Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

καλωσήρθατε!

Link to comment
Share on other sites

Guest Polakias TDI

Καλησπέρα παιδιά & καλώς σας βρήκα.

2ο Πόλο που αγοράζω, εύχομαι αυτό να προκύψει μακράν καλύτερο από το άλλο που είχα αγοράσει το 2002 (1.4 – 75 άλογα – βενζίνη τότε!) και έβγαλε αναρίθμητα προβλήματα.

Τώρα αγόρασα την πιο απλή έκδοση με τα 75ps, diesel, manual, το έχω πλέον εδώ και 4 μήνες και έχει κάνει 5000χλμ.

Για την απλή έκδοση που αγόρασα, δεν το έχω μετανιώσει.

Το μόνο αξεσουάρ που θεώρησα αναγκαίο & έβαλα ήταν το ηχοσύστημα “Composition Colour” με Bluetooth, 6 ηχεία, υποδοχή για κάρτα SD, AUX-IN. Χαλάλι τα επιπλέον χρήματα.

Προβληματάκια έχει εμφανίσει, αλλά τίποτα τραγικό μέχρι τώρα, αν και όταν πηγαίνω με καινούριο αυτοκίνητο στο συνεργείο, καλύτερα να είστε μακριά μου, δεν είμαι και ο πιο ήρεμος τύπος του κόσμου τότε…

Θα δείξει με τον καιρό, μέχρι τώρα όλα καλά.

Καλώς σας βρήκα & θα τα λέμε, από την μέχρι σήμερα εμπειρία μου σε forums μοτοσυκλετών & αυτοκινήτων, να υποσχεθώ πως όπου μπορώ να βοηθήσω, θα βοηθώ. Καλό είναι να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας, μας βοηθά όλους.

Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα, Πάνος εδώ και πρόσφατος κάτοχος VW EOS 1.4 TSi 122hp (μοντέλλο 2008, μεταχειρισμένο με λίγα km).

Του έβαλα στα καπάκια και LPG για οικονομία και βλέπουμε.

 

Σαν παλιός κάτοχος AUDI A4 1.6 (B5 facelift 1998), δεν μου είναι τελειώς άγνωστο το VAG group, ελπίζω να με βγάλει ασπροπρόσωπο το EOSάκι... :)

Edited by Candlemass
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μέρα και καλώς σας βρήκα.

 

Λέγομαι Διονύσης είμαι 44 ετών και έχω ένα Touran 1.4 TSI Highline.

Link to comment
Share on other sites

καλωσήρθατε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από Θεσσαλονίκη είμαι ο Κυριάκος 28 χρονών προσφατος ιδιοκτήτης GOLF V GTI Παλιός vagiτης κ οικογενειακα ο αδερφός μου από το 2008 5αρι GTI κ ο πατέρας μου μια ζωή VW ΤΑΧΙ 30 χρόνια καλώς σας βρήκα κ συγχαρητήρια για τον όμορφο κ φιλόξενο χώρο σας..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Αν και λίγο καθυστερημενα έφτασε η ωρα να συστηθώ και γω...

Ονομάζομαι Φωτεινός Κωνσταντίνος, κοινώς Κώστας και ειμαι κάτοικος Πόρτο Ράφτη.

Ειμαι 26,ετών και εργάζομαι ως μάγειρας(λόγω δουλειάς για την καλοκαιρινή σεζόν μένω Κεφαλλονιά). Ειμαι πατέρας μιας μικρής 18μηνης πιτσιρικας και σύντομα θα υποδεχτούμε και τον αδερφό της!

Οδηγώ ενα Golf V 1.4 FSI 2006 , χρωματος μπλε,το οποίο έχω από το 2010. Το αυτοκίνητο είναι μαμά προς το παρόν , ενώ ξεκίνησα κάποιες αλλαγές.

Προς το παρών φοράει αμορτισέρ Bilstein B4, με λαστιχα Michelin energy, ενώ σε λίγο καιρο θα κουμπωσουν ζάντες 16αρες απο Passat 1.8T.

Στο εσωτερικό του έχει μια πηγή Kenwood, ενώ σύντομα

θα τοποθετηθούν φιμε μεμβράνες illumar και quick shift kit της forge.

Το αυτοκίνητο μετράει 150.000km ενω έχει καινουριο δίσκο πλατό.

