Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλώς ήρθες Αργύρη!! Εχεις αμάξι που τραβάει κι ανεβαίνει σε δύναμη (φπε) με χαμηλό συνολικό κόστος.

Ετσι για να σε μπριζώσω τα λέω! :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ντάξ, ο απαραδεκτίδης ο ίδιος. Μέλος από το Γενάρη του 2013 και τώρα ποστάρω εδώ.

Kalodios κατά κόσμο Αντρέας.

Καλώς σας βρήκα και επισήμως. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλη την παρέα, με λένε Μίλτο και το αυτοκίνητο μου είναι το VW GOLF 4 (1,400 οχι για πολυ!!), έχω κάποια θέματα με τις αναρτήσεις θα χαρώ πολυ να μάθω περισσότερα μέσα απτο Forum!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλη την παρέα, με λένε Μίλτο και το αυτοκίνητο μου είναι το VW GOLF 4 (1,400 οχι για πολυ!!), έχω κάποια θέματα με τις αναρτήσεις θα χαρώ πολυ να μάθω περισσότερα μέσα απτο Forum!

καλως ηρθες Μιλτο.  θα μαθεις οτι χριαστεις εδω μεσα.  :help:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Παναγιώτης το όνομα μου, έχω μετακομίσει στην Κύπρο πριν ένα μήνα και έχω στην κατοχή μου ένα δεξιοτίμονο golf 3 με 262500 χλμ.. :D Καλώς σας βρήκα και καλώς να με δεχτείτε :p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα.Με λενε σακη απο θεσσαλονικη δε εχω vw ακομα,Ηλεκτρολογος αυτοκινητων ειμαι και πιστευω να μαθω και να βοηθισω οσο μπορω τους φιλους του φορουμ γιατι ασχολουμαστε λιγο με vw.Μεχρι εδω ομως για να μη θεωρηθει διαφημιση!!!

Τα λεμε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες φιλε Σάκη!

Όπως σ ολα τα αυτοκίνητα, και εδώ η βοήθειά σου θα είναι πολύ χρήσιμη σε όλους μας !))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλό φθινόπωρο και καλωσήρθατε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Με λένε Πέτρο, και εδώ και 3 μήνες περίπου είμαι ένας περήφανος κάτοχος ενός Eco Up!  :cool: Καλώς σας βρήκα λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα για "αλητείες" και κατανάλωση καυσίμου προτιμώ τον έτερο γερμανό της οικογένειας C 200 Kompressor 163 hp...   :stuff:  Έτσι κατεβάζει βενζίνη αυτό..  

Οπότε να μας συμπαθάτε εμάς με τα 10 ευρώ/ 300 km!  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια με λενε μιχαλη απο αθηνα πρωην πουντακιας gt και τωρα εχω παρει ενα polo 6n1 gti 16v πολυ καλο σαν αμαξι αλλα εχτες εκει που πηγαινα ανεβαζε ρελαντι μεχρι τις 1700 στροφες και μετα κατεβαινε στις 1.100...πιστευω να μην εκανα κακος που πηρα polo γιατι μου αρεσει πολυ ο καιρος θα δειξει...ευχομαι να στε ολοι καλα και με τον καιρο ελπιζω να τα λεμε και να μαθαινω πραγματακια μεσα απο το φορουμ για οτι εχει να κανει με τα γερμανικα..

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε!

 

Μιχάλη το 6Ν1 είναι ένα πολύ καλό εργαλείο! Το θεματάκι που είδες μην σε ανησυχεί, σίγουρα δεν είναι κάτι δύσκολο να φτιαχτεί. 

Αν θες να το αναλύσουμε περαιτέρω το θέμα αυτό, κοίταξε την ενότητα των polo κάτω από τα προβλήματα ή στο κινητήρα και αν δε βρεις κάτι άνοιξε εκεί ένα νέο θέμα.

 

Και πάλι καλωσήρθες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα 

Με λενε Βασιλη  36 χρονων και λογο δουλειας ειμαι στην Ξανθη. Πριν λιγες μερες απεκτησα (ελπιζω χωρις προβληματα)  ενα Polo 6n2  GTi  του 2001

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα 

Με λενε Βασιλη  36 χρονων και λογο δουλειας ειμαι στην Ξανθη. Πριν λιγες μερες απεκτησα (ελπιζω χωρις προβληματα)  ενα Polo 6n2  GTi  του 2001

 

Καλώς μας ήρθες Βασίλη !!

Να χαίρεσαι την πολάρα !

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Βασίλη και καλοτάξιδο!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Θωμά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. . . Σίμος από Θεσσαλονίκη

 

beetle 20vt

Καλωσήρθες, στο forum ...

Σε περιμένουμε να τα πούμε κι από κοντά σε μια συνάντηση Σίμο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.