Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους νεο μέλος κι εγω, το όνομα μου Δήμος και ειμαι κάτοχος εδω και πέντε μέρες ενός Passat 1.8 tsi DSG Highline.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας φίλε.Μεγειές για το νέο σου αυτοκίνητο!!!

Link to comment
Share on other sites

Με γειες, με γειές indeed!!!

Καλοτάξιδο!

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έχω γράψει εντυπώσεις. Από αυριο θα έχω ιστορίες για αγρίους γυρνώντας από Κύμη. Stay tuned.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεριζω την παρεα!

Όνομα: Λεγομαι Βασιλης και ειμαι απο Πατρα.

Επάγγελμα: Κουβαλημα κιβωτιων ! :)

Ηλικία: 24

Αυτοκίνητο: Ειμαι ευτυχης κατοχος ενος golf gt με τα 140 αλογα.Το εχω 2 βδομαδες ακριβως οποτε καλοριζικο μου ευχαριστω :)

Αυτα απο μενα,διψαω για γνωση γιατι δεν μπανιζω μια απο αμαξια..Πρωην κατοχος gsxr 1000 k7 οποτε καταλαβαινεται..

Link to comment
Share on other sites

Αυτοκίνητο: Ειμαι ευτυχης κατοχος ενος golf gt με τα 140 αλογα.Το εχω 2 βδομαδες ακριβως οποτε καλοριζικο μου ευχαριστω :)

Καλοτάξιδο και καλωσήρθες στην παρέα! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα!!!

Λέγομαι Σίμος είμαι 19 χρονών,είμαι από Αγρίνιο και μένω Πετρούπολη τα τελευταία χρόνια και έχω ένα Polo 6n '99 101hp.

Αν και νέος στο site η οργάνωση του είναι φοβερή.Θα χαρώ πολύ να τα πούμε και από κοντά σε κάποια συνάντηση:)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδιά.. με λένε Γιώργο, είμαι από την όμορφη Λευκάδα.. ασχολούμαι με τον τουρισμό.. και έχω ένα scirocco 160 πράσινο με εισαγωγή carbonic, φίλτρο pipercross, milltek 63,5, πρόγραμμα revo stage 2 με ρύθμιση για 100 οκτάνια, ανάρτηση kw v2 με τη μέθοδο χαμηλώματος : ένα με την άσφαλτο, γύρω στα 6 εκατοστά κάτω.. και φιμέ τζάμια το 2.. αυτά.. θα δω μήπως μπορέσω να ανεβάσω και καμιά φωτογραφία..

Edited by giorgoslefkada
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδιά.. με λένε Γιώργο, είμαι από την όμορφη Λευκάδα.. ασχολούμαι με τον τουρισμό.. και έχω ένα scirocco 160 πράσινο με εισαγωγή carbonic, φίλτρο pipercross, milltek 63,5, πρόγραμμα revo stage 2 με ρύθμιση για 100 οκτάνια, ανάρτηση kw v2 με τη μέθοδο χαμηλώματος : ένα με την άσφαλτο, γύρω στα 6 εκατοστά κάτω.. και φιμέ τζάμια το 2.. αυτά.. θα δω μήπως μπορέσω να ανεβάσω και καμιά φωτογραφία..

Πατριδα καλωσηρθες κ καλα χιλιομετρα !!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε Γιωργο...χαιρομαι που εκανες την εγγραφη και θα δεις πως οτι σου ειπα και απο κοντα ισχυει.....(πολυ ωραια η Λευκαδα.....)

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Με λένε Βύρων,είμαι 16 χρονών και μένω Θεσσαλονίκη.Την πρώτη χρονιά που θα πάρω το δίπλωμα θα είμαι κάτοχος του οικογενειακού polo 9n.Έπειτα και αν όλα πάνε καλά θα είμαι ενας πανευτυχής κάτοχος ενος μεταχειρισμένου polo gti 9n3!

Edited by polo_man
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Ονομάζομαι Παναγιώτης, είμαι 23 χρονών, είμαι από τις πανέμορφες Σέρρες όπου σπουδάζω κιόλας και μόλις προσφάτος ( καμια βδομάδα ) απέκτησα το πρώτο μου αυτοκίνητο τύπου Golf MK4 ( το είχα άχτι από το NFS underground...... ). !!!!!!!! Όλα μέσα και έξω στο αμάξι είναι μαμα.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.