Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

Ονομάζομαι Παναγιώτης, είμαι 23 χρονών, είμαι από τις πανέμορφες Σέρρες όπου σπουδάζω κιόλας και μόλις προσφάτος ( καμια βδομάδα ) απέκτησα το πρώτο μου αυτοκίνητο τύπου Golf MK4 ( το είχα άχτι από το NFS underground...... ). !!!!!!!! Όλα μέσα και έξω στο αμάξι είναι μαμα.....

Καλώς ήρθες, αφού σαρέσει από το nfs πρέπει να το κάνεις όπως τα κάναμε εκεί σιγά σιγά :p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο εμένα!Ονομάζομαι Αποστολής είμαι 36 χρ. και κάτοικο στον Γέρακα Αττικής.Αυτή την στιγμή έχω έναν ιάπωνα στο γκαράζ μου αλλα θέλω να τον κάνω γερμανό!!!!Είμαι στα πρόθυρα να πάρω ένα golf k συγκεκριμένα το R Line!Πιστεύω να γίνει σύντομα!Το forum είναι πολύ καλο!Είμαι έτοιμος να διαβάσω τις απόψεις σας σχετικά με την VW k ιδιαιτερα τα golf που πάντα μου άρεσαν!Ευχάριστω πολύ για τον χρόνο σας και καλή συνεχεια!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του club. Είμαι νέο μέλος στο forum σας και δημιούργησα αυτό το θέμα για να σας συστηθώ.

Λοιπόν, Με λένε Συμεών και είμαι 24 χρονών. Δυστυχώς δεν είμαι κάτοχος κάποιου αυτοκινήτου ακόμα. Οδηγώ ένα Lancer 10 1.8 του πατέρα μου και ένα corolla E12 1.4 ου αδελφού μου. Αλλά δυστυχώς δικό μου αμάξι δεν έχω. Είμαι γκαζοφονιάς κι εγώ αλλά αυτό με εξιτάρει περισσότερο είναι το να βελτιώνω το αμάξι παρά να το τρέχω.

Ο λόγος που γράφτηκα στο club είναι γιατί μου αρέσει πολύ το golf mk5 gt και θέλω να μάθω τα πάντα για αυτό το αμάξι. Ελπίζω να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα που δεν είμαι ακόμα κάτοχος vw.

Link to comment
Share on other sites

εννοειτε οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα...

ειμαστε...

"Ελληνική Αυτοκινητιστική και Αγωνιστική Λέσχη 1)Φίλων και 2)Κατόχων Volkswagen"

....καλωσηρθες στην παρεα μας.....ευχομαι καποια στιγμη να μπορεσεις να παρεις ενα GT...πιστεψε με επειδη το εχω,δεν καταλαβαινεις οτι οδηγας 1400 κυβικα...πολυ δυναμη...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι, από σήμερα είμαι κάτοχος ενός Golf V του ΄07. Το αντάλλαξα με το αγαπημένο μου Caddy μιας και η επαγγελματική μου πορεία αλλάζει δρόμο. Έτσι, άλλαξα και το ψευδόνυμο από symearg Caddy σε σκέτο symearg. Σύντομα θα ανεβάσω τις νέες φωτό. Τώρα που θα έχω περισσότερο χρόνο θα τα λέμε και στις συναντήσεις στη Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σε ολους και απο μενα.

ονομα-λορεντζο

ηλικια-26

κατοχος-Passat 1.8T 99' (tsoufffffffff) πριν ειχα ενα SEAT IBIZA TOP GUN 03'

επαγγελμα- ανεβωκατεβαζω τον κοσμο ( ασανσερας).... πλεον με εχει κατακτησει η ξαπλα

1 εχω να πω το φορουμ τα "θπαειιιιιιι" :db:

Link to comment
Share on other sites

καλωσήρθατε όλοι παίδες!! (Είχα 1-2 σελίδες να καλωσορίσω κόσμο :) )

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα με λενε Βασιλη! Ειμαι 26 και οδηγαω ενα απο τα λιγα volkswagen up! σε ασπρο χρωμα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα με λενε Βασιλη! Ειμαι 26 και οδηγαω ενα απο τα λιγα volkswagen up! σε ασπρο χρωμα

Καλώς μας ήρθες κι εσύ !

Καλα χιλιόμετρα στο up !

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήρθες κι εσύ !

Καλα χιλιόμετρα στο up !

σε ευχαριστώ να είσαι καλά δυστυχώς υποθέτω δεν θα υπάρξει ενότητα για το up ακομά

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ να είσαι καλά δυστυχώς υποθέτω δεν θα υπάρξει ενότητα για το up ακομά

έχει δρομολογηθεί ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα με λενε Βασιλη! Ειμαι 26 και οδηγαω ενα απο τα λιγα volkswagen up! σε ασπρο χρωμα

Καλωσήρθες! Καλοτάξιδο το μικράκι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.