Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Παιδιά για χαρά σε όλη την παρέα …..

 

Όνομα Μιχάλης

Διεύθυνση Σπάρτη

Επάγγελμα Ιδιωτικός υπάλληλος

Αυτοκίνητο Golf Tsi 140 DSG

Από καταθέσεις στην τράπεζα του Golf , ζάντα , εξάτμιση από καζάνι & φιλτοχουανα , και μες την εβδομάδα για overload και θα δούμε….

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους....ειμαι ο Ηλιας απο Αθηνα και εχω ενα VW JETTA '06 με το μοτερ BSE 1.6 8V ΜΑΜΑ...δεν εχει πειραχτει τιποτε.....επειδη θελω να κανω καποιες βελτιωσεις ελπιζω να μοιραστω μαζι σας τις αποριες μου και να σας γνωρισω.....ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους....ειμαι ο Ηλιας απο Αθηνα και εχω ενα VW JETTA '06 με το μοτερ BSE 1.6 8V ΜΑΜΑ...δεν εχει πειραχτει τιποτε.....επειδη θελω να κανω καποιες βελτιωσεις ελπιζω να μοιραστω μαζι σας τις αποριες μου και να σας γνωρισω.....ευχαριστω.

 

Καλώς ήρθες φίλε!!!

Link to comment
Share on other sites

καλωσήρθατε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειμαι ο Δημητρης απο Θεσσαλονικη
πρωτοεμφανιζομενος με γερμανικο αμαξι (χρονια μονο με γιαπωνεζικα...)
κατοχος ενος VW Polo 2001 1.4 16V που αγοραστηκε μεταχειρησμενο μολις μια εβδομαδα πριν...
 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Ειμαι ο Δημητρης απο Κιλκις κατοχος Passat r-line 1.4 του 2010.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια πολλα με ελληνικη περηφανεια

Ειμαι ο Λευτερης απο Γιαννιτσαετων και σε αντιθεση με την Πετρουλα που μολις τελειωσε,εγω μολις αρχισα να οδηγω ενα octavia 4wD

Ελπιζω να ανταλλαξουμε ιδεες.

Καλως σας βρηκα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλως σας βρηκα.
Παναγιωτης απο Αγ.Δημητριο.
Μολις εκλεισα τα 18 και πηρα σαν πρωτο αυτοκινητακι ενα Polακι 6Ν και ειμαι υπερευχαριστημενος και ας το περναω κανα 2 χρονια  :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται!!!! Με λενε Σταυρο και μιας και ψαχνω για Golf MK5 GT ηρθα να μου δωσετε τα φωτα σας!!!

Edited by halls
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους στο club χάρηκα πολύ που σας βρήκα...

Με λένε Αντώνη είμαι από Κοζάνη είμαι 34 χρονών και έχω στην κατοχή μου ένα vw passat 3c b6 BZB 1.8 tsi highline του 2009... δεν ξέρω πόσα άλογα έχει δεν το μέτρησα, του έχω πρόγραμμα e-tuners Porfiris auto sport...KN filter panel στο μαμα φιλτροκούτι... 76downpipe 100 καταλύτη 70αρα σωλήνα και ελευθέρας τελικό 63.5... μπουζί bosch double platin...σκάστρα Pierburg από S3... Aυτά απο μηχανικά μέρη. Φιμέ μεμβράνες LLUMAR... και οθόνη multimedia Kenwood 2din... carbon fiber σε κάποια μέρη στο εσωτερικό... ελατήρια HR 3.5 πόντους... 17χ7.5 ζάντες vw με 235/45/17 hankook k 120 ventus v12 evo 2... Φώτα xenon 6000k και όλες οι άλλες λάμπες ειναι led...

Αυτά τα ολίγα από εδώ θα χαρώ πολύ να πούμε πιο πολλά απο κοντά 

Edited by Toni_power
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Με λένε Νίκο, είμαι 24 και είμαι από Άνω Γλυφάδα.

Έχω ένα VW Polo του 2007. 9n3 1400 75ps.

Είμαι κι εγώ από αυτούς που θα ήθελαν κάτι παραπάνω από το Polaκι τους αλλά το συγκεκριμένο μοντέλο δεν βοηθάει.  :cry:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια με λενε Χρηστο ειμαι 20 χρονων σπουδαζω τεχνικος δικτυων και υπολογιστων και δουλευω ταυτοχρονα σερβιτορος.. σε λιγο καιρο κλεινω 1 χρονο που οδηγαω ( του πατερα μου )  και τους επομενους μηνες θα κανω το ονειρο μου πραγματικοτητα θα αγορασω το δικο μου vw golf gt 160 hp και μοντελο του 9 η 10 .. εσας ποια ειναι η γνωμη σας για αυτο το αμαξι ;; επειδη θα ειναι ας πουμε το πρωτο δικο μου αμαξι  ;;

Edited by christoskas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια με λενε Χρηστο ειμαι 20 χρονων σπουδαζω τεχνικος δικτυων και υπολογιστων και δουλευω ταυτοχρονα σερβιτορος.. σε λιγο καιρο κλεινω 1 χρονο που οδηγαω ( του πατερα μου )  και τους επομενους μηνες θα κανω το ονειρο μου πραγματικοτητα θα αγορασω το δικο μου vw golf gt 160 hp και μοντελο του 9 η 10 .. εσας ποια ειναι η γνωμη σας για αυτο το αμαξι ;; επειδη θα ειναι ας πουμε το πρωτο δικο μου αμαξι  ;;

Καλησπέρα Χρήστο!

Καλωσήρθες!

 

Το Golfaki είναι γενικά αξιόπιστο. Βέβαια για περισσότερες πληροφορίες από κατόχους του ίδιου θα σου πρότεινα να δημοσιεύσεις το ερώτημά σου στην ενότητα των Golf!

 

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα,

 

Oνομα: Παναγιωτης

Ηλικια: 31
 

Αυτοκινητο: Mολις χθες παρελαβα το VW Golf 7 1.6 tdi DSG Edition 40 White ( Σαν εξτρα εχει Πακετο Light and Sight - Πολυλειτουργικο τιμονι με χειριστηρια τηλεφωνου, ηχου, Ταχυτητες - Συστημα Infotainment Composition media) ετοιμοπαραδοτο. Κατοχος επισης ενος VW Touareg 3.2cc V6 (2005) (full extra)

 

αυτα το ολιγα απο εμενα,

 

Παναγιωτης

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες στην παρέα μας.Καλοτάξιδο το νέο σου αυτοκίνητο!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες στην παρέα μας Παναγιώτη και καλορίζικο, καλοτάξιδο το "εργαλείο"! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, λέγομαι Δήμος, είμαι κάτοχος Golf V Fsi 1,4 90ps και είπα να γίνω επιτέλους μέλος έπειτα από πολύ διάβασμα στο φόρουμ τα τελευταία 2 χρόνια :)

Edited by Dimaros
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.