Συγχαρητήρια και απο μένα στο club και για την τέλεια δουλειά από όλο το team! Ηδη έχω λύσει κάποια θεματακια μέσω του club.. Keep rolling ????

Edited by LoOn_Mk5
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Ονομαζομαι Χαραλαμπος, ειμαι 34 και ειμαι απο Κυπρο. Λευκωσια μενω απλα αναγκαστικα δηλωσα Αττικη γιατι δεν ειχα αλλες επιλογες

 

Ειμαι κατοχος ενος Toyota Landcruiser LC120 και ετοιμαζομαι να βαλω παραγγελια για ενα Polo GTI. Ηθελα κατι μικρο, οικονομικο και γρηγορο καθως δεν κανω μεγαλες διαδρομες. Ακομη σκεφτομαι αν θα κρατησω το αλλο αμαξι γιατι περισσοτερο λυπαμαι να το δωσω αλλα απο την αλλη τα εξοδα θα ειναι ακομη μεγαλυτερα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολη την παρεα του φορουμ ειμαι ο χριστοδουλος μενω θεσσαλονικη και

εδω και λιγο καιρο βρηκα επιτελους το ονειρο μου,ετσι οπως το ηθελα καθαρο και χωρις

σαπιλες,ενα golf mk1 να το φτιαξω απο την αρχη ετσι οπως το εχω φανταστει...

ευχομαι να περασουμε καλα μαζι και να τα πουμε απο κοντα καποια στιγμηpost-27860-0-58686500-1439035455_thumb.j

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Χριστόδουλε!

Καλό κουράγιο και καλή επιτυχία στο project σου! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Ονομάζομαι Κωνσταντίνος, και μενω στη Βούλα
Ειμαι απο σημερα κατοχος ενος Golf 6 rline χωρις να εχει πολλα πράγματα επανω.

σκοπευω να βαλω φιμε για αρχη και εν συνεχεια φαναρια Led πισω.

Συγχαρητήρια σε ολους για την καλη δουλεια που εχετε κανει στο site.!!!

 

Ανυπομονω να σας γνωρίσω

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλες και φίλοι του club. Είμαι ο Αλέξανδρος, ζω στην Κομοτηνή και έχω ένα passat Β6 το 1.6 FSI...(από τα πρώτα, το αγόρασα τον Αύγουστο του 2005).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλες και φίλοι του club. Είμαι ο Αλέξανδρος, ζω στην Κομοτηνή και έχω ένα passat Β6 το 1.6 FSI...(από τα πρώτα, το αγόρασα τον Αύγουστο του 2005).

Καλώς ήρθες στο club!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλες και φίλοι του club. Είμαι ο Αλέξανδρος, ζω στην Κομοτηνή και έχω ένα passat Β6 το 1.6 FSI...(από τα πρώτα, το αγόρασα τον Αύγουστο του 2005).

καλω ηρθες φιλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλη την παρέα!

 

Είμαι ο Παντελής, κατάγομαι από Ιωάννινα, διαμένω στην Αθήνα και είμαι κάτοχος ενός Up. Ξέρετε, εκείνο το baby VW...  :)

Θερμά συγχαρητήρια στους δημιουργούς του forum για την εξαίρετη δουλειά!

 

Θα χαρώ να σας γνωρίσω παίδες!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους :)

Με λενε Μαργαριτα , μενω στην Αθηνα και ειμαι κατοχος ενος clio 1.4 mtv (98ps) του 2000. Για χρονια ειχα κολημα με το golf και τωρα πια μαλλον ηρθε η ωρα της αλλαγης, οποτε γραφτηκα στη σελιδα για να ενημερωθω σχετικα :)

ΥΓ: καμια αλλη κοπελα εχει το κλαμπ; :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους :)

Με λενε Μαργαριτα , μενω στην Αθηνα και ειμαι κατοχος ενος clio 1.4 mtv (98ps) του 2000. Για χρονια ειχα κολημα με το golf και τωρα πια μαλλον ηρθε η ωρα της αλλαγης, οποτε γραφτηκα στη σελιδα για να ενημερωθω σχετικα :)

ΥΓ: καμια αλλη κοπελα εχει το κλαμπ; :p

Μονο με μπλουζα Vag να σε δω :lol:

Καλως ηρθες και απο δω :D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για το καλωσορισμα

Χρηστο το παμε , μπλουζακια, αυτοκολλητα και.... Αϋπνιες! Τρελλα...

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.