Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλησπερα στη παρεα...ειμαι ο Δημητρης απο Καλλιθεα...ψαχνω αμεσα για αγορα polo gti μοντελο 12-13 και θα ηθελα αν μπορουσατε να με βοηθησετε οπου χρειαζεται στο τι να προσεξω κτλπ...καλως σας βρηκα :jig:

Καλωσηρθες Δημητρη..

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μένα είμαι ο Σπύρος από Θεσσαλονίκη παλιος κάτοχος ΤΤ 225 quattro και τωρινός Golf mk5 1.4 GT!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μένα είμαι ο Σπύρος από Θεσσαλονίκη παλιος κάτοχος ΤΤ 225 quattro και τωρινός Golf mk5 1.4 GT!

Γεια σου Σπυρο εσυ και το Gt.! Καλο ταξιδο με ασφαλη χιλιομετρα!

Σε περιμενουμε αν μπορεις να ρθεις και σε συναντησεις που γινονται στην θεσσαλονικη ωστε να γνωριστουμε καλυτερα και να συζητησουμε περι των αυτοκινητων μας!!!!καλως μας ηρθες! 

 

 

Edited by Πάνος46
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα, καλώς σας βρήκα! Γιάννης το όνομα μου. Κάτοχος από το 1992 διαφόρων αυτοκινήτων του group. Εδώ και 10 μέρες κάτοχος ενός καινούργιου Move Up 60ps 5d. 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα, καλώς σας βρήκα! Γιάννης το όνομα μου. Κάτοχος από το 1992 διαφόρων αυτοκινήτων του group. Εδώ και 10 μέρες κάτοχος ενός καινούργιου Move Up 60ps 5d. 

Καλως μας ηρθες Γιαννη..

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Γιαννη,καλοταξιδο το νεο σου εργαλειο,ευχομαι να το λοιωσεις στα χλμ, φιλε!!! :bye:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα απο πατρα.μελλοντικος κατοχος polo 1.4 tdi και τωρινος κατοχος rx8 turbo.χαρηκα για την γνωριμια.

Γεια σου βασίλη, καλωσήρθες.

Turbo το έχεις η με κιτ κομπρέσσορ ?

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα απο εναν νέο κάτοχο polo gti μοντέλο του 2011.

Σωκράτης Μ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

Καλη Χρονια με υγεια σε ολους!

 

Μπηκα κι εγω στην παρεα μια και εκτος απροοποτου θα παραγειλω μεσα στις επομενες μερες το Golf MK7 1.4 ACT DSG Highline. Ημουν ετοιμος για την αγορα του αντιστοιχου Α3 χωρις αυτοματο κιβωτιο αλλα ειπα να δοκιμασω κι αυτη την εμπειρια!  Τα τελευταια 10 χρονια εχω ενα ΤΤ Roadster ΜΚ1 225 quattro και το οποιο θα δωσω για ανταλαγη εαν δεν πουληθει συντομα.

 

;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια πολλα με ευτηχισμενο το 2015!   με λενε γιαννη 27ετων απο αθηνα νοτια προαστια νεα σμυρνη και ειμαι φρεσκος κατοχος ενως μαυρου 5πορτου golf V gt!

 

 

καλως σας βρηκα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

Καλη Χρονια με υγεια σε ολους!

Μπηκα κι εγω στην παρεα μια και εκτος απροοποτου θα παραγειλω μεσα στις επομενες μερες το Golf MK7 1.4 ACT DSG Highline. Ημουν ετοιμος για την αγορα του αντιστοιχου Α3 χωρις αυτοματο κιβωτιο αλλα ειπα να δοκιμασω κι αυτη την εμπειρια! Τα τελευταια 10 χρονια εχω ενα ΤΤ Roadster ΜΚ1 225 quattro και το οποιο θα δωσω για ανταλαγη εαν δεν πουληθει συντομα.

;)

Καλωσηρθες,

Ωραιο το Α3 δεν το ξανασκεφτεσαι;

:)

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες,

Ωραιο το Α3 δεν το ξανασκεφτεσαι;

:)

Νικο καλως σας βρηκα!

Ναι οντως σε εμφανιση και αισθηση ποιοτητας πιστευω οτι Α3 ειναι μπροστα αλλα σκεφτηκα οτι η αισθηση και η λειτουργικότητα του DSG αξιζει την επιλογη του GOLF. Φυσικα στο Audi ειναι και τα 5 χρονια εγγυηση ενω στο VW πρεπει να πληρωσω 400ευρω για τα +2 χρονια εγγυηση.Ειναι αρκετα τα "+" και τα "-" του καθε μοντελου αλλα λογο... τιμης κλεινω στο GOLF. Με λιγα λογια για να εβαζα S-tronic στο Α3 επρεπε να δωσω +2.300 ευρω απο το μαξ που ειχα καταφερει να φτασω.. :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλή μέρα και χρόνια πολλά.

Είμαι ο Αντώνης απο Αθήνα και αναμένω το polo 1.4 TDI

Χάρηκα που σας βρήκα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, καλή χρονιά σε όλους. Καινούριος στο φόρουμ αλλά παλιός όσο αφορά τα Volkswagen..κάτοχος golf 3 στο παρελθόν, κάτοχος του τεσσαριου τώρα και μετά από κάποια χρόνια με μηχανές ξαναγυριζω και ευελπιστώ να αγοράσω ένα πενταρι όσο καλύτερο γίνεται μιας και είναι και το αγαπημένο μου μοντέλο από την σειρά golf..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλη χρονια σε ολους.

Kαινουργιος στο forum.

Ειμαι κατοχος Passat cc 1,8 μαμα ακομα.

Edited by watches
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλωσήρθατε όλοι και καλή χρονιά να έχετε, και καλά & ασφαλή χιλιόμετρα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους τους φίλους και φίλες του forum. Νέος στο forum και πλέον κάτοχος ενός VW Golf FSI 1,6 - χρονολογία 2006.

 

Καλώς σας βρήκα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου βασίλη, καλωσήρθες.

Turbo το έχεις η με κιτ κομπρέσσορ ?

turbo gt3071 φυσικα.ο κομπρεσσορ στα βανκελ δεν κανει τπτ χαχαχα.απο βδομαδα ερχεται και το polo 1.4 tdi μου!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.