Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλήμερα και απο εμενα παιδία, ειμαι 20 χρονών και σπουδάζω τουριστικά στην ρόδο, εχω ενα πολακι trendline plus 1,2 tsi 90hp σαν προτό αμαξί. Γενικά είμαι υπερ ευχαριστημενός με το μωρό μου :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα , ειμαι ευτυχης κατοχος golf v gti .

ονομα: Λευτερης

περιοχη: υμηττος

ηλικια: 24

επαγγελμα: φυσικοθεραπευτης

 

mods: k04 setup , 18'' ultraleggera , ed30 μασκακι , ed30 φαναρια . κ.α.

 

Δεν ξερω αν μπορουμε να βαλουμε και φωτο . επισης θα ηθελα να ερθω στην επομενη συναντηση να σας γνωρισω και απο κοντα και να μου λησετε αρκετες αποριες... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

γεια σου λευτερη.

καλως ηρθες στην παρεα μας.

θα χαρουμε να σε γνωρισουμε και σε μια απο τις συναντησεις μας.

σημερα εκτος απροοπτου θα ανεβει η επομενη μας.

καλα χιλιομετρα με το gti σου.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα τα επαγγέλματα τι τα αναφέρετε βρε παιδιά...  δεν είναι ΑΣΕΠ εδώ!!
(Συνονόματε, καλό κουράγιο πάντως, έχεις μέλλον ακόμη μέχρι τον διορισμό.... Με 500 το πολύ αποσπάσεις του χρόνου, σκέψου τι διορισμούς θα κάνουν!!!!!!... Άσχετο βέβαια με το forum...)

 

Καλως ορίσατε στην παρέα!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Με λενε Δεσποινα, εχω ενα Polo 1400, και ισως η πιο ασχετη απο αυτοκινητα στο forum σας! Αλλα θελω να μαθω! Δε ξερω αν υπαρχουν αλλες γυναικες, ευχαριστω παντως για την αποδοχη!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Με λενε Δεσποινα, εχω ενα Polo 1400, και ισως η πιο ασχετη απο αυτοκινητα στο forum σας! Αλλα θελω να μαθω! Δε ξερω αν υπαρχουν αλλες γυναικες, ευχαριστω παντως για την αποδοχη!

 

Δέσποινα υπάρχουν πολλές και στο forum και στο club !!! Καλώς μας ήρθες λοιπόν και καλή "διαφώτιση"! Ότι χρειαστείς υπάρχουν πολλοί που θα σε βοηθήσουν. 

@ στους υπόλοιπους καλώς μας ήρθατε

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετιζω κ εγω το club μετα απο πολυ καιρο.Με λενε δημητρη κ ειμαι κατοχος εδω κ περιπου ενα μηνα ενος polo tdi dsg7.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από μένα.Με λένε Ανδρέα ειμαι από θεσσαλονίκη και είμαι κάτοχος ενός passat 1.6  μοντέλο 2000.Εύχομαι καλές διαδρομές σε όλους σας και ότι καλύτερο για το club.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!Νέος στην παρέα απο Βόλο,αλλά σπουδάζω θεσσαλονίκη και έχω πετύχει αρκετά αυτοκίνητα του club σε στέκια(carrefour,ικεα).Έχω ένα golf gt mk5 look gti! Eλπίζω να τα πούμε σε κάποια συνάντηση!Καλά χιλιόμετρα σε όλους! 10151814_10203554334242969_2032361379_n.

Link to comment
Share on other sites

Kαλως σας βρηκα φιλοι μου,ειμαι νεοτατος ευτυχης κατοχος (3ημερων) του νεου vw eco up με φυσικο αεριο,

ισως του μοναδικου διπορτου που ηρθε στην Ελλαδα με την επιδοτηση της ΔΕΠΑ των 70 αυτ/των.

Με λενε Μενιο,μενω Αθηνα στον Χολαργο,εργαζομαι στο Νοσ.Παιδων Πεντελης/Τ.Υ.

και ευχομαι σε ολους υγεια,δουλεια,κουραγιο,παντα με χαμογελο και καλη διαθεση.

Καλη συνεχεια!!! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε στο VWClub! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους guys! Ειμαι προς το παρον ακομα κατοχος Subaru Impreza '08, 1.5, 107hp και εντος καλοκαιριου θα εχω το Golfακι 1.6, tdi, Bluemotion, 110hp.

 

Εχετε (εχουμε πλεον) σαν forum τιποτα αυτοκολλητακια για το αυτοκινητο για να αναγνωριζωμαστε στο δρομο??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Με λένε Νίκο και μένω Αθήνα - Ίλιον, και είμαι ευτυχής κάτοχος ενός cross touran 08 εδώ και λίγες εβδομάδες.

Επί της ευκαιρίας χαιρετισμούς να δώσω στον doggy και από εδώ.

Pantoflini Tapatalking...

Edited by swatoner
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους guys! Ειμαι προς το παρον ακομα κατοχος Subaru Impreza '08, 1.5, 107hp και εντος καλοκαιριου θα εχω το Golfακι 1.6, tdi, Bluemotion, 110hp.

 

Εχετε (εχουμε πλεον) σαν forum τιποτα αυτοκολλητακια για το αυτοκινητο για να αναγνωριζωμαστε στο δρομο??

Καλως μας ηρθες !!!

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=8    εδω θα βρεις οτι χρειαζεσαι !!

 

Καλησπέρα

Με λένε Νίκο και μένω Αθήνα - Ίλιον, και είμαι ευτυχής κάτοχος ενός cross touran 08 εδώ και λίγες εβδομάδες.

Επί της ευκαιρίας χαιρετισμούς να δώσω στον doggy και από εδώ.

Pantoflini Tapatalking...

Καλως ηρθες Νικο στην παρεα μας.. Θα χαρουμε να σε δουμε σε καποια συναντηση μας .

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=58498#entry565116

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Welcome all!

 

Καλησπέρα
Με λένε Νίκο και μένω Αθήνα - Ίλιον, και είμαι ευτυχής κάτοχος ενός cross touran 08 εδώ και λίγες εβδομάδες.
Επί της ευκαιρίας χαιρετισμούς να δώσω στον doggy και από εδώ.

Pantoflini Tapatalking...

Βρε καλώς το το παιδί!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολη την παρεα!Μετα απο χρονια με τα 4wd με εκδρομες,αγωνες trial,raid σχεδον σε ολη την ελλαδα κ.τ.λ, αποφασισα να και΄γω να ασχοληθω με κατι διαφορετικο οπως ειναι το club σας.Αργυρης ειναι το ονομα μου και μολις ειμαι κατοχος ενος golf tsi 140hp.Ακομα δεν εχω παει ταξιδι γιατι μου το πηρε η γυναικα μου στην Σιφνο αλλα το περιμενω πως και πως!!!!Το επαγγελμα μου ειναι ιδιοχτητης(θα σας ενδιαφερει εδω στο φορουμ)εστιατοριου-μεζεδοπολειου.Καλο βραδυ ευχομαι και θα τα πουμε απο κοντα με την πρωτη ευκαιρια!!! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.