Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Γεια σου Τασο δυναμικα επανηλθες


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο Τάσο και καλώς μας ξανάρθες!! :)

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε.

Μπήκα στο φόρουμ πριν 10 χρόνια, αναζητώντας πληροφορίες για το Golf GT. Πριν λίγο καιρό πήρα το πρώτο μου Golf GT, το ίδιο μοντέλο για το οποίο έψαχνα πληροφορίες 10 χρόνια πριν.

Έως τώρα, είμαι πολύ ευχαριστημένος με το αυτοκίνητο, απλά μένουν κάποια θεματάκια να λυθούν.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν.
67c269151c01a9465b6fa58e7f3405e4.jpg&key=9d624c87edbf08fdc02f2f8fe50d47a50fb82e5a0a6e4674237de6defaa9e9f0


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites



Χαίρετε.

Μπήκα στο φόρουμ πριν 10 χρόνια, αναζητώντας πληροφορίες για το Golf GT. Πριν λίγο καιρό πήρα το πρώτο μου Golf GT, το ίδιο μοντέλο για το οποίο έψαχνα πληροφορίες 10 χρόνια πριν.

Έως τώρα, είμαι πολύ ευχαριστημένος με το αυτοκίνητο, απλά μένουν κάποια θεματάκια να λυθούν.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν.

Sent from my iPhone using Tapatalk


Καλωσήρθες!!!

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν , GolfMk5Fan said:

Χαίρετε.

Μπήκα στο φόρουμ πριν 10 χρόνια, αναζητώντας πληροφορίες για το Golf GT. Πριν λίγο καιρό πήρα το πρώτο μου Golf GT, το ίδιο μοντέλο για το οποίο έψαχνα πληροφορίες 10 χρόνια πριν.

Έως τώρα, είμαι πολύ ευχαριστημένος με το αυτοκίνητο, απλά μένουν κάποια θεματάκια να λυθούν.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν.
67c269151c01a9465b6fa58e7f3405e4.jpg&key=9d624c87edbf08fdc02f2f8fe50d47a50fb82e5a0a6e4674237de6defaa9e9f0


Sent from my iPhone using Tapatalk

Καλώς ήρθες  αλλά postαρισματα και καλοτάξιδο το όχημα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες στο Club!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην όμορφη ομάδα!Ονομάζομαι Δημήτρης και πριν λίγους μήνες απέκτησα το πρώτο μου αυτοκίνητο της VW°ένα Golf Mk4 1.6.

 

IMG_20200720_171812.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 11/28/2020 at 2:18 AM, MK4life said:

Καλησπέρα στην όμορφη ομάδα!Ονομάζομαι Δημήτρης και πριν λίγους μήνες απέκτησα το πρώτο μου αυτοκίνητο της VW°ένα Golf Mk4 1.6.

 

 

Καλωσήρθες στο VWClub!!!

Link to comment
Share on other sites

On 11/28/2020 at 3:18 AM, MK4life said:

Καλησπέρα στην όμορφη ομάδα!Ονομάζομαι Δημήτρης και πριν λίγους μήνες απέκτησα το πρώτο μου αυτοκίνητο της VW°ένα Golf Mk4 1.6.

 

IMG_20200720_171812.jpg

Πανέμορφο και πολύ ωραίο χρώμα.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Θα συστηθώ και εγώ επίσημα πλέον μιας και κλείνω τον πρώτο μήνα εδώ στο forum.

 

Είμαι 26 χρόνων, δεν έχω παιδιά :laugh: και απέκτησα ένα Volkswagen Golf V GT sport 2009 λιγο πριν την 2η καραντίνα. Πριν είχα ένα seat ibiza 6l 1.400 115hp. Επάγγελμα: σχετικά με αυτοκίνητα.

Το forum το παρακολουθούσα 4 χρόνια τώρα μιας και το μικρόβιο για turbo car τότε ξεκίνησε απo ενα φίλο μου με Audi Α3 1.400 TFSI 122HP. Μόλις το οδήγησα κόλλησα.

 

Αυτά για μένα και εύχομαι υγεία σε όλους.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vwdeo9 said:

Θα συστηθώ και εγώ επίσημα πλέον μιας και κλείνω τον πρώτο μήνα εδώ στο forum.

 

Είμαι 26 χρόνων, δεν έχω παιδιά :laugh: και απέκτησα ένα Volkswagen Golf V GT sport 2009 λιγο πριν την 2η καραντίνα. Πριν είχα ένα seat ibiza 6l 1.400 115hp. Επάγγελμα: σχετικά με αυτοκίνητα.

Το forum το παρακολουθούσα 4 χρόνια τώρα μιας και το μικρόβιο για turbo car τότε ξεκίνησε απo ενα φίλο μου με Audi Α3 1.400 TFSI 122HP. Μόλις το οδήγησα κόλλησα.

 

Αυτά για μένα και εύχομαι υγεία σε όλους.

Καλωσήρθες στο VWClub και καλορίζικη η Golf-άρα! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους...

