Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλησπέρα στη μεγάλη οικογένεια του Hellenic vw club.

Γιώργος από τη μακρινή Λέρο.

Πρόσφατα έγινα κάτοχος του vw lupo 1.2 tdi 3l auto.

Εξαιρετικό αυτοκίνητο από κάθε άποψη, πολύ οικονομικό στο καύσιμο, ποιοτικό, ασφαλές, με ένα ιδιαίτερα ιδιοφυές αυτόματο σύστημα αλλαγής ταχυτήτων (ηλεκτρουδραυλικό), αλλά αρκετά πολύπλοκο - περίπλοκο, που δεν ταιριάζει σ' ένα αυτοκίνητο πόλης... θα αναφερθώ επι του θέματος σε άλλο κεφάλαιο του φόρουμ, γιατί σίγουρα θα χρειαστώ τη βοήθειά σας. :bye:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!! λεγομε θωμαιδης κωστας και ειμαι κατοχος ενος mini r53 s  :p !!!  ειμαι απ τον πειραια συγκεκριμενα απ το περαμα!!! ειμαι μηχανικος σε συνεργειο που ιδικευετε σε mini νεα και κλασσικα!!! εχω αγαπησει την vag τεχνολογεια και θα ηθελα στο αμεσο μελον να γινω κι εγω ιδιοκτιτης ενος μοντελου απ την οικογενεια!!! απο τα λιγα που διαβασα!!! η παρεα σας ειναι πολυ παραπανω απο τελιαααααααααααααααααα!!!!   :clapping:  :clapping:  :clapping:  και θα ηθελα να σας γνωρισω και απο κοντα!!!!!  8)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας κωστα.

Οποτε θελησεις μπορεις να ερθεις σε μια συναντηση μας να γνωριστουμε κ απο κοντα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα

 

Είμαι η Γεωργία, μόλις έκλεισα τα 40, τα τελευταία 3 χρόνια είμαι δούλα και κυρά, και έχω ένα Up που έχει και αυτό τα προβληματάκια του.. 

 

Είναι η πρώτη φορά που έχω VW. Το πρώτο μου αμάξι ήταν ένα Suzuki Swift  μοντέλο 93', μια πειραγμένη σαύρα. Μετά ήρθε στη ζωή μου (μαζί με τον ιδιοκτήτη του) ένα Citroen Xsara του 99'.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα

 

Είμαι η Γεωργία, μόλις έκλεισα τα 40, τα τελευταία 3 χρόνια είμαι δούλα και κυρά, και έχω ένα Up που έχει και αυτό τα προβληματάκια του.. 

 

Είναι η πρώτη φορά που έχω VW. Το πρώτο μου αμάξι ήταν ένα Suzuki Swift  μοντέλο 93', μια πειραγμένη σαύρα. Μετά ήρθε στη ζωή μου (μαζί με τον ιδιοκτήτη του) ένα Citroen Xsara του 99'.

Καλως ήρθες Γεωργία !

 

Η ηλικία δεν καθορίζει την αγάπη για τον μηχανοκίνητο αθλητισμό οπότε, μην σκας..

Τώρα όσο αφορά τα προβληματάκια του up μπορείς να ζητήσεις βοήθεια εδώ από τα υπόλοιπα μέλη της κοινότητάς μας..

 

Καλή διαμονή κι ότι χρειαστείς μην διστάσεις να ζητήσεις βοήθεια απο τα μέλη ή την ομάδα διαχείρισης.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι και όλες! :)

Θα χαρούμε να σας δούμε και από κοντά σε κάποια από τις συναντήσεις μας!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!ανδρεας απο μαρουσι 32 ετων!πριν λιγες μερες πουλησα ενα golf 5 1.4fsi της γυναικας και παραγγειλαμε ενα scoda octavia 1.4tsi 2014.

σας διαβαζα απο καιρο και προσφατα εγινα και επισημα μελος της παρεας σας.επειδη εχω καποια εμπειρια απο φορουμ πραγματικα εντυπωσιαστηκα με την οργανωση και το επιπεδο του vw.club. καλη συνεχεια σε ολους !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Ανδρέα  και με το καλό να παραλάβεις το Octavia! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα απο Χαλκιδική!!

Ονομάζομαι Στέλιος,μετα απο 2μήνες και κατι αναμονής, σε 10 μέρες θα γίνω κάτοχος ενος VW golf vii tdi 1.6 110hp 6τάχυτο!!

Tο πρώτο μου αυτοκίνητο ειναι ενα suzuki samurai 98' το οποιο παραμένει ακομα, το δευτερο ήταν ενα mazda Rx-8 challenge 07' (πολυ βενζίνη...το έδωσα)

και το Golf θα ειναι το τριτο μου αλλα το πρώτο σε πετρέλαιο!!

Ετσι σαν καινουριος σε πετρελαιο ισως θα χρειαστώ την βοηθεια σας σε μερικά πραγματά..

Μ'αρεσουν τα μαζεματα αν και πλεον δεν είμαι ελέυθερος,απο οτι είδα γινονται καποια και Θεσσαλονίκη θα χαρώ να σας γνωρίσω απο κοντα!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα απο Χαλκιδική!!

