Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους, λέγομαι Δήμος, είμαι κάτοχος Golf V Fsi 1,4 90ps και είπα να γίνω επιτέλους μέλος έπειτα από πολύ διάβασμα στο φόρουμ τα τελευταία 2 χρόνια :)

γουοτ τουκ γιου σοου λονγκ διμος?

Link to comment
Share on other sites

γουοτ τουκ γιου σοου λονγκ διμος?

Βρήκα λίγο χρόνο στην δουλειά και το έκανα γιατί από το σπίτι ξεχνιέμαι..... :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

συμπερασμα...βαριεσαι στη δουλεια και περνας καλα στο σπιτι :D

θα έλεγα πως δεν έχω αρκετό χρόνο για σερφάρισμα στην δουλειά :D

 

by the way, υπάρχει κάποιο καλό συνεργείο για το golfάκι μου στην δυτική θεσσαλονίκη; έχω ένα λαμπάκι εδώ και καιρό και χρειάζομαι καλό μάστορα να το δει. Όχι αντιπροσωπείες, γδέρνουν. :)

Edited by Dimaros
Link to comment
Share on other sites

Όνομα: Παναγιώτης (tgeros)

Επάγγελμα: ιδιωτικός υπάλληλος (Πωλητης)

Ηλικία: 37

Αυτοκίνητο: VW Polo 1400 75 PS diesel

4/5/2015

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

θα έλεγα πως δεν έχω αρκετό χρόνο για σερφάρισμα στην δουλειά :D

 

by the way, υπάρχει κάποιο καλό συνεργείο για το golfάκι μου στην δυτική θεσσαλονίκη; έχω ένα λαμπάκι εδώ και καιρό και χρειάζομαι καλό μάστορα να το δει. Όχι αντιπροσωπείες, γδέρνουν. :)

ναι φυσικα

θεοδωριδης στην ηλιουπολη πανω απο τον περιφεριακο! 2310705113

Link to comment
Share on other sites

ναι φυσικα

θεοδωριδης στην ηλιουπολη πανω απο τον περιφεριακο! 2310705113

thankssss

Link to comment
Share on other sites

Μιας και Είμαι κι εγώ νέος Στο forum συγκεκριμένα 25 Μαρτίου έγινα μέλος. Με λένε Σωκράτη είμαι 24 Είμαι ιδιωτικός υπάλληλος Και έχω σπουδάσει προγραμματισμό υπολογιστών, πριν μια εβδομάδα παρέλαβα το νέο μου αυτοκίνητο polo 1.4 tdi bluemotion. Μέχρι πριν οδηγούσα του πατέρα μου ένα golf fsi του 2006 και πραγματικα το είχα λιώσει στα χιλιομετρα 200.000 km σύνολο τα 130.000 είναι δικά μου.

Edited by sokratis91
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μιας και Είμαι κι εγώ νέος Στο forum συγκεκριμένα 25 Μαρτίου έγινα μέλος. Με λένε Σωκράτη είμαι 24 Είμαι ιδιωτικός υπάλληλος Και έχω σπουδάσει προγραμματισμό υπολογιστών, πριν μια εβδομάδα παρέλαβα το νέο μου αυτοκίνητο polo 1.4 tdi bluemotion. Μέχρι πριν οδηγούσα του πατέρα μου ένα golf fsi του 2006 και πραγματικα το είχα λιώσει στα χιλιομετρα 200.000 km σύνολο τα 130.000 είναι δικά μου.

Γειά σου Σωκράτη, το polo σβήνει στις χαμηλές ή διορθώθηκε το θέμα;

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Σωκράτη, το polo σβήνει στις χαμηλές ή διορθώθηκε το θέμα;

Πραγματικά χωρίς να έχω ξανά οδηγήσει στην ζωή μου diesel, όσο κι αν προσπάθησα δεν μου έσβησε. Με δεύτερη σχέση, πάω φρεναροντας, κάπου στις 900 σ.α.λ μου ζητάει να κατεβάσω ταχύτητα και πραγματικά ο κινητήρας έχει κρεμάσει, τώρα είτε αφήνω απλά το φρένο και ανεβάΖει πάλι στροφές Η απλά βάζω πρώτη. Δεν βρήκα κάποια διαφορά στον τρόπο που το αυτοκίνητο συμπεριφέρεται σε χαμηλές στροφές με φίλου μου polo 1.6 tdi. Edited by sokratis91
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ο Γιαννης , μενω Πατρα , ειμαι 37 χρονων και δουλευω σαν τεχνικος μηχανων γραφειου.Μολις προχθες ειμαι κατοχος ενος passat 1,8 tsi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά χωρίς να έχω ξανά οδηγήσει στην ζωή μου diesel, όσο κι αν προσπάθησα δεν μου έσβησε. Με δεύτερη σχέση, πάω φρεναροντας, κάπου στις 900 σ.α.λ μου ζητάει να κατεβάσω ταχύτητα και πραγματικά ο κινητήρας έχει κρεμάσει, τώρα είτε αφήνω απλά το φρένο και ανεβάΖει πάλι στροφές Η απλά βάζω πρώτη. Δεν βρήκα κάποια διαφορά στον τρόπο που το αυτοκίνητο συμπεριφέρεται σε χαμηλές στροφές με φίλου μου polo 1.6 tdi.

μια χαρά, σου εύχομαι καλή οδήγηση :D να δω εγώ πότε θα πάω σε diesel

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ειμαι ο κωνσταντινος απο Θεσσαλονικη και μολις σημερα απεκτησα ενα πολακι 1.2 tsi σε ποντικι μοντελο 2010 ... Αντε να δουμε τι θα δουμε...

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο Κωνσταντίνε και καλωσήρθες!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω ολο το φορουμ , Κωστας απο Πειραια 37 , ολοκαινουργιος κατοχος Golf Mk6 tsi 160, προερχομενος απο αντιπαλο ιταλικο στρατοπεδο...Πρωτη φορα vw, πρωτη φορα Golf...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες συνονόματε και καλοτάξιδο!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα απο αθηνα.... παθιασμενος Γαλλακιας πρωην, πουλησε ενας φιλος το ροκκο του και αλλαξαμε στρατοπεδο!! ειναι φουλ πρωτο σταδιο, και ειναι στην κατοχη μου εναμιση μηνα και μετραμε 3000χλμ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να συστυθώ κ εγώ! Αν κ έχω περίπου 190 posts, τώρα πλέον, μπορώ κ επίσημα να λέγομαι φίλος κ κάτοχος VW, αφού αύριο με το καλό, παραλαμβάνω το αυτοκίνητό μου!! 

 

Λέγομαι Φάνης, είμαι 20 χρονών, σπουδάζω μαθηματικά κ αύριο πρωί πρωί παραλαμβάνω το πρώτο μου αυτοκίνητο, Golf mk7 Bluemotion, 1.6 TDI, 110 ps. 

 

Να πω ότι είμαι αρκετό καιρό μέλος κ έχω αγαπήσει το φόρουμ!! 

 

Εύχομαι να συνεχίσει να υπάρχει για πολλά χρόνια, να βοηθάμε ο ένας τον άλλο κ να συζητάμε ό,τι μας απασχολεί.

 

Τέλος, να δώσω τα συγχαρητήριά μου στα παιδιά που δημιούργησαν κ το συντηρούν κ τους εύχομαι τα καλύτερα κ να συνεχίσουν την καλή δουλειά!! 

Edited by faniaros
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.