Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

  Καλημέρα λουλούδια!! Μάκης ή karypas (οπως θετε! :p ) από Κοζάνη, 27 ετών. Πρόσφατα απόκτησα ένα άσπρο Golf 7άρι, του 2015 μοντέλο εισαγωγής από τους φίλους μας τους γερμανούς :spiteful:, χεχε  1.400 κ.εκ. με τούρμπο, φυσικό αέριο 110 άλογα, 200 ροπή, 6άρι χειροκίνητο σασμάν ( χωρίς να υπολογίζω την όπισθεν, το αναφέρω για να μν μπερδέψω αρκετούς εδώ μέσα ). Το πήρα με 94χιλ. χλμ. και μέσα σε 3 μήνες το 'χω ρίξει αλλα 6χιλ. χλμ μανίκι. Μέχρι στιγμής μάγκες, είμαι υπέρ-υπέρ-ευχαριστημένος με το αμαξάκι χωρίς κανένα πρόβλημα ιδιαίτερα ωστέ να χάσω την όρεξη μου. Εχω αρκετα σχεδια/projects για το αμαξακι μου, καλα να ειμαστε προπαντων και με μια δουλεια ωστε να μπορουμε να το υποστηριξουμε. Τα υπολοιπα στη συνεχεια....

  Καλως σας βρηκα μαγκες μου, να 'χουμε μια ωραια "βολτα" στο φόρουμ αλλα και γενικά και αν τυχει φυσικα και καμια συναντηση θα τα πουμε και απο κοντα. Αυτα τα λιγα απο εμένα.

Karypos out!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  Καλημέρα λουλούδια!! Μάκης ή karypas (οπως θετε!  ) από Κοζάνη, 27 ετών. Πρόσφατα απόκτησα ένα άσπρο Golf 7άρι, του 2015 μοντέλο εισαγωγής από τους φίλους μας τους γερμανούς :spiteful:, χεχε  1.400 κ.εκ. με τούρμπο, φυσικό αέριο 110 άλογα, 200 ροπή, 6άρι χειροκίνητο σασμάν ( χωρίς να υπολογίζω την όπισθεν, το αναφέρω για να μν μπερδέψω αρκετούς εδώ μέσα ). Το πήρα με 94χιλ. χλμ. και μέσα σε 3 μήνες το 'χω ρίξει αλλα 6χιλ. χλμ μανίκι. Μέχρι στιγμής μάγκες, είμαι υπέρ-υπέρ-ευχαριστημένος με το αμαξάκι χωρίς κανένα πρόβλημα ιδιαίτερα ωστέ να χάσω την όρεξη μου. Εχω αρκετα σχεδια/projects για το αμαξακι μου, καλα να ειμαστε προπαντων και με μια δουλεια ωστε να μπορουμε να το υποστηριξουμε. Τα υπολοιπα στη συνεχεια....
  Καλως σας βρηκα μαγκες μου, να 'χουμε μια ωραια "βολτα" στο φόρουμ αλλα και γενικά και αν τυχει φυσικα και καμια συναντηση θα τα πουμε και απο κοντα. Αυτα τα λιγα απο εμένα.
Karypos out!
Καλωσήρθες Μάκη!
Πρέπει να πω πως το intro σου είναι άπαιχτο!



Sent from my KB2003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα! Καλώς σας βρήκα!

 

Ψάχνοντας αυτοκίνητο (κυρίως GOLF) εδώ και 3 μήνες και εκεί που ερχόταν η απογοήτευση εμφανίστηκε μπροστά μου το μικρό κτήνος. Εδώ και μια βδομάδα λοιπόν είμαι κάτοχος ενός Polo GTi (6R) το οποίο κυκλοφόρησα για πρώτη φορά εχθές (εκτός της δοκιμής που είχα κάνει).

 

Μπορώ να πω ότι το αυτοκίνητο είναι πολύ καλό στον δρόμο. Το μόνο που με ενοχλεί είναι ότι είναι χαμηλωμένο (μάλλον αρκετά) και στους ελληνικούς δρόμους αυτό είναι πρόβλημα.

Κατά τα άλλα έχει τον εξοπλισμό που έψαχνα και με το παραπάνω + την δύναμη που δεν ήταν στις βασικές μου επιλογές...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους είμαι ο Κωστας πρώην κάτοχος golf mk6 mk7 πλέον κάτοχος t-roc 1.5 tsi experience
Θα χαρώ πολύ να έρθω σε κάποια συνάντηση και να μάθω πράγματα από τους πιο παλιούς και πιο έμπειρους


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες Κωστα


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους είμαι ο Κωστας πρώην κάτοχος golf mk6 mk7 πλέον κάτοχος t-roc 1.5 tsi experience
Θα χαρώ πολύ να έρθω σε κάποια συνάντηση και να μάθω πράγματα από τους πιο παλιούς και πιο έμπειρους


Sent from my iPhone using Tapatalk
Καλωσήρθες!!

Sent from my KB2003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους και καλώς σας βρήκα! :D

Είμαι η Πηγή και έχω ένα Polo Life 1.0 TSI 95 PS.

Καλά χιλιόμετρα!

Καλούς δρόμους!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Πηγή

VW Tiguan Allspace 2.0 BiTDi Stage 1 300HP DSG7 R-Line 7seater

Link to comment
Share on other sites

On 8/1/2022 at 9:16 PM, Markessa said:

Γειά σε όλους και καλώς σας βρήκα! :D

Είμαι η Πηγή και έχω ένα Polo Life 1.0 TSI 95 PS.

