Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Να χαιρετήσω όλα τα παιδιά του club, συντονιστές και μέλη.

Το όνομά μου είναι Παναγιωτης ειμαι 27 ετων και το επαγγελμα μου ειναι γιατρος.

Αν και δεν ειμαι κατοχος καποιου μοντελου απο το VW grοup (ισως το καταλαβατε και απο το nickname) εχω μερικους φιλους απο εδω μεσα οπως ο BassakosVR6 και ο Raven και ελπιζω να γνωρισω περισσοτερους και απο κοντα ισως σε καποιο απο τα meeting σας γιατι απ οτι βλεπω και μου εχουν πει τα παιδια ειστε μια μεγαλη ωραια παρεα

Edited by Suby
Link to comment
Share on other sites

αυτοι οι φιλοι ειναι τα evo να υποθεσω ετσι? new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

αυτοι τουλαχιστον βγαζουν και καλα κλιματιστικα!εσεις τι αλλο βγαζετε της προκοπης? :cry:

Ναι ναι αυτα και βγαινουν και σε μεγαλη γκαμα btu :D:D !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , ονομάζομαι Χρήστος είμαι 23 ετών και μέχρι σημερα έχω ενα 307 4ετίας.Ελπίζς εντός λίγων ημερών να παραλάβω το gt mou μαυρο!!! Δεν το λεω στοθσ φίλους μου γιατί είναι γκαντέμηδες!Εσας αν και σας παρακολουθώ λίγο σας νιώθω δικούς μου ανθρώπους, ελεω VW! Να στε καλά ελπίζω να τα λέμε συχνά!

ΥΓ. Κανω πραγματικά αγώνα να γράφω στα Ελληνικά!!tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ Ο ΦΩΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

ΕΙΜΑΙ 23 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΑΝΤ/ΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΤΗΣ GROUP VAG.

ΕΧΩ ΕΝΑ 6Ν.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ MEETINGS.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια....χαιρομαι που ειμαι στο κλαμπ....λοιπον ειμαι ο αλεκος και ειμαι 15 χρονων...ο αδερφος μου εχει ενα golf gt κοκκινο(το αγαπαω πραγματικα)...πρωτη φορα γνωρισα καποια παιδια πριν απο μια βδομαδα στο ATS....ισως καποιοι να με θυμουνται...λοιπον λιγα λογια για μενα...οπως ειπα ειμαι 15 και η μεγαλη μου αγαπη ειναι.....ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ...οπως καταλαβαινετε παω λυκειο και κυριος σκοπος μου ειναι να περασω στο τει οχηματων in σαλονικα...θελω να γινω μηχανικος αυτοκινητων....αυτα τα λιγα για μενα....!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Vangelis

Καλημέρα κι από εμένα. Όπως υποδηλώνει και το nickname μου, λέγομαι Βαγγέλης και είμαι 30 χρονών. Δουλεύω σε μια εταιρία πληροφορικής. Σας γνώρισα στο Athens tuning show 2, καθώς το επισκέφτηκα λόγω ενός φίλου στο Peugeot club. :) Πρόσφατα αγόρασα κι εγώ ένα Golf GT. Θα τα πούμε σίγουρα από κοντά σε κάποια συνάντηση. Καλό μήνα σε όλους !

Link to comment
Share on other sites

Guest guarantee

Γειά σας, μάγκες..Με λένε Τάσο και είμαι 26 χρονών.

Είμαι προγραμματιστής ηλεκτρονικών υπολογιστών.

Πρόσφατα αγόρασα το GOLF TSI 140ps.

Λεπτομέρειες και φωτό έρχονται..

Εύχομαι να τα πούμε σύντομα και από κοντά.. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest polo gti 06

Kαλημεριζω ολη τη παρεα.

Νεο μελος εν ονοματι Αρτεμης,η polo gti 06 για το φορουμ.

Εχω σπουδασει μηχ/γος-μηχ/κος Τ.Ε.Ι Αθηνας,

και εργαζομαι στη Παπρας Α.Ε. ως συμβουλος πωλησεων.

Προηγουμενα αυτοκινητα που ειχα...

suzuki swift gti 93

mazda mx5 1800cc limited edition

Honda civic vti mod 99

peugeot 106 gti 01 mod

Skoda fabia sport edition 1400cc

skoda octavia rs (του μπαμπα)

mitsubishi colt czt.

Tωρα εχω ξανα ενα swift gti(για λιγο καιρο)και ειμαι παλι

σε αναζητηση αγορας αυτοκινητου.

Ειμαι μεταξυ τριων μοντελων,polo gti 1800cc,golf tsi,και honda civic

types 1800cc 3d.

Θα χαρω πολυ αν θα με βοηθησετε στο να επιλεξω μεταξυ των τριων

μοντελων.

