Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Τι να κάνω είμαι Αθήνα 3 χρόνια τώρα λόγο δουλειάς αλλά ανεβαίνω συχνά Θεσσ/νίκη οπότε θα παραστώ και σε νότιες και βόρειες συναντήσεις..

:thumbsu: :thumbsu: :thumbsu:

....σε περιμένουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

ΛΕΓΟΜΑΙ ΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ...ΕΧΩ ΕΝΑ VW PASSAT 1.6 FSI MONT.2006...KAI ΓΕΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ...ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ ΟΛΟΙ.....ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΠΕΙΣΜΕΝΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΟΛΛΑ ΩΦΕΛΙΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΔΩ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες Νικόλα. Σίγουρα έχουμε να μάθουμε πολλά ο ένας από τον άλλο. Με το καλό να σε δούμε κι από κοντά σε κάποια από τις συναντήσεις μας.

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να σ΄έχουμε στην παρέα μας.Περιμένω με ανυπομονησία φωτό και παρουσίαση του passat σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Νικο στην παρεα μας . Περιμενουμε τις φωτο . Πες μας απο ποια περιοχη εισαι ;;

Link to comment
Share on other sites

welcome everybody!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα  στο Forum καλώς σας βρήκα αγαπητοί  συνforumήτες

 

Είμαι ο Θάνος

 

Νέος στο Forum , μένω μόνιμα Αθήνα  αλλά βρίσκομαι στην  Χίο και θα μείνω για κάποιους μήνες  ( λόγω ενός επαγγελματικού project που έχω αναλάβει)

 

Οπαδός της VW φυσικά και εγώ με   Golf VI Tsi Highline και  Polo Tsi Ηighline ( για την σύζυγο)

 

Αυτά προς το παρόν..  Να είμαστε όλοι καλά να τα λέμε...

 

Ευχαριστώ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να σε καλωσορίσω και εδώ λοιπόν!

 

Καλωσήρθες Θάνο, καλά να περνάς μέσα από τις σελίδες μας! :)

Link to comment
Share on other sites

Thanks :)

 

Να σαι καλά!!

Και μην ξεχασεις οταν με το καλο επιστρεψεις απο τη Χιο να ερθεις σε καποια εβδομαδιαια συναντηση μας ...

Link to comment
Share on other sites

Και μην ξεχασεις οταν με το καλο επιστρεψεις απο τη Χιο να ερθεις σε καποια εβδομαδιαια συναντηση μας ...

Βεβαίως , γιατί όχι

 

Πολύ ευχαρίστως ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

 

Νομίζω ότι είναι αγένεια εκ μέρους μου να είμαι μέλος εδώ και 2-3 μέρες και να μην έχω συστηθεί.

 

Λοιπόν , είμαι ο Στράτος και είμαι κάτοχος ενός mazda 2 , μοντέλο 11/2009.

Έγινα μέλος της παρέας μετά από παρότρυνση της maria_Vor , που τυχαίνει να είναι και συνάδελφος.

 

Είμαι ήδη μέλος σε άλλα 3 forums , 2 σχετικά με το τουτού μου (mazda2club και mazdaspeed club) και ένα ακόμη που προέκυψε (swiftclub ,  μεγάλη ιστορία , να έχουμε να πούμε και κάτι από κοντά).

Μάλιστα νομίζω ότι μάλλον με κάποιυς από εδώ μέσα πρέπει να έχουμε ήδη γνωριστεί σε κάποια από τις άλλες...παρέες...

 

Επειδή είμαι στο εξοχικό δεν έχω μαζί μου όλες τις φωτογραφίες , οπότε επιφυλάσσομαι για καλύτερες :

 

jkw8.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

 

face1u.png

 

Το ψευδώνυμο «perlinio» του δόθηκε από μέλος του mazdaspeed , προφανώς λόγω του.....χρώματος

 

και μία με το δεύτερό μου όχημα στο αγαπημένο μου μέρος...:

 

favoritey.jpg

Link to comment
Share on other sites

Welcome Αναστάση, Στράτο!

 

Στράτο πολλά like για το 2ο όχημά σου :) οικονομικό και οικολογικό!

Link to comment
Share on other sites

Welcome Αναστάση, Στράτο!

 

 

να'σαι καλά

καλώς σας βρήκα...

 

προσπαθώ ακόμη να μάθω τη δομή του forum , γιατί έχω συνηθίσει στα υπόλοιπα που συμμετέχω (για την ακρίβεια έχω κάνει συντομεύσεις που με διευκολύνουν)

μόλις το μάθω , θα....πυροβολω και πιο συχνά.... :geek:

 

ελπίζω να προλάβω την Τετάρτη να έρθω στη συνάντηση να σας γνωρίσω από κοντά

 

Στράτο πολλά like για το 2ο όχημά σου :) οικονομικό και οικολογικό!

 

μακάρι να είχα περισσότερο χρόνο να πηγαίνω στο εξοχικό και να το βολτάρω...

όσο για την οικονομία....

....μάλλον δε με έχεις δει να τρώω μόλις γυρίσω από μεγάλη διαδρομή.... :bbq:  :bbq:  :bbq:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι ο Βασίλης απο Πάτρα και οδηγώ ένα Golf IV 1.4. Είναι χαρά μας που θα σας υποδεχθούμε για την 2η πανελληνία συνάντηση στην πόλη μας.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κι απο μενα παιδια. Λεγομαι Αρης και εχω ενα Golf 4 1.6. Οπως ειπε και ο Βασιλης απο πανω ειναι μεγαλη μας χαρα που θα ερθετε στην πατρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα αρη κ βασιλη εμεις γνωριζομαστε αλλα οπως κ να εχει καλως ηρθατε στην παρεα μας κ απο εδω!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι ο Βασίλης απο Πάτρα και οδηγώ ένα Golf IV 1.4. Είναι χαρά μας που θα σας υποδεχθούμε για την 2η πανελληνία συνάντηση στην πόλη μας.

 

 

καλησπερα κι απο μενα παιδια. Λεγομαι Αρης και εχω ενα Golf 4 1.6. Οπως ειπε και ο Βασιλης απο πανω ειναι μεγαλη μας χαρα που θα ερθετε στην πατρα.

Καλησπερα Βασιλη και Αρη , καλωσηρθατε στην παρεα μας . Καλα και ασφαλη χιλιομετρα εντος και εκτος forum . Σας ευχαριστω για τη βοηθεια .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.