Καλά χιλιόμετρα!

Καλούς δρόμους!

Αν και με καθυστέρηση, καλωσήρθες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας κυριες και κύριοι.

Γιάννης εδω, παλιο μέλος αλλά χωρις ενεργό συμμετοχή.

Πρόσφατα αποκτησα ενα Tiguan 1.5 TSI evo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Γιάννη, να το χαίρεσαι το νέο αυτοκίνητο!

VW Tiguan Allspace 2.0 BiTDi Stage 1 300HP DSG7 R-Line 7seater

Link to comment
Share on other sites

Να χαιρετίσω και γω ξανά, Αλέξανδρος, χρόνιος λάτρης των 2 τροχών, των σκύλων, του DIY και της low cost ριζικής μετατροπής, η σύζυγος κάτοχος polo 6c 1.4 tdi 75 ps παντελώς μαμα, εγώ είμαι ready to race (ktm baby adventure). 76a7f3b1c508f4a950762526dab33325.jpg

Στάλθηκε από το M2004J19C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Έχω μεγάλη αγάπη με το group VW , έγραφα σαν nick 2009  στο forum .

Η τρέλα μου είναι οι αγώνες αυτοκινήτου (Αναβάσεις -time attack ).

Με αυτόν τον τρόπο εξελίσσομε πάνω στο εργασιακό κομμάτι.

 

επίσης  διαμένω στο παλαιό φάληρο.

 

ευχαριστώ για την αποδοχή

 

 

 

 

Edited by GIKAS NIKOS
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Έκανα εγγραφή στο forum όντας νέος κάτοχος ενός νέου VW TIGUAN σας χαιρετώ και ευελπιστώ να γνωριστούμε και να μάθω νέα και να σας πω και τα δικά μου όσον αφορά το νέο μου όχημα.

Edited by Johnnyef
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/31/2023 at 8:33 AM, Deukalion said:

Καλημέρα σε όλους, λέγομαι Δημήτρης και είμαι κάτοχος εδώ και ένα μήνα ενός Polo 1.4 TDI BMT 90ps του 2015.

 

11 hours ago, Johnnyef said:

Καλησπέρα σε όλους. Έκανα εγγραφή στο forum όντας νέος κάτοχος ενός νέου VW TIGUAN σας χαιρετώ και ευελπιστώ να γνωριστούμε και να μάθω νέα και να σας πω και τα δικά μου όσον αφορά το νέο μου όχημα.

 

Καλωσήρθατε και οι 2 !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα & καλό μήνα σε όλους. Ονομάζομαι Πάνος, βρίσκομαι στην Χαλκίδα και έχω στην κατοχή μου το VW Polo MK1 πρώτης γενιάς. Το αυτοκίνητο είναι αγορασμένο από καινούργιο, πρώτο χέρι (της οικογένειας), πρόσφατα το απέκτησα, είναι σε πολύ κατάσταση, πλήρως λειτουργικό, απλά είναι σε ακινησία τα τελευταία 2-3 χρόνια. Έχω σκοπό το επόμενο διάστημα να ασχοληθώ σχετικά με κάποια μαζέματα (κοιτάω ήδη κάποια ανταλλακτικά) και να το κυκλοφορήσω πολύ πιθανόν με κλασσικές πινακίδες. Θα έχετε νεότερα μου ελπίζω σύντομα σχετικά με κάποιες απορίες και με την πορεία εξέλιξης του.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2023 at 8:12 PM, Vw Polo MK1 said:

Καλησπέρα & καλό μήνα σε όλους. Ονομάζομαι Πάνος, βρίσκομαι στην Χαλκίδα και έχω στην κατοχή μου το VW Polo MK1 πρώτης γενιάς. Το αυτοκίνητο είναι αγορασμένο από καινούργιο, πρώτο χέρι (της οικογένειας), πρόσφατα το απέκτησα, είναι σε πολύ κατάσταση, πλήρως λειτουργικό, απλά είναι σε ακινησία τα τελευταία 2-3 χρόνια. Έχω σκοπό το επόμενο διάστημα να ασχοληθώ σχετικά με κάποια μαζέματα (κοιτάω ήδη κάποια ανταλλακτικά) και να το κυκλοφορήσω πολύ πιθανόν με κλασσικές πινακίδες. Θα έχετε νεότερα μου ελπίζω σύντομα σχετικά με κάποιες απορίες και με την πορεία εξέλιξης του.

πωπωπω, να το χαρείς το εργαλείο!!! 

 

Καλορίζικο και ότι χρειαστείς από βοήθεια, εδώ είμαστε!!! 

Link to comment
Share on other sites

On 25/4/2023 at 12:55 ΠΜ, doggy said:

 

Καλημέρα και από μένα, Γιάννη με λένε κι έχω το vw polo 6r tdi 1.6. Λατρεύω τα volkswagen και είχα παλιότερα στη Γερμανία όπου έμενα το golf 3.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2023 at 9:34 AM, Snoop said:

Καλημέρα και από μένα, Γιάννη με λένε κι έχω το vw polo 6r tdi 1.6. Λατρεύω τα volkswagen και είχα παλιότερα στη Γερμανία όπου έμενα το golf 3.

Καλωσήρθες!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.