Υ.Γ.επισης θα χαρω να βοηθησω σε οποιαδηποτε απορια

μηχ/λογικης-βελτιωσης εχετε. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Guest Leo_S_Smith

και με την ευκαιρια μιας και σημερα ειναι χαλαρα τα πραγματα να γραψω και για το δικο μ τουτου =Ρ

Αναρτήσεις , Ζάντες & φρενα :

σκληρα αμορισερ gas-a-just και ελατηρια (χαμηλομενο 2"), μπροστα δισκοφρενα, λαστοιχα βροχης bridgestone 185/50/16, ζαντες 16" VW

Inside Look:

bucket καθησματα με ζωνες 4 σημειων,πισω ζωνες,εσωτερικος κρυφος φωτισμος (ποδια οσδηγου συνοδιγου) 2Χ μπλε led-spotlights, πατωματα αλουμινιου χειροποιητα

Outside Look:

Χειροποιητο μπροστα καπο, χειροποιητα μασπιε απο αλουμινιο, χειροποιητα μπροστα και πισω ποδια,εξατμηση μετατροπη με κοματια Power Heart,πισω αεροτομη με χωρο στο εσωτερικο της για ψηγειο λαδιου

ICE:Sony Xplod 140watt 3way speekers,Creative Zen Touch mp3 player, συντομα Sony Xplod ενισχητης

και ερχονται και αλλες αλλαγες (κυριοτερη 8α ειναι μεγαλυτερη μηχανη)

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

καλως ηρθατε παιδες

για οτι απορειες εχετε ανοιξτε στο αντιστοιχο θεμα κ θα απαντηθη παρααυτα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κι απο μένα!

Είμαι ο Πάνος (33) και αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είμαι απο τους πρώτους χρήστες του forum με Golf Plus TSI.

Το αναμένω βέβαια τέλος Ιανουαρίου αλλά μόλις συμπλήρωσα τα χαρακτηριστικά του στο αντίστοιχο τόπικ:

Golg Plus 1.4 TSI

(Προς τους συντονιστές--> μπορεί να μπεί και το Golf Plus στις επιλογές που έχουμε για το προφίλ μας?)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κι απο μένα!

Είμαι ο Πάνος (33) και αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είμαι απο τους πρώτους χρήστες του forum με Golf Plus TSI.

Το αναμένω βέβαια τέλος Ιανουαρίου αλλά μόλις συμπλήρωσα τα χαρακτηριστικά του στο αντίστοιχο τόπικ:

Golg Plus 1.4 TSI

(Προς τους συντονιστές--> μπορεί να μπεί και το Golf Plus στις επιλογές που έχουμε για το προφίλ μας?)

Πανο καλωσορισες !!! Καλοταξιδο το νεο σου εργαλειο ! Οτι χρειαστεις εδω ειμαστε!

Καλη πλοηγηση και καλα να περνας !!!

Με εκτιμηση, Θανος. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα

Ειμαι ο Μελετης και ειμαι 31 ΟΕΟ!!!

σε ενα με εναμιση μηνα περιμένω το passat μου (2.0 FSI 4Motion) και βεβαια ειμαι τρελαμενος.

Ειμαι Μηχανικος Τηλεπικοινωνιών και μένω προσωρινα Αθηνα αλλα ψαχνομαι για την πανεμορφη Βορεια Ελλαδα (μιας και απο εκει ειναι η γυναικα μου και η 3 μηνων κορη μου)

το διαβαζω το Forum εδω και εναμιση χρονο τουλαχιστον χαρις σε εναν πολυ γνωστο σας τρελαμενο (doggy) και μιας και μου αρεσαν αυτα τα worthy.gif VW ειπα να παρω ενα ΟΕΟ!!! new_lol.gif

PS: θα ηθελα να εβλεπα πιο πολλες πληροφορίες για το passat (Β6) απο τους συνφορουμιτες...ελπιζω τωρα που μπηκα να τους ενεργοποιήσω :ninja:

Σας χαιρετω και παλι

Link to comment
Share on other sites

Μελέτηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επιτέλους μπήκες tongue.gif

¶ντε με το καλό να το παραλάβεις και καλοτάξιδο!!!!

Θα περάσω και από το γραφείο πάλι αυτή τη βδομάδα μάλλον :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Guest xristosgeorgiou

Γεια σας!Χρηστος λεγομαι απο πυργο ηλειας.

Λοιπον,εχω ενα golf II gti το οποιο ηταν και ειναι 1800,12βαλβιδο,112hp,ζαντες oz με λαστιχα goodyear 225/45/R16,αμορτισερ και ελατηρια της apex,χρωματος ασημι,μπρος-πισω δισκοφρενα,φαναρια και φλας τυπου clear,πισω φωτα lexus,τιμονια,λεβιεδες,πατακια και τα λοιπα ολα της momo,χειροποιητη εξατμιση.Αυτα τα λοιγα προς το παρων και οταν ξαναγυρισω θα σας πω κι΄αλλα.Θα ηθελα να ακουσω καποιες ιδεες για μοτερ και οτιδηποτε αλλο ωστε να το κανω να πεταει και να΄ναι τουμπανο.Αυτααααααα!!!!!!!!!!!GOLF TILL THE END!!!! upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.