Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλησπέρα και από εμένα!

Είμαι καινούριος εδώ!

Με λένε Δημήτρη και έχω ένα peugeot 307 1600 cc ασημί χρώματος!

Ελπίζω να περάσουμε όμορφα όλοι μαζί!

:DB):rolleyes::blink:

Link to comment
Share on other sites

Γερμανοφιλοι για σας!!!

Εδω it-R...

Μελος του clubcento και τωρα μελος και στο forum σας...

Λοιπον,το πραγματικο μου ειναι Αντωνης και ειμαι απο το Ρεθυμνο της worthy.gifΚΡΗΤΗΣ

Εχω ενα cinquecento sporting abarth (το γνωστο κοκκινο με τις λευκες ζαντες love.gif )με:

ελαφρομενο,ζυγισμενο,γιαλισμενο στροφαλο,

ροϊκα εξελιγμενο,εκκεντροφορατο καπακι

και 1242cc

Φυσικα κομπλε mpi με εγγεφαλο και τρομπα 3,2bar.

Ερχεται και ψυγειο λαδιου απο Toyota Avensis.

Για την εξαγωγη φρoντιζει ενα χταποδακι 4-2-1 που καταληγει σε μια σωλινα 48mm,με cat απο pug και ενα τελικο.

Για την εισαγωγη υπαρχει ενα BMC-CDA παρεα με ενα παπα απο bravo 1.4-12v.

Aναρτηση koni κιτρινα με eibach ελατηρια και ζαντες speedline (acropolis) με Yoko 185/50-14.

Και πως σταματαει???

Μπροστα με δισκους απο puntoGT,

βασεις απο Alfa 146

και δαγκανες απο Lancia Delta HPE1.8-16v.

Πισω φoραει:

δισκους απο ibiza (τους μπροστινους του 1.2system porsche)

πλακακια απο Uno Turbo,

βασεις απο Alfa 155 και.....

ΔΑΓΚΑΝΕΣ ΑΠΟ LEON!!!!

'Ε,μεσα κλασικα...

backetιες,το timer της apexi,μια πιεση λαδιου και ενα ''βασικο'' συστημα ηχου με r/cd clarion,ηχεια σε doorpanel 16,5 και oval πισω...

Και τι κανω εδω????

ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑ!!!!

Να σας γνωρισω καλυτερα για να ξερω ποιους παταω στον δρομο!!! new_lol.gif

Edited by it-R
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους!

με λένε ναντίνα και μένω στη δαφνη.

είμαι όσο φαίνομαι αλλά καμιά φορά (σπανίως) νιώθω όσο είμαι (δηλ.ποτέ) tongue.gif

έχω ένα polo 1400 '02 μπλε ανθρακί το όποιο ήταν το πρώτο μου αυτοκίνητο

αφου για χρόνια οδηγούσα τα αυτοκινητα των υπολοίπων μελών της οικογένειας

το αγαπάω πολύ αν και δεν του το δείχνω τόσο τελευταία (είναι σχεδόν παντα άπλυτο)

γνωρίζω για την υπαρξη του club σας εδώ και ένα χρόνο μέσω άλλου μέλους σε άλλο

κλάμπ που σας είχε δει στη περσινή έκθεση,έχω χαζέψει το site σας αρκετές φορές

αλλα δε τόλμουσα να γίνω μέλος .τελικά το έκανα μετά από τις φωτογραφίες στην autoexelixis '05 που έδειξαν ότι δεν είστε ένα club που έχετε μόνο κοινά ενδιαφέροντα

δηλ την vw αλλά πάνω απ'όλα είστε μια καλή παρέα, ελπίζω η εντύπωση να είναι αληθινή

και όχι μοντάζ φωτογραφίας tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Να συστηθώ και εγώ! Με λένε Γιώργο, είμαι 28 ετών, μένω Πετρούπολη και έχω ενα polακι ΄01 trendline 100ps που το υπεραγαπάω!!!

