Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

kalispera paidia k kalo mina.exw to polo 1.2 tsi k tha xarw polu na ta poume apo konta se kamia sunantisi

Καλως μας ηρθες . Θα χαρουμε να σε δουμε απο κοντα ... Απο ποια περιοχη εισαι ;

 

 

***γραφε με ελληνικους χαρακτηρες****

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες . Θα χαρουμε να σε δουμε απο κοντα ... Απο ποια περιοχη εισαι ;

 

 

***γραφε με ελληνικους χαρακτηρες****

απο καλλιθεα

Link to comment
Share on other sites

απο καλλιθεα

Α !!! Δικο μας παιδι δλδ . Σε περιμενουμε τοτε την ερχομενη εβδομαδα που εχουμε συναντηση στην Αθηνα ...

Link to comment
Share on other sites

Α !!! Δικο μας παιδι δλδ . Σε περιμενουμε τοτε την ερχομενη εβδομαδα που εχουμε συναντηση στην Αθηνα ...

Peite mou wra k mera k tha eimai ekei sigoura!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χριστος Ανεστη και χρονια πολλα!

 

Αχιλλεας Ξανθοπουλος απο Ξανθη.

 

Εχω ενα polo 6R1 με τα 70ps.

 

Καλως σας βρηκα!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ το φόρουμ,

 

Ονομάζομαι Γιάννης είμαι 23 ετών, φοιτητής στο τμήμα μηχανολόγων και αεροναυπηγών μηχανικών στην Πάτρα, απ'όπου κατάγομαι κιόλας. Εδώ και 20 κάτι χρόνια στην οικογένεια έχουμε ένα golf mk2 στην αρχή 1000 κάτι κυβικά με 4αρι σασμάν πλέον μετατροπή σε 1300 polo ( ADX ) 8-βάλβιδο καρμπυρατέρ και 5αρι σασμάν! Το αυτοκίνητο χρησιμοποιείται επαγγελματικά στην οικοδομή και μπορώ να πω με σιγουριά ότι μας έχει βγάλει ασπροπρόσωπους! Τον τελευταίο χρόνο ανέλαβα εξ'ολοκλήρου την συντήρησή του! Εως τώρα δεν έχουν γίνει πολλά πράγματα, αλλά είναι αρκετά για να εξασφαλίζουν την εύρυθμη λειτουργία του αυτοκινήτου!

Link to comment
Share on other sites

Πως και πως εψαχνα τετοιο φορουμ...και στα Ελληνικα?! Τι αλλο θελω! :hi:

 

Λοιπον, εγω πιστευω ειμαι ο μικρουλης της παρεας...

 

Χρυσοστομος, Σαλλονικη, 15 ετων στις 29!

 

Στους κυκλους μου συστηνομαι ως Μηχανηκος Η/Υ και εχω αναλαβει πρωσωπικα να "φτιαξω" το αμαξι του μπαμπα! :db:

 

Ο λογος για ενα Golf Mk4 '01,1,6 TSI 124 κευτεδακια ΙΚΕΑ (ειλικρινα συγνωμη...) και 16 βαλβιδες under the hood, σκαστο (προ δωδεκαετιας) απ'τον πλακουντα...

 

Καλως σας βρηκα λοιπον!

Edited by CmdShepard85
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ 

 

ΟΝΟΜΑ : ΚΩΣΤΑΣ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

ΗΛΙΚΙΑ: 41

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑ VW PASSAT 1.6 FSI , ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ VW CLUP ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ .

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ 

 

ΟΝΟΜΑ : ΚΩΣΤΑΣ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

ΗΛΙΚΙΑ: 41

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑ VW PASSAT 1.6 FSI , ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ VW CLUP ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ .

Καλως μας ηρθες Κωστα . Καλη διαμονη στο forum μας και σε περιμενουμε και στις συναντησεις μας να τα πουμε απο κοντα ..

Link to comment
Share on other sites

καλώς τα παιδιά !  τους πιο μικρούς (ηλικιακά) και τους πιο μεγάλους !

όλοι εδώ είμαστε !

:hi:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Με λένε Αλέξανδρο ,είμαι από Ιωάννινα και έχω ένα vw golf tsi 122ps/2008. 

Ελπίζω να βοηθηθώ από το forum και να βοηθήσω όταν χρειαστεί

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και από εδώ, ειμαι ο Κωστας και ειμαι 28 χρόνων, Δουλεύω στο οικογενειακό μας ουζερί-μεζεδοπωλείο.

Εδώ και ενα μήνα έχω το polo tsi 90 και ειμαι υπερευχαριστημενος από το αμαξι αλλά και πολύ χαρούμενος που υπάρχει ενα τέτοιο forum και club...

Καλησπερα και πάλι, εύχομαι να τα λέμε από εδώ πέρα όμορφα και ωραία....

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες Κώστα και χρόνια πολλά για την γιορτή σου. Μερακλίδικη η δουλειά που κάνεις! Καλή δύναμη.



Πως και πως εψαχνα τετοιο φορουμ...και στα Ελληνικα?! Τι αλλο θελω! :hi:

 

Λοιπον, εγω πιστευω ειμαι ο μικρουλης της παρεας...

 

Χρυσοστομος, Σαλλονικη, 15 ετων στις 29!

 

Στους κυκλους μου συστηνομαι ως Μηχανηκος Η/Υ και εχω αναλαβει πρωσωπικα να "φτιαξω" το αμαξι του μπαμπα! :db:

 

Ο λογος για ενα Golf Mk4 '01,1,6 TSI 124 κευτεδακια ΙΚΕΑ (ειλικρινα συγνωμη...) και 16 βαλβιδες under the hood, σκαστο (προ δωδεκαετιας) απ'τον πλακουντα...

 

Καλως σας βρηκα λοιπον!

Γειά σου Χρυσόστομε. Νομίζω οτι επάξια θα πάρεις τον τίτλο του νεότερου (σε ηλικία) μέλους του club.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι!!!

 

Όντως ο Χρυσόστομος είναι το νεότερο (σε ηλικία) μέλος μας! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είμαι ο Κώστας από το tuning show της θεσσαλονίκης.

η αμαξάρα μου είναι το golv mkv 1.6 fsi με κάποια ψηλοπράγματτα όπως βαρελάκι bmc , χειροποίητο τελικό από μηχανικά μέρη, και από θεμα ομορφίας look gti, carbon αυτοκόλλητο στο καπο και στην μάσκα , αεροτομούλα και 17αρες avantgarde design s ζαντες, οργανάκια   κτλ.......

Καλώς σας βρήκα και επίσημα :D

post-24019-0-34312100-1370268647_thumb.j

post-24019-0-12964900-1370268652_thumb.j

Edited by KostasMKV
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είμαι ο Κώστας από το tuning show της θεσσαλονίκης.

η αμαξάρα μου είναι το golv mkv 1.6 fsi με κάποια ψηλοπράγματτα όπως βαρελάκι bmc , χειροποίητο τελικό από μηχανικά μέρη, και από θεμα ομορφίας look gti, carbon αυτοκόλλητο στο καπο και στην μάσκα , αεροτομούλα και 17αρες avantgarde design s ζαντες, οργανάκια   κτλ.......

Καλώς σας βρήκα και επίσημα :D

Καλησπερα Κωστα , καλως ηρθες στην παρεα μας . Καλα και ασφαλη χιλιομετρα να εχεις . Χαιρομαι που σε "ξαναβλεπω" μετα την εκθεση !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Κώστα! Φέρε την Golfάρα σου την Πέμπτη στη συνάντηση να σε δούμε και πάλι από κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.