Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλημέρα.

Είμαι ο Νίκος Νταγιόπουλος από Καλαμάτα και είμαι Ιδ. υπάλληλος.

Πρόσφατα αγόρασα ένα Golg 5 GT από ένα φίλο, ενώ στην οικογένεια υπάρχουν ένα Golf Plus 1,4 FSi της γυναίκας μου, ένα Polo 1,4 (2002), προηγούμενο γυναίκας νυν πεθεράς, ένα ίδιο Polo (2004) της αδερφής μου, ένα Golf 4 1,4 της άλλης αδερφής μου και ένας σκαραβαίος του 1971 του πατέρα μου.

Καλώς σας βρήκα, κι ας άργησα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είμαι ο Κώστας από το tuning show της θεσσαλονίκης.

η αμαξάρα μου είναι το golv mkv 1.6 fsi με κάποια ψηλοπράγματτα όπως βαρελάκι bmc , χειροποίητο τελικό από μηχανικά μέρη, και από θεμα ομορφίας look gti, carbon αυτοκόλλητο στο καπο και στην μάσκα , αεροτομούλα και 17αρες avantgarde design s ζαντες, οργανάκια   κτλ.......

Καλώς σας βρήκα και επίσημα :D

Πολύ όμορφο

Καλημέρα.

Είμαι ο Νίκος Νταγιόπουλος από Καλαμάτα και είμαι Ιδ. υπάλληλος.

Πρόσφατα αγόρασα ένα Golg 5 GT από ένα φίλο, ενώ στην οικογένεια υπάρχουν ένα Golf Plus 1,4 FSi της γυναίκας μου, ένα Polo 1,4 (2002), προηγούμενο γυναίκας νυν πεθεράς, ένα ίδιο Polo (2004) της αδερφής μου, ένα Golf 4 1,4 της άλλης αδερφής μου και ένας σκαραβαίος του 1971 του πατέρα μου.

Καλώς σας βρήκα, κι ας άργησα..

Καλωσήρθες.Εσυ δεν έχεις οικογένεια.Έχεις αντιπροσωπία

Link to comment
Share on other sites

Συμβαση με την VW Νίκο;; :clapping:  :clapping:

κάπως έτσι... 

Πολύ όμορφο

Καλωσήρθες.Εσυ δεν έχεις οικογένεια.Έχεις αντιπροσωπία

 

χαχα ανοίγω μάντρα.. 

θα προσπαθήσω να τα στήσω όλα μαζί για φωτογράφηση!

 

το τελευταίο ο φίλος το είχε προσέξει πολύ και ήταν κρίμα να μη το πάρω.

post-24028-0-79498000-1370428831_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

εσύ κάνεις κλαμπ οικογενειακό.... :D...καλώς ήρθες φίλε κόκκινε.!! :D

:thumbsu:  μη μου βάζεις ιδέες..

Link to comment
Share on other sites

Welcome μίνι αντιπρόσωπε VW. Αν χρειαστούμε κανένα αμάξι για ενοικίαση να σε έχουμε στα υπόψη ε;

 

Καλωσήρθες Νίκο!

Link to comment
Share on other sites

Welcome μίνι αντιπρόσωπε VW. Αν χρειαστούμε κανένα αμάξι για ενοικίαση να σε έχουμε στα υπόψη ε;

 

Καλωσήρθες Νίκο!

το Polo του 2002 έχει 65000 χλμ, to Golf Plus (2006) 65000 επίσης... 

εδώ τα καλά VW.. (τελάλης) 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, στην παρεα σας.

Δημητρης το ονομα μου, 57 ετων, μηχαν. αυτ/των.  Μενω στον Γαλατα Τροιζηνιας, και οδηγω, ενα golf ΜΚ3 GTI 8v.

Εχω και ενα AUDI 80 1600 του 93, παροπλισμενο πλεον, δυο χρονια.  

Με πολη χαρα στην παρεα σας, και θα τα λεμε τακτικα.

Καλως σας βρηκα, λοιπον παιδια.. 

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Δημήτρη ! Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Μου άρεσε το ψευδόνυμο που διάλεξες. ΟΚ! καταλάβαμε όλοι οτι είσαι κόκκινος από την κορυφή μέχρι τα νύχια! Το GTI σου? κι αυτό κόκκινο? Ανέβασε καμιά φωτογραφία να το θαυμάσουμε κι εμείς! Για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με τις λειτουργίες του forum, τις συναντήσεις που διοργανόνωνται κλπ είμαστε όλοι στη διάθεση σου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλη σου μερα φιλε μου.  Και καλως σας βρηκα.

Το γκολφακι μου, ειναι λευκο, τετραπορτο.  Ασπροδοντη το φωναζω.  Μετατροπη βεβαια, απο τα χερια μου..