Από ενδιαφέροντα, βόλτες , PS2(οτι παιχνίδι έχει να κάνει με αυτοκίνητα και ποδόσφαιρο), 5Χ5 και πολύ PC λόγω της δουλειάς!!!

Υ.Γ. Έχω γνωρίσει αρκετά από τα παιδιά, αλλά παρουσιάζομαι έτσι, για το τυπικό της υπόθεσης!

Edited by ΤΑΖ
Link to comment
Share on other sites

Με την σειρα μου και εγω να συστηθω ειμαι ο Κωστας απο Λουτσα και για οσους δεν με αναγνωριζετε ειμαι αυτος με το χρυσαφι τεσσαρι που κανει μπαμ απο μακρια και που θα με εχετε δει σιγουρα σε ολα τα meetings στο olympico.Η γκολφαρα μου απο μηχανη δεν λεει και πολλα(παροτι την ειχα την τρελλα δεν εκατσα να ασχοληθω για αλλους λογους)αλλα απο look καθησα και το μετετρεψα σε θηριο με, body kit, 17αρες ζαντες kosei ,parking sensor και πιστευω να το εχω φτιαξει για εκθεση.Οπως ειδατε ειμαι μετριοφρων και αν μου την δωσει και κανω μετατροπη το gold μου θα μιλαμε για πολυ σφαιρα!!!χαχαχα!Φιλια πολλα σε ολο το club θα τα λεμε απο κοντα συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

παίδες καλημέρα,δεν είμαι καινούριος στο club,απλά ήθελα να δηλώσω την επιστροφή μου στα κοινά,αφού από την προηγούμενη βδομάδα ξανάγινα πολίτης από εκείνο το πράσινο πράγμα που ήμουν που το λένε φαντάρο....

¶ντε και να τα πούμε από κοντά...

Link to comment
Share on other sites

Guest asxetos

Γεια σε ολους σας.

Ειμαι ο Γιαννης και μπηκα ως ασχετος γιατι ειμαι πραγματικα ασχετος απο VW

απλωςγια να διαβασω τα ποστ ωστενα βοηθησω ενα φιλαρακι να βελτιωσει το GOLF 1,4 που πηρε προσφατα.

Εγω εχω ενα πολυ γρήγορο Honda Civic Vti

συχναζω στα γνωστα κοντραδικα μερη οταν δεν τα σπαω σε καποιο γνωστο μαγαζι της παλιακης η των βορειων προαστείων.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΛΟΛ

post-2602-1132229126_thumb.jpg

post-2602-1132229200_thumb.jpg

post-2602-1132229305_thumb.jpg

post-2602-1132229519_thumb.jpg

Edited by asxetos
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΖΟΝ! ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!

ΤΙ smurf2.jpg ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο CAMERABOY?

Edited by mary
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Είμαι ο Δημήτρης από Μαρούσι. Είμαι 31 και είμαι ο ευτυχής κάτοχος ενός μαύρου Golf GTi. Το απέκτησα πριν από δύο εβδομάδες, μετά από μια περιπέτεια/άσχημο τρακάρισμα με το προηγούμενό μου αυτοκίνητο (Corolla T-Sport). Ηταν λίγο απόφαση της στιγμής και μάλλον αποτέλεσμα τυχερής κατάστασης μιας και το απέκτησα μέσα σε ένα μήνα μόνο (όλοι όσοι περιμένουν GTi ξέρουν για τις αναμονές).

Από τα πρώτα 1300 χλμ. έχω άριστες εντυπώσεις! Πολλές διαφορές σε σχέση με το Corolla, όλες προς το καλύτερο...

Να είσαστε καλά.

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Kalispera k kalos sas vrika!

Onoma: Giorgos

Epagelma: Foititis:)

Katagogi tin leei to nick mou k pros to paron gia ta epomena 3,5-4 xronia eimai Hrakleio.

Edo k 1,5 mina exo ena polo 1.400cc/75ps to opoio einai akoma opos to pira apo tin mama tou sto meautirio k to mono pou prolave na tou dosei gia prika einai mia pigi JVC mp3/wma pou den thumamai pio modelo einai akrivos k ena sunagermo gia na koimamai isuxos ta vradia:)

Link to comment
Share on other sites

bonsoir, με λένε Φάνη καί ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑ.....

