Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

καλησοπερα και απο εμενα.

 

λοιπον με λενε Κώστα ειμαι απο Πειραια και εντος της αλλης εβδομαδας κατοχος ενος golf 5 gt sport.διαβασα πολλα στο forum και μου λυθηκαν παρα πολλες αποριες.λογικα πολυ συντομα θα τα πουμε και απο κοντα.οσο για το nickname....λογω δουλειας...

Καλως σας βρηκα λοιπον

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο εμενα!!! 

Γιωργος απο Χανια τση Κρητης!!! 

προπονητης πολεμικων τεχνων στο επαγγελμα :sword:κ κατοχος εδω και μια εβδομαδα ενος πανεμορφου cc!!!!:yahoo:

Θα χαρω να ανταλλασουμε νεα κ αποψεις!!

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

θα σου πρότεινα να δημοσιεύσεις το ερώτημά σου στην ενότητα των Touran ώστε να σου απαντήσουν άλλα μέλη-κάτοχοι του ίδιου οχήματος!

Κώστας

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα.... Με λενε Θεμη ειμαι απο Ναυπλιο και ειμαι ευτυχης κατοχος ενος Passat 1.4tsi 2010.Το εχω μολις μια εβδομαδα στην κατοχη μου και ο προκατοχος του ηταν ενα seat leon 1.6 2007 look cupra κοκκινο. 

Θα τα λεμε εδω λοιπον.... Σας ευχαριστώ για τα καλωσορισματα απο τωρα. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Είμαι ο Νίκος, μένω Αθήνα, εργάζομαι σε μεγάλη Γερμανική πολύεθνική. Είμαι κατοχος ενός Opel Astra G 2003 3D με φιμέ, εισαγωγή, εξάτμιση (τελικό) με 210.000χλμ και δεν μασάει τίποτα... Σύντομα κάτοχος του New Tiguan 1.6TDi που από την χαρά μου, πρώτα άνοιξα post για το Tiguan και μετά μπήκα να συστηθώ!!

Καλως σας βρήκα :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 λεπτά πριν , Nikwlis said:

Καλησπέρα σας,

Είμαι ο Νίκος, μένω Αθήνα, εργάζομαι σε μεγάλη Γερμανική πολύεθνική. Είμαι κατοχος ενός Opel Astra G 2003 3D με φιμέ, εισαγωγή, εξάτμιση (τελικό) με 210.000χλμ και δεν μασάει τίποτα... Σύντομα κάτοχος του New Tiguan 1.6TDi που από την χαρά μου, πρώτα άνοιξα post για το Tiguan και μετά μπήκα να συστηθώ!!

Καλως σας βρήκα :)

Καλώς ήρθες.... Α ρε αμαξάρα το astra g  έχουμε ένα στην οικογένεια το συλλεκτικό του 2003 με 420000 χιλ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, RAF JOHN said:

Καλώς ήρθες.... Α ρε αμαξάρα το astra g  έχουμε ένα στην οικογένεια το συλλεκτικό του 2003 με 420000 χιλ 

Το Gold; και εμένα περίπου αυτό είναι, μόνο τις ζάντες δεν πήρα του Gold, έχει μέσα δέρμα και φιμέ φώτα μπρος πίσω, αισθητήρες παρκαρίσματος και τα λοιπά που ανέφερα. Καλά σοβαρά τώρα;;; 420,000 χλμ;; απίστευτο μου φαίνεται - εγώ το αγαπάω, 210.000 απροβλημάτιστα χλμ και το εννοω μόνο από μπαταρία μου έμεινε μια φορα.

Link to comment
Share on other sites

16 λεπτά πριν , Nikwlis said:

Το Gold; και εμένα περίπου αυτό είναι, μόνο τις ζάντες δεν πήρα του Gold, έχει μέσα δέρμα και φιμέ φώτα μπρος πίσω, αισθητήρες παρκαρίσματος και τα λοιπά που ανέφερα. Καλά σοβαρά τώρα;;; 420,000 χλμ;; απίστευτο μου φαίνεται - εγώ το αγαπάω, 210.000 απροβλημάτιστα χλμ και το εννοω μόνο από μπαταρία μου έμεινε μια φορα.

Αφού είναι μοτεράκλα..... Δεν παθαίνει τίποτα και απο τις 300000 μέχρι τώρα και υγραέριο παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, RAF JOHN said:

Αφού είναι μοτεράκλα..... Δεν παθαίνει τίποτα και απο τις 300000 μέχρι τώρα και υγραέριο παρακαλώ.

Σώπα ρε συ... στα μισά είμαι δηλαδή, μόλις τελείωσε το στρώσιμο :) θα το ακυρώσω το Tiguan!!! xo xo xo!!! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε κύριοι!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους με  λένε Λεωνίδα Ξηροτυρη και είμαι μόνιμος κάτοικος Γερμανίας (ελπίζω να μην δημιουργεί πρόβλημα στους κανόνες του φόρουμ).Εδώ και δύο μέρες  είμαι  κάτοχος ενός passat kompi 2011 2.0 tdi bluemotion.Οι ως τώρα εντυπώσεις μου είναι πάνω τον προσδοκιών μου αν και ακόμα βρίσκομαι σε εμβριακο στάδιο όσο αναφορά την εξερεύνηση των δυνατοτήτων του αυτοκινήτου.Ευχομαι να έχετε όλοι ένα όμορφο απόγευμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Λεωνίδα ο χαιρετισμός σου θα μεταφερθεί στην κατάλληλη ενότητα και θα διαγραφή από εδώ... Και εγώ τώρα το είδα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες.... Σωτηρη...

προσπαθησε να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες..αν για καποιο λογο δεν εχει το pc σου,μιας και εισαι Σουηδια,ενημερωσε μας.

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Σωτήρη με το θηρίο σου!! :)

Link to comment
Share on other sites

Πριν το μεταφέρω όμως να καλοσωρίσω και εγώ τον Λεωνίδα! :)

Κάτοικος Ολλανδίας εγώ οπότε μην άγχεσαι... είμαστε τα απομακρυσμένα μέλη ;-)

 

Link to comment
Share on other sites

 

Καλώς σας βρήκα !

 
Ονομάζομαι Γιώργος , 33 ετών με έδρα τα δυτικά προάστια αττικής.
Ιδιοκτήτης εδώ και 9 χρόνια ενός  golf mkV tsi 1.4  140HP με φ.π.ε.
 
Ξέρω.... άργησα να μπω στην παρέα.
 
Ελπίζω να μην χρειαστεί να βοηθήσω απο εμπειρίες που είχα, έχω ,θα έχω , και ελπίζω να βοηθηθώ όπως και τόσο καιρό βοηθούμε απο club ως απλός αναγνώστης, και με την ευκαιρία να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Με λένε Δημήτρη, είμαι 33 ετών, μένω στην πόλη της Αλεξανδρούπολης και σύντομα θα είμαι κάτοχος (χθες με πήραν τηλ πως εκτελωνίζεται) ενός Tiguan 1.6 TDI. Από το 2004 έχω ένα Renault Megane 3d 1.6

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε @Dimitroulis, @giorgosx, κάλιο αργά παρά ποτέ! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.