Ευχαριστώ για την αποδοχή!

Αντώνης το όνομά μου. Στα 35 είμαι. Μένω λίγο Αθήνα, λίγο Θεσσαλονίκη και λίγο στην ορεινή Ηλεία (σύνορα Ηλείας-Μεσσηνίας).

Αμάξι VW στην κατοχή μου δεν έχω αυτή την περίοδο εκτός από το Polo 9N3 της μάνας μου.

Είχα Golf Mk2, Golf Mk5, Polo 9N.

Αποσκοπώ στην αγορά μέσα στο τρέχον έτος (2021 πλέον) ενός Amarok για κύριο αμάξι και ενός Golf Mk2 για αναπαλαίωση και για συλλογή.

Θα αναρωτηθείτε γιατί γράφτηκα από τώρα στο forum. Ο λόγος απλός: μπορείς να μάθεις μέσα από τις εμπειρίες των άλλων και να αποφύγεις κακοτοπιές πριν την αγορά, και μετά την απόκτηση, η βάση δεδομένων για θέματα που μπορεί να αντιμετωπίσεις ή για κάτι που σκέφτεσαι είναι μάλλον ανεξάντλητη.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους...
Ευχαριστώ για την αποδοχή!
Αντώνης το όνομά μου. Στα 35 είμαι. Μένω λίγο Αθήνα, λίγο Θεσσαλονίκη και λίγο στην ορεινή Ηλεία (σύνορα Ηλείας-Μεσσηνίας).
Αμάξι VW στην κατοχή μου δεν έχω αυτή την περίοδο εκτός από το Polo 9N3 της μάνας μου.
Είχα Golf Mk2, Golf Mk5, Polo 9N.
Αποσκοπώ στην αγορά μέσα στο τρέχον έτος (2021 πλέον) ενός Amarok για κύριο αμάξι και ενός Golf Mk2 για αναπαλαίωση και για συλλογή.
Θα αναρωτηθείτε γιατί γράφτηκα από τώρα στο forum. Ο λόγος απλός: μπορείς να μάθεις μέσα από τις εμπειρίες των άλλων και να αποφύγεις κακοτοπιές πριν την αγορά, και μετά την απόκτηση, η βάση δεδομένων για θέματα που μπορεί να αντιμετωπίσεις ή για κάτι που σκέφτεσαι είναι μάλλον ανεξάντλητη.


Καλωσήρθες Αντώνη!!
Και με το καλό να πάρεις το τούμπανο-Amarok

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα. Καινούργιο μέλος και εγώ.
Ονομάζομαι Παναγιώτης, είμαι 34 ετών.
Έχω ένα vw golf mk6 μοντέλο του 2011, 1.2 tsi blue motion αυτό με τα 105 αλογατα...
Είναι το οικογένειακο μας αμαξι, που λένε, μιας και είμαι παντρεμένος έχω και μια κορούλα.
Γενικότερα είμαι άνθρωπος των forums μιας και μέσα από αυτά βγάζεις πολύ ζουμί που λένε και μαθαίνεις συνεχώς πράγματα.

Στάλθηκε από το motorola one vision μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες @Panos_stp

 

Για ότι χρειαστείς για την Golfάρα, ρίξε μια ματιά στην αντίστοιχη ενότητα και φυσικά μοιράσου και εσύ ότι μπορεί να βοηθήσει άλλους! :)

Link to comment
Share on other sites

Να συστηθώ κανονικά κ εγώ παιδιά αφου πρώτα ζητήσω συγνώμη γιατί νομίζω έπρεπε πρώτα να γράψω εδώ.

Είμαι ο Γιάννης κ μένω Αθήνα. Κάτοχος t roc αυριο κλείνει μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Να συστηθώ κανονικά κ εγώ παιδιά αφου πρώτα ζητήσω συγνώμη γιατί νομίζω έπρεπε πρώτα να γράψω εδώ.
Είμαι ο Γιάννης κ μένω Αθήνα. Κάτοχος t roc αυριο κλείνει μήνα.
Καλωσήρθες Γιάννη και καλορίζικο το T-Roc!

Sent from my KB2003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα , νέος κάτοχος ενός touran 1.6 tdi advance 
Καλωσήρθες!!!
Και καλοτάξιδο το εργαλείο!

Sent from my KB2003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα μέλη και ευχαριστώ για την αποδοχή , έχω ένα golf 1 και ξεκίνησα να το κάνω ανακατασκευή και είμαι στο στάδιο επιλογής ζαντών και σκέφτομαι να βάλω τις jr 14 15 χ 8 και φοβάμαι πως θα βρίσκει στο φτερό η στο φρυδακι μήπως γνωρίζει κάποιος αν θα βρίσκει η όχι ;

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες!!

Για τις ζάντες εξαρτάται το πως ήταν οι μαμά.

Από τα αγαπημένα μου εργαλεία για να υπολογίζω αλλαγές είναι αυτό: https://www.wheel-size.com/calc/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.