Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Γεια σε ολους. Θωμας λεγομαι απο θεσσαλονικη και ειμαι ολοφρεσκος ιδιοκτητης ενος t5 “βολτησιο”.

θα χαρω να γνωριστουμε και απο κοντα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας θα χαρούμε να σε γνωριστούμε και από κοντά. Για οποιαδήποτε βοήθεια είμαστε εδώ να σε βοηθήσουμε

Edited by MaGiCPaiN
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας .
Ονομάζομαι Γιάννης είμαι 39 ετών κάτοικος εξωτερικού και έχω στην κατοχή μου ένα Passat combi 2.0 tdi 170hp 4-motion (awd) R- line. Νέο μέλος στην παρέα του vwgroup. Ιδιοκτήτης αρκετών vw γρήγορων αυτοκινήτων από το 2001 έως και σήμερα. Aοι skoda rs 2003, Audi s3, TT 1.8t 4x4,
Phaethon και τα τελευταία 2 χρόνια με το passat σε πιο lite έκδοση. Μεγαλώνουμεoldipbemoticons_smile.png.
Πολλές παραστάσεις στο χώρο της βελτίωσης και μεράκι για γνώση επάνω στα πάντα περί βελτίωσης και επισκευής.
Ελπίζω να μοιραστώ τις εμπειρίες μου και τις λίγες γνωσεις μου μαζί σας και να μάθω πολλά παραπάνω από εσάς.
 
 
Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
 


  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Διάβαζα παλιότερα το φόρουμ γιατί είχα ένα τιγκουαν

Ειμαι δηλαδή παλιος παθων με TIGuAN 1400 TSI 4X4. του 2009

Μετα απο 4 χρονια, 40000 χλμ και απειρα προβληματα με τρομπες νερου, τουρμπινα, γραναζι καδενας, καλωδια πολλαπλασιαστων, καθισματα, αεροσακοι και αλλα, το πουλησα  (2013) και πηρα ενα ASX Mitsubishi. Απο πλευρας αξιοπιστιας, μερα με τη νυχτα. Συνεργειο μονο για σερβις στα 80000 χλμ. Δεν εχει γκαζι, δεν εχει κρατηματα αλλα παει παντου αδιαμαρτυρητα.

Τελευταια θελω να το αλλαξω και με ξανατρωει να παρω  ένα καινυριο TIGUAN 4Χ4 rline

Εχουν διορθωθει τα προβληματα στα νεα μοντελα; Μιλαω παλι για βενζινη 1400

Συνεχιζουν τα ιδια θεματα και θα ξαναγινω κολλητος στο Φιλοσιδη και χρυσος πελατης?

Γιατι παντα υπαρχει και η HYUNDAI TUCSON 1600 me 177 ιππους και συνεργειο μονο για σερβις, ή εστω το ολοιδιο KIA SPORTAGE.

Ευχαριστω.

Edited by manolis68
Link to comment
Share on other sites

Καλωησθες, ξανα λοιπον.
Ριξε μια ματια στο tiguan


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλη χρονια.πανος απο πατρα με fabia 1.2 2005.ημουν πριν πολλλλα χρονια μηχανικος σε vag(τωρα αντε κανα λαδι στα αμαξια του σπιτιου ) νυν εργασια σε εργοστασιο

Edited by Panagiotis Theodoropoulos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα νεο μελος απο θεσσαλονικη ευχαριστω για την αποδοχη

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους με λένε Γιάννη και μένω Αθήνα διαβάζω το forum από το 2011 καθώς τότε αγόρασα ένα golf iv. Με έχετε βοηθήσει όσο δεν πάει ως προς ενημέρωση για το αυτοκίνητο μου και σας ευχαριστώ! Μαλλον για το πρώην γιατί απέκτησα ένα polo tsi 115 rline. Δεν είχα τόσο ενεργό ρόλο παλιότερα για αυτό παρουσιάζομαι τώρα! Θα τα πούμε στις συναντήσεις!

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον και ας άργησε που λένε :)

Με γεια το Polάκι!!! Καλοτάξιδο!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες @johnnr

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας.

Χρόνια πολλά και καλή Σαρακοστή.

