Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

1 λεπτό πριν , doggy said:

Πω... @OMINUS φαντάζομαι τα νεύρα τσατάλια!!!

Ήρωας για την υπομονή, εγώ θα τους είχα βάλει φωτιά.

 

Ελπίζω με το Passatάκι σου να μην έχεις τέτοια θέματα (μακριά από όλους μας!!!)

 

Άστα να πάνε φίλε μου υπομονή -υπομονή, αλλα κάποια στιγμή τελειώνει και εκεί λες τι κάνουμε??? η το σουτάρω η κάθομαι και τον τρώω. 

 

και να φανταστης ότι τα εισαγόμενα τα cmax με τα δίπλα και τριπλά χιλιόμετρα ΔΕΝ έκαναν ούτε κιχ.

 

φίλος πήρες το cmax το ποιο νέο από το δικό μου ΚΟΎΤΑ ΣΤΑ 30.000€, στα πρώτα 3.000 χιλιόμετρα έσπασε η βάσει μηχανής!!! και από της δονήσεις που έφερνε στον κινητήρα μέσα σπάσανε πολα κλιπ από ταμπλό και πόρτες.

 

εγώ μέσα στην ατυχήα μου ημουν τυχερός γιατι το πουλησα σε ΠΟΛΎ ΚΑΛΉ ΤΙΜΉ και ετσι δεν έχασα πολλά λεφτα..                      

Link to comment
Share on other sites

Guest horrorshow_gr

Καλησπερα κυριοι....ονομαζομαι Δημητρης ,κατοχος ενος μκ4 του 2003,φρεσκος σε αυτοκινητο (δικο μου)πρωην κατοχος μοτοσακο και συντομα τεκνου..

καλως σας βρηκα και μας ευχομαι καλη συμβιωση.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Δημήτρη!

Καλορίζικο το ΜΚ4 και με το καλό να έρθει και το τέκνο! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα...

Καλώς σας βρήκα ολους και καλά χιλιόμετρα να έχουμε...

Παναγιώτης το όνομά μου και παρότι -ακόμη- δεν είμαι κάτοχος vw (ο πατέρας μου ωστόσο έχει ένα passat του '91 που πραγματικά είναι αγαπημένο στην οικογένεια) είπα να εγγραφώ στο φόρουμ.

Ο λόγος είναι ένα passat b5.5 1.8T που έχω βρει και μάλλον πάω για αγορά...

Τέλος πάντων, ευχαριστώ για την αποδοχή και πάλι να έχουμε όλοι καλά χιλιόμετρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στη παρέα μας φίλε ότι ερώτηση μπορείς να κάνεις μια αναζήτηση στο φόρουμ έχει πλούσιο υλικό να σου καλύψει αρκετές απορίες. :good:

Link to comment
Share on other sites

Hello απο τον Εβρο.

 

Γιωργος εδω, νεος στο φορουμ. Κατοχος ενος golf 6 1.4 TSI 160 και σε καμια εβδομαδα ενος Tiguan 1.4 150 Rline.

 

Καλως σας βρηκα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago , psynoa said:

Hello απο τον Εβρο.

 

Γιωργος εδω, νεος στο φορουμ. Κατοχος ενος golf 6 1.4 TSI 160 και σε καμια εβδομαδα ενος Tiguan 1.4 150 Rline.

 

Καλως σας βρηκα!

welcome...ξεκινα και φερνε απο κινα τα δωρακια του....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

imageproxy.php?img=&key=17b4abc8f9fce5d3Καλησπερα παιδια ονομαζομαι μιχαλης καλως σας βρηκα ειμαι κατοχος ενος Polo gti 6c 1.8TSI με χειροκινητο κιβωτιο ταχυτητων 192 ps 320nm ροπη να ειμαστε καλα και θα γινουν μεγαλες βελτιωσεις στο αυτοκινητο μιας και ο κινητηρας του εχει αντοχες 

2018-06-11-19-43-57.jpg

2018-06-11-19-42-31.jpg

2018-06-11-19-41-39.jpg

2018-06-11-19-40-50.jpg

2018-06-11-20-09-35.jpg

2018-06-11-20-10-41.jpg

Edited by Mixalisgti
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hello

 

Γιώργος από Κομοτηνή. Τα τελευταία χρόνια μένω και δουλεύω στις Σέρρες

Είμαι κάτοχος εδώ και 3 βδομάδες ενός polo 1.0 TSI Comfortline 95ps

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμένα στη παρέα,

είμαι ο Φώτης και τις τελευταίες 15 ημέρες είμαι κάτοχος ενός Golf Gti IV( με πολλά μαζέματα)

 

