Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά,με λένε Ακη και είμαι κάτοχος ενός Bora 1.6 05 μοντέλο (απ τα πολύ τελευταία)και είπα να μπω στην παρέα σας! Καλώς με δεχτήκατε λοιπόν!! ;)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολη την παρεα

Με λενε Δημητρη και ειμαι απο την Νεα Πεντελη

Επειτα απο 22 χρονια συμβιωσης με ενα Honda civic ESi v-tec αγορασα προ δυο μηνων ενα Golf 6 μεταχειρισμενο του 2010, ετσι ναμαι κ εγω εδω στην μεγαλη παρεα σας.

Καλως σας βρηκα και ελπιζω να τα λεμε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είμαι ο Τάσος από Θεσσαλονίκη,ηλικία στα 33 και ασχολούμαι με τις μετακομισεις έχω δική μου εταιρεία.Είμαι μέλος εδώ και κάνα τρίμηνο.Τωρινά αμαξια Passat 10' 1.4 tsi και golf mk4 1.4.Πρώην κάτοχος golf mk2.Ή αδερφή μου κάτοχος lupo 1.4,οπότε όπως καταλαβαίνετε μια ζωή vw.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

καλωσήρθατε!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Λέγομαι Κοσμάς Παπακωστόπουλος από Αγρίνιο και πρόσφατα ανακάλυψα το κλάμπ στο facebook. Έτσι έκανα και εδώ ένα λογαρισμό για να γίνω κομμάτι αυτής της ωραίας δημιουργίας και να προσθέσω και εγώ ίσως το ληθαράκι μου στην ''τρέλα μας'' που λέγεται αγάπη για τα μοτόρια :p:p Είμαι κάτοχος ενός ταπεινού polo 6N 1.4 8v εδώ και 6 χρόνια. Πριν από μια βδομάδα όμως πρόσθεσα στο γκαραζ και ένα golf IV 1.9 TDI GTD. Αυτά τα ολίγα ελπίζω να γνωριστούμε σιγά σιγά με ομοηδεάτες τρελούς :D :D:D. Ααα μην ξεχάσω. Συγχαρητήρια για όλη αυτή την μακροχρόνια προσπάθεια. Τα αποτελέσματα δικαιώνουν νομίζω..!!!

Edited by Κοσμάς Παπαπακωστόπουλος
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Κοσμά! Τα Polo 6N δεν είναι καθόλου ταπεινά :devil::devil:

Καλορίζικο και καλοτάξιδο και το νέο σου απόκτημα!

Link to comment
Share on other sites

χαιρετωωωω λοιπον και γω...
Μανος απο ηρακλειο κρητης 27 χρονων
εχω και γω ενα VAG καρ..

ενα Audi 80 Β4 λοιπον 1.6 (στα χαρτια :p  ) 2.0E ( θα ηθελα το 2.0 η το δικο του το 140 αλογακια ηηη εστω ABF( goflara 3)  με τα 150.. ( καλα το 2.2(ADU) θελω εγω αλλα λεμε τωρα... :p )

μαμα σε ολα προς το παρον (παει για 1.8Τ) μονο μια ζαντουλα ΑΤΡ 205/50/16 και επισης αυτο που ειχα τοοοσο κα....α  , σε λιγο καιρο μπαινουν μπρος πισω προφυλακτηρες S2 ( το τι εκανα να τους βρω.. ποσο σπανιοι ειναι.... :( )  οπως επισης και η αεροτομη επισης σπανια απο audi 80 competition.!!

αυτα λοιπον τα λιγα....

να μαστε καλα γεροι και δυνατοι....
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα είμαι ο Κώστας από Ελευσίνα μεριά και οδηγώ εδώ και λίγες μέρες ένα golf 7 tdi rline....με μια μικρή μάτια στο forum είδα αρκετά χρήσιμα  ενδιαφέροντα πράγματα και είναι εξαιρετική η δουλειά που κάνετε σε αυτό το club!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!

Ονομάζομαι χρήστος, είμαι 33 χρονών, μένω αθήνα και προ λίγων ημερών έγινα κάτοχος ενώς Golf mk4  GTI. Για περίπου μια δεκαετία ήμουν κάτοχος ενώς Punto Gt με φούλ στάδιο 2.5αρας τουρμπίνας. Ομολογώ ότι αν και είχα χαμηλές προσδοκίες για τις επιδώσεις του GTI (σε σχέση πάντα με το set up του προηγούμενου αυτοκινήτου μου), έχω μείνει εκπληκτος με τον συνδυασμό της άνεσης και τς οδηγηκής απόλαυσης που προσφέρει!

Στο δια ταύτα:

Golf mk4 GTI 1.8Τ, Μπλέ μεταλλικό Χρώμα, 17άρες ζάντες με λάστιχα Pirelli P7, Ολόσωμη 70άρα εξάτμηση απο downpipe μέχρι τελικό, Εισαγωγή και σκάστρα Forge.

Έχω μια υποψία οτι φοράει και πρόγραμμα, θα πρέπει όμως να το διασταυρώσω (οποιεσδήποτε συμβουλές ευπρόσδεκτες), καθώς το πήρα απο έμπορο και δεν έιχε ιδέα.

Στα άμεσα σχέδια μου είναι η αλλαγή αναρτήσεων, η τοποθέτηση μίας μπάρας θόλων, και μερικά μαζεματάκια στο εσωτερικό του (λείπει η κονσόλα και η εταζέρα).

Αυτά απο εμένα! Ελπίζω να μην σας κούρασα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε και καλως ηρθες...θα χαρουμε να σε συναντησουμε σε καποια συναντηση μας και να τα πουμε απο κοντα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και από εμενα.

Προχθες έγινα κάτοχος VW Golf μοντελο 2000, ασημι, 1600, 5πορτο.

Πάρα πολύ ευχαριστημένος, από το αυτοκίνητο, παρά την ηλικία του.

Εχουμε να πο'υμε πάρα πολλά παιδιά για το αμάξι, και θέλω και την γνώμη σας.

Ευχαριστώ πολύ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα και καλως σας βρηκα....Αλέξης λεγομαι απο Θεσσαλονικη ειμαι και ειμαι ενας πανευτυχης κατοχος ενος Jetta mk5 1.6 8V...! Το αμαξι ηταν δωρο του παππου μου...το πηραμε το περασμενο καλοκαιρι και εχω μεινει απολυτα ικανποιημενος σε ολους τους τομεις του παρα τα αρκετα χιλιομετρα που εχει στην ''πλατη''του.!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμένα. Ονομάζομαι Σπύρος, είμαι 42 χρονών και ζω στην όμορφη Κέρκυρα. Εργάζομαι στην οικογενειακή μας επιχείρηση ( ξενοδοχείο). Αυτές τις μέρες τελείωσαν τα διαδικαστικά και σε λίγο καιρό θα είμαι κάτοχος ενός VW Golf Gti performance edition. Όπως καταλαβαίνετε είμαι ενθουσιασμένος! Τα Χριστούγεννα ήρθαν λίγο πιο νωρίς για μένα :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα το όνομα μου είναι Aντωνης  από Αθηνα και είμαι μηχανικός ασφάλειάς δικτύων . Σε λίγες μέρες θα γίνω κάτοχος  ενός VW jetta 2010  1.4  

 

 

Link to comment
Share on other sites

καλωσήρθατε και καλοτάξιδοι!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Είμαι ο Πάνος & έχω ένα Golf 5 tsi του 2007  με ένα απλό πρόγραμμα των +50 ίππων, δηλ. γύρω στους 180-190 ίππους.

Μένω Αθήνα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.