Age: 20

Region: Athens (V. P.) / Volos

Car0: Golf V 1.6 (το αναμένω σε λίγες μέρες) :D

do 4 living: φοιτητής (μηχ. Η/Υ)

θέλω να αποκτήσω στα 28 μου: Το καινούριο S3 που θα βγεί :lol:worthy.gif

επίσης θέλω: 2-Din ΤFT στο Golf μου..! :D

δεν θέλω: να μου ξηλώσουνε τίποτα τσ0γλ@νι@ την 2-Din TFT μου...! machinegun.gifrocket.gif

Διαβάζω εδώ κ πολύ καιρό το forum απλά τώρα ήρθε ο καιροC να γίνω ενεργό μέλος..! :D

Θα σκάσω κ σε κάνα meeting να σας γνωρίσω απο κοντά smurf2.jpg

Edited by alestr9s
Link to comment
Share on other sites

Αν και λίγο ετεροχρονισμένα και μιας και είμαι αρκετά γνωστή μούρη "vw λαμόγιο" πλέον και εγώ θα γράψω κάποια πράγματα για όσους δεν με ξέρουν καθόλου ή έστω για όσους δεν με ξέρουν καλα !

Τούμπανο (Βρασίδας) :

Vw GOLF MK4

PACIFIC 1.4 75 ps λέει και καλά... Παραπάνω είναι απο μαμά...

3 Door

Για να μην γράφω 2-3 σελίδες πληροφορίες αναλυτικά θα βρείτε εδώ ! : http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?act...CODE=12&CID=148

Εγω :

Με λένε Αλέξανδρος. Κατοικό στην Βούλα (ιχχχχχχχ....), είμαι εντελώς καμμένος και άρωστως με το αμάξι μου και το έχω κάνει βασικό είδος επένδυσης ή αλλιώς οπως μου λένε όλοι (κουμπαρα) !

Εχω καταφέρει να ρίξω το χρόνο "ταξιδιου" στο μισο ισως και λιγότερο απο το νορμάλ... Σπασμένος παντού δηλαδή ...

Είμαι IT Consultant και συν-ιδρητης μιας μικρής εταιρείας.

Αχμμμμμμμ τι άλλο.

Hobbie ... Διάφορα αν και θα ήθελα να εχω χρόνο να κάνω περισσότερα !

Αυτά !

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω την παρεα. με λενε φωντα και ειπα να μπω και γω στο club με τα ετεροθαλη αδερφια του "γερου" μου.

εχω ενα ibiza του 95 που μολις πριν ενα χρονο αποφασισε απο 1800 16v να μετατραπει σε 2000 16v φορωντας εναν ABF κινητηρα απο golf III. οποτε εχω ενα golf...μεταμφιεσμενο!! :):thumbsup:

αν και ειμαι μελος εδω και καιρο στο ibizaclub δυστηχως δεν υπαρχει κανεις εκει με το δικο μου αμαξι οποτε δεν εχω κανενα να πω τον πονο μου :(

για τις μικροαλλαγες που εχω κανει θα τα πουμε στο μελλον(οταν βρω τροπο να κατεβασω την καταραμενη φωτο new_killpc.gif ) μιας και ουσιαστικα τωρα ξεκινουν τα καλα πραγματα.

τα λεμε εντος λοιπον.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα το ονομα μου ειναι θοδωρηs και μενω στο Ν.Ηρακλειο εδω και δυο βδομαδεs εχω ενα POLO καινουριο 1.4 sportline απο μικροs ηθελα ενα αμαξη απο την γερμανια και τελεικα τα καταφερα.Ετσι και εγω αποφασισα να γινω μελωs στο VWCLUB. :)