Edited by Fotis00
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά 
Με λένε Γιώργο από κορυδαλλό τα τελευταία 4 χρόνια μένω ξάνθη καθώς σπουδάζω.
Από μικρός τρέλα με τα μηχανικά και αυτό με έχει οδηγήσει να εργάζομαι παράλληλα σε ένα συνεργείο τόσο για το χαρτζιλίκι όσο και από χόμπι.
Έχω ένα polo 6n του 1999 3 χρόνια τώρα παραμελημένο όταν το πρωτοπήρα αλλά όσο μπορώ το μαζεύω με μεγάλο ποσοστό να αποτελείται από δική μου προσωπική δουλειά.
Στο επίπεδο που είναι τώρα δεν υπήρξε ούτε καινούργιο, αλλά ακόμα έχουμε μέλλον. Προς το παρόν μου έχει μπει η ιδέα των υπερκυβισμένων afh αλλά ψάχνω πληροφορίες όποιος θέλει να βοηθήσει είναι καλοδεχούμενος.

Link to comment
Share on other sites

On 6/27/2018 at 4:07 AM, georkalo said:

Καλησπέρα παιδιά 
Με λένε Γιώργο από κορυδαλλό τα τελευταία 4 χρόνια μένω ξάνθη καθώς σπουδάζω.
Από μικρός τρέλα με τα μηχανικά και αυτό με έχει οδηγήσει να εργάζομαι παράλληλα σε ένα συνεργείο τόσο για το χαρτζιλίκι όσο και από χόμπι.
Έχω ένα polo 6n του 1999 3 χρόνια τώρα παραμελημένο όταν το πρωτοπήρα αλλά όσο μπορώ το μαζεύω με μεγάλο ποσοστό να αποτελείται από δική μου προσωπική δουλειά.
Στο επίπεδο που είναι τώρα δεν υπήρξε ούτε καινούργιο, αλλά ακόμα έχουμε μέλλον. Προς το παρόν μου έχει μπει η ιδέα των υπερκυβισμένων afh αλλά ψάχνω πληροφορίες όποιος θέλει να βοηθήσει είναι καλοδεχούμενος.

Ωπ! Να το άλλο ένα 6Ν! :)

Καλωσήρθες!

Στον AFH μπαίνει κουτί ο κορμός από το 1.6, 8V Polo 6N ;-)

Την ίδια πατέντα έχω κάνει στο δικό μου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν στα τόσα χρόνια έχω συστηθεί αλλά με λένε Μιχάλη, ετών 30 πλέον και κάτοικος Θεσσαλονίκης. cd7635bbfee15ccbd853670242c4e4ee.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου μιχαλη!


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και καλα χιλιομετρα να εχουμε να τα χαιρομαστε.  Ειμαι ο Αποτολης μενω στη Λαρισα και εδω και 7 μηνες ειμαι κατοχος του νεου Polo 2018 1.0 115ps 

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στην παρεα μας...παρακαλουθα την ενοτητα των συναντησεων εδω,

και αν μπορεσεις να τα πουμε απο κοντα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας, Λευτερης, ανηκω στο ευρυτερο γκρουπ vag- προσφατος μπαμπας με σπορτιφ ανησυχιες- Α4 Β7 στεϊσον για να χωρανε ανετα το παιδικο καθιισματακι, το ποδηλατο, το πατινι κ οτι κουβαλαει ο μπομπιρας ... καποιες κυριακες πρωινα ψαχνω για παρεα για οδηγηση κ καφεδακι ειτε σουνιο, ειτε πορτο γερμενο, αγιο γιαννη ρωσσο, επιδαυρο...οπου ναναι με καλη παρεα καλα ειναι! 

 

καλως σας βρηκα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, _Paladin_ said:

Καλησπερα σας, Λευτερης, ανηκω στο ευρυτερο γκρουπ vag- προσφατος μπαμπας με σπορτιφ ανησυχιες- Α4 Β7 στεϊσον για να χωρανε ανετα το παιδικο καθιισματακι, το ποδηλατο, το πατινι κ οτι κουβαλαει ο μπομπιρας ... καποιες κυριακες πρωινα ψαχνω για παρεα για οδηγηση κ καφεδακι ειτε σουνιο, ειτε πορτο γερμενο, αγιο γιαννη ρωσσο, επιδαυρο...οπου ναναι με καλη παρεα καλα ειναι! 

 

καλως σας βρηκα!

Ωραίος.. καλωσήρθες φίλε. Πρωινά Κυριακές εμείς είμαστε στο 4ο όνειρο.

Link to comment
Share on other sites

Καλωςήρθατε όλοι στο Club....

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι στο VWClub!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα παιδιά. Δύσκολες εποχές για καινούργιο αυτοκίνητο, οπότε το πρώτο μου έμελλε να είναι ένα μεταχειρισμένο VW Up του 15! Δυστυχώς είναι κάποια θεματάκια που με απασχολούν με το κατά τα άλλα φοβερό μικρό, για τα οποία και θα απευθυνθώ στην αντίστοιχη ενότητα. Καλώς σας βρήκα λοιπόν.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.