Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια κ απο μενα.. Αν κ ειμαι καιρο στο φορουμ οχι αρκετο βεβαια... Ειπα να συστηθω.. Το ονομα μου εινα Γιωργος και ειμαι απο την Πτολεμαιδα.. Φοιτητης στην Θεσσαλονικη.. Ειμαι 23 χρονων κ κατοχος ενος Polo 9N το οποιο αγορασα μεταχειρισμενο το καλοκαιρι... Προς το παρων δεν υπαρχει βελτιωση αλλα το καλο πραγμα αργει να γινει  :) ..  Καλως σας βρηκα λοιπον ευχομαι να τα πουμε κ απο κοντα σε καποια συναντηση..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Γιώργο, θα χαρούμε να σε δούμε κι από κοντά σε κάποια από τις συναντήσεις μας. Μπορείς να ενημερώνεσαι γι αυτές, στα Meetings / Events. Καλή διασκέδαση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Γιώργο!

Link to comment
Share on other sites

Γεια και απο εμενα!!!!!
Όνομα: Μιχαλης
Ηλικία: 39
Επάγγελμα: Χειρηστης σε μια εταιρεία συσκευασιας
Διαμονή:ΙΛΙΟΝ
Αυτοκίνητα polo 6n1 1000cc με φιμε και ζαντουλα !!! και passat fsi 1600 sportline με φιμε  μαματο μεχρι στηγμης  !!!!

Ελπιζω να τα πουμε απο  κοντα καποια  στιγμη  σε καποιο meeting!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Με λενε θανο.ειμαι 28 ετων.ειμαι χασαπης στο επαγγελμα.οδηγω ενα golf mk5.ελπιζω να γνωριστουμε σε μια συναντηση και να τα πουμε απο κοντα..

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια κ απο μενα.Το ονομα μου εινα Γιαννης και ειμαι απο την αθηνα.Ειμαι 27 χρονων κ κατοχος προσφατα ενος  lupo 1.4 101 hp. το οποιο αγορασα πριν 2 βδομαδες.εχω 1 μηχανη και 1 παπια και ειπα να κανω την υπερβολη να αγορασω και αμαξι. καλως σας βρηκα λοιπον

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το lupάκι και καλωσήρθες!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολο το forum

 

Ονομα:Βασιλης

Ηλικια:30

Επαγγελμα:ναυτικος

Αυτοκινητο:touareg 3.2 full extra 

Βοοst:φιλτροχοανη,προγραμμα,εξατμιση

Extra:υγραεριο,υδρογονο

 

καλως σας βρηκα λοιπον και καλη χρονια να εχουμε ολοι μας με υγεια και ασφαλη οδηγηση.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

ονομα:ΚIT CAR

ηλικια:37

επαγγελμα: οικονομολογος-λογιστης

αυτοκινητο: vw Jetta 1.4 tsi (παρουσιαση βελτιωσης στο αντιστοιχο topic)

 

http://imageshack.co...1/5007/xl41.jpg

Edited by KIT CAR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από εμένα,

αν και έχει λίγο διαστημα απο την εγγραφή μου δεν σας συστήθηκα.

ονομα: Γιώργος

ηλικία : 35

επάγγελμα: υπάλληλος οτε

αυτοκίνητο: vw passat cc μαύρο

:) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν και είμαι αρκετό καιρό στο club δεν έχω συστηθεί ακόμη '' ξέρω ξέρω απαράδεκτος'' .

Παρ' όλα αυτά μιας και η 1η συνάντηση του Club θα γίνει στην πόλη μου την Λαμία σαν οικοδεσπότης θεωρώ χρέος μου πλην όμως απο καρδιάς μου αυτή την κίνηση.  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:

 

Όνομα : Ανδρέας 

Ηλικία : 27 στα 28

Επάγγελμα : :roadrage:Εκπαιδευτής υποψηφίων οδηγών  :roadrage:

Αυτοκίνητο : polo 6r1

Link to comment
Share on other sites

Αν και είμαι αρκετό καιρό στο club δεν έχω συστηθεί ακόμη '' ξέρω ξέρω απαράδεκτος'' .

Παρ' όλα αυτά μιας και η 1η συνάντηση του Club θα γίνει στην πόλη μου την Λαμία σαν οικοδεσπότης θεωρώ χρέος μου πλην όμως απο καρδιάς μου αυτή την κίνηση.  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:  :thumbsu:

 

Όνομα : Ανδρέας 

Ηλικία : 27 στα 28

Επάγγελμα : :roadrage:Εκπαιδευτής υποψηφίων οδηγών  :roadrage:

Αυτοκίνητο : polo 6r1

καλως σε βρηκαμε Ανδρεα, και καλως να μας βρεις κι εσυ την Κυριακη    :thumbsup2:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα..

ονομα:Βαγγελης Ν.

ΕΔΡΑ: ΑΘΗΝΑ,ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ:SALES & MARTETING MANAGER

ΟΧΗΜΑ: VW GOLF MK3 GT 1,6 8V 115ps XTK Wheels και pirelli p6000 λαστιχο..μεσαιο καζανακι και τελικο sebring..αμορτισερ αναρτιση bilstein ρυθμιζομενη ελατιρια χαμηλοματος..φιμε τζαμια και ενα πολυ δυνατο ηχοσυστημα..επισης ψαχνω τροπετο cupra 1,8 i 2,0

Edited by ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. σε όλο το Φόρουμ...

Λέγομαι Νίκος βρίσκομαι στην όμορφη πολύ του Ρεθύμνου είμαι φοιτητής και οδηγαΩ ένα Polο 6r....Καμία ιδιαίτερη μετατροπή..Μόνο φιμε ξένον και μόλις χθες τοποθέτησαν επιτυχώς. μια rcd 510...Επόμενη κίνηση οι ζάντες,κυρία αναζήτηση του gti καθώς θέλω να γίνεΙ look gti...Αλλά δε τις βρίσκω πουθενά μόνο της replica και τόσα. χρήματα δυστυχώς. δεν παίζουν...Αλλά που θα πάει κάποια στιγμή θα γίνουν όλα...

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.