Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλωσήρθατε!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρεες... Παύλος από Λαύριο, έχω ένα Λουπάκι του '02. Περίμενε υπομονετικά σε μια μάντρα παρατημένο κανά 2 χρόνια για τον επόμενό του ιδιοκτήτη (εμένα δλδ) για να πεθάνει στην αγκαλιά του... Οπότε από το να γράψω τι έχει επάνω θα μπορούσα να γράψω τι του λείπει (βλέπε χερούλι πόρτας οδηγού, μου έμεινε χθες βράδυ στο χέρι...) Ευελπιστώ μια μέρα να του δώσω τη λάμψη που θα ήθελα!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες και μακάρι να φέρεις το λουπάκι στην κατάσταση που θέλεις! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα παιδιά! Χρήστος απο Θεσσαλονίκη  εδω και 2 βδομάδες εχω στα χερια μου ενα άσπρο golf 5 gt, μετά απο την συμβίωση μου με ενα punto gt και ενα 200sx, είπα να δοκιμάσω και έναν Γερμανό... Ελπίζω να μου βγει απροβλημάτιστος... (όσο γίνεται)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Χρηστο , καλα χιλιομετρα να εχεις και απροβληματιστα οπως το ειπες . Καλως μας ηρθες !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα παιδιά! Χρήστος απο Θεσσαλονίκη  εδω και 2 βδομάδες εχω στα χερια μου ενα άσπρο golf 5 gt, μετά απο την συμβίωση μου με ενα punto gt και ενα 200sx, είπα να δοκιμάσω και έναν Γερμανό... Ελπίζω να μου βγει απροβλημάτιστος... (όσο γίνεται)

 

καλώς ήρθες συνονόματε !  200sx ??  ψαγμένο αμάξι με πολλά περιθώριο βελτίωσης, για λίγους σ αυτήν την εποχή που ζούμε.

Καλορίζικο το GT !!!

Eχε το νου σου να έρθεις σε κάποια συνάντηση στη Θεσσαλονίκη να γνωριστούμε απο κοντά, να μεγαλώσουμε την παρέα μας!

Οτι χρειαστείς είμαστε εδώ.

:hi:

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθατε ολοι σας παιδια

ΥΓ καιρο εχω να δω καποιο vw με αυτοκολητο του club στο δρομο..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα σε όλα τα Μέλη του VWClub…!!!

 

Όνομα: Μπάμπης
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη
Ηλικία: 39

Αυτοκίνητο: Είμαι κάτοχος ενός Volkswagen Passat 2.0 FSI Highline

Από την πρώτη φορά που μπήκα στο τιμόνι ενός VW κατάλαβα ότι η οδήγηση είναι απόλαυση…!!!

 

Πολλά συγχαρητήρια θα θελα να δώσω στα παιδιά που ξεκίνησαν αυτό το site και με την βοήθεια των μελών-φίλων κατάφεραν να γίνει πολύ οργανωμένο και  να βρίσκεται σε σημείο να ενημερώνει κατόχους και μη VW για ότι χρειαστείς περί του αυτοκινήτου..!!!

 

Επιτρέψτε μου να απευθύνω και τον ιδιαίτερο χαιρετισμό μου στον φίλο ΄΄passatebos΄΄ οποίος ήταν ο πρώτος που γνώρισα από το VWClub, στην εκδρομή στην Καστοριά, και με γνώρισε σε όλη την φανταστική παρέα του…!!!! -Ιστορικό Αυτοκινήτων-

1994-1997: Citroën Gs ‘79

1997-1999: BMW 3.16 ‘96

1999-2004: Citroën Xsara 1.4 ‘99

2004-2009: Passat 1.6 ‘97

2009-____: Passat 2.0 FSI Highline ‘07

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΠΑΜΠΗ !!!!!!!!!!!! 

 

Καλως μας ηρθες , χαρα μας να σε ξαναδουμε απο κοντα !!!!!!! Οτι χρειαστεις θα μας βρεις διπλα σου .

 

Σε ευχαριστω παρα πολυ για την αναφορα .

 

Χαιρετισμους στην πανεμορφη Αλεξανδρουπολη ............

Link to comment
Share on other sites

Welcome welcome!!!

καλά να περνάτε μέσα από τις σελίδες της παρέας μας!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδιά είμαι ο Αντώνης και πολύ σύντομα θα είμαι κάτοχος ενός POLO 9Ν3 1.4 16V 101HP με μοτέρ ΒΒΖ και μόλις 4500χλμ  του 2006  :phew: ελπίζω να γράφω στο σωστό νήμα .........

Link to comment
Share on other sites

σωστός ο αντώνης !   μόνο τα 4.500 χλμ  σε αυτ/το του 2006 να είναι πραγματικά χλμ και όχι τυχόν πειραγμένα.

 

καλώς ήρθες !!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Αντώνη! Καλορίζικο και καλοτάξιδο το polaki σου!

Link to comment
Share on other sites

όχι chrispant τα χλμ είναι πραγματικά το αυτοκίνητο το γνωρίζω πολύ καλά είναι τις οικογένειας.....ευχαριστώ πολύ παιδιά (έχω γράψει και στο ανάλογο νήμα για το πόλο-κινητήρα κάποιες απορίες  ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΊΖΩ ΕΔΏ ΜΗΝ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα/παρέα!  :)


 


Γιάγκος το όνομα μου και Παρασκευάς του Tiguan μου. Είναι το 2.0 TSI (CCZA) 4motion ΜΥ11.


Άριστο το site/forum! 

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω τους απανταχου φιλους του VW Club. Γιαννης το ονομα μου και ειμαι απο Λαρισα. Καλως σας βρηκα ολους και θα τα λεμε εν καιρο απο κοντα και απο εδω. Και παλι καλως σας βρηκα και εγω και το ΜΚ4 Golfaki μου.

Link to comment
Share on other sites

Welcome όλοι σας!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.