Το πηρα το 07, με 120.000χιλ.  Σε καλη κατασταση, 1400αρι.

Το εκανα διλιτρο, με τον 2Ε κινητηρα, και φτιαχνωντας φρενα, αναρτησεις, υδραυλ. τιμονια, κλπ.

Λαθος επιλογη τελικα, εκ των υστερων.  diesel επρεπε να το παρω..  Τα χρονια των μετατροπων, και οι γκαζιες, περασαν προ πολλου.

Τωρα, περισοτερο ασχολουμε, με την αλλη μου τρελλα.  Το ψαρεμα.

Σαν GTI παντως, σου προσφερει ατελειωτη ευχαριστηση.  Καλοστημενο σχετικα, και χωρις προβληματα.

Σιγα σιγα, θα γνωριστουμε καλυτερα.  Με το pc που εχω τωρα, δυσκολες οι φωτο.

Καλη συνεχεια. :give_rose:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Στέλιος από Κέρκυρα, κάτοχος ενός jetta 1ος του 2009 με κωδικό κινητήρα CAVD 1483. Είχα θεματάκι σήμερα και ψάχνοντας στο ιντερνετ σας βρήκα! Πάω στην κατάλληλη υποκατηγορία να αρχίσω ερωτήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα παιδιά!! 

 

Σας έχω πετύχει πολλές φορές σε αναζητήσεις στο ίντερνετ και είπα αφού δεν υπάρχει κάποιο της προκοπής φόρουμ για Audi με τη δική σας οργάνωση, θα γραφτώ εδώ! 

 

Είμαι ο Μιχάλης. Είμαι 22 χρονών και ασκώ το πιο μοδάτο επάγγελμα των τελευταίων χρόνων : ΑΝΕΡΓΟΣ  :cool:

 

Έχω στην κατοχή μου ένα Audi A3 1998, 110 άλογα, με 17άρα ζάντα και εξάτμιση remus. Το πήρα πριν 1,5 χρόνο ακριβώς έτσι και του έβαλα (εσωτερικά) έναν ενισχυτή για τα 2 ηχεία pioneer 250w έκαστο που είχε στην εταζέρα. Θέλει κάποια δουλίτσα στο εξωτερικό (κάτι μικρές γρατσουνιές ή βαθουλώματα κλπ) όπως επίσης θέλω να κάνω αλλαγές και στο εσωτερικό μέρος (να αλλάξω πλαστικά κλπ)  αλλά λόγω της τρομερής δουλειάς που ΔΕΝ έχω κοιτάω σιγά σιγά να αντικασταστήσω κάποια ξεραμένα κολάρα ή οτιδήποτε μηχανικό τελοσπάντων πριν προχωρήσω στα διακοσμητικά.

 

Αυτά από μένα! Καλώς με βρήκατε!

Edited by mikeA3
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες Μιχαλη . Ελπιζουμε να σε δουμε και απο κοντα στις συναντησεις μας .. Καλα και ασφαλη χιλιομετρα να εχεις ...

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι οι "νέοι"!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, 

 

λέγομαι Τάκης, 34 ετών, λογιστής.

 

Γράφτηκα για να ενημερωθώ για τα Passat CC (προηγούμενο και καινούριο) και τους κινητήρες 1.8 160ps και 1.4 160ps καθότι μόλις πούλησα το ρχ8 μου και τώρα ψάχνω οικογενειακό.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Τάκη! Με το καλό να βρεις το οικογενειακό που θέλεις, χωρίς να ξεχάσεις τις σπορ καταβολές σου. Από ποια περιοχή είσαι?

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω ολα τα μελη του club.

 

Ειμαι ο Ανδρεας, απο Χαλανδρι.

Εχω ενα Golf V TSi 122HP.

 

Δυστυχως, εμαθα για το club και γραφτηκα λογω καποιας βλαβης που παρουσιασε η Golfω μου :-(

 

Καλως σας βρηκα παντως...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και ελπιζω να σαι δουμε με ευχαριστα θεματα κ οχι με ζημιες!!!

Θα χαρουμε να σε γνωρισουμε σε μια απο τις συναντησεις μας!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλα τα μέλη κ τους υπεύθυνους του vwclub!

Με λένε Βαγγέλη κ είμαι από καρδίτσα. Εδώ κ 3 μήνες περίπου ψάχνω για καλό μεταχειρισμένο golf 6 tsi 160 highline 3d.

Οπότε χρειάζομαι τη βοήθειά σας! (Που να ποστάρω δυο τρία που εντόπισα στο *μη επιτρεπόμενο @ URL* για να μου πείτε τις γνώμες σας??) 

Γνωρίζω πολλά γύρω από αμάξια μηχανικά κτλ κτλ οπότε θα έχουμε πολλά να λέμε!

Edited by Vaggos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.