Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

καλησπερα απο θεσσαλονικη

ειμαι ο τολης 34 ετων,επαγγελμα ζαχαροπλαστης

ειμαι κατοχος ενος golf gt

καλως σας βρηκα ελπιζω να περναμε ωραια και με πολυ χαβαλε για να

ξεχνιομαστε λιγο απο τις δυσκολες ωρες που περναμε ολοι μας

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!!

Ειμαι ο Ανδρεας - 28 χρονων απο Θεσσαλονικη! Ειμαι κατοχος ενος audi s3 8P (stg2+)

Πολυ πιθανον καποια στιγμη να βρεθω με τα μελη του club στην πολη μου και να γνωριστουμε απο κοντα!

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!!

Ειμαι ο Ανδρεας - 28 χρονων απο Θεσσαλονικη! Ειμαι κατοχος ενος audi s3 8P (stg2+)

Πολυ πιθανον καποια στιγμη να βρεθω με τα μελη του club στην πολη μου και να γνωριστουμε απο κοντα!

Ευχαριστω!

Welcome Andrea :drinks: :drinks:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με λενε πασσατ αχχα πλακα κανω με λενε δημητρη ηλικια δεν αναφερω γιατι ειμαι μικρος και μπηκα γιατι εχω τρελα με τα vw και ειδικα με τα passat μολις δω passat στον δρομο τρελενομαι γραφτηκα γιατι εχω καποιες αποριες σχετικα με το αμαξι αυτο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη πολυ μεγάλη παρέα σας...

Μεταπιδω απο το psclub.gr μιας και η οικογένεια απέκτησε 1 καινούργιο μέλος (μπομπιρας) και αφού αναγκάστηκα να πούλησω το 207cc μου μιας και δεν χωραγαμε προχώρησα στην αγορα ενός golf plus 1,4 tsi dsg μεταχειρισμενο. (παραλαβή τη Πέμπτη απο βελμαρ)

Ελπίζω να μην μετανιωσω για την επιλογή μου και να το ευχαριστηθω με την οικογένεια μου.

Χάρηκα που σας βρήκα Θάνος!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε!!!

"Ξάδερφε" Νίκο με το Octavia σου & Θάνο καταρχήν καλά να περνάτε μέσα στις σελίδες του VWClub και φυσικά ελπίζω να σας δούμε και σε κάποια από τις συναντήσεις μας!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα! Μόλις που γράφτηκα στο forum!

Το όνομα μου είναι Νίκος και είμαι 29.

Είμαι κάτοχος ενός kia pro ceed εδώ και 4 χρόνια και μέλος στο greek kia club.

Έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου την αγορά (μεταχειρισμένου) scirocco 2 λιτρο ή Golf GTI και είπα να ξεκινήσω από τα βασικά....το διάβασμα στο forum!

Να είστε όλοι καλά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα! Μόλις που γράφτηκα στο forum!

Το όνομα μου είναι Νίκος και είμαι 29.

Είμαι κάτοχος ενός kia pro ceed εδώ και 4 χρόνια και μέλος στο greek kia club.

Έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου την αγορά (μεταχειρισμένου) scirocco 2 λιτρο ή Golf GTI και είπα να ξεκινήσω από τα βασικά....το διάβασμα στο forum!

Να είστε όλοι καλά!

Καλωσήρθες και με το καλό να "χτυπήσεις" το εργαλειάκι σου!

Αν και το Ceed, αν κρίνω από ενός φίλου που έχει ένα pro-ceed είναι μια χαρά!

Βέβαια δεν έχει το νεύρο και το πάτημα ενός scirocco 2lt or golf gti.

Anyway, πιστεύω πως θα βρεις αρκετές πληροφορίες και για τα 2 αυτοκίνητα μέσα από τις σελίδες του forum μας.

καλησπερα !!

Σταυρος! 36 ετων

new beetle 2003 1600

Καλωσήρθες!!!

Να το χαίρεσαι το beetle σου, καλοτάξιδο!!

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλης 29

Κάτοχος clio II 1.2 8v

Κ εδώ και 2 ώρες κάτοχος Golf VI Gti MY 2009(παραλαμβάνω την Πέμπτη κατα πάσα πιθανότητα) :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Χρόνια Πολλά και καλώς σας βρήκα !

Γνώριζα για το club και διάβαζα το forum αρκετά χρόνια. Τώρα αξιώθηκα να γραφτώ. Κάλλιο αργά παρά ποτέ....

Σκοπός είναι να μεταφέρω τις εμπειρίες μου από την συμβίωση με το αυτοκίνητο και να μπορώ να συμμετέχω στις συζητήσεις.

Διαθέτω από τον 9/2007 ένα Golf V GT 170PS το οποίο έχει μετατρέψει την οδήγηση από ανιαρή διαδικασία σε απόλαυση.

