι απο Σαρωνιδα- Βριλησσια κ εχουμε στην κατοχη μας ενα λευκο eos tsi που το χρησιμοποιει ο μικρος αδερφος.Ασχολουμαι με βαφες carbon κ ειμαι συνεργατης στη conolly.....καλη συνεχεια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.