Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλωσήρθατε όλοι!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από Θεσσαλονίκη είμαι ο Κυριάκος 28 χρονών προσφατος ιδιοκτήτης GOLF V GTI Παλιός vagiτης κ οικογενειακα ο αδερφός μου από το 2008 5αρι GTI κ ο πατέρας μου μια ζωή VW ΤΑΧΙ 30 χρόνια καλώς σας βρήκα κ συγχαρητήρια για τον όμορφο κ φιλόξενο χώρο σας..

καλως ηρθεςφιλε :friends:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας! πισω στα φορουμ ξανα μετα απο χρονια! ονομαζομαι γιωργος, καταγωγη απο εδεσσα νομου πελλης, και εδω και ενα χρονο κατοικος γερμανιας! χαρηκα κυριοιιιιιιι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα.Αρκετα παλιος οπαδος (και ιδιοκτητης καποια χρονια πριν) αυτοκινητων του group. Μετα απο τις οδικες μου αναζητησεις επεστρεψα και παλι στην VW με ενα Golf 1.6 Tdi DSG7 παραληφθεν μολις προχθες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα.Αρκετα παλιος οπαδος (και ιδιοκτητης καποια χρονια πριν) αυτοκινητων του group. Μετα απο τις οδικες μου αναζητησεις επεστρεψα και παλι στην VW με ενα Golf 1.6 Tdi DSG7 παραληφθεν μολις προχθες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα, ονομάζομαι Γιάννης και είμαι κάτοχος ενός vw polo 6r 1.6tdi και ενός tt mk2 1.8tfsi, και γενικότερα λάτρης του γκρουπ βαγκ. Καλώς σας βρήκα λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

 

Καλώς σας βρήκα και εγώ, νέος στο group VAG αφου προέρχομαι απο Γαλλικό στρατόπεδο με ενα 207 RC forged/big turbo πλέον κάτοχος Golf GTI mk5 αλλα "παλαιός" στη παρέα σας αφού πέρυσι είχα ταξιδέψει μαζί σας στην ημερήσια εκδρομή του vwclub.gr στα Μέγαρα (στη παρουσίαση του καλύτερου GTI) και μάλιστα κληρώθηκα απο το club σας να συνοδηγήσω στο Golf GTI mk7 :crazy:

 

Με μια σύντομη επισκόπηση του forum είδα οτι έχει γίνει πολύ καλή δουλειά, μπράβο στους διαχειριστές κ όσα μέλη έχουν ασχοληθεί ενεργά!

 

Τάσος

Edited by mantasos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ  :)

Με λένε Δημήτρη, είμαι από Ρόδο και είμαι κάτοχος ενός VW Golf MK4 1.4

Επίσης είμαι fan του Group VAG (είχαμε στην οικογένεια Audi S3 του 2003 αρκετά σκαλισμένο)

:D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα παιδια Αλεξης λεγομαι και ειμαι πλεον κατοχος ενος VW Jetta mk5 1.6 8V...Απο Θεσσαλονικη ειμαι κι εγω.....Ειναι το πρωτο Vag που πεφτει στα χερια μου και ομολογουμενως εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος με το αυτοκινητο και γενικοτερα με ολη τη Vw.......εκτως και αν με περιμενουν τυχον εκπληξεις στο μελλον.....χαχαχαχαχα...θα σας ημουν ευγνωμων αν μου δινατε τις συμβουλες σας πανω στα vag σαν νεο μελος της ομαδας....!!!

Link to comment
Share on other sites

καλωσήρθατε όλοι!

Link to comment
Share on other sites

Ξαναπαρουσιαζομαι!! ????????

Ο λόγος ότι από μέρα σε μέρα θα γίνω κάτοχος ενός golf Mk3 Diesel ΔΤ, 1995 μοντελο.

Σύντομα και πιο ενεργός λοιπόν. ☺

Sent from my ONDA A9 Core4 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Θωμάς! Στη Μάλτα φαντάζομαι ε; :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Θωμάς! Στη Μάλτα φαντάζομαι ε; :)

Γεια σου Κώστα! ????

Ακριβώς. Εξού και δεξιοτιμονο.

Αλλά μας ταλαιπωρούν εδώ οι Μαλτεζοι με τους κανονισμούς των ασφαλιστικών τους.

Χωρίς νέα ασφάλεια, μεταβίβαση Δεν γίνεται. Και για να πάρεις ασφάλεια, θέλουν reference από προηγούμενη ασφαλιστική από Ελλάδα. Έλα που όμως το 106 ήταν στο όνομα της μάνας μου και δεν υπήρχε και ασφάλεια στο όνομα μου.

Άστα,μπλέξιμο.

Unleashed by Onda v975m

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και ευχαριστώ για την αποδοχή. 

Είμαι ο Σάκης από τον Πύργο Ηλείας και πρόσφατα (2 μήνες) κάτοχος ενός Golf 4 , 1.6 sr 8v και πρώτη φορά στον όμιλο VAG. Ανέκαθεν μου άρεσε το συγκεκριμένο αυτοκίνητο και επιτέλους ....έστω και αργά... το απέκτησα. 

Συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά που έχετε κάνει εδώ μέσα....διαβάζω, διαβάζω και δεν χορταίνω... :db:

Ευελπιστώ ..... περιμένω, και θα ήμουν ευγνώμων για τις συμβουλές σας στα θέματα vag καθ' ότι πρωτάρης στην εν λόγω εταιρεία !!!!

 

Ευχαριστώ και πάλι Σάκης 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι ο Θοδωρής και έχω ένα μαύρο Golf GTI Edition 30 DSG του 2007. Μαμά μέχρι το 2011 οπότε και έβαλα πρόγραμμα-εισαγωγή-μπουζί και την ΟΕΜ μεταλλική σκάστρα για να περάσουν άλλα 4 χρόνια για το επόμενο βήμα, οπότε και πριν ένα μήνα μπήκε stage 2+ με τα ανάλογα περιφερειακά, αν και δεν είναι ολοκληρωμένο. Βέβαια από το 2011 μέχρι φέτος, έκανα και άλλα πράγματα όπως λάστιχα, ανάρτηση, φρένα κλπ., αλλά μηχανολογικά καθυστέρησα πολύ. Λεπτομέρειες θα γράψω στην παρουσίαση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ευγε αγορινα..καλωςηρθες με το εργαλειο...κανε μια παρουσιαση τρελη να δουμε και το εργαλειο..επετειακο βελτιωμενο .....ωραια πραγματα !!!! τερατακι σιγουρα,,,,

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα                                                                                                                                                               Ονομα:Παναγιωτης                                                                                                                                                                         Επωνυμο:Αγουριδας                                                                                                                                                                       δουλεια:ιδιωτικος υπαλληλος                                                                                                                                                           αμαξι:vw fox 1200 τελειως μαμα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.