Δεν έχω κάνει καμία μετατροπή/προσθήκη στο αυτοκίνητο (πέρα από μεμβράνες στα τζάμια) καθώς α) θέλω να μπορώ να "κυνηγάω" τα συνεργεία η και την μητρική εταιρεία σε περίπτωση βλάβης (χλωμό πλέον αφού έχει λήξει και η επέκταση της εγγύησης αλλά τουλάχιστον δεν θα κρύβονται πίσω από δικαιολογίες), β) βαριέμαι θανατηφόρα τις βλάβες και τις επισκέψεις στο συνεργείο, γ) θεωρώ ότι είναι πολύ πιο οικονομικό σε βάθος χρόνου αλλά και ασφαλές να αγοράσεις την εργοστασιακή έκδοση αυτού που επιθυμείς (π.χ. Golf GTI αν ψάχνεις κάτι πιο γρήγορο) κτλ. Ο κυριότερος λόγος είναι ότι θα μου άρεσε να καταλήξω με ένα αυτοκίνητο 20ετίας (παράλληλα με ένα νέο όταν έρθει η ώρα καθώς ναι μέν ο παλιός είναι αλλιώς αλλά και ο νέος είναι ωραίος) το οποίο θα λειτουργεί σαν καινούργιο και θα κουβαλάει τις αναμνήσεις μιας ζωής [Το αν αυτό μπορεί να γίνει με το συγκεκριμένο αυτοκίνητο θα το δείξει ο χρόνος ].

Πρός το παρόν βέβαια η οικονομική συγκυρία οδηγεί πρός αυτή την κατάσταση θέλοντας και μη. Σε πέντε χρόνια όμως που θα είμαστε "βαλκανική τίγρης" ποιός μας πιάνει....

Μάλλον με έπιασε φλυαρία οπότε και σας χαιρετώ. Θα τα πούμε στις υπόλοιπες ενότητες εν καιρώ :)

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλης 29

Κάτοχος clio II 1.2 8v

Κ εδώ και 2 ώρες κάτοχος Golf VI Gti MY 2009(παραλαμβάνω την Πέμπτη κατα πάσα πιθανότητα) :clapping:

Welcome, καλορίζικο και καλοτάξιδο!!!!

Καλημέρα, Χρόνια Πολλά και καλώς σας βρήκα !

Γνώριζα για το club και διάβαζα το forum αρκετά χρόνια. Τώρα αξιώθηκα να γραφτώ. Κάλλιο αργά παρά ποτέ....

Σκοπός είναι να μεταφέρω τις εμπειρίες μου από την συμβίωση με το αυτοκίνητο και να μπορώ να συμμετέχω στις συζητήσεις.

Διαθέτω από τον 9/2007 ένα Golf V GT 170PS το οποίο έχει μετατρέψει την οδήγηση από ανιαρή διαδικασία σε απόλαυση.

Δεν έχω κάνει καμία μετατροπή/προσθήκη στο αυτοκίνητο (πέρα από μεμβράνες στα τζάμια) καθώς α) θέλω να μπορώ να "κυνηγάω" τα συνεργεία η και την μητρική εταιρεία σε περίπτωση βλάβης (χλωμό πλέον αφού έχει λήξει και η επέκταση της εγγύησης αλλά τουλάχιστον δεν θα κρύβονται πίσω από δικαιολογίες), β) βαριέμαι θανατηφόρα τις βλάβες και τις επισκέψεις στο συνεργείο, γ) θεωρώ ότι είναι πολύ πιο οικονομικό σε βάθος χρόνου αλλά και ασφαλές να αγοράσεις την εργοστασιακή έκδοση αυτού που επιθυμείς (π.χ. Golf GTI αν ψάχνεις κάτι πιο γρήγορο) κτλ. Ο κυριότερος λόγος είναι ότι θα μου άρεσε να καταλήξω με ένα αυτοκίνητο 20ετίας (παράλληλα με ένα νέο όταν έρθει η ώρα καθώς ναι μέν ο παλιός είναι αλλιώς αλλά και ο νέος είναι ωραίος) το οποίο θα λειτουργεί σαν καινούργιο και θα κουβαλάει τις αναμνήσεις μιας ζωής [Το αν αυτό μπορεί να γίνει με το συγκεκριμένο αυτοκίνητο θα το δείξει ο χρόνος ].

Πρός το παρόν βέβαια η οικονομική συγκυρία οδηγεί πρός αυτή την κατάσταση θέλοντας και μη. Σε πέντε χρόνια όμως που θα είμαστε "βαλκανική τίγρης" ποιός μας πιάνει....

Μάλλον με έπιασε φλυαρία οπότε και σας χαιρετώ. Θα τα πούμε στις υπόλοιπες ενότητες εν καιρώ :)

Όπως είπες, κάλλιο αργά παρά ποτέ! Καλωσήρθες!

Και όντως αυτοί οι καιροί δεν είναι για αλλαγές αυτοκινήτων!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια και απο εμενα, ειμαι πρωην κατοχος VW Tiguan 1.4 Sport και νυν κατοχος ενος GOLF 1.4 DSG 160HP, το οποιο το εχω στην κατοχη μου περιπου 6 μηνες, μεχρι στιγμης το εργαλειο πεταει μου εχει κανει τρομερη εντυπωση το κιβωτιο του, δεν το περιμενα τοσο καλο να πω την αληθεια, η μονες μετατροπες που εχω κανει στο αμαξι, εναι μεμβρανες και ενα προγραμματακι τις REVO στα 200HP!

Αυτα τα ολιγα απο εμενα ελπιζω να σας γνωρισω και απο κοντα σε καποια μελλοντικη συναντηση σας, αα ξεχασα να σας πω το ονομα μου ειναι Μιχαλης και ειμαι 39 χρονων!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.