Με λένε Πέτρο.

Δεν εχω ακόμα αμάξι VW,αλλά σκέφτομαι να πάρω ενα σύντομα.

Θα ζητήσω την βοήθεια σας στην  αντιστοιχη υποενοτητα του φόρουμ.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Πέτρο, μπορείς να διαβάσεις στις υποενότητες για αυτοκίνητα που σ΄ενδιαφέρουν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Ειμαι ο Σπυρος και μενω στην Αθηνα και ειμαι καινουργιος στο wvclub.gr.

Για αρκετα χρονια ειχα ενα golf 3 2λιτρο το οποιο το ειχα πειραξει λιγο.

Τωρα ειμαι κατοχος ενος golf 5 gt με τα 170 το οποιο ακομα δεν εχω πειραξει τιποτα( αλλα θα ερθει η ωρα του)

Καλως σας βρηκα λοιπον ολους.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Σπύρο στην παρέα μας, θα χαρούμε να σε γνωριστούμε και από κοντά κάποια στιγμή σε συναντήσεις που κάνουμε. Για οποιαδήποτε βοήθεια είμαστε εδώ να σε βοηθήσουμε :thumbsu:

 

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα,
ειμαι νέος στο φορουμ και πρόκειται αύριο αφου το πάω και για έλεγχο να προβώ στην αγορά ενός alltrack 2.0 tdi του 14 μοντέλου, το μοναδικό πυ υπάρχει στο *μη επιτρεπόμενο @ URL*
σαν προκάτοχος ενος forester του 2006 θα ήθελα να ακούσω γνώμες,
Γρηγόρης snowboarder and kitesurfer enthousiast
pilates instructor and studio owner!

 

Link to comment
Share on other sites

@Greg Dimaresi καλωσήρθες!

ωραίο το alltrack και μιας και είσαι των outside sports σίγουρα θα το ευχαριστηθείς!

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν , doggy said:

@Greg Dimaresi καλωσήρθες!

ωραίο το alltrack και μιας και είσαι των outside sports σίγουρα θα το ευχαριστηθείς!

 

 

ευχαριστώ
το πηγα σε μηχανικο φίλο μου και vw group service και όλα καλά,
εκτος απο ενα error που εβγαλε στο προγραμμα στο συστημα hadlex, ενα σποραδικό error βεβαια!
το σβήσαμε, το πηγαμε στο δρομο το τρεξαμε το στριψαμε, δεν το ξαναεβγαλε!
βεβαια θα μου δωσει 6 μηνες εεγυηση και για αυτο, οποτε ελπίζω όλα καλα!
κατα τα αλλα αψογο!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, είμαι ο Μάριος, δεν έχω VW όχημα τώρα (είχα ένα Golf III το 1994) και το VW Tiguan Allspace είναι ένα εκ των επιλογών μου για αγορά. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια , ειμαι ο Βασιλης και εχω στην κατοχη μου ενα golf mk7 tdi bluemotion (105ps) περιπου 1,5 μηνα τωρα . Το αγορασα μεταχειρισμενο με 64.114km και ειμαι φουλ ικανοποιημενος μεχρι τωρα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, είμαι ο Μάριος, δεν έχω VW όχημα τώρα (είχα ένα Golf III το 1994) και το VW Tiguan Allspace είναι ένα εκ των επιλογών μου για αγορά. 
Γεια σας παιδια , ειμαι ο Βασιλης και εχω στην κατοχη μου ενα golf mk7 tdi bluemotion (105ps) περιπου 1,5 μηνα τωρα . Το αγορασα μεταχειρισμενο με 64.114km και ειμαι φουλ ικανοποιημενος μεχρι τωρα!
Καλωσήρθατε και οι δύο!!!

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μ'ενα, Κομοτηνή και με ενα Golf 5 ! Νίκος λοιπόν απο Κομοτηνή, εύχομαι μια ωραία συνεργασία !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μ'ενα, Κομοτηνή και με ενα Golf 5 ! Νίκος λοιπόν απο Κομοτηνή, εύχομαι μια ωραία συνεργασία !
Καλωσήρθες Νίκο!!

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.