Link to comment
Share on other sites

ΛΙΓΟ ΑΡΓΑ το σκεφτηκα αλλα καλιο αργα παρα ποτε

ΟΝΟΜΑ Θανασης οι φιλοι με λενε Νασο η Θανο

ΕΠΩΝΥΜΟ Π''χριστοπουλος

ΗΛΙΚΙΑ 24 παμε για τα 25 σε 4 μηνακια

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ Στρατιωτικος ειδικοτητος ηλεκτρονικος ρανταρ

ειμαι κατοχος μιας γκολφως 4ης γενιας 1.600 GENERATION transformαρισμενη με τα παρακατω

ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ

ΦΙΜΕ ΜΕΜΒΡΑΝΕΣ FOLIATEC

ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΠΟΙΛΕΡ ΜΕ ΚΑΛΥΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ(ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΑ ΧΩ ΒΑΛΕΙ)

ΠΛΑΙΝΑ ΜΑΡΣΠΙΕ

ΠΙΣΩ ΣΠΟΙΛΕΡ

ΜΑΣΚΟΥΛΑ ΤΥΠΟΥ ΚΑΜΕΙ

ΚΑΛΥΜΑΤΑ ΧΡΩΜΙΟΥ ΣΕ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ

ΖΑΝΤΕΣ 17ΑΡΕΣ ΑΠΟ AUDI RS4 ΣΥΝΟΔΕΥΟΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΛΑΣΤΙΧΑ PILOT ΤΗΣ MICHELLEN

EΣΩΤΕΡΙΚΑ

ΠΗΓΗ JVC KV D AX-1 ME OΘΟΝΗ 3 ΙΝΤΣΩΝ TFT(O ΣΤΟΙΛΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ!!!!! ;):blush: )ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΚΑΜΕΡΑ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ :whistling:

ΕΝΥΣΧΗΤΗΣ ΤΕΤΡΑΚΑΝΑΛΟΣ ΚΑΙ ΓΟΥΦΕΡΑΚΙ ΜΑΔΕ ΙΝ JBL

ΔΕΡΜΑΤΙΝΑ ΚΑΛΥΜΑΤΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΑ

ΒΑΡΕΛΑΚΙ ΒMC CDA

XEIROPOIHTO TELIKO KAZANAKI MADE IN ZAPATINAS

AYTA ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑ!!!!!!!!!!(ΒΟDΥ ΚΙΤ ΜΑDE IN ZENDER)!!!!!!ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΙ ΣΕ ΖΑΝΤΕΣ...ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΑΛΛΑ 18ΑΡΕΣ...........

ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΘΑ ΧΕΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ 1.8Τ!!!!!!!!!! machinegun.gifmachinegun.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest golf_traveller

Χαιρετώ όλους τους αλήτρες... είμαι ο Νίκος 22 ετών από Αθήνα αλλά προσωρινά (τελευταίο εξάμηνο) Κοζάνη λόγω σπουδών... (μου είπαν να λέω τουλάχιστον...)

Έχω καιρό που περιφέρομαι στην σελίδα smurf2.jpg αλλά δεν έχω post-άρει ακόμα πουθενά γιατί ήθελα να συστηθώ πρώτα.

Λοιπόν έχουμε κ λέμε...

Golf IV 1,6 Pacific Οκτ 2003

Μετατροπές:

Εσώφιλτρο Ελευθέρας BMC

Τελικό Χειροποίητο (είχα μία Powerful και την πέταξα με την πρώτη ευκαιρία)...

Αεροτομή

2 ηχεία στην εταζέρα της OXYGEN 150RMS

+++++++ πολύ πολύ διάθεση για μετατροπές και κουβεντούλα!!

Χαίρομαι πολύ που υπάρχουν αυτά τα forum για να συζητάμε τα δικά μας...

Δεν ξέρω πολλά αλλά ήδη απο την περιπλάνησει μου έχω αρχήσει να μπαίνω στο νοήμα...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας!

Λέγομαι Γιώργος και έχω ένα Golf V 1.4FSI από τον περασμένο απρίλη.

Μια χαρά ικανοποιημένος είμαι, έχει κάψει το κλασσικό λίγο λαδάκι του, αλλά κατά τα άλλα μιλάμε για πολύ άνεση....

