Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Γεια σας παιδια!

Με λενε Δημητρη κ ειμαι απο αλιβερι.....εκτος απροοπτου την καινουργια εβδομαδα θα εχω στην κατοχη μου ενα golf mk5 gti!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Αντώνη, το forum είναι γεμάτο πληροφορίες για το αυτοκίνητό σου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Με λένε Πανο και είμαι σε αναζήτηση αυτοκινητου για την αντικατάσταση του Audi B6 1,8T.

 

Ήδη έχω λάβει πολύτιμες πληροφορίες και ελπίζω να τα λεμε συχνά (αν ακαταληξω  πάλι σε Vag group)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά είμαι ο Κώστας από Αθήνα νέος στα vw και πρώην τρελαμένος με τα γαλλικά Peugeot 106 ραλλι και 207 RC. .το αγόρασα λόγω χωρών διότι έρχεται νέο μέλος στην οικογένεια. ..vw passat 1.8 tsi μοντέλο 10/2008 ελπίζω να μείνω ευχαριστημενος. ..

Link to comment
Share on other sites

Λιγα λογια και από εμενα.Καλως σας βρηκα με λενε Γιωργο 39 χρονων είμαι από θεσσαλονικη και εχω ένα cc του 09 1.8Τ είμαι οδηγος και μενω σε ένα χωριο της περιοχης Λαγκαδα.

Link to comment
Share on other sites

Λιγα λογια και από εμενα.Καλως σας βρηκα με λενε Γιωργο 39 χρονων είμαι από θεσσαλονικη και εχω ένα cc του 09 1.8Τ είμαι οδηγος και μενω σε ένα χωριο της περιοχης Λαγκαδα.

Καλως σε βρηκαμε! Απο πιο χωριο;;; Εγω ειμαι απο Λαγκαδα..!!!!
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα σε ολούς. Μπάμπης απο Νέα Φιλαδέλφεια, ετών 31 . Κάτοχος απο την Τρίτη 10/2 ενος  Golf 7 TDI 1.6 edition 40. Πρώτες εντυπώσεις άριστες. Χάρηκα που βρήκα κάτι τοσο οργανωμένο εδω μέσα. Να μαστε καλα.

Edited by Φλου
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα απο πατρα!!

ονομαζομαι αλεξης και ετοιμαζομαι να παρω το golf v tsi 122hp .

το μονο προβλημα μου πριν τιν αγορα του ειναι οτι ολα εχουν κουμπανι που γραφει ASR OFF (ενω στιν περιγραφει τις αγγελιας σχεδον ολοι γραφουν οτι διαθετι και esp αλλα κουμπακι δεν βλεπω.) και εγω θελω να εχει και το esp γιατι διαβασα οτι ειναι σχεδον ακατορθοτο να βαλεις εκ τον υστερων..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα...
Σας παρακολουθω καιρο αλλα τωρα πηρα την αποφαση να γινω "κομματι" σας... 
Ονομαζομαι Ανδρεας και ειμαι ενας χαρουμενος κατοχος ενος μαυρου Seat Leon 1.8 Tsi εκδοση Force, με ενα προγραμματακι MTM και φιλτρακι BMC στο μαμα φιλτροκουτι.... 
Αυτα προς το παρον απο μενα... Θα τα λεμε και εκτενεστερα ελπιζω μεσα απο το Forum...

Καλως σας βρηκα....

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την ομορφη παρεα

Όνομα: Κωστας
Ηλικία: 45
Περιοχή: Ανω Κυψελη
Επάγγελμα: Προγραμματιστης / τεχνικος η/υ ( Mac & PC ) και δικτυων.
Αυτοκίνητο: Passat 2.0 FSI (150 ) με ελαχιστες κυριως αισθητικες μετατροπες (φιμε κλπ.)

Προηγουμενα αυτοκινητα:
* Mitsubishi Pajero Pinin 1.8 MPI, Citroen Saxo 1.1, Alfa Romeo Alfasud 1.5Ti....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλους ,Νικόλας από Πάτρα και ευτυχής κάτοχος ενός Passat Variant 1999 1.8Τ. Σας βρήκα ψάχνοντας για service manual του passat. Σε περίπτωση που το έχει κάποιος και θέλει να το μοιραστεί μαζί μου ευπρόσδεκτος να γλιτώσω κι εγώ το ψάξιμο.

 

Πάντως χάρηκα που βρήκα ένα όμορφο φόρουμ σχετικό με το νέο μου απόκτημα. 

Link to comment
Share on other sites

Εχω 2 service manual .. Στειλε μου πμ με πληροφοριες του οχηματος σου να δω αν σου κανει καποιο.

Καλως μας ηρθες στην παρεα.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους
Όνομα Μιχάλης
Ηλικία 24
Επάγγελμα....
Αυτοκίνητο Golf mk4 1400 75hp
Περιοχή Καλλιθέα
Πρώτο αμάξι (κολλημένος με μηχανές)
 

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά , Χρήστος απο καλαμαριά , μόλις έφερα μόνος απο Γερμανία Golf 6 , Variant , 1.6TDI , DSG.

Πολύ ικανοποιημένος και σύντομα θα σας βομβαρδίσω με απορίες :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος και καλορίζικο!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.