Ονομάζομαι Στέλιος,μετα απο 2μήνες και κατι αναμονής, σε 10 μέρες θα γίνω κάτοχος ενος VW golf vii tdi 1.6 110hp 6τάχυτο!!

Tο πρώτο μου αυτοκίνητο ειναι ενα suzuki samurai 98' το οποιο παραμένει ακομα, το δευτερο ήταν ενα mazda Rx-8 challenge 07' (πολυ βενζίνη...το έδωσα)

και το Golf θα ειναι το τριτο μου αλλα το πρώτο σε πετρέλαιο!!

Ετσι σαν καινουριος σε πετρελαιο ισως θα χρειαστώ την βοηθεια σας σε μερικά πραγματά..

Μ'αρεσουν τα μαζεματα αν και πλεον δεν είμαι ελέυθερος,απο οτι είδα γινονται καποια και Θεσσαλονίκη θα χαρώ να σας γνωρίσω απο κοντα!!

Γεια σου Στελιο , καλωσηρθες στην παρεα μας . Σιγουρα θα βρεις πολλα και ενδιαφεροντα θεματα στη σελιδα μας .. Καλη αναγνωση και πολλα χιλιομετρα με το νεο σου οχημα !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Στέλιο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα απο Χαλκιδική!!

Ονομάζομαι Στέλιος,μετα απο 2μήνες και κατι αναμονής, σε 10 μέρες θα γίνω κάτοχος ενος VW golf vii tdi 1.6 110hp 6τάχυτο!!

Tο πρώτο μου αυτοκίνητο ειναι ενα suzuki samurai 98' το οποιο παραμένει ακομα, το δευτερο ήταν ενα mazda Rx-8 challenge 07' (πολυ βενζίνη...το έδωσα)

και το Golf θα ειναι το τριτο μου αλλα το πρώτο σε πετρέλαιο!!

Ετσι σαν καινουριος σε πετρελαιο ισως θα χρειαστώ την βοηθεια σας σε μερικά πραγματά..

Μ'αρεσουν τα μαζεματα αν και πλεον δεν είμαι ελέυθερος,απο οτι είδα γινονται καποια και Θεσσαλονίκη θα χαρώ να σας γνωρίσω απο κοντα!!

 

Στέλιο, την Κυριακή θα είμαστε Ανατολικά στο πάρκινγκ του Carrefour.

 

Καλωσήρθες στο Forum.

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα,κατοχος Skoda Octavia scout 2010 1.8 tsi 4x4

καλως σας βρηκα.

Καλωσηρθες..

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,χαιρετώ την όμορφη παρεα σας!

Με λένε Κριστιαν ειμαι 30 χρόνων ειμαι απο την δραπετσωνα, ειμαι μόνιμος στο πολεμικο ναυτικό! Περειμενω να ερθει στα χέρια μου το golf mk7 1.4 tsi act highline (έβαλα και αλλα έξτρα) με τα 150 άλογα 5πορτο λογο οικογένειας!!! Πείρε βδομάδα παραγωγής 4 βδομάδα του 2015! Ελπιζω να σας δω και απο κοντα!!!

Edited by Christian7
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας.

Με το καλο να παραλαβεις το καινουριο σου οχημα κ σου ευχομαι οτι καλυτερο.

Θα χαρουμε να σε γνωρισουμε κ απο κοντα σε μια απο τις συναντησεις μας!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.

 

Είμαι ο Κώστας από το Μαρούσι, στην κατοχή μου ένα Α4 1.6 Β5 με υγραέριο.

Καλωσηρθες Κωστα , καλα χιλιομετρα και ελπιζουμε να σε δουμε σε καποια συναντηση μας!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα.. Το ονομά μου είναι Γιάννης στα 41 σιγά σιγά, και μένω στην Περαια Θεσσαλονίκης και Χαλκιδική ,οπότε θα με βρείτε κάπου ανάμεσα στο δρόμο Νικήτης Περαίας σχεδον καθε μερα.Και αφού εδωσα το RAV4 που είχα, (παρακολουθούσα το club καθώς διάβαζα για το Tiguan) τελικά (βλέπε κρίση, παιδιά ,χιλιόμετρα) εδω και ενα χρόνο ειμαι κατοχος της τσέχας Νεας Octavia MK3  1.6 TDI έκδοση elegance και λευκού χρώματος.. Στον ένα χρόνο που την έχω ειμαι ενθουσιασμένος και στα 45 χιλιαδες χιλιόμετρα με την μισή κατανάλωση (τώρα σε πετρέλαιο) - τα τέλη και τα νταβατζιλικια που ειχα στο RAV εχω γλιτώσει  πολλά πολλα πολλα χρήματα + την ψυχική μου ύγεια. Ειμαι γιατρός αλλα έκ γενετης εχω καρφωμένο ένα αυτοκίνητο στον εγκεφαλο μου. Καλές γιορτές σε όλους

Edited by io@nnis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest mitsos gti

Καλησπερα στη παρεα...ειμαι ο Δημητρης απο Καλλιθεα...ψαχνω αμεσα για αγορα polo gti μοντελο 12-13 και θα ηθελα αν μπορουσατε να με βοηθησετε οπου χρειαζεται στο τι να προσεξω κτλπ...καλως σας βρηκα :jig:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.