Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

καλώς τα παιδιά ! αν και το nickname Macedonia Greece δεν με βρίσκει σύμφωνο για να τα λέμε και να "κοντραριζώμαστε" εδώ μέσα.

Η Μακεδονία μας είναι τόσο πολύπαθη που αν γραφτεί απο κάποιον π.χ. " ρε Μαcedonia Greece τι λες τώρα ? " είναι κάπως άσχημο.

προσβλητικό για την περιοχή που αναφέρεσαι.

νομίζω θα ήταν πιο κόσμιο και θα προσέδιδε σεβασμό, να μην το έχεις ως nickname.

Σου προτείνω να το αλλάξεις.

φιλικά πάντα

χρήστος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολα τα μελη. Λεγομαι Γρηγορης και ειμαι απο Γιαννενα.

Εχω ενα Golf V GT 170

Καλως μας ηρθες. Ελπιζω να σε δω σε καποιες απο τις επομενες συναντησεις μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλο τα μελη του VW Club!!

Να σας αναφέρω λίγα πράγματα για την εταιρία μας!Η εταιρία μας ονομάζεται AG Autoparts  B.Αγγελάκος & Σία Οε, είμαστε στο χώρο του εμποριου από το 1999,εμπορευόμαστε ανταλλακτικά πιο συγκεκριμένα για VW Group, η έδρα μας βρίσκετε στην Aνω Γλυφάδα, Μυστρά 54 είμαστε στην ευχάριστη θέσει να εξυπηρετήσουμε όλα τα μέλη του club για οτιδήποτε χρειαστείτε! με τον καιρό θα γνωριστούμε καλύτερα, και θα έχουμε νεότερα με προσφορες για τα μελη,για τα πράγματα που εμπορευόμαστε κλπ! σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτερων

 

Άγγελος.

Edited by Aggelos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλο τα μελη του VW Club!!
Να σας αναφέρω λίγα πράγματα για την εταιρία μας!Η εταιρία μας ονομάζεται AG Autoparts  B.Αγγελάκος & Σία Οε, είμαστε στο χώρο του εμποριου από το 1999,εμπορευόμαστε ανταλλακτικά πιο συγκεκριμένα για VW Group, η έδρα μας βρίσκετε στην Aνω Γλυφάδα, Μυστρά 54 είμαστε στην ευχάριστη θέσει να εξυπηρετήσουμε όλα τα μέλη του club για οτιδήποτε χρειαστείτε! με τον καιρό θα γνωριστούμε καλύτερα, και θα έχουμε νεότερα με προσφορες για τα μελη,για τα πράγματα που εμπορευόμαστε κλπ! σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτερων
 
Άγγελος.

Καλως ηρθες Αγγελε στην παρεα μας ! Εχεις καποιο οχημα vw η αλλο vag ;

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Αγγελε καλησπερα.Η προσφορα σου φαινεται να ειναι καλη αλλα την εχεις ποσταρει σε λαθος σελιδα,εδω ειναι η γνωρημια καινουργιων μελων.Πρεπει να πας στην αναλογη σελιδα για να γινεις συνεργατης μας και να εχεις και εσυ τα αναλογα οφελοι τησ λεσχης μας.Ευχαρηστω Χρηστος. 

Link to comment
Share on other sites

Την καλησπερα και απο εμενα.
Με λενε Πανο
Ειμαι 24ων
Και ειμαι κατωχος απο το νεο Golf mk7 1.2 tsi generation 105 hp
:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Ελπιζω οτι ειμαι στο σωστο πεδιο για να κανω παρουσιαση του προφιλ μου.

Λεγομαι Πανος ειμαι 43 και μενω Αθηνα κατα Μεσογεια μερια.

Εχω μολις αγορασει ενα Passat 18.T του 2002.

περισσοτερες πληροφοριες συντομως.

Καλο βραδυ.

Link to comment
Share on other sites

Την καλησπερα και απο εμενα.

Με λενε Πανο

Ειμαι 24ων

Και ειμαι κατωχος απο το νεο Golf mk7 1.2 tsi generation 105 hp

:)

Και ναι εισαι ο πρωτος με mk7 !!! Καλως ηρθες λοιπον στην παρεα μας , να το χαιρεσαι και καλοταξιδο ...

 

Καλησπερα σε ολους.

Ελπιζω οτι ειμαι στο σωστο πεδιο για να κανω παρουσιαση του προφιλ μου.

Λεγομαι Πανος ειμαι 43 και μενω Αθηνα κατα Μεσογεια μερια.

Εχω μολις αγορασει ενα Passat 18.T του 2002.

περισσοτερες πληροφοριες συντομως.

Καλο βραδυ.

Καλησπερα Πανο , καλως ηρθες !!! Μεγαλωνει η παρεα τελικα με passat  . Να το χαιρεσαι ..

Σας περιμενουμε και τους δυο σε καποια συναντηση μας ..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ειμαι ο Στεργιος απο Θεσ/νικη ...ειμαι σχετικα παλιο μελος αλλα με new  λογαριασμο

εχω ενα Golf mk4 ......τα υπολοιπα στα αναλογα topic. :good:

Γεία σου Στέργιο , καλό θα ήταν να μας αναφέρεις κάτι για το αμάξι σου και εδώ . Εξάλλου γιαυτό είναι και η παρουσίαση !!!! Καλή διαμονή και οτι θές εδώ είμαστε !!!!!!!!!!!

 

Καλησπέρα κι από εμένα.

Είμαι η Μαίρη από Ηράκλειο Κρήτης...!

Νέα κάτοχος του vw up, 75ps....!

Να το χαίρεσαι το νέο μικρό σου . Καλά και ασφαλή χιλιόμετρα .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.