Link to comment
Share on other sites

hello boys and girls of the vw world

onoma :grigoris

hlikia :25

epagelma:idioktitis tis chroma dubs (etairia me jantes amerikis)

amaxi:passat sportline 2006

beltiosis:zantoules xromiou,

seligo kairo fime tsamia, xtapodadi,filtro k spoiler apo ameriki.

liga pragmata

auta gia mena,

have a good day vw members

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα...νέο μέλος βλέπετε...

Το όνομά μου είναι Μιχάλης και ελπίζω το username μου να μήν είναι αφορμή να με διώξετε tongue.gif

Όπως λοιπόν μαρτυράει το username μου είμαι fun της BMW και για την ακρίβεια πρόεδρος του www.bmw-motorsport.gr

Η αλήθεια είναι οτι είμαι γενικότερα και λάτρης των Γερμανικών αυτοκινήτων.

Στην οικογένεια υπάρχει φυσικά και ένα VW. Ένα τεπεινό MKIII 1.4 της αδερφής μου.

Μπήκα λοιπόν στο club σας με την ελπίδα να με βοηθήσετε μιας και απο VW είμαι άσχετος.

Edited by MPOWER
Link to comment
Share on other sites

Guest polo1.4 1..5hp

ΟΝΟΜΑ΄τασουλης

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ μαναβης που να παρει!!

Αυτοκινητο POLO 6N 1.4 101HP ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΨΙΛΑ ΑΚΟΜΑ

ΧΟΜΠΥ.. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ,ΜΟΥΣΙΚΗ Κ Η ΠΑΝΑΘΑ,Α... ΚΑΙ ΤΑ ΑΜΑΞΙΑ

Link to comment
Share on other sites

hello guy'z!!!

me lene jasty kostas ke pote den trexw stous dromous pote mou den exw skisei opel astra....................................

...................GOLF YA PANTAAAAAAAAAAA!!!!!

GRACIAS!!!WWW.JASTYK1979@HOTMAIL.COMΗ ιστοσελίδα μου,GEMATH ME FWTO DIKES MOU. EUXARISTWW!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παιδία πρέπει να το βρήκα πως γίνεται, αφού πρώτα άνοιξα δυο νέα θέματα.

Πρωτάρης βλέπετε σε club.

καλησπέρα σας! (για 3 φορά)

Είμαι ο ¶κης από Πάτρα, πριν 3 εβδομάδες πήρα ένα Golf V 2.0GTI.

Καλά αυτά που έχω ζήσει αυτές τις 3 εβδομάδες δεν περιγράφονται και σκέφτομαι ότι τα καλά δεν ήρθαν ακόμα. Το εργαλείο σκοτώνει rocket.gif . Όλα αυτά μετά από ένα Saxo 1.6 στα 160Hp και ένα Mazda RX8 Challenge στα 192Hp.

Ελπίζω κάποια στιγμή να τα πούμε και από κοντά.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ!

ΜΕ ΛΕΝΕ ΝΙΚΟ Χ.

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ:ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ(ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΠΛΟΙΩΝ)

ΗΛΙΚΙΑ:26 ΚΑΙ ΚΑΤΙ

ΚΑΤΟΙΚΙΑ:ΕΛΛΗΝΙΚΟ

ΕΙΜΑΙ FUN ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΟΝΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΘΩΣ ΕΧΩ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ.

ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟΚΤΩ ΕΝΑ GOLF V GTI.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΟ ΡΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 26/2/2006 ΣΤΟ OLIMPICO ΓΙΑ ΚΑΦΕ.

ΩΣ ΤΟΤΕ ΤΑ ΛΕΜΕ.

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΙΡΕΤΑΙ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΝΕΟΣ ΚΑΤΟΧΟΣ GOLF 4!ΜΕ ΛΕΝΕ ΠΑΡΗ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΟΣ ΣΤΟ Ε.Μ.Π ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 20!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΠΕΤΑΞΩ ΚΑΜΜΙΑ ΓΚΑΦΑ! <_<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.